Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8499 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Julka / 2021-03-05 06:19
    Ocena: 1.50 / 5
    Kod odbioru przesyłki nie został przysłany ani na numer SMS ani na e-mile, pomimo tego że wielokrotnie dzwoniłam na infolinie, a pracownicy informowali mnie że do końca dnia otrzymam kod odbioru. Kodu nie otrzymałam do tej pory, a paczka dziś wraca do nadawcy. Nie pozdrawiam ???? Jeżeli nie chcecie mieć takich oto problemów polecam wysyłać paczki przez kiosk, bądź pocztę polską.
    WadyZła obsługa
  • ~Kaya / 2021-11-30 14:08
    Ocena: 1.50 / 5
    Nagminne przekazywanie przesyłki do innego, odległego paczkomatu.Jesrem osobą niepełnosprawną i zgłaszałam to wielokrotnie i nic!!! Przesyłki z olx czy vinted są traktowane gorzej tzn.docieraja 2 razy dłużej.
    ZaletyBrak
    WadyNagminne przekazywanie przesyłki do innego, odległego paczkomatu.
  • ~Lami / 2021-12-10 18:25
    Ocena: 1.50 / 5
    taka firma a terminala do zapłaty kartą brak każdy kurier powinien mieć ze sobą terminal w mejlu była informacja o możliwości zapłatą kartą
    Wadynie dostarczono w
    dniu otrzymania informacji
  • ~lili / 2022-05-04 20:59
    Ocena: 1.50 / 5
    Moja przesyłka z z karmą weterynaryjną dla psa zagubiona. Po MOIM dochodzeniu, okazało się iż została przekierowana do innej osoby. Zamówiłam kolejną która dotarła, Pan kurier przejęty, pytał czy dostałam, ale nie dostałam. Rozumiem że każdy może popełnić błąd, ale szukanie na własną rękę przesyłki, oraz korespondencja z inpost to żenada
  • ~Majka / 2022-04-14 13:10
    Ocena: 1.50 / 5
    Masakra ❗❗ od poniedziałku idzie paczka. Dziś czwartek i cisza. Beznadzieja. Sprawdzanie gdzie jest trwa....
    ZaletyŻadne
    WadySzkoda wymieniać, szkoda czasu
  • ~Marcin / 2022-01-11 20:48
    Ocena: 1.50 / 5
    Kurier ok.Gorzej z logistyka kto tam siedzi pewnie typowy polaczek a gdzie ocena kuriera dostaje paczkę po czasie i co ma ja konno przywieźć
    Zaletychlopekmarcin4@gmail.com
    Wadychlopekmarcin4@gmail.com
  • ~Marian / 2022-12-24 13:20
    Ocena: 1.50 / 5
    Paczka już w Gorzowie od 20.12.2922 od około 9 rano a mamy 24.12.2022 wczoraj składałem reklamację i dalej paczka czeka w oddziale a wnuczka będzie zawiedzona. Żadnego odzewu z firmy InPost oni chyba mają gdzieś klientów i takich jak oni i ja im życzę świąt.
  • ~Marzena / 2020-12-07 14:31
    Ocena: 1.50 / 5
    NIE POLECAM, kurier robi łaskę, że przyjdzie po odbiór przesyłki chodź biorą za to pieniądze. Sam odbiór przesyłki to kolejna porażka trwa dwa dni robocze. Złożyłam zamowienie w piątek o 12, a kurier po wielokrotnej mojej interewncji z obsługą pojawił się w poniedziałek po 18-tej.
    Zalety
    Nie ma
    WadyDługi czas oczekiwania na odbiór paczki, nieprzyjemny kurier, czas oczekiwania jeszcze nie wiem, bo paczka nie dotarła do odbiorcy
  • ~Mbb / 2023-09-12 15:42
    Ocena: 1.50 / 5
    Było stabilnie aż do dziś …. Zamówiłam półkę płatną przy odbiorze ( nie znana mi wcześniej firma) dostaje smsa, że przesyłka zostanie dziś dostarczona. Wyszłam do sklepu 200 m na 3 min i dostaje SMS że nr próbował się z Tobą skontaktować ( wina zasięgu - wątpię ) oddzwaniam raz drugi trzeci po n- tym razie słyszę panią w słuchawce przedstawiam się i mowie że ktoś do mnie dzwonił i pytam czy to firma kurierska, mowie, że wyszłam na 3 min do sklepu , a w słuchawce słyszę -zadzwoniłam ( SMS ktoś próbował sie z to a skontaktować x1 ) zapukałam nie mam obowiązku stać pod drzwiami. Proszę po ludzku, żeby nie robiła cyrków. Na co Pani już tonem na pewno nie sugerującym zawodu obsługi klienta , byłam nie zastałam , pod drzwiami stać nie będę i rzuciła słuchawka. Postanowiłam złożyć skargę i dzwonię do inpost. Pani w obsłudze informuje, że mogę sobie pobrać aplikacje i wykupić późniejsza godzinę doręczenia w dniu jutrzejszym lub do paczkomatu ( półkę?) ale ja koszty pobraniowe mam wliczone w fakturę. Tłumaczenia moje, że dostarczenie w godzinach porannych dla ludzi pracujących średnio się sprawdza. Usłyszałam, że kurierzy pracują do 18. Mało tego po godzinie zadzwoniła pani kurier, że próbował dodzwonić się ktoś z mojego nr !
  • ~MELA1804 / 2021-12-14 18:57
    Ocena: 1.50 / 5
    ŻENADA. ZAMÓWIŁAM KURIERA, MIAŁ BYĆ W PONIEDZIAŁEK PO CZYM WIECZOREM DOSTAŁAM MAILA ŻE KURIER NIE DOJEDZIE I CZY CHCE ABY KOLEJNEGO DNIA PRZYJECHAŁ. NIESTETY SKORZYSTALAM. OCZYWISCIE KURIER NIE DOJECHAŁ KOLEJNEGO0 DNIA. KLIENT DO MNIE PISZE GDSZIE JEST ZAMÓWIONY TOWAR A JA SIE MUSZE WSTYDZIĆ I TŁUMACZYĆ PRZEZ NIEKOMPETENCJE INNYCH LUDZI. WIELE RAZY ZAMAWIALAM DPD I NIGDY NIE BYŁO PROBLEMU. TO BYŁ PIERWSZY I OSTATNI RAZ Z INPOST. NIE POLECAM!!!!
  • ~Michał / 2021-10-05 17:25
    Ocena: 1.50 / 5
    Zmowilem płytę z nawigacja GPS.dzis miła być dostarczona do paczkomatu. Mam wyjazd o 23.00. Do teraz brak przesyłki.
  • ~NiuNia / 2020-03-14 10:44
    Ocena: 1.50 / 5
    To są jakieś kpiny, to już drugi raz jak czekam na przesyłkę z firmy InPost i drugi raz zostaje poinformowana że nie było mnie w domu, podczas kiedy byłam cały dzień. Od kuriera nie dostałam żadnej informacji. I teraz muszę czekać cały weekend na swoją paczkę
    ZaletyBrak
    WadyBrak telefonu od kuriera
    Długi termin czekania
  • ~nnn / 2023-09-18 16:25
    Ocena: 1.50 / 5
    Kurier ł4jdak, dlaczego on jeszcze tam pracuje? Nie mogłam pojawić się w domu zanim przybył kurier, a już zaczął mnie straszyć tym, że wyśle paczkę z powrotem chociaż w mailu jest wyraźnie napisane, że MAM DWIE PRÓBY ODEBRANIA, i tylko kiedy przypomniałam mu o tym powiedział, że przyjedzie jutro.
    Plus to juz nie pierwszy raz, ta sama osoba. Proszę składać na nich skargi, dlaczego ktoś miałby tolerować taką postawę wobec klientów.
  • ~Piotr / 2021-01-05 21:09
    Ocena: 1.50 / 5
    Rano info paczka będzie dzisiaj doręczona 4 osoby w domu cały dzień o17. 00sprawdzam status kurier nie zastał nikogo w domu kłamstwo ale już żadnych esemesów nie było żeby nie zweryfikować z kurierem a wystarczyło dać znać że paczka dzisiaj nie będzie doręczona wiem ze nie zamówię niczego co ma dostarczyć inpost
    ZaletyBRAK
  • ~Ryszard / 2022-05-10 16:08
    Ocena: 1.50 / 5
    Gdybym miał wybór nigdy bym nie korzystał z usług tej firmy.Sklep ma chyba podpisaną z nimi umowę bo nie ma wyboru kuriera poza inpostem.Kurier nie informuje o której będzie a może być o 15-ej lub 21-ej.A ostatnio na moje pytanie czemu nie ma żadnej informacji o godzinie dostawy bardzo niegrzecznie odpowiedział o co panu chodzi jaka informacja ???Zdecydowanie nie polecam,gdy pojawia się opcja dostawy przez inną firmę kurierską to wybieram inną.
    Zaletycena
    Wadybrak powagi dla wykonywanego zawodu
  • ~TADEUSZ / 2021-11-26 19:43
    Ocena: 1.50 / 5
    Wysłałem Paczke zywnosciową da dni temu.Brak zadnej wiadomosci kiedy dostarcza Tragedia.Paczka jak przyjdzie w poniedziałek bedzie nadawała sie tylko na śmietnik.Nigdy wiecej nie skorzystam z usług tej firmy.
    Zaletybrak
    Wadytragedia
  • ~ZDEGUSTOWANA / 2026-01-30 15:20
    Ocena: 1.50 / 5
    Wyjątkowe chamstwo kuriera w Białymstoku. Po jednym dzwonku do drzwi od razu zwiał. Zawołany na klatce nie zawrócił. W kilka sekund później poproszony telefonicznie o powrót rozłączył połączenie. Drugiego nie odebrał. Sms z prośbą bez skutku. Za to odpisywał na smsy udając głupiego albo glupim faktycznie jest. Centrali podał nieprawdę, że nikogo nie zastał. A im chyba na dobrej opinii nie zależy. Skarga i reklamacja bez odzewu, a kurier jeszcze bardziej ośmielony do grania na nosie. Bo anonimowy. Brak odwagi, aby podać imię i nazwisko. Centrala chyba też ma problem, aby prawidłowo reagować. Można tylko ubolewać, że tak słaby niedojrzały styl staje się "normą". Ale przede wszystkim są to odwrócone normy pojmowania co jest właściwe a co nie. Wstyd i żenada.
    ZaletyBrak
    WadyJak wyżej - brak kultury i rozumienia podstawowych zasad.
  • ~Zły / 2020-09-02 23:09
    Ocena: 1.50 / 5
    Spóźniłem się z odbiorem paczki z paczkomatu. Poszedłem do magazynu, aby odebrać osobiście i...
    Jak można zamknąć punklt wydań przy magazynie na 4 spusty???? Paczka wróciła do nadawcy.
  • ~Zzz / 2020-12-04 20:43
    Ocena: 1.50 / 5
    Kurierzy rozwożą paczki jak chca. Trzeba sie dopominac po kilka razy aby przywiezli paczke. Paczkomaty tez porazka, po 4-5 dniach codziennie wysylaja powiadomienie ze bedzie doreczona dzisiaj i tak sie nie dzieje. Na infolinie nie da sie zadzwonic, dno firma nie polecam
  • ~ Albercik / 2022-03-21 15:50
    Ocena: 1.33 / 5
    Uszkodzili podczas dostawy zawartosc paczki, paczka byla ubezpieczona, nie zwrocili pieniedzy za uszkodzony towar, odrzucili reklamacje
    ZaletyBrak
    WadyNieuczciwi, naciagaja na usluge doreczen z ubezpieczeniem,
Dodaj własną opinię »