Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8481 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Małgorzata / 2022-09-08 11:28
    Ocena: 5.00 / 5
    Miałam problem z wysyłką, która została anulowana przez następną osobę wysyłająca paczkę, panie na infolinii i kurierzy pomocni, wszystko mega sprawnie i szybko
    ZaletySzybkość, pomoc, profesjonalizm
  • ~Małgorzata / 2023-10-27 14:47
    Ocena: 5.00 / 5
    Bardzo dziękuję za możliwości odbioru później niż przewidziany czas. Pierwszy raz mi się zdarzyło zapomnieć odebrać. Minęło 5 godz.powyżej czasu. Bardzo dziękuję jeszcze raz za taką możliwość. Przepraszam za opóźnienie z mojej strony. 6+ dla działalności.
    Z poważaniem Małgorzata
    ZaletySame zalety
    WadyBrak
  • ~Małgorzata / 2025-05-28 10:36
    Ocena: 5.00 / 5
    Według mnie najlepsza firma kurierska w Polsce. Zawsze na czas wszystkie paczki. Paczkomatow dużo, więc zawsze jakiś blisko się znajdzie. Kurier też grzeczny. Zagraniczne paczki mogliby częściej odbierać z cła
    ZaletyTerminowe i szybkie przesyłki. Dużo paczkomatow
    WadyZagraniczne przesyłki leżą tydzień na cle
  • ~Małgorzata / 2026-04-15 10:40
    Ocena: 5.00 / 5
    Bardzo miły uśmiechnięty. Paczka na czas dostarczona.Pogodny życzliwy.
    ZaletySzybko sprawnie
    WadyNie ma
  • ~Małgorzata / 2026-04-23 14:22
    Ocena: 5.00 / 5
    po raz kolejny przesyłka upchana głęboko, nie mogłam wyjąć sama, dopiero przy pomocy
    Zaletyszybka przesyłaka
    Wadyupychanie przesyłek głęboko bez przyczyny, jestem bardzo niezadowolona, zła
  • ~Mama / 2022-02-08 15:38
    Ocena: 5.00 / 5
    Wczoraj sprawdzałam status przesyłki kupionej przez wysyłkę olx i był do odbioru w paczkomacie. Kodu brak. Na maila też nic nie przyszło . Musiałam dzwonić do nich o dopiero wtedy dostałam kod.Mam nadzieję,że to jedyny taki incydent.
    ZaletyOdbiór kiedy się chce
    WadyJak w opisie.
  • ~Mambaxxx / 2020-05-28 21:53
    Ocena: 5.00 / 5
    Kiedyś miałam nieprzyjemnośc z inpost kurierem. Ale odkąd korzystam z paczkomatu jestem mega zadowolona. Paczki docierają bez problemu, szybciej niż było wcześniej. Nie ma znaczenia czy coś odbieram, czy wysyłam. Wszystko jest ok i oby tak dalej!
    ZaletyApka inpost jest super (szczególnie jeśli chodzi o bezdotykowe otwieranie skrytki)
    WadyBrak
  • ~Marcin / 2021-02-24 21:42
    Ocena: 5.00 / 5
    Widzialem wiele złych komentarzy ale ja muszę pochwalić inpost zakupiona hulajnoga 600 kilometrów od domu została zakupiona w poniedziałek rano a w środę przed południem kurier dostarczył ją w nienaruszonym stanie bardzo miły i sympatyczny ja polecam jak najbardziej
    Zalety48 godzin 600 kilometrów
    WadyBrak
  • ~Marcin / 2021-05-04 08:35
    Ocena: 5.00 / 5
    Zawsze szybko i bezpiecznie. Odbieram kiedy chcę i mam czas. Moim zdaniem lepszy sposób dostawy niż tradycyjny kurier.
  • ~Marcin / 2021-08-07 06:25
    Ocena: 5.00 / 5
    Jestem pod ogromnym wrażeniem firmy inpost według mnie nie ma lepszej firmy kurierskiej w Polsce mają super rozwiązania z paczkomatami to był strzał w dziesiątkę życzę aby firma dalej i jeszcze lepiej się rozwijała!!!
    ZaletyPaczkomaty
    WadyŻadnych
  • ~Marcin / 2022-08-11 01:17
    Ocena: 5.00 / 5
    Inpost to firma która dostarczała mi wiele paczek i jeszcze ani razu nie bylo wiekszego problemu z paczką, zwroty działają rewelacyjne. Zdecydowanie najlepszy przewoźnik w kraju.
    Zalety- Atrakcyjna cena
    - Krótki czas dostawy
    - Prosta w obsłudze aplikacja
  • ~Marcin / 2025-03-25 19:54
    Ocena: 5.00 / 5
    Od lat korzystam z usług - zawsze bez jakichkolwiek problemów. Pozdrawiam serdecznie ludzi z InPost! Z pewnością ciężka, niedoceniana i niezauważana praca no chyba że zdarzy się jakiś wypadek to wtedy klientela wylewa swe zażalenia. Nie przejmować sie takimi!.
  • ~Marek / 2019-12-18 09:11
    Ocena: 5.00 / 5
    Dzień dobry,
    wyrazy szacunku dla Waszego kuriera 273. Cenię profesjonalizm, punktualność i rzetelność. Takimi właśnie cechami może pochwalić się właśnie Wasz kurier 273. Gratuluję.
  • ~Marek / 2020-12-20 11:55
    Ocena: 5.00 / 5
    Niesamowite tempo dostawy, nawet w niedzielę - 22 godziny do paczkomatu.
    Jestem pod wrażeniem.
    ZaletyTempo, tempo, tempo
    WadyBrak
  • ~Marek / 2023-12-05 16:36
    Ocena: 5.00 / 5
    Często korzystam z paczkomatów i jak na razie obyło się bez większych wpadek. Ostatnio jednak powstał pewien problem. Moja żona próbowała odebrać paczkę i okazało się, że była ona w skrytce na samej górze. Żona ma 154 cm wzrostu i nie mogła jej sięgnąć. Na szczęście jakiś przechodzeń jej pomógł. Problem jednak pozostaje i niskie osoby mogą mieć trudności z wyjęciem paczki z górnych pojemników. Jak ten problem rozwiązać? Gdyby był jakiś sygnał, że paczka jest umieszczona na samej górze, wtedy ja bym się po nią pofatygował zamiast żony.
  • ~Margolka / 2020-01-17 10:53
    Ocena: 5.00 / 5
    Bardzo mily kurier i obsluga dostawa na czas pozdrawiam
  • ~Maria / 2023-04-08 04:50
    Ocena: 5.00 / 5
    Jeżeli chodzi o całą usługę nie mam żadnych zaastrzeżeń.

    Mam jedno najważniejsze pytanie w kwestii
    Układu wkładania paczek do paczkomatu.

    Dlaczego największe zarazem w większości najcięższe paczki czyli C są na najwyższym poziomie w całym paczkomacie zamiast na najniższym?

    Czy projektant tych paczkomatów korzysta codziennie z paczkomatu i codziennie wkłada paczki do komór C.? Życzę mu nie bicepsów. Bo w tym wypadku skończyło się na porozrywanych ścięgnach ramionowych. Bo szarpanie i nadawan8e ciężkich paczek do komór C tą przypadłośc chorobową spowodowało. Teraz czeka leczenie, ktore wymaga dużo czasu i nie wolno jest wkladać ciężkich paczek do komor C. Jeszcze raz pytam dlaczego są umiejscowione na samej górze w paczkomatach zamiast na samym dole?
    ZaletyPoza tym wszystko jest ok
    WadyWady nie dotyczą obsługi.
    Dotyczą tylko ukladu komór w paczkomatach
  • ~Marian / 2022-05-17 18:28
    Ocena: 5.00 / 5
    Dzięki Wam wiem że można działać sprawnie. Pozdrawiam
    Zaletynorma
    Wadybrak
  • ~Marimari / 2023-04-28 14:52
    Ocena: 5.00 / 5
    Ludzie, chyba żartujecie. Czemu takie niskie opinie? Jest to jedna z niewielu firm kurierskich która skutecznie dostarcza paczki od kilku lat i nie miałam z nią ani jednego problemu. Ceny również są przestępne. W porównaniu do DPD, przez którego miałam już mnóstwo strat i problemów (które, chyba, ani jednej paczki nie dostarczyło bez przekrętów i zamieszania) InPost działa naprawdę świetnie! Cieszę się, że w końcu w Polsce jest firma której można zaufać.
    ZaletySzybkość, transparentność, niezawodność
    WadyTrochę droższe usługi niż w innych firmach
  • ~Mario / 2022-05-09 00:21
    Ocena: 5.00 / 5
    Setki wysłanych i odebranych paczek, 0 problemów. Nie rozumiem skąd taka niska ocena (obstawiam polską mentalność i narzekactwo).
    ZaletyBłyskawicznie realizowane transakcje i unikanie kolejek.
    WadyDla mnie osobiście brak
Dodaj własną opinię »