strona 158 z 426
- « poprzednia
- 1 ...
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- nastepna »
-
~:) / 2021-04-30 12:35Ocena: 1.33 / 5
Paczka nie dotarła :((((. JESTEM NIE ZADOWOLONY!!! kontakt beznadziejny pan cały czas powtarzał to samo w ogóle nie na temat -
-
~???? / 2023-08-01 16:12Ocena: 1.33 / 5
InPost gnojostwo jak ich mało .Zamówiłam paczkę z zagranicy gdzie wykupiłam sobie ubezpieczenie paczki paczka dotarła po kilkunastu dniach wyczekiwania , nie dość ze zaginęła cześć zamówienie ,ewidentne sobie na beszczelnego wyciągnęli towar i ludziom kit wciskają , ze karton OK .Teraz jest to moja wina z braku jakichkolwiek wskazań do zwrotu dosłownie hu.,,,,,e jak ich mało ???? WadyZniszczyć inpost -
~. / 2022-07-29 15:37Ocena: 1.33 / 5
Paczka dziś rano wydana kurierowi do doreczenia, nagle wiadomość, że bede we wtorek dopiero. Śmiechu warte. -
~...... / 2021-04-20 18:19Ocena: 1.33 / 5
Kurier który dowozi paczki na okolice Mydłowa jest nie Miły, chamski oraz nie kulturalny, nie wydaje reszty, przyjmuje same banknoty papierkowe, do takiego to aż brak chęci wychodzi nie polecam. WadyBrak zachowania do klienta, nie kulturalny, chamski -
~~k / 2020-04-23 16:24Ocena: 1.33 / 5
Kurier przed paczkomatem na pytanie czy można odebrać przesyłkę odpowiedział: Inpost to taka firma krierska i się śmiał. Ostatecznie otrzymałam rozczłonowaną paczkę. Na szczęście nic nie brakowało. -
~1234 / 2021-02-10 10:38Ocena: 1.33 / 5
Dno!! Po raz kolejny paczka pozostawiona na płocie bez jakiegokolwiek kontaktu telefonicznego, gdzie numer widnieje na paczce. Gdybym nie wyjrzała przez okno to moje pieski by się już dawno z nią rozprawiły.. Szkoda słów ZaletyZeroWadyBrak kontaktu -
~Adam / 2019-12-25 16:29Ocena: 1.33 / 5
Wszystko jest dobrze do momentu gdy paczkomat działa, jeśli się zaciął to tragedia można zgłaszać i nic tydzień prawie minął nie mogę odebrać przesyłki nie wiem jak się to skończy, nie polecam odbioru w paczkomat ach, ZaletyŻadnychWadySame wady -
~Adam / 2020-03-07 05:10Ocena: 1.33 / 5
Nie polecam tego kuriera.przesylka do paczkomatu przychodzi 3 dni po zadeklarowanym terminie w zamowieniu. -
-
~Adam / 2021-03-25 19:33Ocena: 1.33 / 5
Kupiłem przez internet odkurzacz. Zapakowany był poprawnie, ale po rozpakowaniu okazało się że jeden element jest połamany. Złożyłem reklamację i dostałem odpowiedź, że na podstawie przedstawionych dowodów reklamacja została odrzucona. Oczywiście dołączyłem do wniosku komplet zdjęć i fakturę jakość usług tragiczna. Wadybardzo niska jakość, niewykwalifikowany personel -
~Adam / 2022-04-11 14:06Ocena: 1.33 / 5
06.04.br miałem do odbioru paczki. Nie udało mi się, paczkomat uszkodzony. Obsługa nie jest w stanie, udzielić jakichkolwiek informacji na temat awarii i możliwości odebrania przesyłki. Każdy mówi co innego a nawet okłamali mnie. Dzisiaj jest 11.04 i nikt nic nie wie!!!!
NIE zamawiajcie paczek do paczkomatu:
Słowik, ul. Gdańska 28ZaletyChociaż odbierają telefon.WadySzkoda pisać. -
~AG / 2023-07-12 08:06Ocena: 1.33 / 5
Kolejna paczka dotarla w stanie jakby po nie przejechal czolg. Karton rozerwany, brakuje kilku rzeczy w paczce. Zlodzieje. Nigdy wiecej. -
~Aga / 2021-07-29 16:07Ocena: 1.33 / 5
Już po raz kolejny mam jakieś problemy z inpostem… denerwujące jest to, że nie wiesz o której godzinie paczka dojdzie, brak kontaktu z kurierem. Dzis np.moja paczka od rana utknela w oddziale w mieacie w ktorym mieszkam i kurier jej nie wzial do doreczenia… nie wiem na jakiej podatawie istnieje selekcja paczek, ta akurat jest dla mnie bardzo priorytetowa. Ale dzwonilam na infolinie to mi pan powiedzial, ze mimo iz jest juz w miescie to kurier ja doreczy jutro… Inpost zawsze mi sie dobrze kojarzyl z rzetwlnoscia i szybkoscia doreczenia… ostatnio nieatety zmieniam o nich zdanie :( Zalety- duza i latwa dostepnoscWady- szybkośc doreczania paczek
- brak kontaktu z kurierem -
~Aga St / 2021-07-07 15:33Ocena: 1.33 / 5
Najgorsza firma kurierska, kurierzy w brutalny sposób przerzucają paczki często niszcząc opakowania i zawartość. Reklamację dot. uszkodzonych paczek nie są uznawane pomimo dowodów w postaci zdjęć i filmików ZaletyŻadnych zalet -
~Agaa / 2021-04-07 17:00Ocena: 1.33 / 5
Nikt tak profesjonalnie nie gubi paczek jak InPost. Regularnie to robią. Nie reagują na skargi. 2 miesiące temu powinnam dostać opłaconą paczkę i nadal czekam.. Na infolinii też tragedia. Nie polecam tej firmy. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy. Stracony czas, pieniądze, przesyłki. Żadnych plusów. Nic tylko wyrzucić ich wszystkich na śmietnik. ZaletyŻadnych zalet nie mogę znaleźć, sory.WadyNotorycznie gubią paczki. Nie reagują na jakiekolwiek skargi. Jeszcze nie słyszałam, żeby kiedykolwiek znaleźli zgubioną przez nich paczkę. Ludzie pracujący na infolinii w ogóle się nie znają na swojej robocie i są mega nie profesjonalni. -
~Agata / 2020-04-17 12:51Ocena: 1.33 / 5
wczoraj dostałam wiadomość o wydaniu paczki kurierowi niestety nie została mi ona przez niego dostarczona do domu. Co więcej nawet kurier nie pojawił się pod blokiem (brak nawet próby dostarczenia),zero wiadomości od niego. Po czym wieczorem dostałam wiadomość o rzekomej próbie dostarczenia mi paczki i nie udanej próbie bo podobno nikogo nie było w domu. Skandal.
Dzisiaj nadal kuriera z paczką u mnie nie ma, a była podobno drugi raz wydana rano kurierowi do dostarczenia. Przez inpost kurierem już nigdy więcej nic nie zamówie.
Pomimo wysłania do niego SMS brak od niego odpowiedzi.ZaletyPaczkomatyWadyKurierzy.!!!
Olewnie klienta, brak kontaku z klientem -
~Agata / 2022-12-24 10:09Ocena: 1.33 / 5
Nie wywiązali się z usługi paczka w weekend i byli na tyle bezczelni, że na reklamację odpowiedzieli odmownie, uzasadniając to regulaminem że obowiązuje ich jedynie data dostarczenia maksimum dwa dni robocze po dniu nadania. Czyli oplata za paczkę w weekend to ryzyko klienta że dopłaca za puste obiecanki. Podobnie jet z reklamą o gwarancji dostarczenia paczek nadanych do 22 grudnia jeszcze przed świętami - jedna wielka ściema - moja paczka utknęła i będzie po świętach. Wadyopóźnienia i lekceważenie klienta -
-
~Agataja / 2023-07-22 19:44Ocena: 1.33 / 5
4 dni idzie paczka Z PACZKOMATU Z TARNÓW DO KRAKOW !!!!!
Masakra !!!!! -
~Agnieszka / 2021-09-24 14:43Ocena: 1.33 / 5
Dostałam info że paczka do odbioru. Jadę 18km a przy maszynie kolejka.Pytam co jest.No co ,znowu nie działa.Po 1.5 godzinie przyjeżdża serwisant. Otwiera wszystkie skrzynki, widzę moją paczkę ale nie mogę odebrać bo "nie jest odbita w systemie". Muszę znów przyjechać po otrzymaniu info z centrali, chciałam zaoszczędzić na przesyłce a jestem w plecy za paliwo.To był mój drugi raz gdy odbierałam paczkę od nich.Za pierwszym razem było Ok ale teraz przecięli.Drugi i ostatni raz. -
~Agnieszka / 2022-05-05 19:09Ocena: 1.33 / 5
Nieuczciwie rozpatrują reklamację.
Jeżeli zaginie przesyłka to tak prowadzą działania żeby nie ponieś konsekwencji.
Żądają dowodów zakupu, dowodów zawarcia transakcji, oraz innych potwierdzeń żeby tylko nie wypłacić odszkodowania.ZaletybrakWadykurier nie ma obowiązku telefonowania, a klienci mają obowiązek podawania nr telefonu.
Na reklamacje mailowe odpowiadają boty.
Niekompetencja pracowników, oraz brak kontaktu z osobami decyzyjnymi w przypadku zaginięcia przesyłki -
~Agnieszka / 2022-11-05 15:39Ocena: 1.33 / 5
Złodziejka firma okrada paczki a złożenie reklamacji to procedura nie dla wszystkich reklamacja tylko meil i tu dopiero jest jazda trzeba wypełnić prookół i reklamację chyba specjalnie jest tak zrobione bo nie każdy będzie to potrafił a pozłożeniu tych dwóch dokumentów czekamy na odpowiedź 30 dni roboczych a ktoś korzysta z twoich zaplaconych rzeczy. Nie polecam może jak zacznie im spadać popularność to coś z tym zrobią bo narazie wszyscy zatrudnieni w inposcie mają zezwolenie na oglądanie paczek ZaletyBrakWadyWszystkie jakie są
strona 158 z 426
- « poprzednia
- 1 ...
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- nastepna »
