Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8499 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Wiesława / 2026-04-24 11:42
    Ocena: 1.67 / 5
    Do tej pory nie miałam w zasadzie problemów z firmą InPost. Niestety, jedna z ostatnich przesyłek, odebrana przez kuriera 25.03.2026 r. do tej pory do mnie nie dotarła. dopiero po trzeciej mojej interwencji została zarejestrowana reklamacja (07.04.2026), ale do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi, mimo iż informowałam, że przesyłka zawiera suplementy, wspierające walkę z rakiem.
  • ~Wiktor / 2020-06-01 11:15
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie dotykaj się tej firmy. Moja córka w jednym z paczkomatów w Lublinie zostawiła paczkę i od dwóch tygodni powtarzam od 2 tygodni ona tam leży bo jakoby posuł się paczkomat.
    To jest dno firma na reklamacji ciągle mimo że dzwoni tam codziennie zadają te same pytania, rżną głupa , a sprawy nie załatwiają.
    ZaletyBRAK
    WadyTYLKO WADY
  • ~Wioletta / 2023-12-29 23:17
    Ocena: 1.67 / 5
    W tej firmie to chyba co niektórzy oszołomy pracują. Paczka była obklejona że wszystkich stron że szkło. Jak dostarczono mi ja to cała była mokra od środka i nawet plastikowe pudełeczko czekoladek było rozwalone.Nadmieniam że wszystko było zabezpieczone dobrze i nie było miejsca żeby była wolna przestrzeń. A oni w reklamacji piszą że były luki i pudełko (mocn a tektura bo wcześniej w nim byly ubrania które ważyły 25 kg )nieodpowiednie. To jakie ma być że stali?? LUDZIE NIE KORZYSTAJCIE Z TEJ FIRMY
    ZaletyZADNYCH
    WadyNIEDBALSTWO NIEPOSZANOWANIE CUDZEJ WLASNOSCI
  • ~WKK / 2026-02-16 11:51
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka dwa razy zostawiana w paczkomacie zastępczym który jest oddalony o ponad 3 kilometry od docelowego.
    Nawet jeśli docelowy był przepełniony czy zepsuty to najbliższy jest od niego oddalony 500 metrów. Dobrze że nie zawieźli paczki na drugi koniec Polski.
    Odebrałem po drugim przekierowaniu do tego samego zastępczego, strata czasu,paliwa, specjalny podjazd nie po drodze.
    To było moja ostania paczka do paczkomatu Inpost.
    ZaletyNie zniszczyli ani nie zgubili
    WadyUmieszczają paczki w lokalizacji jaką sobie wymyślą a nie w wybranej czy najbliższej.
  • ~Wkurzonyklient / 2022-06-23 20:49
    Ocena: 1.67 / 5
    Dostarczają paczki uszkodzone i zdarzyło się że nie pod wskazany adres. Ostatnio miarka się przebrała. Warto zgłaszać na oddzial zgłoszenie bo wtedy przynajmniej się naucza. Teraz co paczka to zgłaszam już nie będę się cackał z nimi. Widzę, że nie tylko ja mam taki problem. WTF.
    ZaletyPaczkomaty
    WadyBrak kontaktu ze strony kuriera, brak przesyłki.
  • ~Wlodas / 2025-08-20 18:45
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie otrzymałem paczki/po otwarciu paczkomat pusty/ reklamacja trwa już 20 dni i nikt nie jest wstanie udzielić 100% odpowiedzi kiedy się zakończy.
    ZaletyBrak
    WadyZagubienie paczki
  • ~Włod2 / 2022-12-15 13:10
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie wysyłajcie dużych kosztownych paczek , nie dosyć że chamowaty kurier nie pozwolił sprawdzić czy sprzęt w środku jest cały gdzie były widoczne wgniecenia kartonu i był podziurawiony , to na dodatek po złożeniu reklamacji i przesłaniu zdjęć z bardzo widocznymi uszkodzeniami przesyłki ,dział reklamacji odrzucił reklamację . Brak słów dziady . Uważajcie możecie stracić pieniądze . Brak profesjonalizmu na każdym etapie . Kategorycznie odradzam wysyłanie kosztownych dużych paczek !!!!!!!!
    WadyRzucają paczkami i nie biorą na siebie odpowiedzialności . ŻENADA!!!!!
  • ~Wojciech Białobłocki / 2022-08-06 00:20
    Ocena: 1.67 / 5
    Kolejny raz paczka nie została dostarczona do docelowego paczkomatu.Brak powiadomienia o zmianie paczkomatu , trzy osoby prubowaly odebrać paczkę z paczkomatu wskazanego w SMS.O zmianie powiadomiono dopiero 50 minut później.Osoby nie potrafiły zrozumieć co robią źle że nie mogą odebrać paczki.Paczkomat z paczka jest najdalszym paczkomatem oddalonym od mego miejsca zamieszkania.Wydałem na taxi 40 zł.Czas najwyższy rozbudować paczkomaty w których ciągle brakuje miejsca.Reklamacja to porażka.Korporaja ,,UBIKACJA,,
    WadySame wady
  • ~wsa / 2021-02-24 21:30
    Ocena: 1.67 / 5
    Na ogół dostawa jest bez większych problemów, jednak gdy jest więcej przesyłek do danego paczkomatu, to nie potrafią tego rozplanować. Każą odebrać paczkę ze stojącego auta, w którym kurier miota się szukając właściwej paczki,przerzuca inne, depcze po nich przesyłkach. Drugim ich rozwiązaniem, to pozostawienie przesyłki u współpracującego z nimi punktu handlowego, który otwarty jest w określonych godzinach - np. od 10 do 18. Zamawia się przesyłki do paczkomatu, aby nie być uzależnionym od określonych godzin odbioru. Czy aby odebrać paczkę mam się zwolnić z pracy ?
    Mogę zrozumieć, że w danym dniu nie było miejsca w paczkomacie, ale już w kolejnym dniu przesyłka powinna być w paczkomacie. A z drugiej strony, jeżeli ktoś chce świadczyć usługi w dobrej jakości, to powinien rozbudować paczkomat do którego przychodzi dużo paczek.
    Wadyograniczanie godzin odbioru, przez zostawianie przesyłek w punktach handlowych.
  • ~współpracujący / 2023-01-16 09:37
    Ocena: 1.67 / 5
    Firma Naciągacz. Po rozwiązaniu umowy i zakończeniu działalności firma wystawiła mi jeszcze 2 faktury żądając zapłaty. Dodatkowo nigdy faktura nie zgadzał się z wyciągiem za paczki. Kontakt z firmą- Żaden. Nie oddzwaniają, nie odpisują na emaile. Ta firma zasługuje tylko na kontrole NIK.
    Zaletybrak
    Wadybrak współpracy na każdej płaszczyźnie,brak kontaktu,
  • ~Wściekła / 2024-06-04 14:45
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie wiem kto wysyła te paczki, ale wiedząc, że paczkopunkt ma mieć urlop, wysyłają paczkę, po czym po 30 minutach zabierają z powrotem. Teraz szukam wiatru w polu, bo od kilku dni moja paczka jest w zawieszeniu. Nie wiadomo gdzie. Dostaje tylko smsy, a to że już jest, a to że jej nie odebrałam. Dzis, że wraca do nadawcy. Dla mnie porażka. Infolinia to samo. Pani zapewniała, że pomoże, a w rezultacie dziś mam powiadomienie, że paczka wraca do nadawcy. Dziś kolejna pomoc na infolinii, zobaczymy...
    WadyZero pomocy na infolinii
  • ~Wygi / 2020-11-09 08:04
    Ocena: 1.67 / 5
    Typowo polskie podejście do klienta. Paczka uszkodzona w transporcie ale folia stretch nie została uszkodzona, więc została odebrana z paczkomatu. Po rozpakowaniu okazało się, że towar jest połamany. O uznaniu reklamacji w tej sytuacji można zapomnieć, bo przecież nie wniosło się uwag do przesyłki przy odbiorze.
  • ~X / 2026-05-05 08:35
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie polecam, wzięłam dostawę InPost bo zawsze miałam dostawę na kolejny dzień i tu miało być tak samo, paczka wydana do doręczenia a pół godziny później zwrócona do centrum logistycznego….. napisałam co się stało- kurier zwrócił mamy dwa dni na dostawę……
  • ~Xx / 2021-03-30 14:50
    Ocena: 1.67 / 5
    Dzień dobry,

    Niestety paczka trafia nie do paczkomatu, a „wyjątkowo” czeka w aucie kuriera, gdzie w tej sytuacji jaka mamy teraz nie chce czekać w „kolejce” z innymi ludźmi. Po to zamawiam do paczkomatu aby unikać kontaktu z innymi ludźmi. „Wyjątkowo” często się to zdarza , praktycznie zawsze.
    Po drugie infolinia nie wiem po co istnieje, nie można niczego załatwić.
    Paczki trafiają nie w terminie.
    ZaletyNie ma
    WadyWyjątkowo paczki znajdują się w pojeździe kuriera
    Paczki często nie trafiają w terminie , tylko sa przerzucane
    Infolinia, na której nie może konsument niczego załatwić

  • ~xxxxx / 2020-01-08 19:52
    Ocena: 1.67 / 5
    W zoltej budce przesylka pod domem dostalem informacje sms-em ze musze doplacic 60 gr. bo nie dostane kodu,wplacilem dostalem kod (naciaganie oszustwo ) to byl zakup na allegro oplacony. Natomiast 18 grudnia nadana przesylka z podwarszawy do rudy slaskiej owszem przyszlo 8 stycznia przesylka kurierska.Takze juz wiecej nie skorzystam z inposta,nieodpowiedzialni,dlugi czas oczekiwania na przesylke,kontakt telefoniczny i majlowy to maja to gdzies i nikomu nie polecam.
  • ~XYZ / 2020-02-13 15:26
    Ocena: 1.67 / 5
    W momencie otwarcia skrytki w paczkomacie nie można było stwierdzić, czy przesyłka jest uszkodzona. Jednak po otwarciu zawartość okazała się być połamana. Pracownik infolinii odesłał mnie na drugi koniec miasta do oddziału w celu sporządzenia protokołu szkody. Pan sporządzający protokół był bardzo niekompetentny, nawet nie wiedział jak go wypełnić. Dwa tygodnie po złożeniu reklamacji z protokołem szkody i ze zdjęciami uszkodzenia InPost przysłał maila z odrzuconą reklamacją argumentując, że "nie mogą jednoznacznie stwierdzić, na którym etapie i czy rzeczywiście nastąpiło uszkodzenie zawartości przesyłki". Tak więc, pieniędzy nie ma, prezentu też nie. Nie polecam.
    Zalety1. Szybki czas dostawy.
    Wady1. Kurierzy rzucający paczkami.
    2. Niekompetentność pracowników.
    3. Nieprofesjonalne podejście i traktowanie klienta.
    4. Uszkodzona przesyłka.
    5. Odrzucona reklamacja.
    6. Brak poszanowania cudzej własności.
  • ~xyz / 2022-09-21 16:29
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka zamówiona do paczkomatu nie dotarła. Mimo prób kontaktu nie została mi udzielona informacja co się dzieje. Każdemu błędy się zdarzają ale brak możliwości kontaktu i brak jakiejkolwiek informacji to robienie sobie żartów z klienta. Nigdy już nie skorzystam z tej firmy…
  • ~Xyz / 2023-04-03 08:38
    Ocena: 1.67 / 5
    Dwukrotnie składałam reklamację.Nie uważają na przesyłki mimo naklejonych znaczków proszę o ostrożność. Przesyłki dostarczają ze znacznym opóźnieniem, a na reklamację zawsze potrafią odpisać tak aby jej nie uznać. Nie polecam!!!!
    ZaletyBrak
    WadySame
  • ~Yhm / 2021-06-25 22:07
    Ocena: 1.67 / 5
    2 dni kurier wozi paczkę i nie dostarczył do paczkomatu
  • ~Yuki / 2020-05-17 10:17
    Ocena: 1.67 / 5
    Dramat. Nie wiem po co jest możliwość wyboru paczkomatu, skoro kurier wrzuca ją tam gdzie mu pasuje? Rozumiem jeszcze ideę najbliższego paczkomatu, ale kiedy kurier zostawia paczkę w zupełnie innej dzielnicy, do której muszę jechać autobusem kilka minut (co wiąże się z dodatkowymi kosztami dla mnie), to już przesada. Kilkukrotnie zamawiałam paczki Inpostem i jeszcze nigdy nie dostałam paczki pod wskazany adres - a to paczkomat w innej dzielnicy, a to kurier zostawił sobie paczkę w jakimś sklepie, bo podobno nikogo nie było w domu (nawet nie zadzwonił, tylko napisał smsa). Porażka totalna. Ceny wysokie za taką formę dostawy. Zdecydowanie nie polecam!!
    Zaletybrak
    Wadydługi czas oczekiwania, wysokie ceny, brak dostawy pod wskazany adres (przynajmniej w moim wypadku)
Dodaj własną opinię »