Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8482 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~NANA / 2022-09-12 19:52
    Ocena: 4.67 / 5
    Powiem tak. Zostałam niesamowicie przyjacielsko potraktowana przez Pana Piotra (fajny facet z brodą tatuażem na lewej ręce i w czapce z daszkiem). Rozmowa telefoniczna z tym człowiekiem była bezproblemowa, dostarczenie umowy i podpisanie też bez zarzutów i rozmowa miła. Kurier ułożony, kulturalny i po prostu miły ???? cieszę się że miałam okazję Pana poznać i pozytywów na dalsze kursy !
    Pozdrawiam
    N. ????????????
    ZaletyUprzejmość kuriera, profesjonalizm kuriera, uśmiech kuriera, Kurier
  • ~Noa / 2022-12-13 15:33
    Ocena: 4.67 / 5
    Jestem bardzo zadowolona z usług kuriera
    Wszystko jak trzeba
    ZaletyMożliwość płacenia kartą
  • ~Piotr / 2023-09-19 17:21
    Ocena: 4.67 / 5
    Kurierzy którym ciężko jest zajechać pod właściwy paczkomat
    ZaletySzybko i w miarę tanio
    WadyKurierzy którym się nie chce podjechać do wyznaczonego paczkomatu
  • ~Piotruś Punk / 2019-08-13 15:12
    Ocena: 4.67 / 5
    Korzystam z usług InPost tak często jak tylko mogę, jeżeli jest taka możliwość to proszę o dostawę InPost-em. Przesyłki zawsze docierają na drugi dzień po nadaniu i nieuszkodzone. Poczta może się uczyć xD.
    ZaletyPrzesyłka jest zawsze na czas, dobry kontakt z kurierem, kurier zostawia swój tel. i informuje że gdyby pojawił się kłopot z odebraniem paczki to prosi o kontakt. Dla mnie git.
    WadyPodpisywanie się palcem na ekranie, dla mnie to dziwne.
  • ~platoshka / 2023-04-06 16:17
    Ocena: 4.67 / 5
    Mam dobre doświadczenie z tą firmą. Nie odebrałam jednej paczki z multiskrynki, opamiętałam się dopiero po dwóch dniach, zadzwoniłam na infolinię i już następnego dnia paczka znów czekała na mnie w paczkomacie. Polecam
  • ~pogromczaQ / 2020-05-31 15:51
    Ocena: 4.67 / 5
    Jak zamawiam przesyłkę poprzez firmę kurierską inpost paczka nie jest uszkodzona a cena w miare tania jedyny minus to czas dostawy a resztę oceniam na 5
    ZaletyTanio i szybko
    WadyBrak!
  • ~pogromczaQ / 2020-06-18 15:10
    Ocena: 4.67 / 5
    Powiem tak czas dostawy 2,dni czyli tak jak zwykle firmę inpost oceniam w skali 1/10,9/10 jedyny minus to ze paczka przyszła uszkodzona ale tak bardzo dobrze.
    Zalety-Szybki czas dostawy
    -miły pan kurier
    Wady-uszkodzona paczka
  • ~polo / 2023-06-27 13:05
    Ocena: 4.67 / 5
    Zawsze!!! dostarczali towar w różnych miejscach w kraju. Solidni i profesjonalni
    ZaletyCzas dostarczenia
    WadyNie wszędzie istnieje możliwość opłaty przy odbiorze
  • ~Przemysław / 2023-09-16 00:07
    Ocena: 4.67 / 5
    Jak piszą 24h tak dostarczają jeszcze nie spóźnili się w po Pocztex to porażka
    ZaletyCzas
    WadyBrak
  • ~Renata / 2022-10-16 13:41
    Ocena: 4.67 / 5
    Jako całość ok,ale mam wrażenie że kurierzy na złosc rzucają małe lub ciężkie paczki na najwyższym poziomie i to bardzo głęboko. Paczkomaty są wysokie,nie każdy ma 190 żeby wyjąć stamtąd paczkę.
    Może to kwestia logistyki albo złośliwości ludzkiej
    ZaletyDostępność.cena,szybkosc
    WadyZa wysokie paczkomaty,złe rozmieszczenie paczek
  • ~Serochrupki / 2020-04-12 09:51
    Ocena: 4.67 / 5
    Paczka w miarę szybko dotarła, co prawda nie w 24 h od złożenia zamówienia, ale to była wina sprzedawcy. Informowali o każdym kroku, na jakim etapie paczka jest. Kurier się przywitał i w maseczce chodził więc raczej nie mam nic do zarzucenia. Co do paczkomaty przesyłki trafiają już następnego dnia roboczego, raz się zdarzyła paczka po dwóch dniach. Z odbiorem też nie było problemów
  • ~siwy666 / 2021-09-03 15:08
    Ocena: 4.67 / 5
    Ogólnie z inpostem jeszcze nigdy nie miałem problemów.Szybko dostarczone , pod adres bez uszkodzeń zawartości.
    ZaletyDbanie o przesyłkę, kurierzy wykonują swoją pracę bez zastrzeżeń
    Wadyjeszcze nie spotkałem się z problemem jeśli chodzi o inpost
  • ~SKWtv / 2021-10-15 21:59
    Ocena: 4.67 / 5
    Świetna firma kurierska z którą nie miałem żadnych problemów a na dodatek zawsze byłem zadowolony z ich usług #inpost <3
    Zaletywszystko
    Wadyżadnych
  • ~Stanisław. / 2020-03-04 17:48
    Ocena: 4.67 / 5
    Według mnie najlepsza firma kurierska z jaką się spotkałem. Bardzo szybkie doręczanie przesyłek. Kurier zawsze dzwoni do odbiorcy bezpośrednio przed przyjazdem do miejsca dostarczenia paczki. Nawet gdy się nie dodzwoni potrafi wziąć paczkę ze sobą i poszukać odbiorcy na terenie posesji. Polecam tą firmę :)
  • ~szymon / 2021-07-06 19:06
    Ocena: 4.67 / 5
    supi dobrze wszystko dziala lubie te firme wysylam nia i odbieram od niej wszystko ideolo stan
    Zaletydziala dobrze, tanio, mila obsluga
    Wadybrak
  • ~Xyz / 2024-03-13 19:48
    Ocena: 4.67 / 5
    Paczka w paczkomacie została umieszczona w najwyższej skrytce (za to nie mam pretensji) i znajdowała się na samym jej końcu (o to mam już pretensje, można było umieścić ją bliżej drzwiczek), niestety ze względu na swój niski wzrost nie byłam w stanie jej dosięgnąć. Odejmuje za to jedną gwiazdkę.
    Nie wiedząc co zrobić zamknęłam skrytkę (mój błąd) i udałam się do pobliskiego sklepu, aby prosić o pomoc w wydostaniu paczki.
    Okazało sie, że przez poprzednie otwarcie i zamknięcie drzwiczek, paczka w systemie została zakwalifikowana jako odebrana (nadal mój błąd, że zamknęłam drzwiczki) i nie mogę jej odebrać.
    Tu pojawia się kontakt z infolinią, na który absolutnie złego słowa nie mogę powiedzieć. Czekałam dosłownie chwilę aż ktoś odbierze i Pani bardzo rzetelnie powiedziała co robić, jak i kiedy. Była bardzo miła i udzieliła mi odpowiedniej pomocy. Jestem bardzo zadowolona z obsługi infolinii, mniej natomiast za usługę kuriera, który z niewiadomych przyczyn wrzucił malutką i lekka paczkę aż tak głęboko.
    ZaletyObsługa na infolini
    WadyWrzucenie małej i lekkiej paczki w sam głąb skrytki, co ze względu na mój niski wzrost było na tyle dużym wyzwaniem, że musiałam prosić o pomoc osoby trzecie.
  • ~Grzegorz / 2025-04-11 11:11
    Ocena: 4.50 / 5
    Nadałem paczkę z paczkomatu w Polsce do paczkomatu w Hiszpanii w centrum La Zenia niedaleko Torrevieja. Proces nadawczy super. Cena transportu OK. Ale..... Po dotarciu paczki w aplikacji pokazała się informacja, że paczka nie będzie w wybranym przeze mnie paczkomacie ale 5-6 km dalej i wskazano mi adres wraz z procesem nawigacji oczywiście. No i tu niespodzianka. Podany adres to prywatna posesja gdzie sympatyczna pani właścicielka chyba przyzwyczajona już do szukających swoich paczek podróżników poinformowała, że to nie ten adres tylko 200 m dalej w kiosku. Na kiosku mała nalepka InPost. Paczka oczywiście była cała i zdrowa ale trochę wstyd dla Pana Brzoski. Szczególnie z tym błędnym adresem prywatnej posesji pojawiającym się w aplikacji. Pozdrawiam.
  • ~kris / 2020-10-01 20:21
    Ocena: 4.50 / 5
    Czas dostawy w terminie. Jakość paczki dostarczonej 5+. Obsługa nie korzystałem. Informacja o drodze paczki na bieżąco na email. Zadowolony z korzystania usług InPost, paczkomaty na 4 tylko dla tego że są dodatkowe opłaty przy nie których zleceniach.
  • ~L. / 2020-07-22 11:43
    Ocena: 4.50 / 5
    Kurier nie czeka, odstawia paczkę pod bramą i odjeżdża. Nie da się nawet sprawdzić przy kurierze czy z paczką wszystko ok i ewentualnie odmówić przyjęcia. Pierwszy i ostatni raz zamawiałam kuriera in post do domu. Zmuszona byłam ciągnąć ciężka paczkę spod bramy do drzwi w 9msc ciąży. Przy innych firmach kurierskich nie ma problemu. Wręcz swoją życzliwością wnoszą paczki na ganek. Inpost tylko do paczkomatu i zdalne otwieranie skrytek.
  • ~Marcin / 2019-12-31 13:06
    Ocena: 4.50 / 5
    Jestem bardzo zawdowolony 2 ostatnie przesyłki przyszły błyskawicznie i o to chodzi!!!
Dodaj własną opinię »