Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8499 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Mrok / 2021-06-06 14:10
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczkomaty są ok, obsługa kurierska określenie BEZNADZIEJNA, to delikatnie powiedziane.

    =======
    MASAKRA
    =======

    W ciągu roku otrzymałem ok. 150 przesyłek od całej masy przewoźników (DPD, DHL itd.). Każdy z nich miał punkty pickup (Żabka, księgarnie itd.), gdzie można było spokojnie odebrać. Inpost takich punktów NIE MA.

    Ostatni przykład. Paczka wysłana Inpost. Informacja zwrotna, że nie mieści się w skrzynce (jak więc została nadana?!). Ale to nic. Pozostaje więc kurier. Kobieta prosi, żeby podał adres dostawy. Tłumaczę jej JAK PROSTEMU ROLNIKOWI ŻE PRACUJĘ I NIE SIEDZĘ W DOMU CZEKAJĄC NA ZBAWCĘ KURIERA. Poprosiłem więc, żeby paczkę ZOSTAWIONO w sklepie znajomego na przeciwko mojego domu. Pani ZMIENIŁA ADRESATA na SKLEP. Gość paczki nie przyjął (CO JEST DO CHOLERY LOGICZNE, BO JEJ NIE ZAMAWIAŁ). Pani poinformowała mnie, że paczki nie dostarczono. Wysyłam do mniej mejla z pytaniem gdzie jest paczka. Dostaję informację, że paczka jest w lokalnej centrali. Pytam gdzi i kiedy mogę paczkę odebrać, a krynica mądrości informuje mnie że paczkę odesłano do nadawcy.

    IDŹCIE ZBIERAĆ ZIEMNIAKI NA POLU.
    WadyPracownicy NIE myślą.
  • ~Murzynek bambo / 2026-01-27 13:32
    Ocena: 1.67 / 5
    Bolesławiec, obsługa reklamacji mniej niż jedna gwiazdka, kurierzy non stop rzucają pracę a nowi nie wiedzą co robić, nikt nie konserwuje skrytek i systemu, inpost się kończy
    ZaletyBrak zalet od około roku
    WadyNiedoświadczony kurierzy
  • ~Natalia / 2020-02-28 10:40
    Ocena: 1.67 / 5
    Chamscy kurierzy i paczki, których zawartość czasem nie dojeżdża w całości.. dno i wodorosty
  • ~Natalia / 2020-12-05 15:49
    Ocena: 1.67 / 5
    Od 2grudnia czekam aż kurier dostarczy łaskawie moją paczkę. Kolejna kwestia... W jakim stanie paczki docierają do paczkomatu... Otwarte, porozdzierane i przede wszystkim mega brudne.
    ZaletyAktualnie brak
    WadyCzas dostawy, jakość opakowań..
  • ~Natalia / 2022-04-20 11:44
    Ocena: 1.67 / 5
    Zamawiałam podjazd kuriera dnia 14.04.2022 do dnia dzisiejszego tj. 20.04.2022 kurier nie dotarł po przesyłkę. Mnóstwo wykonanych telefonów i zero reakcji. Na pieszo idąc prędzej bym tą przesyłkę odebrała i dostarczyła ! NIE POLECAM!
  • ~Natasjah / 2021-04-01 13:13
    Ocena: 1.67 / 5
    NISKA jakość obsługi, biuro i cała obsługa tragedia o reklamacjach nie wspomnę, robią co chcą..
    Zaletybrak
    Wadynaliczanie zawyżonych kosztu bez powodu czyli wyłudzanie pieniędzy i odrzucanie oczywistych reklamacji
  • ~Natasza / 2023-08-01 10:06
    Ocena: 1.67 / 5
    Dostałam paczkę rozerwaną, w środku brakowało istotnego elementu. Zamówiłam mopa vileda, minęły ponad dwa tygodnie od zakupu, a ja dalej nie mam jak go używać. Nie mam ani sprzętu ani pieniędzy, które wydałam, pomimo złożonej reklamacji tego samego dnia. Przedłużają rozpatrywanie ile tylko mogą, co chwilę mając jakieś nowe pytania. Jestem bardzo rozczarowana i nie zamówię już żadnego sprzętu, który miałaby dowieźć mi firma Inpost. NIE POLECAM!!!
  • ~Nazar / 2023-08-22 17:31
    Ocena: 1.67 / 5
    Szkoda ze nie można postawić zera. Reklamacje nigdy w życiu nie rozpatrza pozytywnie. Nie radze wysyłać szkło, zegarki itd. Mozna wysyłać cegle, tego juz kurierzy Inpost nie złamią( mam nadziejie)
  • ~Nic / 2025-08-31 17:25
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurierom nie chce się dostarczać paczek za przeproszeniem lecą w kulki
    ZaletyŻadna
    WadyCała firma to jedna wielka wada
  • ~Nick / 2022-01-04 14:31
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczki nadane 100km od paczkomatu, podróżują 24h od nadawcy do sortowni, następnie paczka spędza w niej ok. 12h a kolejne 12-15h kurier wiezie paczki do paczkomatu który znajduje się niecałe 30km od sortowni. Jeśli spieszy ci się z dostawą, szybciej wsiąść w PKP lub nawet przejechać rowerem niz zamawiać cokolwiek do paczkomatów. Poza tym nie raz zdarzyło się, że paczka była naderwana i ewidentnie ktoś ciekawski musiał zajrzeć do środka. Pozdrawiam kurierów DPD, UPS, DHL a nawet poczty polskiej ????
    ZaletyPrzejrzysta, łatwa w obsłudze aplikacja. Jedyna rozsądna osoba w tej "firmie" to ich programista.
    WadyCzas jaki paczki spędzają w rękach inpostu to jest śmiech na sali
  • ~Nie polecam / 2021-10-19 09:26
    Ocena: 1.67 / 5
    Zamówiona paczka nie została dostarczona ponieważ pracownicy InPost ją po prostu zgubili. Złożyłem reklamację a InPost zwalił winę na nadawcę, mimo że wcześniej napisali że zgubili ją w punkcie InPost. Pomimo że później kilka razy dzwoniłem w tej sprawie do nich i że wysyłałem do nich maile olali sprawę i nie widzą swojej winy w tym że paczka do mnie nie dotarła. Ani paczki ani pieniędzy za zwrot nie widzę do dziś.
    Wadybrak szacunku do klienta, biurokracja podczas reklamacji, brak komunikacji wewnątrz firmy (nikt nic nie wie)
  • ~Nie pozdrawiam / 2021-12-16 17:13
    Ocena: 1.67 / 5
    InPost, ściga się z DHL'em o najgorsze usługi klientów w Polsce.
    Kurierzy są chamscy, najczęściej nie ogarniają i nie da się z nimi porozumieć. Ostatnio czekałam na paczkę, domofon nie zadzwonił ani razu. Nagle sms, że paczka do odebrania w punkcie.... Z tego co wyczytałam na Waszej śmiesznej stronie, kurier ma dwa podejścia do dostarczenia przesyłki, może należałoby nauczyć się liczyć choćby do tych dwóch.
    Brat korzystając z paczkomatów też miał przygody. Mianowicie przyszła mu wiadomość, że jest do odebrania paczka. Poszedł, nic nie ma. Okazało się, że włożono ją razem z inną paczką obcej osobie. No kosmos...
    ZaletyBrak
    WadyIstnieje
  • ~Nie zadowolony / 2022-11-26 20:05
    Ocena: 1.67 / 5
    Najgorsza firma po zagubieniu mojej przesyłki zbywają ciągle mówiąc że się jutro oddzwonią nikomu nie polecam tego przewoźnika
    ZaletyPotrafią się wykręcić od odpowiedzialnosci
  • ~NIEPOLECAM / 2021-12-04 11:12
    Ocena: 1.67 / 5
    Opóźnienia w przesyłkach są dramatyczne, od tygodnia czekam na ważne zamówienie, które nie może dotrzeć do paczkomatu, pomimo dotarcia do mojej miejscowości. Kontakt z działem obsługi klienta nie rozwiązał żadnego problemu, nadal nie mogę doprosić się o doręczenie do innego paczkomatu lub ewentualny odbiór osobisty. Może ORLEN paczka będzie bardziej sensownym rozwiązaniem...
    WadyBrak priorytetyzacji zamówień, niektóre mogą przesyłki mogą leżeć tydzień w oddziale, a niektóre są rozwożone przez kurierów od razu.
  • ~Nieska / 2021-12-18 17:36
    Ocena: 1.67 / 5
    Dzisiaj dostałam wiadomość, że odsyłają mi paczki, o których dowiedziałam się, że zostały dostarczone do paczkomatu w nocy i będą czekać na odbiór 48 h. Konsultanci twierdzą, że w ich systemie widnieje, iż zostały dostarczone 2 dni wcześniej. Tymczasem na 3 i 1 dzień przed rzekomą datą dostarczenia przesyłek otrzymałam tylko e-maile, że zostały wysłane, ale żadnego e-maila o ich dostarczeniu podobnie jak żadnego sms w rzekomym dniu dostarczenia. Licząc czas jaki upłynął od sms dzisiaj w nocy z informacją, że paczki czekają 48 h, upłynęło ok 12 h jak zostały odesłane do nadawcy.
  • ~Niezadolowna / 2020-12-14 20:06
    Ocena: 1.67 / 5
    Wysłałam fygurke do Białegostoku z Gdańska, do Pani przyszła cała połamana mimo zabezpieczeń w postaci dwuwarstwowej folii bąbelkowej, nie polecam, rzucają tam tymi paczkami, a opakowywać to chyba trzeba w 5 kilo folii i karton z papierem...
  • ~Niezadowolona / 2019-12-30 16:31
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier zamówiony 21.12 do dzisiaj tj. 30.12 nie odebrał paczki. Infolinia to dramat, nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania. Otrzymałam maila z przeprosinami, numerem telefonu do kuriera oraz zapewnieniem, że kurier odbierze przesyłkę. Podali numer do kuriera, który nie obsługuje mojego rejonu. A paczka jak nie była, tak nie jest odebrana. Nigdy więcej nie skorzystam z takich usług.
  • ~Niezadowolona / 2022-08-17 15:57
    Ocena: 1.67 / 5
    Już dwukrotnie przed dostawą przesyłki nie ma żadnego komunikatu, że ​​kurier z paczką już jest w drodze. Nie ma w ogóle informacji, którego dnia przesyłka będzie dostarczona (czyli, nie ma możliwości nawet wziąć wolny). Informacja o dostawie na stronie nie jest aktualna - pojawiają się w ostatniej chwili...
    Jednego razu nawet nie było komunikatu, że kurier nie dostarczył przesyłki i ona wróciła do nadawcy.. W ogóle nić... Żadnego telefonu, Smsa, meila...
  • ~Niezadowolony klient ! / 2023-01-24 14:27
    Ocena: 1.67 / 5
    Moją paczką to chyba jakiś niezrównoważony człowiek grał w piłkę!? Kurier nieuprzejmy. Polecam omijać szerokim łukiem!!!
  • ~Nikt ważny / 2022-05-20 15:01
    Ocena: 1.67 / 5
    Tydzień czasu siedzę na budowie i czekam na sprzęt. Jest piątek, w poniedziałek fachowiec wchodzi... a paczka na sortowni w miejscowości sprzedającego. Przynajmniej w aplikacji tak piszą. Zglaszam problem do nich, numer listu przewozowego podaję i... cisza. Nagle nie można się z nikim skontaktować! Maila czytali 7 razy, bo ja to mogę sprawdzić, ale nic. Ani paczki, ani odpowiedzi z biura obsługi klienta. Tydzień czasu zmarnowany na czekanie na paczkę, która miała w dwa dni dojść. Dwa dni! Nie tydzień! Jak ocenę słabą aplikacji wystawisz, to się buntują, ale żeby sprawdzić co się z paczką stało, gdzie ona czy choćby powiedzieć czy dziś dojdzie... tego to nie mogą zrobić.
    ZaletyDwie na cztery paczki przyszły na czas, więc 50% dobrego
    WadyCisza od kuriera, cisza od obsługi klienta, długi czas czekania na paczkę, łgarstwo odnośnie przewidywanego czasu dostawy.
Dodaj własną opinię »