Inpost 24/7 całkowicie nie działa a tylko wprowadza w błąd, co z tego, że nadam paczkę w piątek wieczorem jak przelaży w paczkomacie do poniedziałku. To samo dotyczy odbioru, paczkę nadałem w czwartek o po południu ale odebrana z paczkomatu w piątek rano. No dobra to jeszcze mogę przebolić, ale wyruszyła w drogę w piątek rano i nawet ucieszyłem się, że dotarła wcześnie rano do Katowic w sobotę raniutko. i tu niespodzianka. Inpost w soboty nie rozwozi paczek do paczkomatu. Paczka przeleżała do poniedziałku do południa. Porażka
gdybym nadał kurierem w innych firmach to w soboty dostarczają
Zaletybrak
Wadyorganizacja doręczeń i odbiorów
~Renata / 2024-01-17 16:15
Ocena: 2.67 / 5
Pan dostarczający dziś paczke na gm. Strzegowo nie pierwszy raz zostawia paczkę pod bramą i odjeżdża, nie może poczekać minuty aż ktoś do niego wyjdzie tak mu się spieszy. Myśli że ktoś na niego tylko stoi w oknie i czeka !!! Kiedys paczkę ze szkłem rzucił przez ogrodzenie gdzie była naklejka uwaga szkło!!! Może ktoś coś z tym zrobić ???!!! Do tego na zwrócenie mu uwagi klnie na klienta z groźba że nie dostarczy mu kolejnej zamówionej przesyłki.
~Rexon / 2021-01-04 17:17
Ocena: 2.67 / 5
Czas dostawy tragedia, pisze, że przewidywany czas dostawy to 2 dni robocze a paczka finalnie trafiła do mnie po miesiącu po złożeniu zamówienia. Jeśli chodzi o jakość to jest przyzwoicie ale czas dostawy to jak wcześniej wspomniałem tragedia.
ZaletyPrzyzwoita jakość dostaw
WadyNa przesyłkę do paczkomatu czeka się około miesiąca
~Roman / 2022-02-22 18:09
Ocena: 2.67 / 5
Przesylki zamiast do paczkomatu trafiaja do jakiegos sklepu. Tragedia z tym Inpostem.
ZaletyNiema zalet.
WadyTylko wady.
~Rozczarowany / 2020-10-31 11:38
Ocena: 2.67 / 5
In Post ma niejsane procedury. Wykonując kilka telefonów na infolinię można uzyskać kilka różnych odpowiedzi. Po wtóre, w przypadku paczek umieszczonych w multiskrytce procedury utrudniają odbiór zamiast ułatwiać, np. jeśli pomyliłeś nr telefonu i nie uzyskałeś z tego powodu kodu odbioru - nie otrzymasz tego kodu na mail, który jest w posiadaniu In postu i może stanowić weryfikację odbiorcy. Musisz poprosić wszystkich (!) odbiorców o mail do In Postu by przesłali ponownie kod na włąściwy nr telefonu. Jeśli któryś z nich nie odbierze prośby wszyscy stracą, bo paczka do nich wróci i będą musieli zwrócić pieniądze.
Wygląda na to, że firma już jest za duża i tworzy procedury, które upodobnią ją wkrótce do Poczty Polskiej. Będę unikał!
~Rybka99 / 2020-12-17 23:46
Ocena: 2.67 / 5
Mi bardziej chodzi o kurierów są bardzo nie miłi nie chca czekać żeby sprawdzić paczki ciągle jakieś pretensje mają
~seba / 2021-02-12 13:35
Ocena: 2.67 / 5
03-01-2021 paczka została odebrana przez kuriera In Post i słuch o niej zaginą. Złożyłem reklamację ale odzyskanie pieniędzy za przesyłkę starają się utrudnić. Wymagają stosy dokumentów a nawet wciągają w to nadawcę. Dobrze że wartość paczki jest mała więc dam sobie spokój z odzyskaniem tych pieniędzy. W przyszłości nie zamierzam korzystać z ich usług.
~Sławomir / 2020-12-15 15:43
Ocena: 2.67 / 5
Pierwszy raz mi się to zdażyło, ale in post rozwiązuje sprawę poprzez głupie tłumaczenie!!! Paczka przyszła do paczkomatu - mam aplikację inpostu, gdzie nie przyszło żadne powiadomienie w niej, a dopiero po tym jak przesłka została odesłana do nadawcy. W informacji uzyskałem tyle że "przecież wysłano informację na maila" - to po co mi aplikacja jak mam i tak siedziec i pilnować maila? A może wystarczy tylko wypita kawa i wróźenie z fusów by wiedzieć że paczka już czeka.
Zaletyw dobie konkurencii to chyba żadna zaleta
WadyNawet jak wina aplikacji inpost to i tak jest twoja wina.
~Snoopy420 / 2021-03-30 21:55
Ocena: 2.67 / 5
Kurier nawet nie pofatygował się żeby wnieść paczkę pod drzwi i zostawił to zadanie 50l kobiecie z chorym kręgosłupem, nie polecam kuriera
ZaletySzybka dostawa
WadyPogniecione puszki, niemiła obsługa oraz mus samodzielnego dostarczenia na 4 piętro
~solo / 2023-01-27 07:47
Ocena: 2.67 / 5
Od około 1,5 miesiąca czekam na rozpatrzenie mojej reklamacji zaginięcie części przesyłki, nikt z działu reklamacji nie fatyguje się a udzielenie mi informacji, w przypadku gdy się upomnę to wysyłają do mnie że brakuje tego i tego i tak jest w kółko ale ja mam czas, straciłem pieniądze ale nie honor
Zaletybez zalet
Wadydużo wad
~ssapo / 2020-02-18 19:51
Ocena: 2.67 / 5
Korzystając z Allegro Inpost nie wolno się pomylić!!! JAk określisz że gabaryt A to już go nie zmienisz!!! K.wa Ludzie nieomylni pracują w INPOST. Sprzedałem na allegro przedmiot na którym zarobiłem 20groszy a musiałęm dopłacić 8,99 za wysyłkę bo się k.wa pomyliłem i dupa.
ZaletyPaczkomaty fajny pomysł
~Stasiek / 2022-05-22 21:43
Ocena: 2.67 / 5
Ile można czekać na paczkę szybciej z Chin przyszło niż z Warszawy.
ZaletyMiły kurier
WadyDługo
~stiv / 2020-04-14 15:36
Ocena: 2.67 / 5
Generalnie nie można się przyczepić do czasu dostawy natomiast jeśli ktoś chce wysłać coś przez inpost to jest to droga przez mękę. Ich system jest kompletnie nieintuicyjny i wywala błędy, zalecam każdemu kto będzie w przyszłości chciał coś wysłać robić to tylko i wyłącznie przez pośrednika.
~swierku101 / 2022-10-14 14:48
Ocena: 2.67 / 5
Reklamacje, zawsze odrzucane i winny jest klient nawet jeżeli wina leży ewidentnie po stronie inPost. Połamana paczka wina nadającego, zagubiona przesyłka - wina nadającego. Wysyłanie za pobraniem, w regulaminie 5 dni roboczych przelew pobrania zawsze piatego dni roboczego ostatnią sesją (ale reklamują, że zwykle do 2 dni, 50 przesyłek i to się nigdy nie zdarzyło).
~sylw / 2021-08-12 15:08
Ocena: 2.67 / 5
Dostałem wiadomość, że nieodebrana przeze mnie paczka wraca do nadawcy.
Zadzwoniłem, poprosiłem, żeby ją jeszcze raz umieścić w tym samym paczkomacie.
Niestety wolą ją wozić przez pół Polski niż podrzucić tam jeszcze raz.
Dla inpost to wszystko jedno.
Dla mnie nie.
Zaletywysyłają informacje
Wadyusztywnieni - jak nie zdążysz to koniec :(
~Sylwek / 2022-03-02 11:14
Ocena: 2.67 / 5
Zamówienie z tego samego miasta kilka ulic od mnie idzie już trzeci dzień to chyba jakiś żart. Zakupu dokonałem z innego miasta mając nadzieję że jak wrócę będzie w paczkomacie i nie będę jeździł za tym po mieście no cóż pomyliłem się na Inpost liczyć nie można. Sprzedający szybko sprawę załatwił. Mieszkam w łodzi a przesyłka z łodzi do łodzi do mnie pewnie jedzie przez Szczecin inaczej tego wytłumaczyć sobie nie mogę i nie mogę wyjść ze zdumienia że przesyłka dotyczy tego samego miasta. Kurier Inpost to brzmi dumnie. Niech się przesiądą na hulaj nogi będą mogli realizować przesyłki ekspresowe.
WadyCzas.
~Sylwia / 2020-05-20 08:06
Ocena: 2.67 / 5
Pacżkomaty to ok ale jesli chodzi o przesylke kurierska to dramat kurier nie dostarcza paczki pod wskazany adret pisze ze nikogo nie ma w domu tel ma wylaczony wiec kontakt zerowy masakra.najgorsze jest w tym to ze to puzniej my musimy odkrecaj wszystko zeby ta paczka do nas dotarła pisanie reklamacji tel do dostawcy od kturego sie towar zam a na infolini rozkładaj rece i mowia ze oni juz nic z tym nie moga zrobic.dramat.lepiej zam przez kuriera innej firmy bo u nich to mozna odebrac paczke nastepnego dnia to juz niestety nie.
ZaletyBrak
WadyWszystko
~Sylwia / 2024-10-14 19:40
Ocena: 2.67 / 5
Brak łatwego procesu zrezygnowania z umowy. Przeciągają ile się da. Utrudniony kontakt z obsługą klienta. Niedoinformowani pracownicy. Zabawa w kotka i myszkę.
~Sylwiusz / 2025-09-24 22:23
Ocena: 2.67 / 5
Przekierowałem paczkę, bo musiałem pojechać. Gdy wróciłem, to pod kamienicą stał wóz kuriera, zapytałem, czy wyda paczkę, szukał, ale w swoim kurierskim bałaganie na pace busa, nie odndlazł, nie chciało mu się wysilic. Paczka jest niby w centrum logistycznym. Teraz, to ja mam w d... tą dostawę
ZaletyBrak
WadyZlewka
~Tadeusz / 2025-09-27 13:18
Ocena: 2.67 / 5
InPost dostarczył nie to co kupiłem.
Kupiłem dysk SSD Kingston za 539 zł. InPost miał dostarczyć przesyłkę do paczkomatu. Dostałem numer paczki i kod odbioru. Wszystko wyglądało normalnie. Okazało się jednak, że w paczkomacie zamiast mojej paczki z dyskiem komputerowym była niewielka paczka, ale z ubrankiem dla niemowlaka. Po wprowadzeniu numeru telefonu i kodu odbioru nic już oczywiście zrobić w paczkomacie nie mogłem. Natychmiast złożyłem reklamację przez Internet i dostałem numer reklamacji. Minęło 10 dni i sprawa pozostaje niezałatwiona. Dysk był bardzo pilnie potrzebny. Wątpię, abym w przyszłości korzystał z usług InPost.