Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8501 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Asia / 2021-12-18 11:22
    Ocena: 1.33 / 5
    Paczka odebrana od nadawcy 13 dnia a wydana do doreczenia 15 dnia, okazalo sie ze gabaryt niestandardowy. Żadnych maili, ani innego kontaktu ze strony inpost. Po moich telefonach i zapytaniach o paczke, oddzwonili na kolejny dzien i poprosili o adres oraz zostalam poinformowana ze paczka bedzie na kolejny dzien. Kolejnego dnia nie bylo i okazalo sie ze bedzie jeszcze na kolejny dzien. Sprawa do tej pory nie jest rozwiazana...
  • ~Asia / 2022-05-05 14:43
    Ocena: 1.33 / 5
    13 kwietnia wyslane dokumenty do firmy, 14 dostalam potwierdzenie dostarczenia przesylki. A na poczatku maja dostaje telefon że przesylka znajduje się w magazynie i co z nia maja zrobic. W trybie pilnym miala byc dostarczona do odiorcy- znow sie nie udalo, bo jakims cudem paczka dotarla do nadawcy. Zenada. Ostatni raz!
    WadyBrak kompetencji jakichkolwiek. Burdel
  • ~Asia / 2023-04-19 07:52
    Ocena: 1.33 / 5
    Inpost zszedł na psy masakra, kurierzy dostarczający paczki do paczkomatu mówię tu o Elblągu to wogole jakieś niedojdy. Paczka wydana do doręczenia o 7 rano a oni łaskawie umieszcza ja przed 20!albo jeszcze na następny dzień nie wywiązują się z terminów. Wielokrotnie widziałam że zamiast paczki dostarczać siedzi z kumplem w samochodzie żeby tylko czas zleciał. Nigdy więcej inpostu! Paczkomat Orlen biję ich na pysk
    ZaletyNie ma
    WadyZa dużo pisania
  • ~Atom / 2023-09-19 18:30
    Ocena: 1.33 / 5
    Kurier kłamie ze wysłał info o próbie dostawy, nie kontaktuje się
  • ~B... / 2020-08-03 19:01
    Ocena: 1.33 / 5
    Kurier nie dostarcza mi paczek ubliżając mi InPost nie widzie problemu
    Jak równiez w tym że najzwyczajniej w świecie przywłaszczyl sobie moje paczki czyli jest złodziejem
    ZaletyBrak
    WadyWiele
  • ~Barbara / 2022-11-15 15:55
    Ocena: 1.33 / 5
    Wrzucają paczki do losowego paczkomatu, bez pytania czy dam radę odebrać. Paczka przez to wisi w jakiejś zapchlonej lokalizacji przez 2 dni, zanim szanowny kurier dostarczy ja pod wskazany adres pierwotny. Żenada i dno.
    ZaletyBrak
    WadyCiężko wymienić jest ich aż tyle.
  • ~Bart / 2020-03-24 15:03
    Ocena: 1.33 / 5
    Dramat przesyłka nadana 19.03.2020r., jest 24/03/2020 i nadal jej nie mam. Przeleżała w paczkomacie nadawczym 4 dni. Inpost specjalnie zmienia status żeby nie odpowiadać za opóźnienia i zwala winę na nadawcę twierdząc, że późno nadał. Kombinatorzy, nie pierwszy raz mam taką sytuację.Już liczą dni powszednie bez weekendów żeby się zmieścić. czas dostawy chętnie bym zaznaczył poniżej skali, ale się nie da.
    Zaletyżadne
    Wadyczas dostawy, obsługa, robienie ludzi w balona z czasem dostawy, tragedia
  • ~Bartosz / 2022-06-04 13:22
    Ocena: 1.33 / 5
    Dział reklamacji w tej firmie de facto nie istnieje. Od 3 dni próbuje wyegzekwować naprawę paczkomatu, który nie działa przez co nie mogę odebrać paczki.
    Polecam wybrać inną firmę kurierską.
    Zaletybrak
    WadyObsługa klienta, czas dostawy, awaryjność
  • ~Bas1234 / 2020-04-09 12:20
    Ocena: 1.33 / 5
    Nie polecam. Dzwoniąc od dwóch dni na infolinie w zaden sposób nie potrafią pomóc odsylaja do pisania maili na które rowniez nie odpisuja, po czym odsyłaja paczke do nadawcy. Nie polecam juz nigdy nie skorzystam.
    WadyBrak pomocy
  • ~Bbb / 2023-09-20 16:43
    Ocena: 1.33 / 5
    Paczkomat się zaciął od czwartku do środy nikt go nie otworzył. Obsługa na infolini niemilA.
  • ~Beata / 2020-11-04 21:58
    Ocena: 1.33 / 5
    Uwaga na przesyłki w multiskrytkach. inpost zmienił sobie niedawno regulamin gdzie informacja o umieszczeniu paczek do multiskrytki NIE JEST OPATRZONA KODEM DOSTĘPU. Jeśli dodatkowo był podany telefon stacjonarny - nie ma możliwości uzyskania kodu dostępu i paczka frunie z powrotem do nadawcy. Oczywiście za ponowną przesyłkę trzeba zapłacić.
    Zapłacę za tę i następne- ale już innej firmie.
    Pięknie dziękuję za nabicie mnie w butelkę.
    Zalety---------
    Wadyszkoda gadać
  • ~Beata / 2021-08-10 09:30
    Ocena: 1.33 / 5
    Paczka wyslana nastepnego dnia wiadomosc ze zaginęła 2 miesiace wiadomosci email w sprawie reklamacji kupujacy nie otrzymal a ani paczki ani zwrotu pieniedzy proces rozpatrywania reklamacji trwa
    WadyMimo ubezpoeczenia paczki problemy z odzyskaniem pieniedzy
  • ~Beata / 2021-12-17 12:48
    Ocena: 1.33 / 5
    Kurier bardzo niemiły nie informuje że będzie a potem pretensje że czeka 5minut bezczelny i wulgarny
    ZaletyBrak
    WadyPaczka wyrzucona z samochodu i brak empatii praca jakby za karę
  • ~Beata / 2022-05-30 20:34
    Ocena: 1.33 / 5
    Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Zgubili mi przesyłkę o wartości 2000 zł. Po złożeniu reklamacji po trzydziestu dniach odpisali że jeszcze chcą dokumentację uzupełniającą, którą przesłałam po 6 dniach. Przez 40 dni cisza w eterze. Po moim mailu co z moją sprawą odpisali że nie zmieściłem się w terminie regulaminowym 7 dni z przesłaniem do nich korespondencji uzupełniającej i sprawę zamykają. Czysta bandytka, sprawa będzie prawdopodobnie miała finał w sądzie. Nie polecam.Tak uczciwe firmy nie działają
  • ~Beata / 2022-06-11 08:14
    Ocena: 1.33 / 5
    Ta firma to jakaś porażka .Paczka została uszkodzona nawet nikt nie powiadomił kupującego ani sprzedającego że towar nie zostanie dostarczony pracują tam ludzie nieodpowiedzialni nie ma wyciągniętych
    żadnych konsekwencji wobec kurierów pytanie kto teraz zwróci mi koszta i jak to będzie rozliczone ta firma powinna się zamknąć ale niestety jaka niska cena taką jakość usług szkoda że allegro ma w aukcjach głównie InPost z innymi firmami nie ma tego problemu niestety z inpostem zawsze mam pod gore
    ZaletyŻadne
    WadyOgromne
  • ~biedroneczka22 / 2021-10-16 08:19
    Ocena: 1.33 / 5
    Na początku zamówiłam paczke do domu za pobraniem poczym przyszla mi wiadomość że moge ją bezproblemu przekierować do paczkomatu i opłacić. Więc opłaciłąm i przekierowałam. W aplikacji inpost przyszło mi powiadomienie że paczka jest gotowa do odbioru. Dodam że nie dotałam kodu do odebrania jej.Więc zadzwoniłam do kuriera on powiedział że może nie dali jej jeszcze do paczkomatu i żebym czekała.Na drugi dzień nadal nic wię zadzwoniłam na ich infolinie i kod został mi wysłany.Gdy pojechałam odebrać okazało się że mam ją jeszcze raz opłacić żeby ją odebrać.Więc zadzwoniłam jeszcze raz i powiedzieli mi że pieniądze są nie zaksiegowane i żeby czekać.Niepoważa firma .Nie polecam.
  • ~Blebleble / 2023-01-18 09:04
    Ocena: 1.33 / 5
    Ktoś w sortowni pomylił miejscowości i paczka trafiła w zupełnie inny rejon przez co zamiast 3 dni czekałam 1,5 tygodnia i oczywiście na infolinii usłyszałam że to mój problem jak nie będzie mnie w domu. Oczywiście po tak długim czasie spędzonym w magazynach opakowanie paczki było w opłakanym stanie.
  • ~Bogusława NOWAK / 2022-07-20 11:44
    Ocena: 1.33 / 5
    zamówiłam paczkę na adres domowy. W dniu dostały zadzwonił do mnie kierowca , bardzo nie miłym głosem zapytał czy jestem w domu . Odpowiedz moja że w pracy. Zapytałam jak mogę go złapać w innych godzinach pan głosem pretensjonalnym odpowiedział że mam go szukać . Po powrocie z pracy zadzwonił do mnie i pyta czy jestem odpowiedziałam że tak . Więc pan ponownie tym nie miłym głosem stwierdził że mam iść na skrzyżowanie i przy ulicy czekać na paczkę ( dodam że to była huśtawka większych gabarytów) zapytałam czy dobrze słyszę , odpowiedz coraz bardziej w tonie pretensjonalnym czego nie rozumie mam isć na skrzyżowanie i czekać . Zapytałam w którym kierunku na Katowice , na centrum a możę na biedronkę lub żabkę i tu padła odpowiedz że jestem ciężko myśląca i że w innym przypadku będę go szukać następnego dnia. Ponieważ bardzo mi zależało na tej paczce w tym dniu powiedziałam że dobrze wyjdę tylko nie wiem z której strony pan jedzie . Pan zgodził się podjechać 10 m za skrzyżowanie pod żabkę i tam odebrałam paczkę. Oczywiście otrzymałam kilka niemiłych słów z informacją ze mogę złożyć skargę bo on to ma gdzieś. Pracuję w biurze dużej firmy motoryzacyjnej , często wysyłam paczki , jednak za inpost już dziękuję. Wolę zapłacić więcej i mieć miłą obsługę. Oczywiście zadzwoniłam do koordynatora i przekazałam informację o zachowaniu kierowcy.
    Zaletybrak
  • ~Bolek / 2021-12-18 10:11
    Ocena: 1.33 / 5
    Paczka skierowana do punktu gdzie było wygodnie firmie.8 telefonów do Inpost nic nie dało.Nedza i dziadostwo powiem nawet że złodziejstwo
    ZaletyNie ma
    WadyFirma to jedna wada
  • ~BONO / 2024-04-05 08:07
    Ocena: 1.33 / 5
    Inpost to totalna porazka nie respektuja praw klienta a regulamin stosuja tylko jak jest to wygodne tylko dla nich samych.Paczka wyslana 03.04 trafi do odbiorcy byc moze trafi 8.03.Oddziałw szcecinie to niechlujstwo i niedbalstwo o klienta i sprzet gdyz przez 6 miesiecy nie mozna sie doprosic by kurier mial przy sobie sprawny terminal platniczy.Konsultancji na infolinji kłamia jak znut nie znajac nawet podstaw regulaminu pracodawcy.Paczki mimo wskazania paczkomatu docelowego dostarczane sa gdziekolwiek indziej ale nie dalej niz w promieniu 2km od docelowego paczkomatu jednak nie biora pod uwage rozkopanych i niprzejezdnych ulic.Nie informuja klienta przed przekierowaniem paczki do innego punktu tylko robia to bez zgody odbiorcy i stawiaja odbiorce przed faktem dokonanym.Zmienili regulamin i jest on juz calkowicie anty konsumencki a ceny z kosmosu.Paczka zniszczona przez kuriera trzy krotnie z tym samym towarem nie doczekla sie pozytywnej reklamacji bo zawsze wymyslali powod ze to wina sklepu ktory paczke nadawał!!!!!!SKANDAL I JAJA Z KLIENTA !!!!
    ZaletyBRAK
    WadyWSZYTKO
Dodaj własną opinię »