Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8490 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~KM / 2022-08-30 11:06
    Ocena: 2.67 / 5
    Jak do tej pory moja opinia o InPost była bardzo pozytywna. Niestety zmieniam ja na bardzo złą negatywną, po próbach kontaktu od kilku tygodni z działem reklamacji. Otrzymałam uszkodzoną paczkę, jej zawartość rozbita, w dodatku opóźniona. Reklamacje zgłosiłam zaraz po odbiorze telefonicznie, na potwierdzenie mailowe odesłałam zdjęcia. Przez 3 tygodnie próbując dowiedzieć się jaki jest status, otrzymuje informacje, że dane są niezgodne. Nr listu nie wystarcza, bo chyba nikt w InPost nie potrafi sprawdzić jaki numer sami nadali. Nagle otrzymuje odpowiedź że reklamacje nie może być uznana, bo przecież paczka została dostarczona. Komunikacja jest jak ze ścianą, nikt nie czyta po drugiej stronie maili ze zrozumieniem. Istny proces Franza Kafki. Mogę sobie znowu zgłaszać i czekać kolejny miesiąc, bo nikt nie potrafi po drugiej stronie skorygować błędu pracownika, próbować rozwiązać problem. Nie ma możliwości oczywiście kontaktu telefonicznego, a osoby z infolinii nic nie mogą. Pomijam fakt, że towar który zamówiłam miał ograniczone ilości, więc straciłam i pieniądze i czas i możliwość ponownego zamówienia.
    Wadybrak elementarnych kompetencji w obsłudze reklamacji
  • ~komar / 2021-09-22 17:54
    Ocena: 2.67 / 5
    Przesyłka z paszportem i wizą a tu szanowny kurier nawet dzwonkiem do drzwi nie zapukał tylko zostawił przesyłkę na zewnątrz na deszczu niewiadomo kiedy
  • ~Konrad / 2019-11-07 12:19
    Ocena: 2.67 / 5
    Dla mnie dramat. Pani dzwoni od godzinie 10 rano ze jest pod drzwiami. Wychodzi na to ze musze brac urlop w pracy zeby odebrac paczkę. Takze Łódź retkinia nie polecam
    ZaletyBrak
  • ~Konrad / 2021-02-17 18:34
    Ocena: 2.67 / 5
    Kurier przyszedł i miał do mnie pretensje, że poszedł najpierw do innego ośrodka (na ten sam adres) i tam nie mieli pieniędzy i przyszedł pod dom i miał problem, że koledzy nie chcą do mnie przyjeżdzać bo tracą 15 minut. Ja myślałem, że praca kuriera to fachowa obsługa, skoro płace za przesyłkę to wymagam profesjonalnego i z szacunkiem podejścia do klienta
  • ~Kostka / 2021-05-26 09:45
    Ocena: 2.67 / 5
    Kurier bardzo nie uprzejmy, wulgarnie się odzywa i z wielką łaską dostarcza paczkę. W SMS jest informacja, że można płacić kartą ale od kilku miesięcy jest ciągle "zepsuty" terminal.
    WadyKurier
  • ~Kriss / 2024-02-28 15:38
    Ocena: 2.67 / 5
    Przy odbiorze paczki przez kuriera jest przedział czasowy 9 - 17 - kuriera brak. Umówiony następny termin odbioru przesyłki - taka samo. Na podany telefon który dostałęm ze zgłoszeniem nikt nie odpowiada. Firma zeszła na psy od nowego roku i ma klientów w .......
    Zaletybrak
    Wadybrak kontaktu z kurierem - nie odpowiada, Nie odbieranie paczek w umówionym terminie
  • ~Krzys / 2021-11-30 16:11
    Ocena: 2.67 / 5
    Robi sie tragedia, 10-x z rzedu musze zapierdzieleac 1,5 km do "magazynu" bo awaria/paczkomat przepelniony.
    ZENADA ale tak jest w regulaminie
  • ~Krzysztof / 2023-02-14 17:45
    Ocena: 2.67 / 5
    Wszystko dobrze do momentu aż coś wyparuje z paczki nigdy nie odzyskasz kwoty pomimo tak zwanego ubezpieczenia.
    ZaletyBrak
    WadyReklamacje poniżej krytyki
  • ~Krzysztof / 2023-05-17 22:24
    Ocena: 2.67 / 5
    Za długi czas dostawy do paczkomatu ostatnio czekałem na odbiór w sobotę 13-05-2023 10 godzin a 17-05-2023 13,5 godziny to są żarty tej firmy a początki były dużo lepsze szybszy czas dostawy
  • ~kubi94 / 2023-10-19 10:05
    Ocena: 2.67 / 5
    Witam. W dniu odbioru paczki oraz opłacenie jej blikiem, wyskoczył błąd paczkomatu i skrytka się nie otwarła, natomiast pieniądze z konta zostały pobrane. Po kontakcie z infolinią poproszono mnie o zgłoszenie reklamacji i wysłanie na pomocinpost wiadomości z potwierdzeniem zapłaty. Za kilka dni poinformowano mnie o tym że paczka wróci do paczkomatu z tym że muszę ponownie ja opłacić żeby ja odebrać a pieniądze z poprzedniej transakcji zostaną mi zwrócone na konto. Cała sytuacja miała zajście pod koniec sierpnia, a mamy już prawie koniec października i pieniędzy dalej nie otrzymałem. Po licznych konsultacjach dostaję wiadomości że pracownicy przebywają na urlopach oraz zachodzi konieczność przekierowania wiadomości do innych z tym że bez skutku. Ostatnia wiadomość jest z prośbą wysłania ponownej reklamacji, lecz ja już nie mam na to siły i nerwów.
  • ~Leon_ek / 2021-03-01 22:05
    Ocena: 2.67 / 5
    Masakra firma, zgubili moją paczkę, ale żeby wziąć za to odpowiedzialność to już inna sprawa, kurierzy to totalni partacze jak można zgubić kogoś paczkę i nie wiedzieć co się z nią stało. Po za tym miałem dwie sytuacje, że robiłem zwrot przez paczkomat i po wpisaniu kodu zwrotnego otworzyły mi się skrzynki z paczkami jakiegoś Kowalskiego bo ``kurier`` zapomniał wcisnąć, że te paczki włożył i paczkomat uważał je za puste. No cóż wielka tragedia a zapowiadało się tak dobrze. Pozdro
    WadyPartactwo i jeszcze raz Partactwo !!!
  • ~LUCYNA / 2023-05-10 10:34
    Ocena: 2.67 / 5
    Nie polecam firmy kurierskiej InPost, za brak kontaktu. Ogólnie firmy kurierskie zawiadamiają swojego klienta, że została nadana przesyłka podając numer przesyłki, a InPost tego nie stosuje.Skąd mam wiedzieć kiedy otrzymam przesyłkę.Jak długo można czekać na przesyłkę, firma jest dla klienta a nie klient dla firmy.
    ZaletyBrak
  • ~Łukasz / 2020-09-10 20:10
    Ocena: 2.67 / 5
    Kiedyś było super teraz bardzo "olewają" klientów. 24 h paczka czeka aż kurier odbierze od nadawcy, porażka! Następnie 12 h leży zanim wyślą, porażka! Szybciej idzie ekonomiczna paczka na poczcie polskiej!!!
  • ~Łukasz / 2022-01-19 17:32
    Ocena: 2.67 / 5
    Masakra!!! Paczka z ich oddziału się nie rusza. zaczekam jeszcze 1 dzień i rezygnuję. Nigdy więcej InPost!!
    ZaletyŻadnych
    WadyCzas dostawy bardzo zły
  • ~Macius / 2022-06-24 20:30
    Ocena: 2.67 / 5
    Kurierzy to totalne dno!!! Zacznijcie zatrudniać kogoś, komu chociaż chce się w tej pracy robić w 50% bo narazie jest dramat.
  • ~Magdalena / 2020-04-17 14:08
    Ocena: 2.67 / 5
    Jak do tej pory byłam zadowolona. Ale gubiąc paczkę i wymawiając się zapchanymi paczkomatami to już przesada. (Wiem, bo zamówiłam inna paczkę 2 dni później która już dotarła). A najgorsze że nic z tym się nie da zrobić gdyż na infolinii wysyłają tylko ponaglenia a żadnej informacji zwrotnej nie ma.
  • ~Magdalena / 2022-06-07 17:40
    Ocena: 2.67 / 5
    Kurier robi łaskę ze dostarczą paczkę po co daje się telefony skoro nie dzwonizadzwonil przy drugiej dostawie o pierwszej nie wiedziałam prosiłam o dostarczenie paczki na drugi dzień powiedział że go nie będzie paczka została odesłana dostawa szybką ale kurierzy robią łaskę Pozdrawiam
    ZaletySzybką dostawa
    WadyKurierzy
  • ~Majer / 2023-03-13 16:07
    Ocena: 2.67 / 5
    W paczkomacie w Pieckach paczki były wkładane około południa godz.12-ta do 14-tej,tyle lat klient się przyzwyczaił do tego,od kilku miesięcy przywożone są i wkładane dopiero godz. 17-ta do 20-tej.Wiekszosc klientów musi extra jechac do paczkomatu późnym wieczorem. Masakra,kto to wymyślił? Inpost,wróć do starych godzin doręczania paczek.
  • ~Małgorzata / 2020-09-08 12:50
    Ocena: 2.67 / 5
    Jeśli mam cokolwiek dostawać za pośrednictwem tej firmy, to tylko do Paczkomatu; nigdy więcej kuriera!!!

    Już ok rok lub nawet 2 lata temu mieliśmy problem z tym kurierem - opryskliwy i zdziwiony, że ludzi nie ma przed południem w domu. Czyżby praca zawodowa i odbieranie dzieci ze szkoły było jakąś fanaberią?!

    Dzisiaj kurier odmówił mi dostarczenia umowy z banku po 12"30 lub jutro po 14:00 i jeszcze pouczył, że "jak nie mam jak odebrać przesyłki od kuriera, to powinnam podpisać umowę w siedzibie banku" - no ja nie mogę: wybrałam ten sposób zawarcia umowy bo miałam do tego prawo bez tłumaczenia się jakiemuś kurierowi. Za kulturę osobistą - zero totalne - kurierów InPost unikać jak ognia!
    Zaletyświetne działanie paczkomatów, szybkie dostarczenie do paczkomatów, łatwy odbiór z packzomatu
    Wadykultura osobista kuriera, odmowa przyniesienia przesyłki wczesnym popołudniem bo panu kurierowi to nie odpowiada
  • ~Marc / 2020-04-15 22:27
    Ocena: 2.67 / 5
    Dostałem paczkę do paczkomatu niestety nie mogłem odebrać paczki ponieważ Paczkomat był zepsuty więc próbowałem zgłosić ten fakt na infolinię lecz niestety nie ma takiej opcji pod innymi opcjami żaden konsultant nie odbierał
    WadyBrak infolinia serwisowej
Dodaj własną opinię »