WadyKurier sam przesuwa termin dostarczenia
strona 142 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- nastepna »
-
~Krystian / 2023-07-05 17:15Ocena: 1.67 / 5
Masakra z kurierem człowiek dzwoni do kuriera w dniu 5.07.23 kiedy będzie paczka kurier odpowiada że będę dziś a jak o 17:00 dzwonię na infolinię to mówi pani że przesyłka jest przesunięta na jutro t.j. 06.07.23 no szlak mnie trafia -
-
~krystyna / 2021-06-28 07:30Ocena: 1.67 / 5
Kurierzy w tej pseudo firmie to chyba OSTATNI SORT OBIBOKÓW !!! , większych LENI nie ma w żadnej firmie . Zaletybrak -
~Krystyna / 2023-01-20 14:39Ocena: 1.67 / 5
Usługi coraz gorsze, gina paczki, na reklamacje brak odpowiedzi. Uważajcie. Może warto wybierać inne usługi. Mi zginęły 2 paczki, na razie cisza ze strony Inpostu. -
~Krzysztof / 2021-10-01 09:51Ocena: 1.67 / 5
firma naciągaczy. obsługa na poziomie nagannym. takie pseudo firmy powinny być od razu prześwietlane przez odpowiednie służby, ponieważ nie ma to nic wspólnego z normalną działalnością. paczka dociera uszkodzona zewnętrznie i niekompletna, mimo tego reklamacja nie zostaje uwzględniona. kolejna sprawa to często nieczynne paczkomaty, bez jakichkolwiek powiadomień... kpina i plucie w twarz konsumentowi... -
~Krzysztof / 2026-01-28 23:07Ocena: 1.67 / 5
Tragedia, wysyłałem i otrzymywałem wiele przesyłek za pośrednictwem Inpost i byłem zadowolony póki kurier inpost nie uszkodził jedną z moich przesyłek wysłanych do klienta. Przesyłka była należycie zabezpieczona, gruba warstwa steropianu,folii bąbelkowej, kartonu naklejek proszących o ostrożne traktowanie przesyłki ale obsługa reklamacji Inpost próbuje mi teraz wmówić że przesyłka była źle spakowana. Pomijając to wszystko sposób komunikacji jest na tak niskim poziomie że naprawdę nie wiem kogo oni w tym Krakowie zatrudniają. Pani zwraca się do mnie na ty pisząc w wiadomości "twoja przesyłka nie jest ok, ty ją źle zapakowałeś". Myślałem że Inpost to poważna firma ale nie wiedziałem że aż tak się myliłem. Jednym słowem będę unikał tej firmy i innym też nie radze korzystać bo wszystko jest ok póki jest dobrze ale jeśli jakiś niechlujny pracownik inpost uszkodzi twoją przesyłkę to wiedz że będą robić wszystko by wmówić tobie że to twoja wina. Zaletyjuż brak jakichkolwiekWadyTak dużo że człowiek póki nie ma styczności z reklamacją to myśli że to porządna firma a tak nie jest. -
~Ktos kto nie nawidzi inpost / 2022-04-09 14:02Ocena: 1.67 / 5
Oby ci wszyscy kurierzy w inpost zdechli :)
to jest jakiś dramat. Ta firma nie powinna istniećZaletyŻADNEWadyMULTUM -
~Ktoś / 2020-01-17 12:46Ocena: 1.67 / 5
Nie polecam tej firmy kurierskiej. Kurier zaczął się na mnie wydzierać przez telefon. Nie szło się z nim dogadać. Liczyłam na inną obsługę w tej cenie. WadyNieuprzejmość kuriera. -
~Ktoś / 2020-12-15 18:44Ocena: 1.67 / 5
Powiadomienie na maila ze paczka będzie dziś co mnie zdziwiło nawet numer do kuriera podali.Ale paczka wróciła do inpost i będzie dostarczona jutro.Jakim cudem?Bo zgloszalam juz 3 rekalamcje i kurier się mści!Badziew nie firma kurierska.ostatni raz wybrałam ta firmę.Nie szanują czyjegoś czasu.W dzisiejszych czasach mamy w czym wybierać nie trzeba korzystać z usług takich oslow którzy nawet dzwonkiem do drzwi nie potrafią zadzwonić że paczka czeka pod drzwiami! ZaletyJak taka firma może mieć zalety:)WadyWszystkie możliwe wady -
-
~Ktoś / 2021-05-07 10:47Ocena: 1.67 / 5
No niestety, rzucenie paczki pod drzwi bez dzwonka jest karygodne. Pan kurier chyba się boi korony, która może na niego czyhać na tym zagrażającym jego życiu dzwonku. Paczka siedziała od 7 rano przy drzwiach kiedy padało, bo nikt nawet nie wiedział ze był kurier. Rzeczy typu ubraniu jeszcze przetrwają, a co gdyby to była elektronika ? -
~Kuba / 2024-09-03 06:34Ocena: 1.67 / 5
Niestety inpost zmienil znowu na GORSZE swoją obsluge czyli zlikwidował przelewy gdzie 99% firm platnosci dokonuje tylko za pomoca płatności.
Najwyższa pora te firme usunać z Polski by juz wiecej nie narażali ludzi na straty finansowe.ZaletyBrakWadyDużo -
~Laura / 2022-02-22 15:53Ocena: 1.67 / 5
Sytuacja z dziś. Kurier miał być jutro ale przyjechał dziś bez zapowiedzi - zadzwonił dosłownie minutę przed że już będzie pod domem podczas gdy brałam prysznic więc nie mogłam odebrać. Oddzwaniam i pytam co z tą paczką i kiedy będzie druga próba doręczenia a on coś mówi o awizo ignorując moje pytanie. Dzwonię drugi raz bo na śledzeniu paczka jest nadal przewidziana na następny dzień. On mówi że okej ,po rozwożeniu podjedzie znowu. Wchodzę na status a tam pisze ,,paczka przyjęta w oddziale ponownie. Nie wiem co teraz mam zrobić.Totalna porażka. -
~Laura / 2022-03-19 09:10Ocena: 1.67 / 5
Dość często zamawiam i z inpostem jest bardzo różnie raz szybko raz długo tak czy siak nie polecam tej firmy odpuściłam jak zamówiłam prezent urodzinowy do paczkomatu miał być w pt nie było w sobotę się nie pofatygują choć za to im płacę a w niedzielę na imprezie cóż nie fajnie moje paczki często wyglądają jakby ktoś rozjechał je tirem podzurawione popękane masakra. WadyBrak szacunku
Długi czas dostawy
Brak możliwości sprawdzenia kiedy paczka przyjdzie uwzględniającej opóźnienia
Niszczenie paczek -
~Lena / 2020-05-01 17:43Ocena: 1.67 / 5
Jestem bardzo nie zadowolona. Zamówiłam w sklepie fryzierskim farbę, wszystko było mocno pogniecione I rozrwane. Chaciam płakać. -
~Leokadia / 2022-09-14 23:42Ocena: 1.67 / 5
Czekam czwarty dzień na e-mail pisze ze dzisiaj zostanie dostarczona a wyszło że rzadnej paczki nie dostałam a w systemie pisze że dostarczono słabo :/ -
~Leszek / 2023-10-10 09:02Ocena: 1.67 / 5
Inpost dostarczył mi przesyłke z potłuczonymi butelkami. Potłuczenia powstały w wyniku przerzucenia paczki przez płot. Napisałem reklamacje załaczając zdjęcia potłuczonych butelek. Nie wystarczyło. Nigdy wiecej kuriera INPOST. Uważajcie WadyNawet nie raczyli przeprosić -
~Lidiia / 2020-05-04 11:11Ocena: 1.67 / 5
To niszczycieli przesyłek!!! Nie liczy się z nikim i z niczym. W protokole szkody napisali paczka rzucona. Zawartość zniszczona !!! Zero z reklamacji. Nie uznają i zwalają winę na nadawcę. Nie polecam ich jako kuriera!!! WadyUszkodzony produkt -
-
~LiLi / 2023-09-02 14:43Ocena: 1.67 / 5
Kolejny raz paczka zamówiona w środę miała dojść na piątek-sobota, od 8 rano paczka jest w dostarczeniu i oczywiście kolejny raz muszę czekać do poniedziałku bo kurierowi nie chce się jechać. Po telefonie na infolinię bardzo nie miła Pani każe czekać no bo przecież paczka ma status w dostarczeniu to jest żenada co się dzieje z inpostem. Ostatni raz zamówiłam do paczkomatu wolę już zapłacić więcej i zamówić zwykłego kuriera niż tych oszustów. ZaletyBrakWadyNieterminowe dostarczenie -
~Liudmyla / 2022-06-10 10:47Ocena: 1.67 / 5
Kurier przywozi paczkę w środę o 10.35 i nikogo nie było w domu.
W czwartek nie było drugiej
próby doręczenia, a w piątek okazuję się że
paczka wróciła do nadawcy.
Brak jakiekolwiek informacji.
-
~LN / 2022-07-05 14:21Ocena: 1.67 / 5
Na 600 paczek, jedna uszkodzona, jednak dział reklamacji nawet jak przesyłka ubezpieczona umywa ręce. Bez komentarza.. WadyNie szanują paczek -
~longj4ck / 2020-12-07 13:03Ocena: 1.67 / 5
I ja przekonałem się na własnej skórze po raz kolejny jakie to dziadostwo...zatem OSTRZEGAM!
Skorzystałem z opcji w aplikacji aby wysłać paczkę BEZ ETYKIETY. I co? I paczkę przyjął paczkomat po podaniu kodu, odebrał kurier, tylko chyba nie dalej kurier nie ogarnął...i nie wie co dalej z nią zrobić bez etykiety (do kogo ona jest, od kogo ona jest)...i już kolejny dzień leży u kuriera i nic się z nią nie dzieje. Program pilotażowy? Już rozumiem, raczej testowy. Uważajcie i nie korzystajcie z opcji wysyłki be etykiety, chyba że chcecie żeby Wasza przesyłka nie dotarła do celu. Niezła rewolucja! (tylko trzeba było najpierw kurierów przeszkolić)...PORAŻKA.
Oczywiście na infolinii Pani potrafi jedynie powiedzieć, że można złożyć reklamację i czekać 30 dni...kolejny DRAMAT.ZaletyZalety?
strona 142 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- nastepna »
