ZaletySzybkość, pomoc, profesjonalizm
strona 18 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- nastepna »
-
~Małgorzata / 2022-09-08 11:28Ocena: 5.00 / 5
Miałam problem z wysyłką, która została anulowana przez następną osobę wysyłająca paczkę, panie na infolinii i kurierzy pomocni, wszystko mega sprawnie i szybko -
-
~Małgorzata / 2023-10-27 14:47Ocena: 5.00 / 5
Bardzo dziękuję za możliwości odbioru później niż przewidziany czas. Pierwszy raz mi się zdarzyło zapomnieć odebrać. Minęło 5 godz.powyżej czasu. Bardzo dziękuję jeszcze raz za taką możliwość. Przepraszam za opóźnienie z mojej strony. 6+ dla działalności.
Z poważaniem MałgorzataZaletySame zaletyWadyBrak -
~Małgorzata / 2025-05-28 10:36Ocena: 5.00 / 5
Według mnie najlepsza firma kurierska w Polsce. Zawsze na czas wszystkie paczki. Paczkomatow dużo, więc zawsze jakiś blisko się znajdzie. Kurier też grzeczny. Zagraniczne paczki mogliby częściej odbierać z cła ZaletyTerminowe i szybkie przesyłki. Dużo paczkomatowWadyZagraniczne przesyłki leżą tydzień na cle -
~Małgorzata / 2026-04-15 10:40Ocena: 5.00 / 5
Bardzo miły uśmiechnięty. Paczka na czas dostarczona.Pogodny życzliwy. ZaletySzybko sprawnieWadyNie ma -
~Małgorzata / 2026-04-23 14:22Ocena: 5.00 / 5
po raz kolejny przesyłka upchana głęboko, nie mogłam wyjąć sama, dopiero przy pomocy Zaletyszybka przesyłakaWadyupychanie przesyłek głęboko bez przyczyny, jestem bardzo niezadowolona, zła -
~Mama / 2022-02-08 15:38Ocena: 5.00 / 5
Wczoraj sprawdzałam status przesyłki kupionej przez wysyłkę olx i był do odbioru w paczkomacie. Kodu brak. Na maila też nic nie przyszło . Musiałam dzwonić do nich o dopiero wtedy dostałam kod.Mam nadzieję,że to jedyny taki incydent. ZaletyOdbiór kiedy się chceWadyJak w opisie. -
~Mambaxxx / 2020-05-28 21:53Ocena: 5.00 / 5
Kiedyś miałam nieprzyjemnośc z inpost kurierem. Ale odkąd korzystam z paczkomatu jestem mega zadowolona. Paczki docierają bez problemu, szybciej niż było wcześniej. Nie ma znaczenia czy coś odbieram, czy wysyłam. Wszystko jest ok i oby tak dalej! ZaletyApka inpost jest super (szczególnie jeśli chodzi o bezdotykowe otwieranie skrytki)WadyBrak -
~Marcin / 2021-02-24 21:42Ocena: 5.00 / 5
Widzialem wiele złych komentarzy ale ja muszę pochwalić inpost zakupiona hulajnoga 600 kilometrów od domu została zakupiona w poniedziałek rano a w środę przed południem kurier dostarczył ją w nienaruszonym stanie bardzo miły i sympatyczny ja polecam jak najbardziej Zalety48 godzin 600 kilometrówWadyBrak -
-
~Marcin / 2021-05-04 08:35Ocena: 5.00 / 5
Zawsze szybko i bezpiecznie. Odbieram kiedy chcę i mam czas. Moim zdaniem lepszy sposób dostawy niż tradycyjny kurier. -
~Marcin / 2021-08-07 06:25Ocena: 5.00 / 5
Jestem pod ogromnym wrażeniem firmy inpost według mnie nie ma lepszej firmy kurierskiej w Polsce mają super rozwiązania z paczkomatami to był strzał w dziesiątkę życzę aby firma dalej i jeszcze lepiej się rozwijała!!! ZaletyPaczkomatyWadyŻadnych -
~Marcin / 2022-08-11 01:17Ocena: 5.00 / 5
Inpost to firma która dostarczała mi wiele paczek i jeszcze ani razu nie bylo wiekszego problemu z paczką, zwroty działają rewelacyjne. Zdecydowanie najlepszy przewoźnik w kraju. Zalety- Atrakcyjna cena
- Krótki czas dostawy
- Prosta w obsłudze aplikacja -
~Marcin / 2025-03-25 19:54Ocena: 5.00 / 5
Od lat korzystam z usług - zawsze bez jakichkolwiek problemów. Pozdrawiam serdecznie ludzi z InPost! Z pewnością ciężka, niedoceniana i niezauważana praca no chyba że zdarzy się jakiś wypadek to wtedy klientela wylewa swe zażalenia. Nie przejmować sie takimi!. -
~Marek / 2019-12-18 09:11Ocena: 5.00 / 5
Dzień dobry,
wyrazy szacunku dla Waszego kuriera 273. Cenię profesjonalizm, punktualność i rzetelność. Takimi właśnie cechami może pochwalić się właśnie Wasz kurier 273. Gratuluję. -
~Marek / 2020-12-20 11:55Ocena: 5.00 / 5
Niesamowite tempo dostawy, nawet w niedzielę - 22 godziny do paczkomatu.
Jestem pod wrażeniem.ZaletyTempo, tempo, tempoWadyBrak -
~Marek / 2023-12-05 16:36Ocena: 5.00 / 5
Często korzystam z paczkomatów i jak na razie obyło się bez większych wpadek. Ostatnio jednak powstał pewien problem. Moja żona próbowała odebrać paczkę i okazało się, że była ona w skrytce na samej górze. Żona ma 154 cm wzrostu i nie mogła jej sięgnąć. Na szczęście jakiś przechodzeń jej pomógł. Problem jednak pozostaje i niskie osoby mogą mieć trudności z wyjęciem paczki z górnych pojemników. Jak ten problem rozwiązać? Gdyby był jakiś sygnał, że paczka jest umieszczona na samej górze, wtedy ja bym się po nią pofatygował zamiast żony. -
~Margolka / 2020-01-17 10:53Ocena: 5.00 / 5
Bardzo mily kurier i obsluga dostawa na czas pozdrawiam -
-
~Maria / 2023-04-08 04:50Ocena: 5.00 / 5
Jeżeli chodzi o całą usługę nie mam żadnych zaastrzeżeń.
Mam jedno najważniejsze pytanie w kwestii
Układu wkładania paczek do paczkomatu.
Dlaczego największe zarazem w większości najcięższe paczki czyli C są na najwyższym poziomie w całym paczkomacie zamiast na najniższym?
Czy projektant tych paczkomatów korzysta codziennie z paczkomatu i codziennie wkłada paczki do komór C.? Życzę mu nie bicepsów. Bo w tym wypadku skończyło się na porozrywanych ścięgnach ramionowych. Bo szarpanie i nadawan8e ciężkich paczek do komór C tą przypadłośc chorobową spowodowało. Teraz czeka leczenie, ktore wymaga dużo czasu i nie wolno jest wkladać ciężkich paczek do komor C. Jeszcze raz pytam dlaczego są umiejscowione na samej górze w paczkomatach zamiast na samym dole?ZaletyPoza tym wszystko jest okWadyWady nie dotyczą obsługi.
Dotyczą tylko ukladu komór w paczkomatach -
~Marian / 2022-05-17 18:28Ocena: 5.00 / 5
Dzięki Wam wiem że można działać sprawnie. Pozdrawiam ZaletynormaWadybrak -
~Marimari / 2023-04-28 14:52Ocena: 5.00 / 5
Ludzie, chyba żartujecie. Czemu takie niskie opinie? Jest to jedna z niewielu firm kurierskich która skutecznie dostarcza paczki od kilku lat i nie miałam z nią ani jednego problemu. Ceny również są przestępne. W porównaniu do DPD, przez którego miałam już mnóstwo strat i problemów (które, chyba, ani jednej paczki nie dostarczyło bez przekrętów i zamieszania) InPost działa naprawdę świetnie! Cieszę się, że w końcu w Polsce jest firma której można zaufać. ZaletySzybkość, transparentność, niezawodnośćWadyTrochę droższe usługi niż w innych firmach -
~Mario / 2022-05-09 00:21Ocena: 5.00 / 5
Setki wysłanych i odebranych paczek, 0 problemów. Nie rozumiem skąd taka niska ocena (obstawiam polską mentalność i narzekactwo). ZaletyBłyskawicznie realizowane transakcje i unikanie kolejek.WadyDla mnie osobiście brak
strona 18 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- nastepna »
