strona 19 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- nastepna »
-
~Mario83 / 2024-01-15 21:06Ocena: 5.00 / 5
Mam pytanie brakuje mi czasu i wiedzy Chce zamowic paczkę ale sprzedawca upiera się że mam zamówic inpostem on wkłada do Paczkomath ale najpierw ja mam zapłacić Podał mi jakiś nr konta że niby jest powiązany z escrow że dopóki nie podwtwierdze odbioru paczki on i tak nie dostanie pieniądzy Ale nie powinno to być konto powiązane z inpost Moze mi ktoś wytłumaczyć jak to dziala -
-
~Mariola / 2021-04-22 22:25Ocena: 5.00 / 5
Nie mam żadnych negatywnych doświadczeń z In Postem.
Przesyłki szybkie, tanie i dostępne o każdej porze poprzez paczkomaty. -
~Mariusz / 2020-04-11 17:24Ocena: 5.00 / 5
Zawsze korzystam z allegro paczkomaty InPost i jestem zadowolony ale dzisiaj prześcigneli samych siebie. Paczka nadana w Wielki piątek 10-04-20 a dostarczona do paczkomatu 11-04-20 . Po prostu super ????. ZaletySzybko, tanio, wygodny sposób odbioru .WadyBrak -
~Mariusz / 2020-04-21 17:12Ocena: 5.00 / 5
Zamawiam zawsze InPost all ok, zamawiam pod InPost 19 Bydgoszcz zawsze na czas etc ZaletyInpostWadyBrak -
~Mariusz / 2023-02-25 07:19Ocena: 5.00 / 5
Złoto w obecnych czasach. Paczki w Krakowie dostarcza wiele, wiele firm , których najlepiej działa InPost. W sumie paczkomaty i kurier dziala tak samo dobrze. Przyzwoicie. Dzwonią zawsze. Zostawią paczkę u sąsiada czy w sklepie jak trzeba. Bezproblemowi. W tych czasach to złoto. Jedyni kurierzy z którymi nie ma obecnie problemów to inpost, kurierzy z poczty ( o dziwo) i DHL. Zalety- paczkomaty
- kurier dzwoni
- zawsze zgodnie z określanym czasem
- szybko i sprawnieWady- czasem wrzucą w nie ten paczkomat, jo zapełniony -
~marlena / 2020-08-18 21:30Ocena: 5.00 / 5
Szybka dostawa pełen profesjonalizm informacja o dostawie rewelacja zdalne otwieranie paczkomatu ....super Zaletyszybkość -
~Marlena / 2022-10-26 11:44Ocena: 5.00 / 5
Kurier inpost na moim rejonie to anioł , bardzo sympatyczny, życzliwy,z niczym nie robi problemów, przesyłki odbierane na czas. W dzisiejszych czasach to rzadkość. Zaletypaczki zawsze odebrane na czasWadynie ma -
~Marlena / 2023-02-23 01:48Ocena: 5.00 / 5
Tym razem wystawiam ocenę pozytywną i zasłużoną . Kurier , który obsługuje paczkomat KVV01M Towarowa 24 Oborniki oraz kurier Kowanowo zawsze na czas odbiera i dostarcza nadane paczki - wielki pozytyw . Nareszcie mogę pochwalić oddział 5 w Poznaniu ,który zrobił znaczne postępy w procesowaniu paczek . Zalety pełen profesjonalizm i standaryzacjaWadybrak -
-
~Marlena / 2023-03-27 00:11Ocena: 5.00 / 5
Po raz kolejny wystawiam ogromny pozytyw dla kuriera paczkomat KVV01M Oborniki wlkp,wszystkie paczki odbierane i dostarczane ekspresowo , nawet w niedzielę , kolejny pozytyw dla kuriera Kowanowo - miły , uprzejmy i zawsze na czas i ogromny pozytyw dla oddziału 5 w Poznaniu,nareszcie paczki procesowane prawidłowo , super standaryzacja , paczki docierają na czas - brawo , oby tak dalej. Zaletyjak dla mnie pełen profesjonalizmWadybrak -
~Marlena / 2023-12-07 00:09Ocena: 5.00 / 5
Dziś wystawiam WIELKI POZYTYW,tym razem konsultantowi za pomoc w logowaniu do managera paczek, ponieważ nastąpiła nieoczekiwana awaria. Podszedł do mojego problemu z dużą troską i profesjonalizmem. Jestem bardzo wdzięczna :) Zaletypełen profesjonalizm , standaryzacja,okazanie empatii i wrażliwościWadytym razem nie ma takich -
~Marta / 2020-06-05 15:35Ocena: 5.00 / 5
Kurier Marian najlepszy facet człowiek kurier 0113 Marian ZaletyNajlepszyWadyBrak -
~Marta / 2022-03-29 09:08Ocena: 5.00 / 5
Korzystam już kilka lat i jestem zadowolona z paczkomatów. Zaletybardzo dużo paczkomatów -
~marta / 2022-07-23 12:47Ocena: 5.00 / 5
Jestem zadowolona. Przesyłki dochodzą, kurierzy kulturalni, bieżąca informacja mailowa i sms. Wady--- -
~marta / 2022-08-23 13:11Ocena: 5.00 / 5
Perfekcja. Kurier dzwoni, paczka jest u mnie następnego dnia. Te negatywne opinie to chyba od konkurencji. Zaletykontakt z klientem
błyskawiczna dostawa
wysoka kultura osobista kurieraWady___ -
~Martheee / 2022-10-07 17:22Ocena: 5.00 / 5
Ja muszę pochwalić InPost, kurierzy zawsze mili i zawsze da się z nimi dogadać bez najmniejszego problemu
Ostatnio źle nadałam paczkę w paczkomacie, tego samego dnia dostałam telefon z inpostu i natychmiastowo rozwiązali sprawę i paczka trafiła do odbiorcy
Bardzo polecam, najlepsza forma kurierska ❤️
Wielka pochwała dla oddziału w Opolu ❤️ -
~Martin / 2022-03-09 09:15Ocena: 5.00 / 5
Polecam 100%. Setki przesyłek i zawsze szybko i na czas. -
-
~Martyna / 2022-08-27 16:08Ocena: 5.00 / 5
najlepsi, kiedy moja mama wysłała niechcący paczkę na ekozwrot zamiast zwykły zwrot, InPost sam się zgłosił i zwrócił nam paczkę, od zawsze tylko z inpostu korzystam najlepsiii ZaletySzybka dostawa -
~Marzena / 2020-03-04 14:24Ocena: 5.00 / 5
Dzien dobry chcialabym zgłosić pozytywna opinie dla Pana kuriera z nr 617 ,zawsze miły, kulturalny i mozna na nim polegac ,bo zawsze kiedy ten Pan ma przesyłkę to wiem ze do mnie dotrze na czas i do domu ,nie ma problemu z umowieniem sie na inna godz. Super. Pozdrawiam ZaletySuper Pan nr 617WadyBrak -
~Marzena / 2021-02-26 15:20Ocena: 5.00 / 5
Ja bardzo sobie chwalę InPost paczkomaty. Paczki przychodzą szybko, nie było jeszcze nigdy opóźnienia. Często następnego dnia mam już paczkę w paczkomacie a dla przykładu z firmy kurierskiej po 2 dniach. ZaletySzybkośćWadyJak na razie brak. -
~Matador / 2021-04-13 12:24Ocena: 5.00 / 5
Kurier dzwonił, ale nie mogłem odebrać telefonu. Zostawił więc sms'a gdzie zostawił paczkę. Zanim jednak doszła wiadomość zdążyłem oddzwonić. Miły kontakt. Przeważnie korzystam z paczkomatu InPost i zawsze jestem zadowolony.
strona 19 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- nastepna »
