Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8499 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Mira / 2023-08-30 20:24
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka o 7 rano wydana do doręczenia. Jest godz 20.30 paczki nie ma. Dzwoniłam z zapytaniem, ponieważ jutro wyjeżdżam ale niestety zero jakiejkolwiek pomocy. Pani mi mów to co sama widzę w aplikacji że przesyłka nadal w doręczeniu. Kontaktu do kuriera także zero. 2 razy dotąd zdarzyła mi się sytuacja że doręczenie przesyłki było tak bardzo przeciągane i oby dwa razy przesyłki dotarły do mnie naruszone. Zwracałam na to uwagę w dziale obsługi klienta ale tak jak mówię ,nikt, nic sobie z tego faktu nie zrobił. Firma drastycznie obniża jakość swoich usług.
  • ~Mirek / 2019-12-10 14:27
    Ocena: 1.67 / 5
    Pieprzyć to i ten cały InPost wybrałem konkretny paczkomat do odbioru a tu info żeby jechać kilka kilometrów po Wrocławiu do innego i info że paczka wróci do pierwotnie wybranego za 3 dni. Taka chęcią nie 1 raz
  • ~Mirek / 2020-09-28 15:14
    Ocena: 1.67 / 5
    Zgubili moją paczkę najpierw zwodzili mnie przez dwa tygodnie, prosili żeby czekać oddzwonią oczywiście nikt nie oddzwaniał. W końcu złożyłem reklamację na stronie, wysłałem wszystkie dokumenty które chcieli. Po dziesięciu dniach znów chcą te same dokumenty które już mają, wysłałem ponownie pani z działu reklamacji nie raczy odpisać na e-mail. Dzwonię i proszę o kontakt do osoby nadzorującej reklamacje odmawiają podania kontaktu każą się kontaktować z osobą która nie odpisuje na e-mail. Kpina mają ludzi za nic robią wszystko żeby nie oddać należnych pieniędzy, radzę omijać tą firmę szerokim łukiem.
    WadyTraktowanie ludzi byle jak, robiąc wszystko żeby nie oddać należnych pieniędzy.
  • ~Mirek / 2021-02-02 08:30
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka nie dotarła na miejsce. Po kontakcie poinformowano mnie że kurier próbował 3 razy ją dostarczyć a faktycznie u nas nie bylo go ani razu. Ani jednego telefonu. Paczka poszła z powrotem do nadawcy który bedzie musiał mi wysłac ją ponownie. Kurierzy powinni miec u nich płacone od dostarczenia paczki to moze wtedy kontaktowali by się aby ją dostarczyć. TRAGEDIA NIE POLECAM I JUŻ NIGDY WIĘCEJ ICH USŁUG !!!!!!!!!!!!!!!!!
    ZaletyŻadnych zalet
    WadyBrak odpowiedzialności kurierów.
  • ~Mirek / 2023-11-14 19:38
    Ocena: 1.67 / 5
    Do ok. 1 listopada można było niemalże ustawiać zegarek z inPostem. Niestety po tym czasie chyba zmienił się kurier i zaczęły się opóźnienia w dostawach. Paczki nie są dostarczane w danym dniu lub bardzo późnym wieczorem. Chodzi o paczkomaty w Szczecinie na Świerczewie. Nie wiem, czy ktoś to czyta ale jeśli tak to zapracować na dobrą opinię jest trudno, ale odzyskać tą opinię jeszcze trudniej.
  • ~Miro / 2023-11-08 09:44
    Ocena: 1.67 / 5
    Kiedyś jak nosili listy to był dramat bo nic nie docierało prześli na paczki i na samym początku ku mojemu zdziwieniu paczki do paczkomatu docierały bardzo szybko a teraz znowu dramat bo paczka leży na rozdzielni od 4-5 godziny a jest wydawana kurierowi dopiero ok 9-10 a do paczkomatu dociera między 17 a 19 .
    Zaletybrak
    WadySame
  • ~Miśka / 2026-06-11 07:52
    Ocena: 1.67 / 5
    W obecnych czasach dużo zamawiam przez internet, były mniejsze wpadki z dostarczaniem paczek ale kurier który jeździł w moim rejonie poprzedni narodowości Ukraińskiej, zawsze dzwonił i starał się być o czasie. Teraz jest inny nasz Polak, rzuca przesyłkami opłaconymi wcześniej przez ogrodzenie, nie informuje o przyjeździe( wiem że nie muszą ) ale paczki za pobraniem uważam, że powinni dzwonić bo my też pracujemy, opcjonalnie podaję godziny dostawy. Gabaryty nie mogły być umieszczone w paczkomacie. Wczoraj miałam sytuację że paczka za pobraniem została odmówiona a u mnie nikogo nie było! W aplikacji dostałam info, zaraz był kontakt na infolinię gdzie usłyszałam , że paczki już nie cofną bo jest w drodze do nadawcy.
    Jestem rozczarowana nie tylko kurierem ale pomocą na infolinii która tak naprawdę nie pomaga . Paczka była oczekiwana bardzo długo i koszty jej nadania też dla mnie wysoki. Muszę czekać na ponowną wysyłkę gdy dotrze do odbiorcy co wiąże się z opłaceniem kolejnym przesyłki. Jestem bardzo rozczarowana, będę starała się omijać przesyłek za pobraniem w tej firmie.
  • ~MK87 / 2022-05-10 14:17
    Ocena: 1.67 / 5
    DAWNO NIE WIDZIALAM TAK NIERZETELNEJ FIRMY, PACZKOMAT MAM OBOK DOMU, JEDNAK KURIER NOTORYCZNIE ZOSTAWIA PRZESYŁKI W INNYM PACZKOMACIE W INNEJ MIEJSCOWOŚCI, MIMO, ŻE 500 M DALEJ JEST KOLEJNY PACZKOMAT. PO DRUGIE ZADZWONIŁAM PO KTOREJŚ TAKIEJ AKCJI DO BOK, PANI POINFORMOWALA, ŻE PACZKOMAT OBOK MNIE STOI PUSTY, NIE POLECAM , PRACUJĄ TAM BARDZO NIEKOMPETENTNI LUDZIE, OŚMIELĘ SIĘ NAWET O STWIERDZENIE , ŻE KRETYNI
  • ~Mm / 2021-02-15 21:28
    Ocena: 1.67 / 5
    PORAŻKA maja niekometentnych pracowników bo nie potrafią nadac paczki w paczkomacie a co za tym idzie przesyłka nie dotarła nigdy do mnie
  • ~mmmk13t / 2020-07-09 17:20
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie po to zamawiam paczkę do paczkomatu, żebym otrzymywał informację sms , że kurier czeka z moją paczką do 13.30. Wtedy to ja jestem w pracy i tak od dwóch dni.
    ZaletyJeśli chodzi o paczkomat to brak
    WadyJak powyżej
  • ~Moj Nick / 2021-02-16 23:58
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczki adresowane do mnie z powodu zajętych skrytek są regularnie przekierowywane do sklepu na drugim końcu osiedla, otwartym do godziny 19. Nie mam możliwości samodzielnego przekierowania paczki do innego paczkomatu. Na tak dużym osiedlu jak moje jest tylko kilka automatów ze skrytkami, które wiecznie są zajęte. Płacę za usługę odbioru 24/7 w miejscu, które jest mi dogodne a otrzymuje narzucone miejsce odbioru czynne w godzinach, które mi nie pasują.
  • ~Mojasz / 2022-11-30 19:03
    Ocena: 1.67 / 5
    Dno dna. Paczka zaginęła, miesiąc niby szukali. Monitoring niby sprawdzali.Dziewczynę, co na filmie widać że ukradła paczkę- namierzyli bo też korzystała z paczkomatu i mieli nr telefonu ale nie "odbierała od nich telefonu", więc nic nie poradzą. Dział reklamacji- jakaś dziewczyna obiecuje 10 razy że oddzwoni zeby mi powiedzieć czy coś juz wiadomo i nigdy nie oddzwania. Ostatecznie klops. Na koniec po półtora miesiącu pytam co z moją reklamacją podaję po raz 15 nr przesyłki i pani zdziwiona że przecież ja nie złożyłam żadnej reklamacji bo to nie jest reklamacja tylko zgłoszenie. I że dopiero muszę złożyć, to Inpost rozważy czy mi odda pieniądze za przesyłkę.
    A wiecie co jest najlepsze? Paczka wybebeszona leży do tej pory w krzakach za paczkomatem z moim numerem nadania. Ja sie chociaż pofatygowałam i przeszukałam teren. I zrobiłam pamiątkowe foto. To jak było z tym.monitoringiem i szukaniem przez kuriera mojej paczki? Myślę że oni wcale tego nie robią. To ściema.
    Zaletyzero
    Wady paczki giną, firma ich nie szuka, co powoduje brak zaufania
  • ~Mona / 2021-04-20 14:41
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier pracuje za kare. Jak ma humor to włoży paczkę do paczkomatu, a jak nie to grozi że ją zostawi i masz 15 min aby ją odebrać. Kpina!!! Nigdy więcej InPost!!
    ZaletyBrak
    WadyWszystko.
  • ~Monika / 2021-04-29 15:08
    Ocena: 1.67 / 5
    Zamówiłam paczkę, czekałam około tygodnia, codziennie wchodziłam na maila zobaczyć czy już została dostarczona do paczkomatu, niestety jak weszłam zobaczyłam tylko maila, że została zwrócona do nadawcy. Nie dostałam wcześniej żadnej informacji o doręczeniu paczki do paczkomatu ani na maila, ani przez SMS, ani nawet na aplikacji inposta. Jak weszłam z ciekawości zobaczyć dlaczego tak długo to trwa to na aplikacji tylko mnie powiadomiło, że została zwrócona do nadawcy, a więc szybko pobiegłam do paczkomatu, przy którym kurier jeszcze rozkładał paczki i zapytałam się go, że skoro ma moją paczkę to czy mogłabym odebrać i zmieniłby sobie status, że jednak została dostarczona to jedynie odburknął mi, że nie, trzeba było przyjść 5 minut wcześniej i żebym sobie znowu zamówiła... powiedziałam jaka była sytuacja, że nie dostałam od Państwa firmy, żadnej informacji, że paczka została dostarczona tylko zwrócona do nadawcy, odpowiedział tylko że co go to obchodzi i odszedł. Także firma konkretnie zawiniła z powodu braku jakiejkolwiek informacji o tym gdzie jest paczka, a zachowanie kuriera było wręcz chamskie. Dzwoniąc na infolinię dowiedziałam się tylko, że trudno, tak się zdarza i mam się kontaktować z nadawcą, gdzie to ewidentnie ich wina, a nie nadawcy! Totalnie nie polecam tej firmy! Brak szacunku do klienta.
  • ~Monika / 2021-07-15 14:08
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka uszkodzona z winy kuriera, protokół szkody sfałszowany - zawiera luki i braki , nieprawdziwe informacje , dział reklamacji działa bardzo nieprofesjonalnie. Kolos na glinianych nóżkach.
    ZaletyWygodnie - w założeniu
    WadyFałszowanie protokołu szkody na korzyść kuriera, brak rzetelnego sprawdzenia faktów przez dział reklamacji.
  • ~Monika / 2022-02-15 20:18
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier porażka. Zostawił paczkę pod bramą nawet nie zadzwonił do domu, wysyłając później SMS że paczka jest na polu. pies rozgryzł paczkę. Nie polecam
    ZaletyW miarę szybko
    WadyKurierzy
  • ~Monika / 2022-04-13 22:13
    Ocena: 1.67 / 5
    Przez ponad dwie doby obsługa infolinii nie była w stanie wygenerować nowego kodu odbioru przesyłki - obiecywali, zwodzili, instruowali - wszystko na nic.
    ZaletyPaczkomat pod blokiem
    WadyNiekompetentni pracownicy.
  • ~Monika / 2022-07-04 09:36
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurierzy nie mili, brak wgl jakiego porozumienia z nimi. Nigdy nie dzwonia. A jak już zadzwoni to trzeba wyjść do bramy i czekać aż przyjedzie. A to chyba raczej ich praca jest dostarczenie paczki pod drzwi. Nie polecam i nie lubię firmy inpost
    ZaletyBrak
    WadyJest tego tak dużo że głowa mała.
  • ~Monika / 2022-07-14 16:10
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka drugi dzień jest w paczkomacie i ze względu na uszkodzoną skrytkę nie można jej wyciągnąć, najpierw kazano czekać 24h na kuriera,który ją przełoży, od rana dzwoniłam na infolinię dalej kazano czekać na przełożenie, w tej chwili okazuje się, że mam czekać za serwisem, który nie wiadomo kiedy będzie czy to będzie kilka godzin czy kilka dni, w dniu jutrzejszym wyjeżdżam i prosiłam o przekierowanie paczki,że względu na problem i postu, na który nie mam wpływu, niestety nie ma takiej możliwości. Porażka, przesyłka jest mi pilnie potrzebna, a nawet nie mam u kogo uzyskać pomocy, bo infolinia ma tylko wyuczone formułki i na dodatek jest bardzo bezczelna. Nie polecam przewoźnika
  • ~Monika / 2022-12-17 22:34
    Ocena: 1.67 / 5
    Tragedia, dziękuję za współpracę, brak możliwości odbioru paczki z powodu przysłania błędnego kodu, dodzwonić się graniczy z cudem. Rozmowa z automatem wirtualnym asystentem, który potwierdza że kod jest błędny, to samo co paczkomat. Po wielu godzinach dodzwonienia się do konsultanta okazuje się że kod odbioru jest prawidłowy a paczka została zwrócona do nadawcy i mogę sobie jeszcze raz zamówić towar i składać u nich reklamacje. Szkoda że nie ma O bo 1 to w za dużo za brak kontaktu i rozwiązanie problemu. Nie polecam !
    ZaletyBrak
    WadySame
Dodaj własną opinię »