Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8481 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~lysia / 2020-07-26 18:22
    Ocena: 5.00 / 5
    Dobra.Musze przeprosic...czas oczekiwania faktycznie Poniedzialek.Przepraszam firmę Impost.Bardzo przepraszam.Starosc....nie doczytalam.♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
  • ~Łukasz / 2021-08-18 11:37
    Ocena: 5.00 / 5
    Bardzo dobra obsługa kurierzy też ogonie polecam
    ZaletyBardzo dobra jakość czas dostawy kontakt z kurierem
  • ~Łukasz / 2022-03-02 12:14
    Ocena: 5.00 / 5
    Dziś dostaliśmy paczkę przesłana firma Inpost. Kurier z Gdańska nr 1719 bardzo sympatyczny, pomocny, punktualny. Pomógł rozpakować paczkę i sprawdzić zawartość przed odbiorem. Telefon przed dostarczeniem. Wszystko super. Polecam i oby więcej tak sympatycznych uśmiechniętych pracowników.
    ZaletyKontakt przed przyjazdem. Kurier miły sympatyczny pomocny.
    WadyBrak
  • ~M / 2023-02-27 10:20
    Ocena: 5.00 / 5
    Polecam, nigdy się nie zawiodłam. Paczki docierają zawsze o czasie i w bardzo dobrym stanie.
    ZaletySzybko i sprawnie, zawsze o czasie, kurier dzwoni, dużo paczkomatów, kurierzy mili
  • ~M. / 2021-05-25 12:23
    Ocena: 5.00 / 5
    Od lat korzystam. Panowie kurierzy super, grzeczni, przemili - polecam serdecznie!
  • ~M. / 2022-08-02 15:19
    Ocena: 5.00 / 5
    Przesylka dostarczona nawet wczesniej. Obsluga bardzo dobra. Jakosc dostawy wrecz doskonala, pozdrawiam i polecam :-)
  • ~Maciej / 2020-01-29 14:22
    Ocena: 5.00 / 5
    Super firma dostarczają paczki w terminie nawet przed terminem
    ZaletyBrak
    WadyBrak
  • ~Maciej / 2021-10-25 15:31
    Ocena: 5.00 / 5
    Dbają o bezpieczeństwo przesyłki.
    Miła i cierpliwa obsługa.
    Krótka wysyłka.
    ZaletyJakość
    WadyNie znam
  • ~Madzik / 2020-10-08 15:08
    Ocena: 5.00 / 5
    Brawo dla inpost Rybnik. Z przyczyn technicznych nie mogłam odebrać paczki- trudno, mój błąd. Dostałam info, że paczka wraca do nadawcy. Dzien pozniej kolejna paczka miala przyjść i okazało się, że ktoś pomyślał( rzadkość dzisiaj) i umieścil w paczkomacie nową paczkę oraz tę ktora miała już wrócić do nadawcy!;) .super!;)
    ZaletyCzas
    WadyNie widzę
  • ~Magda / 2020-12-08 18:26
    Ocena: 5.00 / 5
    Bardzo polecam i dziękuję za pomoc Pani z Opola którą bardzo pomogła mi w pomyślnych paczkach
    ZaletySzybka odpowiedź pomocni
  • ~Magda / 2022-01-14 16:37
    Ocena: 5.00 / 5
    Korzystam z uslug Inposta juz kilka lat. Mieszkam pod Warszawą, słabo tu z dostępem do różnych sklepów, dlatego z ich usług korzystam bardzo często. Jeszcze nigdy nie zawiedli. Daję i maksymalna ilość punktów. A od czasu jak korzystam z ich aplikacji- to jest sztos, zawsze wiem, gdzie aktualnie znajduje sie paczka i cos co jest dla mnie absolutnym hitem- otwieranie zdalne paczkomatu, nie musze niczego dotykac, zeby wyjąc paczkę.
    Zaletyczas dostawy, łatwy dostep do paczkomatu
  • ~Magda / 2023-05-15 15:57
    Ocena: 5.00 / 5
    Jestem niezadowolona z tego, ze aplikacja umożliwia spychanie kogos kto juz jest przy paczkomacie ,i wpisal kod, na koniec kolejki
    WadyPrzez aplikację kobieta przerwała moją transakcję. Mimo, ze miałam wpisany numer i kod i nacisnełam " dalej" to podjechała autem , paczkomat anulował moje dzialania i otwarł sie nie mój paczkomat. Ja rozumiem , ze aplikacja, ale nie powinno dochodzic do takich sytuacji , ze ktos się wtrynia w sam srodek działan i anuluje twoje
  • ~Magdalena / 2021-06-15 16:41
    Ocena: 5.00 / 5
    Ogólnie zawsze jestem zadowolona z usług inpost i zamierzam nadal korzystać, ale niestety nie którzy panowie kurierzy są bardzo nie kulturalni . Dzisiaj miałam tego przykład jak kurier król szos nie ustąpił mi miejsca abym mogła spokojnie przejechać a na domiar zaczął mnie wyzywać . Jestem tym faktem bardzo rozczarowana ponieważ nigdy mi się to nie przydarzyło. Powiem tylko tyle ze ten pan rozwoził bądź zabierał przesyłki za Wieliczka. Pozdrawiam
  • ~Magdalena / 2023-05-17 10:21
    Ocena: 5.00 / 5
    Witam polecam ta firmę zawsze dostarczy paczkę pod adres
    ZaletyBardzo miła obsługa
  • ~Magdalena / 2023-09-24 18:36
    Ocena: 5.00 / 5
    +48 798 135 982 najlepszy kurier z myślącą głową ????
    Zalety+++++
    WadyBrak
  • ~Magdalena B-wska / 2021-12-28 21:43
    Ocena: 5.00 / 5
    Jedyna niezawodna firma kurierska. O 21.30, ale paczkę dostarczą ????????????????
    ZaletyZawsze i wszędzie na czas
  • ~Magi / 2020-12-19 15:56
    Ocena: 5.00 / 5
    Szybka i miła obsługa. Brawo dla kuriera obsługującego paczkomat i busa w Lubaszu. Wytrwałości w tych ciężkich czasach.
    ZaletySzybko
    WadyBrak
  • ~majkel / 2021-11-30 13:58
    Ocena: 5.00 / 5
    Nie rozumiem złych ocen...serio. Inpost to aktualnie jedyny przewoźnik na którego można liczyć. A paczkomaty to już w ogóle sztosik. Kocham cie Pan In[post <3
  • ~Malwina / 2022-04-15 00:06
    Ocena: 5.00 / 5
    Bardzo dużo tu negatywnych opinii o kurierach z InPost a ja chciałbym pochwalić pracę kuriera Karola z naszego regionu!udało mi się zdobyc oznaczenie ZGR227
    Człowiek idealnie nadający się do tej pracy,uczciwy i miły dla ludzi a takie cechy w tych czasach są ogromną zaletą!tacy ludzie załugują na to żeby docenić ich starania i docenić to,że ma się takiego pracownika w swojej firmieee
  • ~Małgorzata / 2021-01-05 21:55
    Ocena: 5.00 / 5
    Jestem bardzo zadowolona z inpostu w rejonie zachodniopomorskim.Pan,którego telefon jest podany do kontaktu-zawsze odbiera i jest z paczkami o ustalonej godzinie.Od kiedy zaczęłam korzystać z inpostu paczki są w ciągu 24 godzin u adresata w małej, odległej miejscowości.
    ZaletyNajszybsza dostawa paczek do każdego miejsca w Polsce.
Dodaj własną opinię »