strona 53 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- nastepna »
-
~Tobi / 2020-12-03 18:17Ocena: 3.33 / 5
Kiedyś było spoko,
Teraz to żeby odebrać zamówienie trzeba stać w kolejce na pół godziny, pytanie, w czy jest wygoda? -
-
~Tomasz / 2021-06-11 20:32Ocena: 3.33 / 5
Zamawiam do paczkomatu kilka paczek na tydzień bo mogę odebrać w konkretnym miejscu i o dowolnej godzinie bez czekania ale Ok co 8 przesyłka jest kierowana do innego paczkomatu i do docelowego dopiero po dwóch dniach także dostawa robi się o 2 dni dłuższa …. A tamten paczkomat mi nie po drodze także ostatnio za dużo już tych przekierowań WadyDają do innego paczkomatu -
~Użytkownik / 2023-08-18 19:06Ocena: 3.33 / 5
Paczka od soboty nie może być dostarczona do Paczkomatu. Ciągle widnieje status wydana do doręczenia . Konsultanci z infolinii nic nie wiedzą, co dzwonię to inna wersja. Złożyłam reklamację, zero odzewu, mimo deklaracji natychmiastowej odpowiedzi. ZaletySzybka dostawaWadyWszystko ok do czasu, aż nie dojdzie do jakieś pomyłki, wówczas nie ma co liczyć na wsparcie ze strony InPost -
~Vess / 2025-08-13 14:17Ocena: 3.33 / 5
Bywa, że opakowanie paczki jest zniszczone.o ile dostawa do paczkomatu jest w miarę git, tak do domu to jakiś dramat. Już któryś raz odbieram paczkę, która jest zwyczajnie zniszczona. Na szczęście zawartości nic się nie stało, ale centralnie rzeczy, które zamówiłam, kurier trzymał w ręce osobno, bo wypadły ???????????????????????? żenada. Żałuję, że nie można dodać zdjęć, żeby inni mogli zobaczyć twn absurd. -
~Wiki / 2023-09-19 17:11Ocena: 3.33 / 5
Wszystko do tej pory było super do dzisiaj.
Otwieram skrytkę w paczkomacie a paczka otwarta a jej zawartość praktycznie poza opakowaniem -
~Wiktoria / 2022-02-11 11:43Ocena: 3.33 / 5
Niestety 2 razy ta sama sytuacja, mam zepsuty domofon o czym kurier został poinformowany, zadzwonił na telefon ze czeka na dole, zanim zdążyłam zejść co trwało ( max 2 min ) zobaczyłam tylko tył auta które wyjechało juz z ulicy, oczywiście zadzwoniłam żeby poprosić pana o powrót i doręczenie mi paczki ponieważ czekam na dole a on odjechał, usłyszałam „ nie bede się wracał bo mam dużo pracy „ to już druga taka sytuacja i to z tym samym panem -
~Wiktoria / 2022-11-28 15:42Ocena: 3.33 / 5
Dostałam wiadomość e-mail, że kurierzy są wyposażeni w terminale płatnicze, a po zapytaniu kuriera czy mogę zapłacić kartą kurier stwierdził, że nie posiada terminalu. -
~Wściekła / 2019-12-19 15:31Ocena: 3.33 / 5
Brak kontaktu z kurierem A jak nie to narzekanie że za bardzo nie maja jak dostarczyć paczkę brak słów -
-
~X / 2020-04-25 17:51Ocena: 3.33 / 5
Bardzo niemiły kurier na.prosbe proszę poczekać chwilę.wezme kartę usłyszałam że. Paczki nie.otrzymam bo.on nie jest od czekania ani OD DOSATRCZANIA PACZKI.POD DOM
Tzn mam.caly dzień stać pod.brama i czekać aż łaskawie przyjedzie -
~XO / 2023-03-31 13:46Ocena: 3.33 / 5
Po raz kolejny w tej firmie jest jakiś wyciek danych. Podobno mamy RODO, a w tej firmie ono NIE ISTNIEJE. Każdy może sobie zamówić paczkę na dane klienta (czy to numer telefonu czy tez mail) i oni nic z tym nie robią. Panie na infolinii razem z tym botem to jedna wielka beznadzieja - rozumiem, ze macie wyuczone formułki do powtarzania, ale do cholery reagujcie.
Z początku byłam bardzo zadowolona z usług pod katem mojego zamawiania - teraz? Nie wiem. -
~XxX / 2020-07-21 11:53Ocena: 3.33 / 5
Dziś rano otrzymałam e-maila od InPost, który informował, że każdy kurier został wyposażony w terminale płatnicze więc jest możliwość płatności kartą. Po przyjeździe kuriera oznajmił, że nie ma terminala. Po konfrontacji z e-mailem od państwa, kurier odparł (cytuje): " Nie mam terminala, nie ja wysłałem tego e-maila, więc mnie to nie interesuje". -
~zazwyczaj miła / 2021-02-05 18:24Ocena: 3.33 / 5
paczki nie ma w paczkomacie ...ale sms przychodzi i jedz sobie człowieku po tą paczkę a co tam a tu kuku.... i żadnej wiadomości najlepiej zwalić na sprzedawce..nie wiadomo w czym problem...radz sobie sam -
~Żuliamenelia / 2023-02-14 21:37Ocena: 3.33 / 5
Czekam na paczkę. Przychodzi do powiadomienie, że dziś. Można zapłacić kartą , blikiem lub gotówką. Podobno każdy kurier ma terminal-taka informacja na mailu do mnie. Przyjeżdża kurier, wyciągam kartę, a tu zonk. Kurier nie ma terminala. I to nie pierwszy raz. A ja nie mam bliska ani gotówki. Pan mówi mi, że jutro mam mieć gotówkę. Ok. Tylko po co pisać, że każdy kurier ma terminal. Oszukiwanie ludzi i tyle. ZaletySzybko, miły kurierWadyBrak terminali -
~ Mika / 2022-06-23 10:48Ocena: 3.00 / 5
Wyraźne opóźnienie w dostawie. Zamówiłam przedmiot który miał być prezentem ja dzień ojca gdzie zamówienie było ponad tydzień temu i liczyłam szczsrze ze inpost dotrzyma swoich obietnic ze dostawa zajmuje im 1/2dni robocze przewidywałam jednak dwu dniowy poślizg jednak nie ponad tygodniowy ,cały dzień siedziała paczka w sortowni głównej czekając na łaskawe zabranie jej przez kuriera. Wmawiano mi ze do końca dnia zostanie wysłana gdzie dopiero po interwencji telefonicznej w dniu dzisiejszym łaskawie została nagle w mieście docelowym. Nie wiem co mam o tym myśleć czy kurier nie zakodował paczki ze znajduje się już w mieście docelowym czy to jest takie zachowanie żebym tulko była spokojna a paczka została zgubiona albo bóg wie co się z nią stało. Dopóki paczka nie dotrze do paczkomatu nie mam dobrej opini i tek firmie kurierskiej ,i tak nie będę miała bo naruszyła moje długoletnie zaufanie jednak jeśli paczka przynajmniej dojdzie to jeden plus. -
~1123 / 2022-01-31 10:54Ocena: 3.00 / 5
Obsługa przez kurierów bez zarzutów, czas oczekiwania również, ale traktowanie przesyłek zostawia wiele do życzenia. Dziś odebrałam paczkę z paczkomatu a moja paczka była podeptana, zostały ślady butów na paczce, na szczęście w środku nic nie zostało uszkodzone. -
~Aaa / 2022-10-26 21:10Ocena: 3.00 / 5
Paczka dostarczona do innego paczkomatu bez poinformowania o tym!!!! Idąc na urodziny chciałem odebrać prezent okazało się , że znajduje sìę na drugim końcu miasta !!!! -
-
~Aaaa / 2020-12-21 18:51Ocena: 3.00 / 5
Problemy z płatnością za paczkę w sms przysyłają ze u kuriera można zapłacić kartą po czym kurier przyjeżdża i mówi że tylko gotówką. Masakra. -
~adam--- / 2021-10-01 16:16Ocena: 3.00 / 5
Inpost zasadniczo działa dobrze. Jednak jeżeli Twoja paczka zostanie wyjęta z paczkomatu po 48 godzinach, nawet przy Tobie, to pójdzie z powrotem do nadawcy. Kurier nie może Ci jej wydać, nawet jeżeli Cię zna osobiście i wie że to paczka dla Ciebie.
Infolinia Inpostu, do której błyskawicznie zadzwoniłem, pomimo że wie że to moja paczka odmawia pomocy. Na prośbę o kontakt z kurierem i umożliwienia mu na działanie zgodnie z logiką (czyli wydanie paczki z samochodu co kończy sprawę) zasłania się procedurą. Spławiają Cię.
Zatem pomimo że paczka była na samochodzie obok mnie, to poszła sobie przez pół Polski z powrotem. Potem pójdzie do mnie. Ale już bez korzystania z usług Inpost-u. Tak dzięki procedurze oddali klienta konkurencji. Nie muszę mówić, że Inpost będę omijał z daleka.
pozdrawiam
Adam z Radzymina -
~Adresat / 2020-01-09 23:16Ocena: 3.00 / 5
- kurierzy pozostawił przesyłkę po innym adresem bez konsultacji. -
~Adriana / 2025-12-01 12:38Ocena: 3.00 / 5
Posiadając aplikację impost nie dostalam powiadomienia o dostarczeniu przesyłki,złożyłam reklamacje,ktora została odrzucona poniewaz zostałam powiadomiona o dostarczeniu paczki emailem.Regulamin mowi,ze powinnam dostac wiadomosc na aplikację.
Wchodzac na sprzedawcę tam rownież nie było informacji o dostarczeniu paczki.Po informacji pacxka w drodze nastepna była pacxka wraca do nadawcy.WadyAplikacja dxiała niepoprawnie,zamiast ulatwic pobieranie paczek,utrudnia to zbyt malo powiedziane,wręcz uniemożliwia odebranie paczki
strona 53 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- nastepna »
