WadyBrak pomocy jak ma się problem
strona 160 z 426
- « poprzednia
- 1 ...
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- nastepna »
-
~Aniaaa / 2021-04-10 19:59Ocena: 1.33 / 5
Jeśli ktoś źle podał numer telefonù do odbioru paczki to nie ma co liczyć że uda się załatwić sprawę dzwoniąc na infolinię. Tam odsyłaja do nadawcy aby przesłał im wiadomość z prawidłowym numerem telefonu a oni jak odczytają z wielką łaską to Ci wyślą ten cholerny kod. I tak mija 48h i paczka wraca do nadawcy. Oczywiście na meila dostałam informację że paczka jest do odbioru ale bez kodu bo umieścili dwie przesyłki w jednej skrytce, a ich regulamin w takim przypadku zabrania podania kodu w meilu. -
-
~Ann / 2020-11-16 19:45Ocena: 1.33 / 5
Nie polecam usług kurierskich w tej firmie .Miałam mieć dostarczoną paczkę pod wskazany adres, ponieważ mieszkam na osiedlu zamkniętym należy dzwonić w sprawie otwarcia bramy na numer telefonu.Podejrzewam że kurier podjechał tyko pod bramę i tyle. A do centrali wysłał że nikogo nie było pod wskazanym adresem więc dwa dni stracone na czekaniu na paczkę.Nie wiem czy taką macie politykę w firmie czy tym kurierom tak słabo płacicie że oni nie wykazują większego zaangażowania w tej pracy żeby w razie problemu skontaktować się z osobą pod wskazanym adresem i dostarczyć przesyłkę .Z rzadną inną firmom wcześniej nie było takich problemów jak z Ipostem .Napewno więcej nie skorzystam z usług bo szkoda mi nerwów . -
~Ann / 2021-06-18 19:17Ocena: 1.33 / 5
Moja paczka miła dojść w środę (16.06.2021r.) dziś jest piątek (18.06.2021r.) a paczki dalej nie ma. Po kontakcie z pracownikami inpost okazało się, że przesyłka jest w magazynie przesyłek niedoręczalnych, a pracownicy tej firmy nie podjęli żadnych starań aby naprawić swój błąd. Po telefonicznym kontakcie musiałam wysłać dane na pocztę aby nadali mi przesyłkę. Obecnie czekam i nie mam pojęcia czy się doczekam. Podsumowując niekompetencja, zero profesjonalizmu, okropna obsługa, nie powiadamianie klienta o stanie paczki i wiele wad. ZaletyBrakWadyNiekompetencja pracowników, brak szacunku do klienta, brak chęci naprawienia swojego błędu. NIE POLECAM! -
~Anna / 2020-02-21 17:27Ocena: 1.33 / 5
Coś niebywale tragicznego dzieje się z tą firmą. Przez lata korzystając z usług dostarczania do paczkomatu nic się nie działo , paczki dochodziły i było w porządku. Teraz to jakaś tragedia. Przestali przysyłać sms o statusie przesyłki - utrudnienie, ale w porządku, przyjęłam. Mają zamiast tego wysyłać maile. I cóż, zostały do mnie wysłane 2 przesyłki. Maile o ich nadaniu i owszem dostałam. Kolejnego dnia intensywnie sprawdzam pocztę, bo powinien dojść mail z informacją o kodzie odbioru i dostarczeniu paczki do paczkomatu. Nic.... Za to kolejnego dnia - niespodzianka. Mail z informacją, że upłynął termin ważności i paczki już odesłano do punktu odbioru. Nie muszę nadmieniać, że czynnego w godzinach mojej pracy. Dzwonię na infolinie i coż? Pani próbuje zrobić ze mnie idiotkę wmawiając mi, że mail był wysłany, a może do spamu, a może do powiadomien, itp. Na moje tłumaczenia, że wszystkie ich maile wchodzą do jednego folderu i wszystkie pozostałe, które przyszły tam są, tylko nie ma powiadomień o dostarczeniu, owa pani.... nic. Swoją drogą po co ta infolinia, skoro tam nie mogą nic. Zlikwidujcie, będziecie mieć jeszcze mniejsze koszty!
Dla mnie jeżdżenie po przesyłkę w godzinach pracy zabija sens korzystania z usług tej firmy. ale jak widzę w aktualnych opiniach nie jestem jedyną, która nie jest z InPostu zadowolona.... Zeszli na psy.ZaletyzaniknęłyWadyjakość pogarszająca się w zastraszającym tempie. Kłamstwa na infolinii -
~Anna / 2020-04-10 11:38Ocena: 1.33 / 5
Koperta dotarła w miarę szybko, wysłana 8.04 dostarczona do paczkomatu 10.04, ALE CO Z TEGO????!!!!! SKORO ZAWARTOSC ZOSTALA SKRADZIONA, ZAWARTOSC TJ.MASECZKI OCHRONNE!!!!! Do przesyłki mieli dostęp jedynie PRACOWNICY INPOST!!!!!! ZŁODZIEJE!!!!! ZŁODZIEJE!!!!! ZaletySZYBKOWadyKRADZIEŻ ZAWAROSCI PRZESYŁKI -
~anna / 2020-12-28 08:18Ocena: 1.33 / 5
zamówiony prezent nie dotarł na czas bo ktoś ma Klientów gdzieś! nie polecam. Lepiej wziąć kuriera innej formy aniżeli paczkomaty Inpost. Kurierzy Inpost też pozostawiają wiele do życzenia. Widać brak szkoleń i kultury. ZaletybrakWadychyba juz całokształt działalności -
~Anna / 2021-01-15 13:47Ocena: 1.33 / 5
kurier nieuprzejmy, nie potrafi jezdzic po drodze ani sie zachowac.
Nie chce mu sie doreczyc paczki i zmienia jej status na odrzucona przez obiorce.ZaletyBRAK -
~Anna / 2021-10-24 14:51Ocena: 1.33 / 5
Katastrofa.Paczka zaginęła,podobno dostarczono komu innemu.Na infolinii opowiadaja przez 2 tygodnie bajki,najpierw ze bedzie w paczkomacie za 2 dni,potem ,ze kurier odbierze od osoby,u której omyłkowo się znalazła, następnie, że paczki nie ma i trzeba złożyć reklamację. Reklamacja złożona,odpowiedź po miesiącu, rezultat ŻADEN.Żądają skanów, oświadczeń etc.,więc dla 60 zlotych szkoda czasu i zdrowia.Brak elementarnego słowa PRZEPRASZAM , dlatego polecam pracownikom i kurierom podstawowy kurs z zakresu poprawnej komunikacji międzyludzkiej ! ZaletyBRAKWadyLEKCEWAŻENIE petenta i brak odpowiedzialności. -
-
~Anna / 2022-02-17 19:42Ocena: 1.33 / 5
W poniedziałek 14 luty wysłana paczka ze Szczecina DO Bolesławca(dolnośląskie).W czoraj tj.(16 luty) paczka jest w odbiorze.Ok.czekam.Dziś 17 LUTY(CZWARTEK ) już.Paczki nie ma !Dzwonię na info linię (godz 17.07)-Paczka lada moment będzie ,bo warunki atmosferyczne itd.,OK.
Minęła godz.19.30 -paczki jak nie było,tak nie ma !
Kurier nie odbiera tel.,Rozłącza połączenia,nie odpisuje na SMS !
Porażka !!
Również w Poniedziałek (14 luty)wysłaliśmy paczkę w agencji pocztowej z B-ca na Szczecin i doszła już w środę 16 luty. W
Kto trzyma paczkę?,kto nie dotrzymuje terminu ? Kto winny ?
Zaletybrak -
~Anna / 2022-12-31 16:18Ocena: 1.33 / 5
Paczka została wysłana do mnie 16 grudnia (była w paczkomacie)i rozumiem że święta itd ale dotarła do mnie uwaga 29.12(!) z 12h czasu na odbiór.. to jest po prostu śmieszne bo o 8 dostałam sms że paczka łaskawie przyszła ale mogę ją odebrać tylko do 20 ZaletyBRAKWadyCzas dostawy -
~Anna / 2023-10-20 11:28Ocena: 1.33 / 5
Najgorszy kurier z jakim miałam do czynienia. Paczkę szukać trzeba po mieście bo jaśniepan ma gdzieś dostarczanie paczek. -
~Anna / 2026-01-09 16:45Ocena: 1.33 / 5
Firma kurierska przetrzymuje moje pieniądze, nie odpowiada na reklamacje. Konsultanci obiecują szybkie rozwiązanie sprawy, po czym każdy mówi coś innego, a moje pieniądze są bezprawnie przetrzymywane. Czuję się okradziona. ZaletyNie widzęWadyBrak kontaktu w sprawie reklamacji
Przetrzymują moje pieniądze -
~Anonim / 2020-10-29 09:52Ocena: 1.33 / 5
Paczkomaty są ok, ale jak zamówisz kuriera to możesz na niego czekac nawet tydzień a on i tak nie przyjedzie po przesyłkę. -
~Arczi / 2020-12-24 20:07Ocena: 1.33 / 5
To chyba najgorsza firma kurierska nie chcieli wydać mi paczki w okienku bo oni niewezmom gotówki -
~Arek / 2021-10-21 17:50Ocena: 1.33 / 5
Nie działające skrzynki , a nawet częste awarie paczkomatów.Panie w informacji miłe i rzeczowe, ale kurierzy do bani. Wniosek im więcej młodego narybku tym gorzej z dostarczaniem paczek. Coraz dłużej trzeba czeka na odbiór paczki w paczkomatach. Im więcej paczkomatów i wyższe ceny usług, tym jakość usług coraz niższa. ZaletySzybkość dostawyWadyDługi czas oczekiwania na odbiór
Częste awarie paczkomatów -
~Arleta / 2021-07-14 12:06Ocena: 1.33 / 5
Przesyłka dostarczona pod zły adres nie polecam dostawcą nie dotarł pod mój adres nie wiem po co kody skoro przesyłki rzucane są gdzie bądź zapłaciłam za towar i go nie otrzymałam ktoś otrzymał moja paczkę -
-
~Art / 2021-10-11 09:36Ocena: 1.33 / 5
Opryskliwość, chamstwo kurierów brak kompetencji to chyba standard w InPost. Do tego doliczaja bezpodstawnie za wysyłkę po czasie. Nigdy nie odbierają przesyłek na czas opóźnienia sięgały do 3 dni. Jednym słowem co tanio to drogo. Nie polecam!!! ZaletyTanioWadyObsługa, reklamacja, jakość usług, czas odbioru przesylki -
~Artur / 2021-08-10 10:05Ocena: 1.33 / 5
Kurier zamówiony przez internet po odbiór paczki na 5 sierpnia. Wszystkie rozmiary paczki podane w formularzu oraz waga 38 kg. Pan kurier przyjechał małym pierdzikolkiem i z wielkimi pretensjami oznajmił że jak on ma to zmieścić w ten samochód a po drugie ona na pewno nie waży 38 kg tylko sporo więcej ( fachowiec z wagą w oczach). Oznajmiłem munze pączka była ważona i mierzona, łaskawie ja zabrał. Przy śledzeniu paczki zobaczyłem że weryfikują wagę w pierwszym oddziale, potem w drugim a jeszcze później robili jakąś inwentaryzacje magazynu. Skutkiem tego było to że paczka doszła po 5 dniach, przepakowania w jakąś różowa folię, nie zabezpieczona i uszkodzona. Kurierzy w tej firmie to dramat. Partacze do kwadratu i zachowują się jakby pracowali tam za kare. ZaletyŻadnych zalet nie zauważyłemWadyMam za mało czasu żeby wypisać wszystkie -
~Artur / 2022-11-10 09:49Ocena: 1.33 / 5
521000011461052010255378 paczka z Hiszpanii wartościowa z kodem odbioru
Obsługa klienta to kpina, paczka przekierowana do sąsiada zostawiona za płotem w pierwotnym miejscu, kod odbioru ani wartość paczki kuriera nie obchodzi. Każdy mógł paczkę ukraść pod moją nieobecność. Brak możliwości przekierowania do najbliższego paczkamatu, wciskają za to odlegle lokalizacje. Po co jest taka opcja skoro jest nieprzydatną a kurier i ta ma wszystko w d....ZaletyBrakWadyBrak dbałości o powierzone mienie, Brak możliwości dogodnego dal kliena przekierowania -
~Artur Olesnica / 2021-11-26 14:28Ocena: 1.33 / 5
Czekam na odbiór paczki dla klienta drugi dzień i kurier ma to gdzieś, usługa płatna dodatkowo ciekawi mnie za co bo brak jakiej kolwiek usługi.Kurier robi wielka łaskę ze odbiera przesyłkę zapomina ze on jest dla mnie a nie ja dla niego :(
Bardzo się zawiodłem zaczynam szukać innych firm.ZaletyBrakWadykomunikacja, kontakt z klientem, kurier
strona 160 z 426
- « poprzednia
- 1 ...
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- nastepna »
