Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8490 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Ryszard / 2022-08-04 18:15
    Ocena: 3.00 / 5
    Kurier wrzucił paczkę do skrzynki na totalnie inny adres, pokazywało, że paczka odebrana, kurier miał podany numer i nie zadzwonił nawet. Żenada. Dobrze, że osoba do której trafiła ta paczka była uczciwa i zadzwoniła do nas, że u niej ona jest. Musieliśmy dojechać 20km do niej, przez kuriera takie wycieczki. Jak mogą być takie sytuacje ? Paczka była opłacona,za nie małe pieniądze. Szkoda słów...
  • ~Sabina / 2021-05-28 12:02
    Ocena: 3.00 / 5
    Kurierowi w ogole nie zależy na dostarczeniu paczki.dzwonił 3razy raz za razem a poniewaź telefonu nie oderałam nie pofatygował się już więcej aby zadzwonić o innej porze.zero jakiegokolwiek zaangażowania w pracę.najwidoczniej kurierowi nie zależy na pracy.chodzi o kuriera z Zabrza dysponującego numerem telefonu 506978613
    WadyBrak zaangażowania w pracę.zbycie klienta
  • ~Skarbuś / 2022-05-07 19:48
    Ocena: 3.00 / 5
    Kurierzy tej firmy nie przestrzegają zasad przepisów drogowych,paczkomaty ulokowane są w takich miejscach że notorycznie zastawiają całe chodniki nie zwracając uwagi na pieszych. Łamią prawo i jeszcze mają pretensje jak ktoś zwróci im uwagę że źle zaparkowali bo nie będą nosić paczek z dalekiego parkingu.Zarząd pewnie wie doskonale jak to wygląda ale ma w nosie niech jadą po chodniku byleby paczkę dostarczyli na czas.Wstyd.
  • ~Stella / 2022-11-22 13:58
    Ocena: 3.00 / 5
    Długo się czeka za odebraniem paczki następnego dnia przychodzi aż późnym wieczorem
    ZaletyDobrze ze jest następnego dnia
  • ~szczęśliwa 12 / 2022-07-15 17:11
    Ocena: 3.00 / 5
    dostawa przesyłki była opóżniona o 2 dni w stosunku do proponowanego terminu , przesyłka bez uszkodzeń kompletna
  • ~Szymon / 2019-11-22 23:50
    Ocena: 3.00 / 5
    Paczka przyszła do paczkomatu. Była pognieciona i strasznie obita, na szczęście w niej znajdował sie tylko pluszak ;)
  • ~Tadeusz / 2022-05-13 16:40
    Ocena: 3.00 / 5
    Otrzymałem informację o dwudniowym terminie odbioru paczki z paczkomatu. Spóźniłem się z odbiorem, ale w sms otrzymałem wiadomość, że moja paczka została zwrócona do Nadawcy dokładnie w tym samym czasie kiedy minęła godzina odbioru. To jest chore działanie tej firmy, bo nawet nie dała dodatkowych kilku minut czasu na odbiór. Czy to jest specjalne nieetyczne działanie? Raz już wzięła firma za dostawę, teraz szybko zabrała paczkę i liczy na drugą zapłatę za dostawę. To jest nieuczciwe działanie. Nie znam innej firmy kurierskiej dającej tylko dwudniowy !!! termin odbioru paczki i ani sekundy dłużej. Ja nie będę korzystał z tej firmy. Inpost nie chce inwestować w większą liczbę paczkomatów, a skracanie z tego tytułu terminów odbioru (ciekawe kiedy będą terminy jednodniowe) to już brak szacunku do klientów!!!!!!
    Zaletydla mnie żadne
    Wadybardzo krótki termin odbioru.
  • ~Tadeusz / 2023-07-10 13:49
    Ocena: 3.00 / 5
    Paczki na firmę dotarły w dniach wolnych od pracy. W poniedziałek ran już zostały wycofane do nadawcy. Bez szansy na odebranie. To zagrywka zgodna z regulaminem, ale nie szanująca klientów. Cena przedłużenia jest równa podobnemu nadaniu. Bardzo sprytne. Grubo zastanowię się nad kolejnym skorzystaniem z Inpostu.
  • ~Taniusia / 2020-04-16 21:13
    Ocena: 3.00 / 5
    Zamówiła paczkę do paczkomatu, o godzinie 21.00 dostała SMS że paczka czeka u kierowcy do 23.00 przy paczkomatie. Obecnie jestem w 9-m ciąży, i w nocy musiała idź kawał drogi do paczkomatu, ponieważ mąż miał 2 zmianę. Dla mnie żenada, jeżeli zamawiam do paczkomatu, to proszę paczkę tam zostawić...
  • ~Tomasz / 2023-03-03 11:20
    Ocena: 3.00 / 5
    Dzisiaj, miała zostać doręczona do mnie przesyłka, oczywiście kurier raz do mnie zadzwonił, ale nie mogłem odebrać bo jestem w pracy, i ja oddzwaniam i on mi mówi, że nie zostawił paczki bo wystraszył się psa????????????. Takich mają pracowników.
  • ~Tomek / 2023-06-21 19:15
    Ocena: 3.00 / 5
    Skrajna niekompetencja ludzi na infolinii, przez pracownika który odebrał telefon muszę teraz nadać paczkę na swój koszt. Poza tym zerowa dbałość o paczki, ostatnio jak przy mnie kurier otworzył pake samochodu przed paczkomatem, to wyglądało jakby ktoś koparką te paczki wrzucał do środka.
    WadyInfolinia
  • ~Tyrex / 2019-12-02 12:56
    Ocena: 3.00 / 5
    Masakra kurier spóźnia się juz godzine mial byc o 12 jest prawie 13 jak dzwoniłam to gadal ze jescze 15 min ludzie nik nie ma czasu kurier nusi liczyc sie z czasem klienta
    ZaletyBrak
    WadySpóźnienia
  • ~Urszula / 2019-11-09 16:52
    Ocena: 3.00 / 5
    Generalnie bardzo wygodna usluga szybka dostawa ale ma duzo niedociagniec. Bardzo skomplikowane i denerwujace nadawanie przesylek.(nadawanie zwrotow z allegro np jest na medal co pokazuje ze sie da) a juz np nadawanie paczki tez z allegro do kupujacego to istny horror. A jak sie nie ma drukarki i chce sie nadac z maszyny to juz skandal na cale 100 tys miasto Jaworzno tylko w jednym mozna bylo dzis zaplacic karta.
  • ~Vafeel / 2021-07-06 15:37
    Ocena: 3.00 / 5
    Nadawanie przesyłek - Gabaryt A - maksymalna długość/wysokość: 8cm
    Jaka skrytka Paczkomatu jest przypisana do Gab.A? Oczywiście taka która ma <5cm..
    Oczywiście raz wybranego gabarytu paczki zmienić się nie da..

    Mistrzostwo robienia ludzi w *****.
  • ~van Horn / 2021-02-18 18:29
    Ocena: 3.00 / 5
    NIe będę narzekać na obsługę , czas dostawy czy inne problemy . Zwracam się jednak do menagerów a może dotrze to do właściciela firmy? Po raz kolejny staję przed takim oto problemem. Zamówiłem w poniedziałek wieczorem jakiś towar.Sklep zapakował towar we wtorek ale dostarczył do punktu w środę. W środę zdążono odebrać paczki więc moja leży i czeka do czwartku i wtedy startuje . Zdąży do piątku ? mieszkam we Wrocławiu ale w piątek po pracy jadę do podwrocławskiego miasteczka gdzie mam dom i gdzie spędzam weekendy. Teraz jednak z tego miasteczka wyjeżdżam nad morze, mam tam tygodniową sprawę do załatwienia. Za każdym razem kiedy korzystam z przesyłek inpost drżę czy aby przesyłka dotrze do piątku do 16:00 (zamawiam w poniedziałek zwykle)bo juz mi się zdarzało stać pod punktem odbioru w piątek do 17 z nadzieją wypatrując przesyłki. kiedy odjadę to nawet w poniedziałek rano będzie już przesłana z powrotem do sprzedawcy. Zdarzało mi się już bywać w takich sytuacjach i prosić o ponowne wysłanie oczywiście koszt jest mój co podraża a nikt nie lubi dwa razy płacić za to samo o czasie nie wspomnę. Dzwonię na infolinię do inpostu ale miłe panie rozkładają ręce , nie można przekierować już idącej paczki a ja czasem nie moge nie skorzystać z inpostu, bo sprzedawca daje tylko taką opcję oprócz kuriera z którym jest zresztą to samo . Poradźcie drodzy menagerowie i właściciele inpstu co mam robić w takich sytuacjach. Staram się mało korzystać z inpostu ale nadal nadziewam się na bezsilność. Może przez weekend paczki powinny czekać 36 godzin? Czekam na poradę od radców In Postu , których pozdrawiam
    Zaletydużo
    Wadyi tych też trochę
  • ~w.w.w. / 2025-04-29 18:08
    Ocena: 3.00 / 5
    Контролерка стянула додаткову плату за те що одразу не підійшов до неї. Їхав з початкової станції Вроцлав. Так можуть робити тільки у польше поляки...
  • ~Wasek / 2022-10-13 10:14
    Ocena: 3.00 / 5
    Paczka dotarła ale oczywiście problem, bo pan kurier stwierdził że nie można zapłacić kartą. W mailach i esemesie Firma zachęca do zapłaty kartą a kurierzy odmawiają. Do tego kurier w sposób arogancki stwierdził że go nie interesuje że nie mam gotówki. Gonitwa po sąsiadach po pożyczkę. Lekceważenie klienta.
  • ~WD / 2023-10-20 16:09
    Ocena: 3.00 / 5
    Zgubili moją paczkę i odpowiedzi na reklamację dostałem info " że nie ponoszę odpowiedzialności za nieprawidłowy odbiór paczek " gdzie po otworzeniu skrytki okazło się, że jest pusta
  • ~Weronika / 2021-12-16 13:59
    Ocena: 3.00 / 5
    Bardzo nie miły kurier, w zwyczaju mam pisać do kuriera informację o której będzie na moim osiedlu aby się z nim nie minąć, kurier bardzo chamski i nieprzyjemny. Zamiast w jakikolwiek sposób spróbować się dogadać zaczął mi wygadywać "że w du...ie mi się przerwaca on mi nie powie kiedy będzie" poprosiłam chociaż o kontakt przed ponieważ miałam wyjść z domu a on chamsko że nie i kropka. Gdy dotarł z paczka w chamski sposób powiedział że on nie przyjmuje w drobnych, tylko papierki... Teren Jaworzno Niedzieliska
    WadyKurierzy pracują bo muszą
  • ~Weronika / 2023-10-03 17:25
    Ocena: 3.00 / 5
    Jestem zawiedziona. Kolejny raz miałam paczke wrzuconą nie dosyć że na samą górę to jeszcze na sam tył skrzynki. Ludzie pomyślcie trochę. Nie wszyscy mają dwa metry wzrostu. Gdybym nie była przy paczkomacie z mężem, który musiał podskoczyć żeby wyciągnąć paczkę ze skrzynki to nie wiem, chyba musiałby mnie posadzić. Co za problem zostawić paczkę na brzegu? Trochę empatii.
    ZaletyPaczki nie przychodzą zniszczone.
    WadyBrak myślenia kurierów.
Dodaj własną opinię »