strona 159 z 426
- « poprzednia
- 1 ...
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- nastepna »
-
~Agnieszka / 2022-12-22 08:57Ocena: 1.33 / 5
Kurierzy to jakiś żart. Jak można paczkę zostawić na polu ... Byłam w domu nawet się nie pofatygował , żeby zadzwonić domofonem tylko zostawił paczkę za furtką i pies roztargał całą przesyłkę a dodzwonić się na infolinię to trzeba czekać przynajmniej 15min . Nie polecam firmy -
-
~Agnieszka / 2023-08-28 21:16Ocena: 1.33 / 5
Zamówiłam odbiór paczki w godzinach 9-12:00. Kurier nie pojawił się w tych godzinach - po interwencji na infolinii dostałam tel do kuriera ale nie sposób sie do niego dodzwonic. Ponowny kontakt z infolinią - kurier w koncu odebrał tel i poinformował że przyjedzie dopiero 19-20:00. Niestety w tych godzinach też się nie pojawił - telefonu nie odbiera, na SMS nie odpowiada. Kolejny kontakt z infolinią - zlecenie zostalo przeniesione na jutrzejszy dzien. Jestem zaskoczona tak nieprofesjonalnym podejściem pracownika. Nic mnie tak nie złości jak unikanie odpowiedzialności. Nikt nie zadzwonił żeby ustalić jutrzejszy odbiór paczki - samowolka, bardzo nieprofesjonalnie. -
~Agnieszka / 2026-01-03 22:38Ocena: 1.33 / 5
Obecnie najgorsza firma kurierska na rynku. Przez 3 kolejne dni paczka została wydana do doręczenia i ani razu nie dotarła do paczkomatu ZaletyBrakWadyBrak dostaw -
~akew / 2022-02-28 19:57Ocena: 1.33 / 5
Kurierzy z Jeleniej Góry nie powiadamiają o przesyłce, nie dojeżdżają pod wskazany adres, a potem odsyłają paczki do nadawcy. Zostawiają tylko informację w systemie, że nikogo w domu nie zastali. Zamawiając ponownie produkt nie z mojej winy, muszę ponosić dodatkowe koszty wysyłki, bo komuś nie chce się wykonać swojej pracy do końca! Bardzo negatywnie kurierów z mojej okolicy. -
~Aleks / 2022-08-19 18:47Ocena: 1.33 / 5
Kurier wogóle nie przyjechał, na email dostałam powiadomienie że był i nie zastał nikogo w domu. Było 5 osób w domu. Jeszcze nigdy mi nie przywiózł zgodnie z datą i bez pomocy infolini i bez skargi. ZaletyInfolinia bardzo była pomocnaWadyBeznadziejny kurier, któremu nawet nie cchce sie podjechać i wykonać własnej pracy. -
~Amanda / 2021-12-20 12:09Ocena: 1.33 / 5
Kurier szybki jak tajfun. Dzwoni 45 sek. Oddzwaniam, i widzę tylny zderzak samochodu nie opisanego, prywatnego, odjeżdżającego spod bramy. Domyślam się, że to kurier. Kurier odbiera, mówię żeby wrócił, a ten mi wciska, że nie było mnie w domu. Skandal. Takiej obsługi nie widziałam w żadnej inne firmie, a korzystam z wielu. -
~Ana / 2025-10-09 12:56Ocena: 1.33 / 5
Jestem bardzo zawiedziona ponieważ przez vinted wysyłałam paczkę Pani i została wygenerowana etykieta i wszystko miało pójść sprawnie , nawet mialam zaznaczyć godzine odbioru i byla to 9-11 . Niestety ostatnio 12 nie bylo jeszcze kuriera i pomyślałam że cos jest nie tak . Zadzwoniłam na infolinię inpost i Pan mi powiedział ze nie mam 6 cyfrowego kodu na udostępnienie na podjazd . Pierwsze słyszę ze musi cos takiego byc . I kazał mi napisac do vinted . Napisałam taka informacje ze nie mam kodu o którym mowil pan z infolini. Nie zdarzyłam dostać odpowiedzi bo po 20 min był kurier i mówię mu że podobno nie miało pana byc bo nie mam jakiego kodu na podjazd Pana. Na co mi odpowiedział ze ci ludzie co tam pracują czytają tylko z kartek i duzo nie wiedzą. Masakra ZaletyW tej sprawie żadnych pozatym ze pan kurier byl miły i probowam uspokoić sytuacje który Pan z infolini wywołał...WadySą wymienione -
~Anastazja / 2020-04-06 16:25Ocena: 1.33 / 5
Tragedia, odkąd InPost tnie koszty zatrudniając obcokrajowców jest masakrycznie. Kurierzy którzy nie znają języka polskiego, nie odbierają telefonu ani nawet nie próbują się skontaktować z klientem. Do tego wulgarni, potrafią klienta wyzwać od Chu... nie polecam. Czuje się zagrożona przy tych ludziach. ZaletyNie maWadyBrak znajomosci języka polskiego kurierów
Brak jakiejkolwiek kultury
Opryskliwosc i chamstwo. -
-
~Ancur / 2019-11-14 11:17Ocena: 1.33 / 5
Nie polecam. Otrzymałam otwartą przesyłkę ze sprzętem na ponad 1000zł. Na infolinii każą mi jechać do oddziału inpostu 40 km od mojej miejscowości w 9 miesiącu ciąży, żeby spisać protokół szkody na wszelki wypadek. Kpina, po to zamawiam przesyłkę, żeby nie musieć za tym sprzętem jeździć...pytam, czy mogę spisać protokół na miejscu w punkcie odbioru -nie ma takiej możliwości. Proszę o połączenie z jakimś managerem - nie ma takiej możliwości. Fatalny kontakt i obsługa. A mogłam zamówić sprzęt pocztą Polską, ehh nauczka na przyszłość. Nie polecam nikomu. -
~Andreas26 / 2024-02-14 13:51Ocena: 1.33 / 5
Towar zamówiony dostarczony rzekomo do paczkomatu 14,02 tylko zinformacja ze czas odbioru minął 16 02 i przesylka nie odebrana w terminie mimo że dziś jest 14 02 Na infolinii dostaję infor.acje że inpost nic nie wie i żebym skataktowac się z nadawcą .Tylko ciekawe kto przywiózł paczkę bo ztego wynika że nie inpost skoro oni nic nie wiedzą ikto wyjął paczkę z paczkomatu zktorego była nadana ZaletyBrakWadyNikt nic nie wie -
~Andrzej / 2021-12-10 12:52Ocena: 1.33 / 5
Paczka nie dotarła na czas paczkę przyniósł mi ktoś inny do którego dotarła ta paczka Ja dostałem paczkę od kogoś innego na reklamację idiotyczne Odpowiedz bo Reklamacja nie uwzględniona -
~Andrzej / 2023-08-09 01:11Ocena: 1.33 / 5
Skradziona zawartość paczki przez InPost w Ełku.Paczka nadaną w dniu 3.08.2023 o numerze 63072 7787 3193 000 2373 2354.Albo kurier z Ełku rabuje paczki albo kradną na sortowni W Ełku.Kim kolejek jesteś oddaj mi mechanizm zegarka który był w środku bo dopuki żyje nie spocznę aż znajdę złodzieja . ZaletyBRAKWadyNIECHLUJSTWO -
~Andrzej / 2023-08-09 01:22Ocena: 1.33 / 5
Złodziej z Inpostu w EŁKU!!!!!oddaj mi mój mechanizm zegarka o wartości 7000 tysięcy złotych.Przesylka o numerze 63072 7787 3193 000 2373 2354, Mickiewicza 19 przy kwiaciarni badylek Ełk.Zlodziej z Inpostu pracujący w EŁKU ZaletyBRAKWadyNIECHLUJSTWO -
~Andrzej G / 2021-01-13 06:15Ocena: 1.33 / 5
Realizacja dostarczania przesyłek z Aliexpress realizowanych przez InPost woła o pomstę do nieba, podobnie jak reakcja na składane reklamacje. Nie pierwszy raz się zdarza, że przesyłka dotarła do Polski, została oclona, a na stronie InPostu figuruje jako "Przygotowana przez nadawcę".
Jedna z przesyłek (653399980061332015952683) już 20 grudnia 2020 r. dotarła do Polski, została oclona i do tej pory InPost nie dostarczył jej do paczkomatu. Składałem w tej sprawie kilkakrotnie reklamację, informując InPost o aktualnym położeniu przesyłki, dokumentując nawet zrzutem ekranu ze strony https://track.aliexpress.com/ i nic to nie dało. Dzisiaj mamy 13 stycznia 2021 r. Czyli mija 24 dzień "leżakowania" przesyłki gdzieś na składzie celnym i nie podjęcia jej przez InPost.ZaletyBrakWadyOgromne opóźnienia w dostarczaniu przesyłek AliExpress. Totalna ignorancja zgłaszanych reklamacji. Nie podejmowanie przesyłek ze składu celnego. Brak wiedzy o aktualnym statusie przesyłek z AliExpress -
~ANDRZEJ WU / 2022-11-04 12:56Ocena: 1.33 / 5
Jedna paczka po prostu zginęła, minęło 3 tygodni i żadnych działań w tej sprawie InPost nie podejmuje.
Kurier nie kontaktuje się z klientem. Można czekać tydzień na zamówienie, a później dowiedzieć się, że kurier „nie zastal nikogo w domu” (bez wiadomości, bez połączeń telefonicznych). Ostatni raz korzystałem z usług tej „firmy”. Nie polecam! -
~Andrzej Zieliński / 2023-08-27 18:53Ocena: 1.33 / 5
Witam! Piszę poraz kolejny w sprawie zrabowanej zawartośći paczki przez InPost Ełk!!! Paczka o numerze 63072 77873193 000 2373 2354.Biada temu złodziejowi,Oj biada!!!! Reklamacja nadal się niewyjaśnila.Zrabowany mechanizm zegarka z XVIII wieku oraz srebrna tarcza do niego.W środku nie było nic tylko karton napchany foliami.Zawartosc o łącznej kwocie 7.000zlotych.Bylem zmuszony zgłosić o tym radio 5 i RMF FM,Ale zapowiadam do firmy InPost że to będzie dopiero początek,dopuki nie odnajdzie się ukradziony z paczki mechanizm zegarka oraz srebrna tarcza. ZaletyBrakWadyTylko wady -
-
~Andrzej Zieliński / 2023-08-28 17:58Ocena: 1.33 / 5
Witam wszystkich.Skradziona zawartość przesyłki w InPost Ełk!!! W środku znajdował się stary mechanizm zegarka z XVIII wieku oraz srebrna tarcza do niego o łącznej wartości 7.000zl.Przypominam firmie InPost poraz kolejny o schwytaniu człowieka który to zrobił.Mam nadzieję że zawartość która była w paczce się odnajdzie a Złodziej poniesie za to poważne konsekwencje.Gwarantowana nagroda dla osoby która cos wie na ten temat.Paczka o numerze 63072 7787 3193 000 2373 2354 ZaletyBrakWadyZatrudniają Rabusi -
~Andrzej Zieliński / 2023-08-28 21:06Ocena: 1.33 / 5
InPost Ełk!!! Złodzieju oddaj mi mój mechanizm zegarka z XVIII wieku i srebrna tarcze do niego!!! Paczka z numerem 23 54.Nie odpuszczę dopuki nie odnajdzie się zawartość przesyłki!!!Jeżeli Firma nie zajmie się tym jak należy będziemy szukać prywatnie aż znajdziemy.Za te wszystkie noce nieprzespane i za te wszystkie cierpienia które muszę przez niego przeżyć,Nie podaruje!!!! ZaletyBrakWadyJak najbardziej -
~Aneta / 2020-07-03 13:42Ocena: 1.33 / 5
Kurier nie określił godziny dostawy,pojawil się pod drzwiami w godzinach mojej pracy i chciał na klatce zostawić paczkę.
Chamska rozmowa,przerywal ja i nie można było sie porozumieć. Do tego ledwo mówił po polsku.
Paczki szukałam po całym osiedlu.
Nie polecam!!!!!! -
~Ania / 2022-12-15 07:29Ocena: 1.33 / 5
Oceniam procedury obowiązujące u nich. Jakiś zascianek. Niestety, pomyliłam etykiete, ok.1 h po nadaniu zorientowałam się. Od razu zadzwoniłam na infolinię, kazano mi wysłać maila, wysłałam i krótko po tum otrzymałam odpowiedź że przesyłka jest zareklamowana i do mnie wróci po przyjęciu z oddziału. 5 dni później... dzwonie, bo od 2 dni ma status wydanej do doręczenia. Okazało się, że paczka mimo statusu zareklamowanej wyjechała do odbiorcy i tam utknęła. Nie wiadomo co się z nią dzieje. No tragedia! Co za burdel tam macie? Najlepsze jest to, że 3 razy zdążyłam zapytać o tą paczkę i wcześniej konsultant nie był w stanie mi powiedzieć więcej niż ja wiem! Albo nie chciał. Powiem tak, normalnie polecam, bo paczka szybko jest dostarczana ale jeżeli pojawi się jakikolwiek problem, to odradzam! Zero pomocy! Dodatkowo wspomnę, że kpina jest, że oddziały maja dalej zamknięte, bo COVID! Ile można na to zwalać?? Przez ich zamknięcie ludzie mają utrudnione odbiory, pewnie w normalnej sytuacji mogłabym jechać i odebrać ta paczkę. Jeszcze raz! Nie polecam ostatecznie!
strona 159 z 426
- « poprzednia
- 1 ...
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- nastepna »
