Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8526 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~miskane / 2022-12-15 11:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Chciałem otworzyć paczkę przy kurierze ze względu na jej dużą wartość [7 799zł]. Kurier odmówił czekania.
  • ~miszcze / 2023-03-23 21:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma ma w swoim dorobku dwie marki własne - automatPaczkomat i kurierCham.
    W dziale obsługi natomiast na ukończeniu są intensywne prace nad nicniemogeKonsultantem.
    ZaletyMiało być dobrze
    WadyWyszło po polsku, jak zawsze
  • ~mj / 2022-04-14 15:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Przejechano po wysłanej do klienta przesyłce, karton rozwalony w pył, reklamacje odrzucone. DRAMAT!
    Zaletybrak
    WadyKurierzy Niszczą przesyłki
  • ~Mk / 2021-05-21 08:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Obsługa Klienta na poziomie poniżej jakiegokolwiek poziomu. Konsultanci nie posiadają żadnych informacji nie są w stanie pomoc. Nie ma osoby która mogłaby ponoć. Moje dwie nadane paczki zostały zagubione lub przywłaszczone ponieważ nadane przez aplikacje bez etykiet... nikt się ze mną nie skontaktował jak pojawił się problem tylko sama muszę się z nimi kontaktować co chwile tracąc czas na infolinii.... nie polecam i na pewno nie wrócę.
  • ~mk / 2022-05-17 17:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Skrytka 2x razy się nie otworzyła - za każdym razem że awaria i ... zero automatyczności, konieczność dzwonienia na infolinię i czekania wiele minut. Tam Oskar R. prawie jak bot ani przepraszam ani nic, po czym że może zgłosić awarię i za 48h będzie w innej może działającej skrytce.
  • ~mk / 2022-12-09 14:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia, paczki ida po 2 tygodnie, na infolini zero informacji - Poczta Polska 2
  • ~mk / 2022-12-09 14:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia, paczki ida po 2 tygodnie, na infolini zero informacji - Poczta Polska 2
  • ~mk79 / 2023-01-11 02:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka nadana w poniedziałek w paczkomacie została odebrana we wtorek i ciągle czeka na dalszą podróż. Jestem rozczarowany.
    WadyTerminowość
  • ~Mlodyy / 2022-04-13 09:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam firmy kurierskiej! Opóźnienia w dostawach nawet do 4 dni przecież to jest jakiś absurd.. Dostawa następnego dnia a okazuje się że paczka przychodzi po 4 dniach..

    Najgorsza firma kurierska jaka istnieje!!!!!!!
  • ~MLZ16 / 2022-06-23 11:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Korzystałem z paczkomatów InPost od lat i zawsze ceniłem ich usługi.

    Niestety do dnia w którym skorzystałem z ich nowej usługi "Nadawaj bez etykiety". To z czym się zderzyłem to jakaś MASAKRA.
    Otóż. w dniu 27.04.2022 nadałem przesyłkę adresowaną do paczkomatu. Kilka dni później zadzwonił do mnie odbiorca z informacją, że otrzymał paczkę ale zawiera ona coś zupełnie nie związanego z moją przesyłką.

    Złożyłem więc reklamację, i tu zaczęły się schody. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 30 dni, pogodziłem się z tym, gdyż wynika to z regulaminu. Odpowiedź otrzymałem 0..06.2022. Zawierała informację, że przesyłka się znalazła w magazynie paczek niedoręczonych. Dodano też 2 nieprawdziwe informacje o tym, że były podejmowane próby doręczenia do nadawcy (bzdura gdyż nie podałem adresu odbiorcy - nie znam go, paczka była adresowana do paczkomatu), ponadto napisali że próbowali się kontaktować ze mną kilkukrotnie. Oczywiście poprosiłem ich o informacje kiedy i w jaki sposób się ze mną próbowali kontaktować, nigdy nie otrzymałem na to pytanie odpowiedzi. Dodam, że mam na telefonie zainstalowaną aplikację InPost, która służy min. do komunikacji w sprawie paczek - brak jakichkolwiek informacji czy powiadomień w sprawie tej paczki. Dodano tez informację, że moja paczka jest traktowana jako "zwrot" i mam podać adres odbiorcy (nie może to być paczkomat). W odpowiedzi poprosiłem o wyjaśnienie dlaczego moja paczka jest traktowana jako zwrot, skoro się już znalazła, znają adres paczkomatu do dostawy, a zatem proszę o dokończenie usługi poprzez dostarczenie paczki do wskazanego paczkomatu.
    Niestety, po kolejnym tygodniu przyszła zwrotka nie zawierająca odpowiedzi na żadne z zadanych przeze mnie pytań. Zawierała tylko powtórzenie pierwotnej informacji, że zwrot może być dokonany tylko na konkretny adres.
    Odpisałem im, że nie znam adresu Odbiorcy, a on nie musi mi go podawać, i poprosiłem ponownie o dokończenie usługi a jeśli to niemożliwe to odesłanie paczki do Nadawcy czyli do mnie, poprosiłem też o odpowiedź na moje poprzednio zadane pytania.
    Po kolejnym tygodniu przyszła odpowiedź, że paczka może zostać odesłana tylko na konkretny adres Odbiorcy.
    Ręce mi opadły!!!
    Ponownie odpisałem więc że nie znam adresu Odbiorcy a jedynie nr paczkomatu (a Odbiorca nie chce i nie musi podawać mi swojego adresu) w związku z czym proszę o zwrot przesyłki do Nadawcy czyli do mnie informując jednocześnie, że moje dane mają w systemie, dodałem jednak dla ułatwienia nr tel. z informacją że mogą do mnie dzwonić jeśli jednak czegoś im brakuje.
    Niestety nic to nie dało, dziś mamy 23 czerwca (zbliża się 2 m-ce od chwili nadania paczki) i jestem w punkcie wyjścia. Spotkałem się ze ścianą, najgorsze jest to, że nie ma możliwości porozmawiania z kimkolwiek, jedyna opcja to @ (na które odpowiadają po tygodniu) lub infolinia na której zawsze odbiera inna osoba i nie zna tematu:(
    TRAGEDIA. Gdyby przesyłka zawierała coś od czego zależałoby czyjeś zdrowie, to łatwo sobie wyobrazić czym taka akcja mogłaby się skończyć. Może ktoś ma jakiś pomysł, jak rozwiązać sytuację?
  • ~Mła / 2021-09-02 13:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada, kurier robi łaskę.Zero kontaktu o której będzie!!!!
    Pani na infolinii z łaski pracuję, nie polecam!!!!!
  • ~młody / 2021-03-15 12:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Dział reklamacji to kpina, niekompetencji ludzi i przepychanka z jednego na drugiego,kombinacje i wydłużanie czasu do zakończenia sprawy żeby zmęczyć i zniechęcić człowieka...
    ogólnie g... warci, a nową usługa " bez etykiety" to niewypał, kurierzy gubią paczki
    Wadyniekompetencja
  • ~Młody / 2023-06-12 18:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam paczka zostaje wydana do doręczenia i są dostarczane na koniec dnia 19-22 albo i wcale mimo wolnych miejsc w paczkomacie paczki wracają na bazę.
  • ~Mm / 2019-12-18 14:42
    Ocena: 1.00 / 5
    U mnie też był cham. Nie wysłał smsa że będzie ani nie zadzwonił, tzn. zadzwonił z ryjem jak stał pod drzwiami że mam sobie z magazynu odebrać. Dobrze że byłam w sklepie pod domem i kazałam mu chwilkę zaczekać, kazał się streszczać bo on nie ma czasu. Stary obleśny dziad. Nigdy więcej tej firmy
  • ~MM / 2021-05-28 12:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragiczna obsługa klienta - infolinia nie pomaga, zasłaniając się procedurami. Pani Klaudia K. nie poda numeru do oddziału bo koronawirus!!! Tak jak by można przez telefon przesłać wirusa - kpina z klientów. Nigdy więcej obsługi kurierskiej. Zero chęci pomocy w sprawie.
    WadyTotalny brak zaangażowania w pomoc klientom.
  • ~MM / 2021-06-02 14:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Przesyłka nie dostarczona na czas. Nie polecam tej firmy kurierskiej
    ZaletyBrak
    WadyPrzesyłka nie dostarczona na czas nie polecam
  • ~Mm / 2022-07-07 09:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam brak godzin orientacyjnych dostarczenia, kurierzy czasami wogule się nie pojawiają a wpisują że byli, reklamację zawsze odrzucane bo kurier ma rację, infolinia mówi formułki i nic pozatym nie pomagaja
    ZaletyBrak
    WadyMnostwo
  • ~MM / 2022-08-01 14:13
    Ocena: 1.00 / 5
    nie polecam opcji kurier Inpost / zamówiłam przesyłkę z dostawą kuriera Inpost, pierwszego dnia otrzymałam maila że paczka tuż tuż, kolejnego dnia otrzymałam maila, że były dwie próby dostarczenia paczki i paczka wraca do sklepu / zadzwoniłam na infolinię Inpostu i otrzymałam odpwiedź, że kurier nie ma obowiązku dzwonić i że nic się nie da z tym zrobić bo paczka już wraca do sklepu (15min od otrzymania maila).
    Chciałabym zwrócić uwagę dla kuriera, któremu nie chce się zadzwonić, że gdybyś zadzwonił pierwszego dnia to nie zużył byś paliwa na dojazd dnia kolejnego - tak robią mądrzy kurierzy innych firm, w tym przypadku nawet Poczta Polska jest lepszym rozwiązaniem bo przynajmniej zostanie awizo i masz parę dni na odbiór paczki... serdecznie nie polecam kuriera Inpostu...
  • ~mm / 2023-02-02 15:41
    Ocena: 1.00 / 5
    porażka,porażka,porażka,porażka,porażka,


    porażka


    porażka
  • ~Mm / 2023-03-09 08:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma upadła na psy .
    Zniszczyli zawartość paczki.
    Reklamacji nie uznali bo niby źle zabezpieczona.
    Żenada. Paczka była opisana że zawiera szło ale co tam kurierzy mają to głęboko w d...pie.
Dodaj własną opinię »