Czasen trafia w 24 h a czesto 4'5 dni, lipa. Nawet zdarza sie ze otwieram skrytke a tam pusto ????
Zaletyw miare wygodnie
Wadyrobi sie coraz dłużej
~Tom / 2020-06-03 17:44
Ocena: 2.67 / 5
Kurier nie chciał drugi raz podjechać pod blok. Specjalnie wyszedłem szybciej z pracy. Musialem jechac na inną ulice,gdzie akurat był. Co to za firma, która tak postępuje? Inne firmy kurierskie zostawiają paczki w parcel shop ,a inpost nie,co stwarza problemy .
~TOM / 2023-05-30 20:10
Ocena: 2.67 / 5
W Ostatnim czasie jakosc obługi kurierskiej dramatycznie spadł-przesyłki sa uszkadzane w trakcie transportu/doreczen. Składanie reklamacji jest bezcelowe bo ZAWSZE JEST ONA ODRZUCANA. A to towar był zle zapakowany, a to czas złozenia reklamacji nieodpowiedni, a to sposób niepoprawny. Zdarzały sie uszkodzone pzresyłki z odbitymi sledami opon i to tez nie był powód do uznania reklamcji. Jak zgubia przesyłke to tez trzeba skladac mnówstwo papierów, sreenów, dowodów, co tam było i jak miało cenę zkupu. DRAMAT.
Zaletywysyłki paczkomatowe
Wadyreklamacje sa ZAWSZE odrzucane. Uszkodzenia paczek bardzo czeste
~TOMASZ / 2021-11-06 15:08
Ocena: 2.67 / 5
Głupota firmy nie zna granic. Kurier, który otrzymał przesyłkę do umieszczenia w paczkomacie będąc przy paczkomacie jej nie umieścił lecz zabrał ponownie do oddziału by przywieźć ją w poniedziałek, bo nie miała wykupionej oocji dostarczenia z sobotę. Tłumaczenie na infolinii - czas dostarczenia mieści się w terminie dostawy. Gratuluję firmie logiki myślenia. Podwajanie kosztów dostawy.
Zaletykoszt, dostępność
Wadyza dużo by wymieniać
~Tomek / 2022-11-19 11:24
Ocena: 2.67 / 5
Czara goryczy u mnie się przelała. Zamawiam sporo i coraz częściej muszę ganiać do paczkomatu 1,5 km, a paczkomat w linii prostej mam 100 m od domu.
Zamiast zwiększyć ilość paczkomatów w rejonie Pl.Hallera, Warszawa to postawili dwa na Modlińskiej gdzie prawie nikt nie mieszka.
Brawo kierownictwo Inpostu. Zastanowię się nad alternatywą odbioru z Żabki.
ZaletySzybka dostawa
WadyAle szkoda,że nie do paczkomatu, który zamówiłem tylko 1,5 km dalej
~Trafel / 2020-12-11 11:26
Ocena: 2.67 / 5
Ogólnie (mocno naciągane) średnio polecam. Jeżeli chodzi o paczkomaty jest bardzo dobrze, ale jak już trzeci raz miałem okazje mieć doczynienia z kurierstwem tej firmy nie polecam. Rozumiem że covid, teraz śnieg, ale te trzy razy kurier się spóźnił o jeden dzień, a kiedy dzwoniłem zapytać się co z paczką kurierzy byli opryskliwi i nie mili.
ZaletyDo paczkomatów, ładnie wszystko i szybko,
Paczki są szanowane nie uszkodzone
WadyObsługa na linii
Czas dostawy
Opryskliwość kurierów
Ogólnie słabo
~Tygrysica / 2020-09-03 20:05
Ocena: 2.67 / 5
Jeśli chodzi o dostarczenie paczek do paczkomatu, to brak zastrzeżeń, natomiast ostatnio wybralam opcje, aby paczkę dostarczył kurier-jednym słowem tragedia. Zero kontaktu, żadnej wiadomości ze kurier dostarczy paczkę, zostawił pod drzwiami, przecież każdy mógł ją wziąć. Nie polecam
ZaletySzybka dostawa
WadyBrak kontaktu ze strony kuriera
~Urszula / 2020-03-16 19:56
Ocena: 2.67 / 5
Moje paczki nie są dostarczane do tego paczkomatu co trzeba choć na paczce jest dobry adres paczkomatu. Nie rozumiem tego. Paczkomat na 1 Maja normalnie działa a ktoś chyba złośliwie dostarcza mi paczki na ul. Batalionów Chłopskich.
~Urszula / 2021-07-16 20:56
Ocena: 2.67 / 5
Nie polecam. Pomimo, że na przesyłce była naklejka Ostrożnie Szkło paczka przyszła bardzo uszkodzona i zniszczona zawartość.
~Wahima / 2022-07-22 09:11
Ocena: 2.67 / 5
Przez kilkanaście lat miałem dobrą opinię ale tym razem zawiodłem się. Otóż tego dnia oczekiwałem na dwie przesyłki zamówione przez Allegro. Obydwie trafiły do oddziału 20.07.22. Jedną z nich odebrałem tego samego dnia. Drugiej nie wydano kurierowi do paczkomatu do dnia dzisiejszego a jest już dziś 22.07.22. Leży ona w Oddziale od 20.07.22 godziny 9.32. Może po mojej interwencji ktoś się obudzi. SKANDAL.
~Wasz zwolennik / 2021-03-12 09:00
Ocena: 2.67 / 5
Kiepsko jak na taką firmę, paczka od dwóch dni nie może dotrzeć do paczkomatu z tymczasowego magazynowania. Na infolinii proszą tylko o cierpliwość i oczekiwanie aż pan połączy się że mną ponownie,kpina haha. Nie polecam, dobrze że jest konkurencja.
~Weronika / 2021-03-11 14:12
Ocena: 2.67 / 5
Jeśli chodzi o reklamację mam bardzo złe doświadczenia. Inpost uchyla się od odpowiedzialności i próbuje winę przenieść na klienta.
~Weronika / 2022-02-23 11:58
Ocena: 2.67 / 5
Kurier oddał moja przesyłkę do punktu chociaz była zamówiona w domu. Dostalam sms ze od wczoraj nie może zostać mnie w domu. Nie jest to prawda ponieważ pracuje zdalnie i cały czas jestem w mieszkaniu. Nie zadzwonił domofonem ani na mój telefon.
WadyKurier w rejonie gdansk statowka z dnia 23.02.2022
~wikbdhdh / 2021-06-10 19:35
Ocena: 2.67 / 5
Zamawiałem od dłuższego czasu paczki z Allegro opcja InPost. Jak najbardziej wszystko przebiegało poprawnie. Od jakiegoś czasu zamawiam paczki to bardzo długa przychodzą mi, do paczkomatu ostatnio 6 dni mi szła paczka! Nie wiem co się dzieje, ale zdecydowanie odradzam!
ZaletyObsługa
WadyDługi czas oczekiwania, brak nowych informacji na temat paczki gdzie ona dokładnie jest, nie ma miejsca w paczkomacie to następnego dnia może się uda...
~Wiktoria / 2021-10-12 09:36
Ocena: 2.67 / 5
Kiedy chce wysłać kubek, czy coś na czym mi bardzo zależy, zamawiam DHL. Zawsze starannie podchodzą do sprawy. Nigdy przenigdy nie zniszczyli mi przesyłki.
Natomiast, kilka razy z winy InPost przesyłki do mnie dotarły zniszczone i zmasakrowane, dodatkowo InPost odrzucił moje reklamacje, niby produkt był źle zapakowany, chociaż to była nie prawda i tak nie uważam...
ZaletyIstnienie paczkomatu
WadyReklamacja, stracony czas i nerwy.
~Wojciech / 2026-03-09 10:26
Ocena: 2.67 / 5
Dostarczenie paczki w sobotę 07-03-2026 do paczkomatu. Za chwilę info sms że paczkomat nieczynny z powodu awarii. Do dziś (poniedziałek 09-03-2026) nie można otworzyć skrytki. Pani na infolinii w sobotę mówi same okrągłe słowa, że awaria i się skontaktują po naprawie, czyli żadnych szczegółów. Sądziłem że firma jak Inpost mimo weekendu zapewnia ekipę do niespodziewanych awarii urządzeń lecz się przeliczyłem, mają gdzieś klienta - ogromny zawód. Dotychczas bardzo doceniałem Inpost za łatwość i wygodę, jednak teraz całe zaufanie zniknęło.
Zaletyszybkość dostawy
Wadyw sytuacji awaryjnej podejście jak u Barei - kiedy będzie naprawione? "jak naprawię to ci powiem"
~Wojtek TC / 2021-09-15 17:27
Ocena: 2.67 / 5
Nie polecam. Zero kontaktu ze strony kuriera, a po 2 próbach dostarczenia szybciutki powrót do nadawcy. Gdzie możliwość odbioru w regionalnych paczkowniach?! I nie tłumaczcie się pandemią. To zwykłe trzepanie kasy.
~XXL / 2022-06-02 08:37
Ocena: 2.67 / 5
Przez dłuższy czas było ok,ale od jakiegoś miesiąca jest masakra,już któraś paczka z kolei opóźniona i to nie wina sprzedających lecz niestety firmy InPost,a raczej kuriera który jeździ na rejonie w Słupsku (Wiatraczna) od 24 godzin paczka w doręczeniu i do tej pory nie dotarła.
~xxx / 2023-02-24 11:17
Ocena: 2.67 / 5
Zabezpieczasz paczkę kilkukrotnie owijając zawartość folią bąbelkową, na pudełku z każdej strony naklejasz kartki ostrzegające aby ostrożnie obchodzić się z paczką, ubezpieczasz paczkę.... a inpost uszkadza zawartość paczki i odrzuca reklamację - dlaczego? bo nie posiadasz zdjęć z procesu pakowania i nie masz jak udowodnić że towar był dobrze zabezpieczony... Ludzie? kto robi zdjęcia z procesu pakowania paczek??? Jeśli tego wymagacie, to informujcie o tym zanim ktoś nada paczkę....I po co jest ubezpieczenie paczki??? przed czym chroni nadawcę?
~XXXXkXXX / 2020-04-15 10:39
Ocena: 2.67 / 5
Obsług i reklamacje totalne dno a nawet pod dnem konsultant nie ogarnięty nic nie może z fakturą spóźniają się już 6 dni a ja nadal mam czekać, widać że pandemia rozkłada tą firmę