strona 65 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- nastepna »
-
~prawdziwy Polak / 2020-07-09 17:23Ocena: 3.00 / 5
straszą że więcej nie będą do mnie przywozić paczek skandal co on mi łaskę robi to był ostatni raz jak korzystałem z usług tej firmy -
-
~Prawie były klient / 2021-09-01 16:22Ocena: 3.00 / 5
Tak jak od kilku lat byłam za Inpostem, a zamawiam ta droga naprawdę sporo, tak teraz to jakaś tragedia. Niewiem czy się kurier zmienił czy jak, ale paczki dochodzą w opłakanym stanie, pogniecione i pootwierane
Tragedia dosłownieZaletyOstatnio brakWadyBardzo uszkodzone opakowania -
~Press / 2022-12-22 12:28Ocena: 3.00 / 5
Zniszczono przesyłkę głośnik subwoofer. Po śladach na kartonie widać że była rzucana z wysokości na beton. Poobijany w kilku miejscach, wykruszona obudowa i oderwany w środku sam głośnik Reklamacji nie uwzględniono z idiotycznego powodu, że niby za słabo zapakowane. Był dobrze zapakowany w pudło od komputera z wypełniaczem. Nic nie przetrwa takiego rzucania towarem Skandal! ZaletyWiększość małych, lekkich niewrażliwych przesyłek szybko dociera.WadyJeżeli macie coś cięższego i wrażliwszego na rzucanie, to weźcie lepiej ubezpieczonego kuriera a nie paczkomat. -
~prezes / 2020-02-06 07:13Ocena: 3.00 / 5
Uwaga ostrzegam firmy
Robią sobie weryfikacje paczek po czym obciążają nawet jak waga się zgadza -
~Proalarm / 2022-08-16 19:44Ocena: 3.00 / 5
Do tej pory miałem pozytywną opinię o I poście.Niestety od soboty 16.08.to się zmieniło.W sobotę miałem odbiór przesyłki w paczkomacie. Otworzyłem skrytkę przez aplikację która okazała się pusta. Zgłosiłem problem na infolinię. W przeciągu 48h miałem dostać informacje o przesyłce.Niestety nic takiego nie nastąpiło. W trzecim dniu sam zadzwoniłem na infolinię.Tam dowiedziałem się że moja przesyłka jest odesłana do nadawcy.Bardzo często korzystałem z przesyłek do paczkomatu . Teraz muszę się dobrze zastanowić czy z nich korzystać.To że skrytka była pusta mogło się zdarzyć ale brak jakichkolwiek reakcji InPostu trudno wybaczyć. ZaletyWygoda z korzystania z paczkomatowWadyBrak jakichkolwiek odpowiedzialności InPostu za swoje błędy. -
~Psiara / 2023-04-27 15:37Ocena: 3.00 / 5
Zamówiłam karmę dla psów, 2 paczki a 20kg. A dowcipny kurier złożył je do najwyższej skrytki. Mam lat 60, jeszcze sobie poradzę, ale komuś innemu może być trudno,a nawet skończyć się przykro. Gratuluję pomysłu -
~R / 2023-10-26 13:34Ocena: 3.00 / 5
Kurier w rejonie WA6 zamiast mi paczkę dostarczyć napisał, że odmawiam przyjęcia.
Zgłoszenie reklamacyjne gdzieś tam leży a w paczce byli leki.
Nigdy więcej nie kupię niczego co przywozi in post
-
~Ra / 2024-11-25 09:33Ocena: 3.00 / 5
Zamówienie przez InPost: poprosiłem kuriera czy może wstawić paczkę za drzwi (mam problem z kręgosłupem i nie mogę dźwigać). Jego odpowiedź - że dostarcza tylko do drzwi i się zmył. Inna dostawa - kurier DHL - poproszony o wstawienie, zrobił to bez problemu. Wadypodejście kuriera -
-
~Rafał / 2024-01-02 14:59Ocena: 3.00 / 5
Siedzę w domu i czekam na paczkę. Deszcz pada, mokro, w paczce elektronika i to nie tania... Dzwonek do drzwi? A skąd! Zapukać? Gdzie tam! Rzucić paczkę koło kosza na śmieci, żadnego potwierdzenia, żadnego telefonowania, ot po prostu paczkę rzucił kurier w mokre śmieci i pojechał! KTO TAK ROBI!? Odrobinę pomyślunku proszę! ZaletyW miarę szybko.WadyCałkowity brak dbałości o klienta. -
~Rob / 2025-05-17 14:33Ocena: 3.00 / 5
Infolinia InPost to farsa.Rozmowa z botem dla ludzi o stalowych nerwach.Powtrarzasz kilkanaście razy a bot nie rozumiem, proszę powtórzyć. Po ukraińsku nie mówię, żeby nie można mnie było zrozumieć. Korzystam bardzo często z usług InPost ale dzisiaj jestem wk. . Paczka nie może wyjść z paczkomatu a nikt nie pomoże. Zmieńcie algorytmy bo szkoda nerwów. ZaletySzybkośćWadyInfolinia i rozmowa z botem w razie niemożności otwarcia skrytki -
~Robert / 2021-03-23 10:10Ocena: 3.00 / 5
Dno i kupa mułu, złodzieje z In POST mają wadliwy system z czego doskonale zdaja sobie sprawę. System In post nie zawsze wysyła potwierdzenia nadania paczki po czym paczka ginie w In Post umywa ręce od wypłacenia odszkodowania. Odpowiedź na kazdą nawet banalną reklamację zajmuje im 29 dni. Sprawa lec na policję. ZaletybrakWadyoszusci, nie ponoszą odpowiedzialności za skradizone i zgubione ze swojej iwny paczki -
~Robert / 2022-09-20 21:08Ocena: 3.00 / 5
Paczka została zniszczona w trakcie dostawy do klienta. Po tygodniu wróciła do nadawcy. Uznana została reklamacja, ale zwrot środków za niewykonaną usługę niestety nie nastąpił. Nigdy więcej nie zamierzam korzystać z usług tej firmy. -
~Robert / 2023-01-27 09:40Ocena: 3.00 / 5
Kiedy InPost wchodził na rynek to szacun było ok
Teraz to jakaś porażka nikt nad niczym nie panuje
a kurjerzy dostarczają przesyłki jak chcą już nawet się z tym nie kryją,nadana przesyłka w paczkomacie nie odebrana przez 24 godziny to skandal jak ja bym tak pracował u mnie w pracy to kierownik już dawno by mnie wywalił(kurjeży przyjmowani z łapanki)Nie polecam nikomu szkoda czasu i nerwów.ZaletyCena za usługe
brakWadySame nie odbierają przesyłki nadanej w paczkomacie nawet do 24 godzin żenada -
~Robert / 2024-02-28 18:29Ocena: 3.00 / 5
Szkoda że nie dostarczacie paczki o godz.23' 24'.Wcześniej mogły być 13 14 15 a teraz 6 odebrana z oddziału a w punkcie 23 coś chyba nie TAK -
~robobobo / 2023-09-06 20:05Ocena: 3.00 / 5
Do dnia 06.09.2023 miałem dobrą opinie o inpost.dzisiaj paka dojechała,pudło uszkodzone zdewastowane,zawartość połamana.co niektórzy chyba za karę pracują w tej firmie robiąc celowo szkody na paczkach.robi się dziadostwo ZaletyNa dzień dzisiejszy ni maWadyJak w nie jednej firmie,są i to kurła zajedwabiste -
~Rodzynek / 2022-06-02 12:43Ocena: 3.00 / 5
Kurierzy mają wielki problem alby dostarczyć paczkę do domu klienta ponieważ nie chce im się jechać po dziurawej drodze, albo klient zgodzi się na pozostawienie paczki w innej miejscowości albo tej paczki nie dostanie..... -
-
~Roksana / 2021-07-27 17:45Ocena: 3.00 / 5
Oddział w Kowarach to jakaś kpina. Kurier przesyłki dostarcza najczęściej po godzinie 17.00. Gdzie są te gwarantowane godziny dostarczenia? Od jakiegoś czasu usługa jest wyjątkowo utrudniona, ponieważ odbiór z paczkomatu to jakaś loteria. Może o 12.00 a może o 19.00. Szok. Wcześniej nie było powodu do narzekań a teraz zastanawiam się nad zmianą firmy kurierskiej. WadyCzas dostawy do paczkomatu, loteria, po czasie -
~Roland / 2021-06-26 08:34Ocena: 3.00 / 5
Coraz to dłuższy czas dostarczania przesyłki.Na początku, nawet w sobotę otrzymywałem powiadomienie że przesyłka czeka w Paczkomacie. Teraz definitywnie czas oczekiwania na przesyłkę się wydłużył. ZaletyPaczki dochodzą całe.WadyDługi czas oczekiwania na przesyłkę. -
~RYMPALEK / 2021-10-13 17:56Ocena: 3.00 / 5
Dostawa nie dojeżdża w terminie oraz wysyłają powiadomienia że paczka będzie w dzisaj a tej paczki nie ma .Nie polecam korzystać z InPost -
~Ryszard / 2022-08-04 18:15Ocena: 3.00 / 5
Kurier wrzucił paczkę do skrzynki na totalnie inny adres, pokazywało, że paczka odebrana, kurier miał podany numer i nie zadzwonił nawet. Żenada. Dobrze, że osoba do której trafiła ta paczka była uczciwa i zadzwoniła do nas, że u niej ona jest. Musieliśmy dojechać 20km do niej, przez kuriera takie wycieczki. Jak mogą być takie sytuacje ? Paczka była opłacona,za nie małe pieniądze. Szkoda słów...
strona 65 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- nastepna »
