strona 76 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- nastepna »
-
~Ola / 2020-04-24 20:57Ocena: 2.67 / 5
Generalnie fajnie że to jest czynne 24/7, ale kurierów powinni wysłać na jakieś szkolenie z myślenia. Nie każdy bowiem ma conajmniej 180cm wzrostu I dosiegnie do tej skrytki na samej górze, a żeby tego było mało to te paczki są wrzucane strasznie głęboko i wyciągnięcie ich mając wzrost ok 165cm jest praktycznie niemożliwe. TAKŻE BYŁABYM WDZIĘCZNA GDYBY KOCHANI KURIERZY WKLADALI PACZKI NA POCZĄTKU SKRYTKI ;) -
-
~Ola / 2022-03-09 12:48Ocena: 2.67 / 5
Nie polecam ! Juz dwukrotnie kurier dzwonił żebym zeszła po paczkę na dol (mieszkam na 4 piętrze i nie mam windy). Nie będę wybierała tej firmy kurierskiej. -
~Orlik / 2023-11-29 14:11Ocena: 2.67 / 5
Kurierzy coraz gorsi. Chamstwo, buta i arogancja. Osoba chora musi sama dźwigać gabarytowe pacczki bo kurier mówi, że jego to nie interesuje. Zacznijcie zwracać uwagę, kogo zatrudniacie. Obecnie, będę korzystać z usług innej firmy w miarę możliwości. Bo z kimś, kto nie ma empatii nie da się współpracować. ZaletyByły: kultura, empatia, uśmiech.WadyChamstwo, buta, arogancja. -
~Pat / 2021-08-30 15:22Ocena: 2.67 / 5
woj. Podkarpackie, m. Łańcut - kurierzy bardzo bezczelni i aroganccy. -
~pat_ka / 2020-07-31 20:42Ocena: 2.67 / 5
Przestrzegam przed nadawaniem przesyłek paczkomatem. Przesyłka teoretycznie od 4 dni czeka na wyjęcie z paczkomatu, praktycznie po umieszczeniu w paczkomacie wyparowała. Po interwencji oddział błyskawicznie przeszukal paczkomat, auto kuriera(nie wiedzą którego,a paczkomat obsługuje kilku), oddział oraz magazyn(serio?).Paczki nie ma. Skoro ja ja zaostawilam i jej nie ma to ktoś ją wyjął. Nagrania z monitoringu wyjasniłyby kwestie w ciągu 10 minut. Prośby o sprawdzenie monitoringu ignorowane. Lenistwo lub ciche przyzwolenie na kradzieże. Dział reklamacji nie odpisuje ma maila. Proszę czekać. Czysty Bareja"nie mamy pana paczki i co nam pan zrobi".Nie sądzę żeby ktoś jej w ogóle szukał. Zaletydotychczas sądziłam że niezawodnosc, teraz widzę że wcześniej miałam po prostu szczęścieWadyIgnorowanie klienta w razie problemu z przesyłką. Brak współpracy pomiędzy infolinią, oddziałem i dzialem reklamacji. Wszechobecna niemoc. Brak kontaktu ze strony działu reklamacji. Ignorowanie maili. Brak mozliwosci odzyskania zguby. -
~Pati.. ???? / 2020-01-08 10:35Ocena: 2.67 / 5
Strasznie nie miły kurier. Praca za karę. Zero podejścia do klienta. Nie polecam WadyObsluga -
~Patrycja / 2025-01-28 08:46Ocena: 2.67 / 5
Firma niestety nie potrafi wykonywać rzeczy do której została stworzona a mianowicie dostarczać paczek. Moja zaginęła tydzień temu. Rozmowy z konsultantami na czacie , którzy cały czas proszą o cierpliwość , weryfikacje które nic nie weryfikują. Do tej pory nikt nie potrafi przyznać że paczkę poprostu zgubił. Dramat -
~Patryk / 2021-05-13 09:05Ocena: 2.67 / 5
1. Po wpisaniu kodu otworzyła się PUSTA skrytka. Inpost umywa ręce, sprzedawca robi co może chociaż niewiele może skoro inpost przyjął paczkę i ją zgubił. Termin rozpatrzenia sprawy w inpost 30 dni... Dobrze, że sprzedawca bardzo pomocny (podobno takie historie zdarzają się w inpost regularne - współczuję sprzedawcom).
2. Mam paczkomat 200m od miejsca pracy i kolejne dwa 500m od miejsca pracy. Zamówiona paczka bez żadnej konsultacji umieszczona w paczkomacie oddalonym o 2km.
Jakość usług co raz niższa. Mam nadzieję, że konkurencja zamiast gadać zacznie coś w końcu robić może wtedy jakość obsługi zostanie poprawiona. Na razie przesiadam się na paczkę w ruchu i na odbiór w punkcie od poczty.Zaletyostatnio brakWadybez kontaktu z klientem przekierowują paczkę do dowolnego paczkomatu -
-
~Patryk / 2021-06-13 21:35Ocena: 2.67 / 5
Trochę lipa, miały być dostawy w soboty, a któryś raz z rzędu nie dostarczają do paczkomatów w sobotę. Sprzedający wysłał mi w czwartek, a do dziś nie ma, a jest poniedziałek. Czekam na ważną paczkę, a nie dostarczają na czas. ZaletyPaczkomatyWadyBrak dostaw w soboty do paczkomatów -
~Paweł jarozz / 2020-11-16 15:50Ocena: 2.67 / 5
Gupie myśli z dostawą paczki mieszkam 3km od paczki bo nie było miejsca ZaletyBrakWadyNie pytają się do którego paczkomatu -
~Piotr / 2020-03-06 10:39Ocena: 2.67 / 5
Pomimo ostrzeżeń, że jest szkło, oczywyście zawsze muszą potłuc. Rzucaja janusze bezczelnie paczkami, mają gdzieś klienta. ZaletySzybko, jak za tą cenęWadyCała masa wad -
~Piotrek / 2021-12-19 14:03Ocena: 2.67 / 5
Zamówiłem paczkę z opcja dostawa w weekend, paczka miala juz byc a dalej nie ma inpost to DNO WadyOszukują podczas realizacji dostawy i robią ludziom pod górkę -
~PiotrJ / 2021-11-26 11:27Ocena: 2.67 / 5
InPost notorycznie zmienia paczkomat tłumacząc się zajętością tego, do którego adresuje przesyłkę.
Po kilkunastu przypadkach, widać, że jest to działanie automatyczne i niewiele mające wspólnego z rzeczywistą sytuacją. -
~PiotrW / 2020-11-09 19:14Ocena: 2.67 / 5
Niestety Firma InPost ma w głębokim poważaniu klienta. Do paczkomatów kody odbioru przychodziły na telefon i e-mail. Było zbyt dobrze. Teraz tylko na telefon. Karta telefonu uszkodzona i nie ma jak odebrać przesyłki. Na dodatek firma robi sobie odzczędności na kliencie pakując kilka przesyłek do jednej skrytki. A opłata tego nie uwzględnia. Kasują normalnie. Infolinia to jak rozmoea z kretynami. Zero pomocy. Szkoda zatrudniać ludzi, bo tyle potrafi najprostszy automat. -
~Polak / 2020-12-04 10:08Ocena: 2.67 / 5
Ogólnie spoko ale są mankamenty do poprawy a mianowicie:
-Zacinające się drzwiczki od paczkomatów, konieczność dzwonienia na infolinie w celu otworzenia co zajęło dodatkowe 15 minut.
-Wysłana paczka porankowa mija 5 dzień roboczy a pieniędzy nie ma na koncie. Fatalna jakość wszędzie są przelewy natychmiastowe na to nie jest firma na miarę trzeciej dekady XXI wieku. Sporo rzeczy do poprawy. Wolę niemieckie firmy DHL czy DPD. -
~post / 2019-10-29 14:26Ocena: 2.67 / 5
W założeniu po 48h paczka powinna byc w paczkomacie. Minęły 4 dni , z czego paczka 3 dni na oddziale przeleżała. Nie ma możliwości odbioru osobistego . Odradzam , jeśli ma być szybko i sprawnie. Zaletypaczkomat działa lepiej niż ludzie pracujący w inpostWadyNiewywiązanie się z umowy, długi czas dostawy do paczkomatu. -
-
~Przemysław / 2021-03-05 00:18Ocena: 2.67 / 5
Spośród 4 słoików jeden podczas wyjmowania z paczki owinięty folią bąbelkową się rozpadł. Od momentu zgłoszenia szkody na stronie InPost czyli 18 stycznia 2021 nie dostałem żadnej odpowiedzi oprócz potwierdzenia z formularza, że zgłoszenie doszło. Jeśli chcecie zweryfikować co napisałem oto link do zdjęć i maila z potwierdzeniem z formularza 》tinyurl.com/yb7svz6f Zalety3 słoiki spośród 4 były nieuszkodzoneWady1 sloik pękł podczas wykonywania -
~Rafal / 2020-06-26 09:55Ocena: 2.67 / 5
Infolinia katastrofa dopiero pani z oddziału w Sieradzu potrafiła pomóc. -
~Rafał / 2022-12-11 13:16Ocena: 2.67 / 5
Paczka została zniszczona. Karton zgnieciony i podarty. Na szczęście, zawartość paczki nie była uszkodzona. -
~REGMOTKRAKÓW / 2021-03-04 16:44Ocena: 2.67 / 5
Inpost dorabia sobie do niskich cen przewozu przesyłek błędną weryfikacja zlecanych przesyłek (za weryfikację dolicza 10 zł), sprawa jest beznadziejna za miesiąc styczeń i luty miałem 80 uznanych reklamacji błędnych weryfikacji przesyłek przez INPOST, np. z koperty tekturowej robią przesyłkę która nie wyszła by przez drzwi ze sklepu. Ogólna wartość korek to średnio 300 zł / miesięcznie. Jeżeli ktoś chciałby się zainteresować tą sprawą to chętnie udostępnię dokumenty. W przedstawione ilości reklamacji nie wliczam nie uznanych reklamacji przesyłek do których nie miałem zdjęć ( jeżeli reklamujesz bez zdjęcia przesyłki to od ręki Inpost jej nie uznaje nic nie robiąc w celu wyjaśnienia np. mając telefon do odbiorcy mógłby to zweryfikować). Nawet po dołączeniu faktury przy reklamacji jeżeli niema zdjęcia to jej od ręki nie uznaje. Zaletystosunkowo szybka dostawa i nie wysoka cenaWadyBłędne weryfikacje wymiarów i kształtu - interwencje w tej sprawie bezskuteczne
strona 76 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- nastepna »
