Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8499 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Marcin / 2022-09-22 09:48
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurierzy są prostakami a kultura u nich to abstrakcja i mogą wszystko tzn bezczelnie dostarczać uszkodzone paczki z brakami zawartości po czym uciekają nie pisząc protokołu a firma uważa że wszystko jest ok i że paczka została dostarczona całą ... To jest pseudo firma z cyrkiem na czele ...
  • ~Marcin / 2023-12-09 19:16
    Ocena: 1.67 / 5
    Firma inpost miała dostarczyć do paczkomatu 2 towary. niestety paczkomat pełny i te dwie paczki które były tego samego dnia dostarczono do magazynowania w dwóch różnych paczkomatach tymczasowych. niby info ze za dzień trafia do pierwotnego paczkomatu ... mija 3 dzień i dalej tam tkwią w tymczasowych magazynach. ostatni raz brałem ta usługę
    Zaletynigdy wiecej
    Wadybrak możliwości reklamacji, telefony kontaktowe nie działają, a są dwa podane.
  • ~Marco / 2020-01-01 18:04
    Ocena: 1.67 / 5
    Na infolini ludzie są mili ale nie mają pojęcia o rzeczywistosci. Ogólnie nie pomogą. Zapewniają że kurier dotrze z przesyłką tymczasem przesyłka jest odsyłana do nadawcy. W okresie świątecznym trzy przesyłki do mnie nie dotarły. Myślę że sytuacja ich przerosła. Nie potrafią przyznać się do winy. Nie polecam.
    ZaletyBrak
    WadyOszustwo
  • ~marek / 2019-11-06 01:19
    Ocena: 1.67 / 5
    kupując towar zaznaczam gdzie chcę odebrać a oni za każdym razem wywożą go kilka kilometrów dalej informując że paczkomat jest pełny. Kupując chcę odebrać blisko i szybko towar a nie tam gdzie mi inpost wywiezie.
    Zaletyczasem jest szybko
    Wadynie w tym paczkomacie gdzie chciałem lecz w jakimś punkcie
  • ~Marek / 2020-04-10 18:23
    Ocena: 1.67 / 5
    Kiedy paczka już od 2 dni jest w twoim miescie z statusem wydano do doręcze, a w paczkomacie jak jej nie było, tak jej nie ma
  • ~Marek / 2020-07-06 14:36
    Ocena: 1.67 / 5
    Witam,
    W dzisiejszym dniu miałem dostać przesyłkę, czekałem od godziny 9 na kuriera. Dostałem wiadomość mailowa ze o godzinie 9:49 kurier nie zastąp mnie w domu. Nie dostałem żadnej informacji na temat tego ze kurier niby czeka na przekazanie prsesylki. Zadzwoniłem do biura pomocy, i pan mi powiedział ze w dniu dzisiejszym jeszcze ta przesyłka dotrze. Chcąc się dowiedzieć w mniej więcej w jakich godzinach będzie zadzwoniłem jeszcze raz. I okazało się ze przesyła nie może być w żaden sposób odebrana przeze mnie ani przez kuriera. Zostanie ona zwrócona do nadawcy.
    ZaletyTylko paczkomaty
    WadyKurier
  • ~Marek / 2022-05-04 15:48
    Ocena: 1.67 / 5
    Totalna porażka, nie polecam tej firmy InPost ,mimo zaznaczenia że w kartonie jest porcelana to i tak wszystko rozstrzaskane
    ZaletyBrak
    WadyCała firma
  • ~Marek / 2023-07-04 18:42
    Ocena: 1.67 / 5
    Jestem niezadowolony z obsługi przez konsultanta przesyłka utknęła 24 godz w paczkomacie.paczkomat ulegl awarii
    prawdopodobnie .konsultant powiedział mi że to ja mam się dowiadywać kiedy będę mógł odebrać przesyłkę?moim zdaniem to inpost powinien zadbać o to..
  • ~Marian / 2024-04-09 15:17
    Ocena: 1.67 / 5
    Niestety od kiedy Inpost "wykopał" Pocztę Polską" i teraz ma dostarczać paczki z Aliexpress to zrobił się totalny bajzel. Nie dostarczają terminowo ani paczek z Polski ani tych z Chin. Nie dziwię się bo paczek z Chin są setki tysięcu i nie są do tego przygotowani. Ale prezes chce się nachapać maksymalnie a że firma do tego nie jest przygotowana to nie ważne.
    ZaletyJak masz szczęście to dostarczą
    WadyPrzyjdzie przesyłka? Wróżenie z fusów
  • ~Mariee / 2021-05-14 09:56
    Ocena: 1.67 / 5
    Kolejny raz kurier inpostu za przesyłkę dostarczoną, która była płatna przy odbiorze wziął więcej niż powinien. Pytam dlaczego? Skoro dana kwota jest napisana na paczce to taką się bierze a nie zawsze więcej !!!
    ZaletyBrak
    WadyBiorą więcej niż należy
  • ~Mario / 2022-06-23 13:07
    Ocena: 1.67 / 5
    DRAMAT!!
    Idealna firma pod wysyłkę poduszek lub papieru toaletowego...
    Zaletypaczkomaty
    Wadycała reszta
  • ~MARIOLA / 2022-06-07 14:25
    Ocena: 1.67 / 5
    Od miesiąca na terenie Katowic jakość na poziomie zero. Bardzo często paczkomaty nie działają, Kurier w jednym dniu zostawia paczki w trzech różnych paczkomatach, z czego jeden oddalony jest o 18 km. ( Wcześniej wkładał do jednej skrytki wszystkie). Konsultanci nie są w stanie udzielić żadnej odpowiedzi, nic nie potrafią i są niegrzeczni.
    Zaletyna tą chwilę brak
    Wadywszystko
  • ~Marlena / 2021-09-15 16:56
    Ocena: 1.67 / 5
    Bardzo nie kompetentne biuro obsługi oraz fachowcy od aplikacji ponieważ 5 dni rozwiązywali mój problem z odbiorem opłaconej paczki także dziękuję za szybką dostawę w 24h... lecz za to Pan kurier który jeździ po Sławie w woj.lubuskim bardzo przyjemny i miły .
    ZaletySuper kurier
  • ~Marlena / 2022-04-08 08:27
    Ocena: 1.67 / 5
    Zgłoszenie jakiejkolwiek reklamacji i odzyskanie swoich należności to po prostu dramat sprawy ciągnęły się miesiącami i końca nie widać.
  • ~Marlena / 2022-11-16 15:12
    Ocena: 1.67 / 5
    Na obecną chwilę Firma Inpost zasługuje na negatywa. Od 3 miesięcy nowa sortownia w Poznaniu absolutnie nie radzi sobie z szybką dostawą przesyłek. Osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy nadal nie poprawiły standaryzacji. Niemal codziennie interweniuję . ponieważ paczki leżą na sortowni z poprzedniego dnia i nawet nie wyruszyły w dalszą trasę, a tak naprawdę powinny być już w tym dniu u klienta. Mam wrażenie,że te osoby z niewiadomych dla mnie przyczyn są nie do ruszenia. Opisuję ten problem od kilku miesięcy i nic z tym nie zrobiono . Nie wyobrażam sobie okresu przedświątecznego. Jestem tak zdesperowana ,że będę próbowała skontaktować się z samym szefem inpostu i wyjaśnić problem.
    Zaletyżadnych zalet
    Wadybrak profesjonalizmu, długa dostawa ,uszkodzone paczki, konsultanci nie posiadają odpowiedniej wiedzy jak powinien wyglądać prawidłowy proces dostarczenia przesyłki - ewidentne braki w szkoleniu
  • ~Marta / 2021-06-17 11:26
    Ocena: 1.67 / 5
    Reklamacje niemozliwe, przywlaszczaja pieniadz klientow. Joanna Mironiuk i wojciech Zawiślan nieudolnie wykonują swoją pracę kłamią i wstyd dla importu że mają takich pracownikow
    ZaletyZadnych
    WadyReklamacja, obsługa klienta
  • ~Marta / 2024-08-20 15:31
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurierowi jak nie chce się przyjeżdżać to nie przyjeżdża mimo że przychodzi email że dziś dostarczona będzie paczka.
    Taki ,,pan,, z InPost podjeżdża nie zatrąbi , nie zadzwoni, postoi minutę i odjeżdża. Nie jestem zadowolona w ogóle z usług InPost
    WadyDużo by pisać
  • ~Marta! / 2020-01-21 20:52
    Ocena: 1.67 / 5
    Jak można oddać przesyłkę bez żadnej informacji sasiadowi. Nie znam sąsiadów, dopiero się wprowadziłam a kurier nie odbiera telefonu. Ba nie mam żadnej informacji ze będzie w dany dzień i nie mam namiarów gdzie odebrać przesyłkę!
    To już drugi raz kiedy przesyłka do mnie nie dotarła!!!!!!

    Kto tam pracuje? Jak zarządza się tam komunikacja!!!!!
    ZaletyBrak
    WadyBrak poszanowania klientów
  • ~Marta16 / 2019-12-20 12:40
    Ocena: 1.67 / 5
    Czekam już na paczkę 4 dni, w chwili obecnej znajduje się niby w 8 oddziale InPost. Powinni informować że czas oczekiwania może się wydłużyć.
  • ~marthy99 / 2020-03-06 12:30
    Ocena: 1.67 / 5
    Całkowite ignorowanie klientów. Brak możliwości odebrania przesyłki nie podjętej z paczkomatu w terminie - przesyłka jest odsyłana do nadawcy. Opis sytuacji: nie odebrałem przesyłki w terminie i wróciła do lokalnego oddziału - pojechałem więc do oddziału, żeby ją odebrać; i tu niespodzianka - przesyłka jest zarejestrowana w systemie, ale nikt nie może jej znaleźć - nie mogłem jej odebrać; zadzwoniłem na infolinię - przesyłka zostanie powtórnie wysłana do paczkomatu - ok; czekam i nic - kolejne telefony na infolinię - podobno oddział został poinformowany o tym co ma zrobić - ok, czekam; jest zmiana w aplikacji - przesyłka wydana do powtórnego doręczenia; po kilku godzinach pojawia się komunikat o zwrocie do nadawcy - czyli, przesyłka nawet nie dotarła do paczkomatu - po raz kolejny dzwonię na infolinię i słyszę: no cóż, przepraszamy, niech nadawca przesyłki złoży reklamację :-) BRAWO WY!
    ZaletyBRAK
    Wadyszeroko rozumiana obsługa klienta
Dodaj własną opinię »