strona 17 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- nastepna »
-
~lysia / 2020-07-26 18:22Ocena: 5.00 / 5
Dobra.Musze przeprosic...czas oczekiwania faktycznie Poniedzialek.Przepraszam firmę Impost.Bardzo przepraszam.Starosc....nie doczytalam.♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ -
-
~Łukasz / 2021-08-18 11:37Ocena: 5.00 / 5
Bardzo dobra obsługa kurierzy też ogonie polecam ZaletyBardzo dobra jakość czas dostawy kontakt z kurierem -
~Łukasz / 2022-03-02 12:14Ocena: 5.00 / 5
Dziś dostaliśmy paczkę przesłana firma Inpost. Kurier z Gdańska nr 1719 bardzo sympatyczny, pomocny, punktualny. Pomógł rozpakować paczkę i sprawdzić zawartość przed odbiorem. Telefon przed dostarczeniem. Wszystko super. Polecam i oby więcej tak sympatycznych uśmiechniętych pracowników. ZaletyKontakt przed przyjazdem. Kurier miły sympatyczny pomocny.WadyBrak -
~M / 2023-02-27 10:20Ocena: 5.00 / 5
Polecam, nigdy się nie zawiodłam. Paczki docierają zawsze o czasie i w bardzo dobrym stanie. ZaletySzybko i sprawnie, zawsze o czasie, kurier dzwoni, dużo paczkomatów, kurierzy mili -
~M. / 2021-05-25 12:23Ocena: 5.00 / 5
Od lat korzystam. Panowie kurierzy super, grzeczni, przemili - polecam serdecznie! -
~M. / 2022-08-02 15:19Ocena: 5.00 / 5
Przesylka dostarczona nawet wczesniej. Obsluga bardzo dobra. Jakosc dostawy wrecz doskonala, pozdrawiam i polecam :-) -
~Maciej / 2020-01-29 14:22Ocena: 5.00 / 5
Super firma dostarczają paczki w terminie nawet przed terminem ZaletyBrakWadyBrak -
~Maciej / 2021-10-25 15:31Ocena: 5.00 / 5
Dbają o bezpieczeństwo przesyłki.
Miła i cierpliwa obsługa.
Krótka wysyłka.ZaletyJakośćWadyNie znam -
-
~Madzik / 2020-10-08 15:08Ocena: 5.00 / 5
Brawo dla inpost Rybnik. Z przyczyn technicznych nie mogłam odebrać paczki- trudno, mój błąd. Dostałam info, że paczka wraca do nadawcy. Dzien pozniej kolejna paczka miala przyjść i okazało się, że ktoś pomyślał( rzadkość dzisiaj) i umieścil w paczkomacie nową paczkę oraz tę ktora miała już wrócić do nadawcy!;) .super!;) ZaletyCzasWadyNie widzę -
~Magda / 2020-12-08 18:26Ocena: 5.00 / 5
Bardzo polecam i dziękuję za pomoc Pani z Opola którą bardzo pomogła mi w pomyślnych paczkach ZaletySzybka odpowiedź pomocni -
~Magda / 2022-01-14 16:37Ocena: 5.00 / 5
Korzystam z uslug Inposta juz kilka lat. Mieszkam pod Warszawą, słabo tu z dostępem do różnych sklepów, dlatego z ich usług korzystam bardzo często. Jeszcze nigdy nie zawiedli. Daję i maksymalna ilość punktów. A od czasu jak korzystam z ich aplikacji- to jest sztos, zawsze wiem, gdzie aktualnie znajduje sie paczka i cos co jest dla mnie absolutnym hitem- otwieranie zdalne paczkomatu, nie musze niczego dotykac, zeby wyjąc paczkę. Zaletyczas dostawy, łatwy dostep do paczkomatu -
~Magda / 2023-05-15 15:57Ocena: 5.00 / 5
Jestem niezadowolona z tego, ze aplikacja umożliwia spychanie kogos kto juz jest przy paczkomacie ,i wpisal kod, na koniec kolejki WadyPrzez aplikację kobieta przerwała moją transakcję. Mimo, ze miałam wpisany numer i kod i nacisnełam " dalej" to podjechała autem , paczkomat anulował moje dzialania i otwarł sie nie mój paczkomat. Ja rozumiem , ze aplikacja, ale nie powinno dochodzic do takich sytuacji , ze ktos się wtrynia w sam srodek działan i anuluje twoje -
~Magdalena / 2021-06-15 16:41Ocena: 5.00 / 5
Ogólnie zawsze jestem zadowolona z usług inpost i zamierzam nadal korzystać, ale niestety nie którzy panowie kurierzy są bardzo nie kulturalni . Dzisiaj miałam tego przykład jak kurier król szos nie ustąpił mi miejsca abym mogła spokojnie przejechać a na domiar zaczął mnie wyzywać . Jestem tym faktem bardzo rozczarowana ponieważ nigdy mi się to nie przydarzyło. Powiem tylko tyle ze ten pan rozwoził bądź zabierał przesyłki za Wieliczka. Pozdrawiam -
~Magdalena / 2023-05-17 10:21Ocena: 5.00 / 5
Witam polecam ta firmę zawsze dostarczy paczkę pod adres ZaletyBardzo miła obsługa -
~Magdalena / 2023-09-24 18:36Ocena: 5.00 / 5
+48 798 135 982 najlepszy kurier z myślącą głową ???? Zalety+++++WadyBrak -
~Magdalena B-wska / 2021-12-28 21:43Ocena: 5.00 / 5
Jedyna niezawodna firma kurierska. O 21.30, ale paczkę dostarczą ???????????????? ZaletyZawsze i wszędzie na czas -
-
~Magi / 2020-12-19 15:56Ocena: 5.00 / 5
Szybka i miła obsługa. Brawo dla kuriera obsługującego paczkomat i busa w Lubaszu. Wytrwałości w tych ciężkich czasach. ZaletySzybkoWadyBrak -
~majkel / 2021-11-30 13:58Ocena: 5.00 / 5
Nie rozumiem złych ocen...serio. Inpost to aktualnie jedyny przewoźnik na którego można liczyć. A paczkomaty to już w ogóle sztosik. Kocham cie Pan In[post <3 -
~Malwina / 2022-04-15 00:06Ocena: 5.00 / 5
Bardzo dużo tu negatywnych opinii o kurierach z InPost a ja chciałbym pochwalić pracę kuriera Karola z naszego regionu!udało mi się zdobyc oznaczenie ZGR227
Człowiek idealnie nadający się do tej pracy,uczciwy i miły dla ludzi a takie cechy w tych czasach są ogromną zaletą!tacy ludzie załugują na to żeby docenić ich starania i docenić to,że ma się takiego pracownika w swojej firmieee
-
~Małgorzata / 2021-01-05 21:55Ocena: 5.00 / 5
Jestem bardzo zadowolona z inpostu w rejonie zachodniopomorskim.Pan,którego telefon jest podany do kontaktu-zawsze odbiera i jest z paczkami o ustalonej godzinie.Od kiedy zaczęłam korzystać z inpostu paczki są w ciągu 24 godzin u adresata w małej, odległej miejscowości. ZaletyNajszybsza dostawa paczek do każdego miejsca w Polsce.
strona 17 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- nastepna »
