Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8482 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Marzena / 2026-03-19 17:30
    Ocena: 4.50 / 5
    InPostu korzystam od czasu jego powstania, o ile wygenerowanie kodu zwrotu było uprzednio niezwykle proste, obecne możliwości są tak pokomplikowane że skończyło się na osobistej wizycie w sklepie i zwrocie im się nie sprawdził, pani obsługująca nie umiała niczego sensownego doradzić poza faktem, że najlepiej będzie jak pójdę do żabki i wrócę albo do punktu zwrotu czyli do Zary, nie byłam otwarta na te dowcipy, ale już nie polecę nikomu
  • ~. / 2025-09-18 12:52
    Ocena: 4.33 / 5
    Od lat korzystam z usług firmy, szczególnie z Paczkomatów, poza kilkoma incydentami z opóźnieniem (dopóki nie są długie nie robimy afery ;-) )brak zastrzeżeń do procesu dostawy. Nigdy nie dostałem uszkodzonej paczki, zawsze docierają w nienaruszonym stanie. Dostawa w sobotę to loteria - kilka razy zdarzyło się że dostarczyli zamówienie bądź odebrali nadanie mimo braku wykupionej usługi dodatkowej. Cena za usługę różna, często jest bardziej opłacalne skorzystanie z usług konkurencji. Aplikacja działa sprawnie. Na ogół mogę polecić usługi InPostu.
    ZaletyWysoka jakość usługi kurierskiej, aplikacja, etykieta cyfrowa przy nadaniu na Vinted (konkurencja mimo posiadania takiej opcji nie oferuje tego)
    WadyCena niekiedy wyższa niż w przypadku usługi konkurencji, incydentalne opóźnienia.
  • ~Anber57 / 2020-12-07 22:30
    Ocena: 4.33 / 5
    Do tej pory raczej wszystko było dobrze,ale ostatnia paczka przyszła szybko,natychmiast też otrzymałem wiadomość o umieszczeniu w paczkomacie ale bez kodu do odbioru.zadzwoniłem na infolinię i KOD otrzymałem.Ale ani słowa przepraszam
  • ~anguiiish / 2021-09-15 18:48
    Ocena: 4.33 / 5
    więc nie jestem zbyt zadowolony jedynie z tego iż czekam 40 minut na połącznie z kodem a szanowny support zrezygnował z komunikacji ze mną.
    Wadysupport
  • ~Arek / 2021-01-04 10:48
    Ocena: 4.33 / 5
    Wg mnie najlepsza opcja dostaw to inpost.
    Zawsze są szybko i ostrożnie się obchodzą z paczkami (jak na moje doświadczenia, choć ja zawsze dobrze zabezpieczam)
    Jedyny minus to już mało się interesują w specjalnych przypadkach, by pomóc, oraz mobilne punkty obsługi paczek to paranoja - kolejki dłuższe, niż na PP... -_-
    Zaletycena
    Wadyobsługa jak wszędzie
  • ~Asrieel / 2023-01-09 13:46
    Ocena: 4.33 / 5
    W zależności od miejscowości są różni kurierzy ja trafiam raz na miłych raz na chamskie rury ale póki co mnie nie zawiódł
    ZaletyDobry kontakt
  • ~Bartek / 2023-07-18 10:03
    Ocena: 4.33 / 5
    Polecam firmę InPost przesyłki do Paczkomatu docierają bardzo szybko tak jak i do domu
    ZaletySzybka dostawa
    WadyCzasem zgniecione paczki
  • ~Calytenswiat / 2022-11-17 19:13
    Ocena: 4.33 / 5
    Póki co z InPost jestem bardzo zadowolony, paczki zawsze na czas, nigdy jeszcze mi się nic przykrego nie przytrafiło, choć zamawiałem już naprawdę wiele razy, i to niektóre rzeczy były naprawdę drogie, nigdy nic nie zginęło i nie było uszkodzone
    ZaletyZawsze na czas
    WadyPóki co żadnych i oby tak dalej
  • ~Daris / 2021-02-13 16:30
    Ocena: 4.33 / 5
    Po wyjęciu paczki że skrytki okazało się że jest rozerwana na tyle iż przesz ten otwór wyjąłem wszystko z paczki. Na szczęście wszystko było ale chyba tylko dlatego że kupione rzeczy nikomu by się nie przydały.Mam tylko nadzieję że to jednorazowy incydent.
  • ~didi / 2023-02-24 20:07
    Ocena: 4.33 / 5
    Ja nie miałam z nimi problemów. Ale najczęściej korzystam z wariantu paczkomatów przez allegro lub innych sprzedawców. Ze zwrotami też nie miałam problemów.
    W porównaniu do g*wianego pocztexu to REWELACJA. Zatem jak ktoś miał problem z inPost to niech spróbuje zabawić się z pocztexem :)
    Zaletyczas dostawy, względnie korzystna cena
    Wadynie stwierdzono
  • ~Doris / 2020-05-07 10:37
    Ocena: 4.33 / 5
    Już któryś raz z rzędu moja paczka została przekierowania do innego paczkomatu niby ten który wybrałam jest przepełniony być może ,ale skąd wiem że kurierowi poprostu nie chce się jechać i rozwieść do wszystkich wsadzi w jednym i ma z głowy . A ja biegam po mieście choć mi to nie po drodze . Po to podaję adres aby ją tam dostarczyć .
    ZaletySzybko
    WadyNie pod wskazany adres
  • ~Dorota / 2022-11-04 18:34
    Ocena: 4.33 / 5
    Chciałam bardzo podziękować Panu z infolinii który mi pomógł 3.11 godz około 20 w odróżnieniu od Pani z infolinii któranie miała za grosz empatii ani chęci pomocy.Jeszcze raz dziękuję dostałam dzięki Panu paczkę z zabawką dla wniczka
  • ~Elżbieta / 2020-07-09 12:48
    Ocena: 4.33 / 5
    Jestem zadowolona, że mogę korzystać z Paczkomatu o każdej porze, nie czekam na kuriera ponieważ szkoda mojego czasu.
    ZaletyCzasami zdarza się coś nie tak, ale można wytrzymać.
    WadyPrzepełnione paczkomaty.
  • ~Emmaa / 2023-01-27 12:35
    Ocena: 4.33 / 5
    Mam dobre doświadczenia z InPost ( może poza jedną reklamacją). Cena za duża paczkę 18zł to moim zdaniem bardzo uczciwa cena. Bardzo dziękuję kurierom, bo często zdarza mi się na siłę wciskać paczkę i zawsze jest wyciągniętą i jedzie dalej. Z terminem też nigdy nie miałam problemu. Podoba mi się też treść otrzywanych maili, jest przyjemna i przejrzysta. Jestem zadowolona z pobliskiego paczkomatu!
  • ~Ewa / 2021-12-20 18:45
    Ocena: 4.33 / 5
    Bardzo szybko są realizowane dostawy serdecznie polecam.
    ZaletySzybkoś
    WadyBrak
  • ~fredlak / 2023-09-28 14:19
    Ocena: 4.33 / 5
    Na 200 dostarczonych przesyłek z 1 był problem... W ogólnym rozrachunku bardzo dobrze. Zawsze na czas.. Polecam
  • ~Hanna / 2026-02-23 11:58
    Ocena: 4.33 / 5
    Za każdym razem gdy zamawiam paczki, nigdy nie było problemów. Zawsze kurier dzwonił, czy będę w domu. Jestem zadowolona, polecam
    ZaletyMila obsługa
  • ~Henryk / 2022-04-06 11:02
    Ocena: 4.33 / 5
    Witam miałem do odbioru 2 paczki 30 marca jedna była w mizerowie a druga zamiast dać do najbliższego paczkomatu w Kryrach to dano do paczkomatu w suszcu do którego mam 10 km ta sytuacja nie była pierwszy raz rozmawiałem z kurierem że w mojej wiosce jest często przepełniony proszę coś z tym zrobić
    ZaletyBlisko paczkomat
    WadyZa mały na liczbę paczek
  • ~Hypnos / 2019-09-28 10:59
    Ocena: 4.33 / 5
    Korzystam z InPost często, średnio kilka razy w tygodniu. Paczki dostarczane z i na drugi koniec Polski błyskawicznie. Maksymalnie 2dni,czesto zamówiony rano towar jest do odbioru następnego dnia. Nigdy nie było żadnych problemów. Paczkomaty to po prostu mega wygodny sposób odbioru. Cena wysyłki podobna jak u innych kurierowi. Na głowę za to biją pocztę. Polecam.
    ZaletyCzęsto dostawy są wręcz błyskawiczne. Nieduży koszt. Mega wygoda.
  • ~JAGODA / 2020-11-27 00:35
    Ocena: 4.33 / 5
    Witam odbieralam dziś paczek z paczkomatu
    Paczka włożona do górnej skrytki do samego konca ( Nie zdziwię się jak została wrzucona) nie jestem niska ale nie mogłam jej wyciągnąć gdyby nie skrobaczka do auta nie dała bym rady jej wyciągnąć.
    ZaletySzybko
    WadyWłożenie po cygańsku paczki
Dodaj własną opinię »