Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8490 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Zuzia / 2022-03-19 06:23
    Ocena: 3.00 / 5
    Z paczek są wyciągane przedmioty. Np. zamawiałam piłka rehablilitacyjną wraz z pompką. Zrobił małą dziurkę w worku i wyciągnął. W Białej podlaskiej Paczkomat BPO09M
    Radziwiłłowska 28. Wyciągnięty tym paczkomacie z innej paczki został kosmetyk do samochodu
    Zaletyszybka dostawa
    WadyPaczki sfatygowane
  • ~. / 2022-08-04 14:56
    Ocena: 2.67 / 5
    kurier mówił, że nikogo nie zastał w domu, chociaż ciągle w nim byłam. Podczas rozmowy był bardzo nie miły. BARDZO NIE POLECAM
    Wadyobsługa
  • ~... / 2023-08-09 20:42
    Ocena: 2.67 / 5
    Od trzech miesięcy moje wszystkie paczki przychodzące do paczkomatu Lawendowa Dzierżoniów są albo poprzecinane, albo rozdarte. Jestem przekonana, ze to jest w określonym celu, by sprawdzić co jest w środku. To nie przypadek. Dziś sprawę zgłosiłam na infolinii.
    WadyPaczki otwarte, pocięte, rozdarte.
  • ~123 / 2021-08-23 15:07
    Ocena: 2.67 / 5
    Jakiś troglodyta jaskiniowiec, który przypadkowo został kurierem InPost złamał baterię do laptopa i nie jest to wina firmy InPost. Żenada, kończę współpracę z tą dziadowską firmą.
    ZaletyBrak
    WadyZatrudnianie ludzi, którzy powinni przerzucać obornik, a nie rozwozić przesyłki.
  • ~3rror / 2020-05-11 13:41
    Ocena: 2.67 / 5
    Wymuszanie instalacji aplikacji na klientach. Od dwóch tygodni nie dostaje żadnej informacji, że coś co zamówiłam trafiło do paczkomatu. Po dzisiejszej akcji, gdzie w końcu zmusiłam się i zainstalowałam aplikacje - okazało się, że kolejna paczka czeka w paczkomacie z czasem odbioru mniej niż godzina.
    WadyNie wysyłanie informacji o tym, że paczka trafiła do paczkomatu
  • ~A / 2022-10-16 11:49
    Ocena: 2.67 / 5
    UWAGA !!!
    Proszę o kontakt osoby , które w dniach 09-10. października 2021 r nadawały przesyłki w paczkomatach Wały Piastowskie 7/9, Gdańsk 80-855
    Na parkingu hostelu, przy wejściu do baru Filip
    oraz Jana z Kolna 11, Gdańsk 80-864
    dziedziniec zewnętrzny biurowca od ulicy Dyrekcyjnej
    a ich przesyłki zostały okradzione !!!
    jestemzmiasta@op.pl
    Proszę o kontakt!!!
  • ~Acky / 2023-08-02 16:41
    Ocena: 2.67 / 5
    W większości przypadków ok, ale rozpatrywanie reklamacji to dramat, niszczą jedną z dwóch paczek w tej samej przesyłce i nie uznają reklamacji z powodu źle zapakowanej przesyłki (jednej z dwóch - obie spakowane tak samo). Rzucają paczkami jak workiem gwoździ i nie chcą wziąć odpowiedizalności
  • ~Adam / 2021-04-28 13:37
    Ocena: 2.67 / 5
    Ewidentnie uszkodzone pudełko, ale dostalem odpowiedź, że nie uwzględnią reklamacji. 350 zł poszło się jeb.a.ć. nie polecam in post
  • ~Adam / 2023-01-18 10:16
    Ocena: 2.67 / 5
    Reklamacje to porażka - Inpost zawsze zrzuca winę na sprzedawcę, nawet jeśli paczka była idealnie zapakowana i została uszkodzona przez firmę Inpost to firma twierdzi, że paczka była błędnie zapakowana i widocznie nie wytrzymała zrzucenia z wysokości bądź przejechania samochodem. W dziale reklamacji pracuje PATOLOGIA
  • ~Adolf / 2024-02-14 13:41
    Ocena: 2.67 / 5
    Kurier opryskliwy i nieuprzejmy - na terenie Frysztaka.
    Zaletybrak
    Wadyalbo nie dostarczają lub są nieuprzejmi
  • ~Adomantus / 2025-12-30 18:31
    Ocena: 2.67 / 5
    Paczkomat 7km od miasta. Kurier paczki na adres doręcza ok. godz 11-tej, lecz paczki do paczkomatu ok godz 21-szej. I nie jest to tylko w czasie świątecznym, jest tak od około roku.
    WadyCzas doręczeń
  • ~Adrian / 2026-01-20 19:32
    Ocena: 2.67 / 5
    Firma kurierska jest nie elastyczna wg pakurat moich potrzeb jakim są rozmiary przesyłek. Ich przesyłka kurierska w gabarycie D może mieć rozmiar 80x50x50 a zazwyczaj potrzebuje przesłać przesyłki w rozmiarach 60x55x40 i niestety już się nie mieści w tych gabarytach i przez co doliczane ogromne koszty z tym związane. Z jednej strony człowiek chciałby wspierać podobno Polską firmę z drugiej strony jako mały przedsiębiorca nie jestem w stanie zarobić na kary z powodu przekroczeń wymiarów wysyłek przy sprzedaży moich produktów które niestety maja spore gabaryty. Zmuszony jestem podjąć współprace z niemcem który w tej kwestii jest przychylny do potrzeb klienta.
    ZaletyCzas dostawy - zazwyczaj drugi dzień
    WadyKoszty
  • ~Aga / 2024-01-15 17:21
    Ocena: 2.67 / 5
    Odkąd paczki rozwożone są przez ludzi "z doskoku" (okres wzmożonej ilości przesyłek), to panuje toralny chaos. Paczki niedostarczone na czas, lub zaznaczone w aplikacji jako "odebrane" a de facto żaden kurier nie pojawia się, czas oczekiwania na przesyłkę wydłużony i jednym słowem totalna porażka. Tracę cierpliwość i zaufanie do tej firmy i jak tylko jest taka możliwość, to korzystam z innej firmy.
  • ~agat / 2020-11-05 11:19
    Ocena: 2.67 / 5
    TO JEST TRAGEDIA !!!!!!! ZA MULTISKRYTKI POWINNI ICH POWIESIĆ !!!!!
    nie zmieniłam nr telefonu na nowy na allegro w 2 miejscach - nie zauważyłam że w 2 trzeba top zrobić
    i nie miałam jak dostać się bo wysyłają tylko kod smsem
    INFOLOINIA - BEZDUSZNE CYBORGI PO SZKOLENIACH ODCZŁOWIECZAJĄCYCH
    prosiłam błagałam aby podeszli inaczej bo miałam 3 odbiorców i ciężko się było od nich doprosić aby to oni napisali mailem ale w odpowiedzi cały czas metodą zdartej płyty bezdusznie powtarzane formułki
    O podejscia jak do człowieka , młodzi esesmani
  • ~Agata / 2025-09-24 10:05
    Ocena: 2.67 / 5
    Tczew - bardzo nieprzyjemny kurier. Pracuje chyba za karę. Niestety wielokrotnie zdarzyło się,że kurierzy InPost byli bezczelni.
  • ~Agnieszka / 2021-06-08 21:43
    Ocena: 2.67 / 5
    Niestety ale korzystanie z paczkomatów wygląda coraz gorzej. W ciągu ostatnich 3 miesięcy miałam trzy sytuację kwalifikujące się do reklamacji. Najpoważniejsza paczka po ok 6 godzinach została zabrana z psczkomatu z ingirmavhs6iz upłynął termin odbioru. Po zapytaniu otrzymałam trzy odpowiedź (wyslaksm niepotrzebnie 3 razy zapytanie, myślałam że nie orzesxlk] trzy zupełnie różne odpowiedzi.
    Dziś otrzymałam polecenie wypełnienia przekierowania paczki bo jest zbyt duża. Dokument nieedytowalby. Serio mam szukać drukarki?
    Wrzucanie ciężkich paczek do najwyższych dkrytek też nie jest zbyt fajne.
  • ~Agnieszka 44 / 2020-07-08 17:04
    Ocena: 2.67 / 5
    Wszystko jest w porządku do momentu zagubienia paczki. Procedura reklamacji ciągnie się miesiącami, unikają jakiejkolwiek odpowiedzialności. A paczki niestety giną.
  • ~Ajsza. / 2023-05-08 13:24
    Ocena: 2.67 / 5
    Kobieta która przyniosła paczkę nie była kurierem tylko koleżanką do pomocy która wręcz rzuciła ją i powiedziała,, paczka InPost "i sobie poszła. Byłam tak miła ze zwróciłam jej uwagę że trzeba za nią zapłacić więc poszła po kuriera ta wręcz oburzona ze mogłam zapłacić dla koleżanki za paczkę bo jej było ciężko iść....
    WadyKurier nie wykonuje swojej pracy jak należy
  • ~AKA / 2022-11-04 10:05
    Ocena: 2.67 / 5
    Dziadowska automatyzacja, nawet nie można porozmawiać z żywym homo sapiens nt. przesyłki. Kiedyś wysyłali info o umieszczeniu paczki w paczkomacie smssem, teraz pilnuj mejli, nie upilnujesz paczka zuruck i kontaktuj się ze sprzedawcą allegro.. o kant dupy taki serwis.
    Wadyzakichana automatyzacja, brak kontaktu z żywym człowiekiem...
  • ~Ala / 2022-12-15 16:56
    Ocena: 2.67 / 5
    Paczki wczoraj wydane z rana jeżdżą 9 godzin po mieście,
    Dziś 3 paczki wydane w tym samym czasie 2 są o 15,a ostatniej jeszcze nie ma mimo że to ten sam paczkomat,i mogliby włożyć do jednej skrytki.Paczki przychodzą uszkodzone,tu dziurka ,tam odchylony karton...
    ZaletyJuż teraz nie ma
    WadyZa dużo
Dodaj własną opinię »