Kurier odebrał paczkę w poniedziałek dziś jest piątek paczki brak w między czasie dwa razy była informacja że paczka została wydana do dostarczenia.Omijać szerokim łukiem!!!!!!!!!
ZaletyBrak
WadyTo że jeszcze ta firma istnieje.
~Klient / 2020-02-17 12:59
Ocena: 1.67 / 5
Kurier bez uprzedzenia przywiózł przesyłkę nie było mnie w domu, zadzwonił dopiero gdy mnie nie zastał zamiast zrobić to wcześniej, był bardzo niemiły i arogancki, twierdził że nie musi wcześniej dzwonić a ja powinienem siedzieć cały dzień i czekać na przesyłkę, to jakaś kpina inni kurierzy dzwonią bądź wysyłają sms-a ta firma to jakiś żart. Otrzymałem dziś przesyłce na paczce była informacja "odmowa niemiły klient" jak miałem odmówić skoro nie było mnie w domu. Nie polecam tej firmy przewozowej.
~Klient / 2020-02-27 11:30
Ocena: 1.67 / 5
Jestem bardzo niezadowolona z usługi dostarczenia paczki przez tę firmę. Kurier wchodzi do domu bez pukania i od progu z pretensjami, że nie odbieram telefonu. Mam małe dziecko i jeżeli śpi to wyłączam dźwięk i rzeczywiście trudno się do mnie dodzwonić, ale to chyba nie jest powód żeby się tak zachowywać. Nie spotkałam się z takim brakiem kultury u kuriera w żadnej z innych firm dostarczających przesyłki.
~Klient / 2021-02-15 14:27
Ocena: 1.67 / 5
Przesyłka odebrana od nadawcy 17.12.2020.W styczniu napisali sms z zapytaniem co było w paczce żeby mogli ją zlokalizować i do dnia dzisiejszego jej nie ma tj. 15.02.2021. Reklamacja zgłoszona 15.01.2021 po 2 tygodnia napisali żeby uzupełnić dokumenty (e maile, faktury, zrzeczenie się praw do przesyłki przez nadawcę itd.) dalej czekam na rozpatrzenie.
ZaletyTania przesyłka z allegro
WadyObsługa klienta, czasami paczki wyglądają jak by ktoś po nich chodził,
~Klient / 2021-12-16 16:11
Ocena: 1.67 / 5
Żałosna firma - uwielbiam ich doręczenie paczki do pobliskiego paczkomatu oddalonego o 20 min!!!!!
Jakim trzeba być debilem aby tak traktować klienta i tak dostarczać usługę????
ZaletyBrak
~Klient / 2022-06-04 09:58
Ocena: 1.67 / 5
Nie polecam. Bardzo długi czas oczekiwania na przesyłkę. Przesyłka dotarła z 3-dniowym opóźnieniem.
~Klient / 2022-12-28 10:21
Ocena: 1.67 / 5
Duże opóźnienia.
Nadawca poinformował InPost o gotowej przesyłce 19.12.22.
Do dnia 28.12.22 InPost nie przejmuje paczki.
Ciekawe ile jeszcze trzeba będzie czekać.
BOK Inpostu nie odpowiada na maile.
ZaletyPaczkomatycz
WadyOkres przed i świąteczny - odradzam korzystanie.
~Klient / 2023-06-24 07:44
Ocena: 1.67 / 5
15 godzin przewozu pomiędzy punktami w tym samym województwie. Chyba przez pomorze to wieźli. Miał być odbiór w piątek, bo mi zależało, a będę musiał czekać do poniedziałku.
ZaletyBrak
WadyBaaaaaaardzo długi czas oczekiwania
~Klient / 2023-11-29 11:28
Ocena: 1.67 / 5
Nie polecam firmy InPost która ma gdzieś klientów i reklamację spowodu uszkodzenia przez kuriera przesyłki tłumaczy to złym zabezpieczona przesyłka
ZaletyZadne
WadyZle zabezpieczenie przesyłek przez kuriera rzucanie przesylek przygniatanie
~Klientka / 2023-09-26 18:30
Ocena: 1.67 / 5
Kurier in post Szczecin obsługujący osiedle kaliny i sąsiadujące jest ordynarny niekompetentny złośliwy arogancki i klamliwy nie dostarcza paczek tylko bez kontaktu z klientem wpisuje odmowę przyjęcia nie odbiera telefonu i w paczkomatach myli paczki masakra i tragedia lepiej nie ryzykowac i korzystać z dpd tam kultura i sumienność
~Klijent / 2024-10-17 15:50
Ocena: 1.67 / 5
Kurierzy nagminnie rzucają paczki. NIew można znaleść maila do biura obsługi. Boot nie rozumie że się chce zareklamować postępowania kuriera.
Zaletybrak
Wadywszsystko
~Kobi / 2020-04-20 20:50
Ocena: 1.67 / 5
Tragedia. Nie odbierają paczek z Paczkomatów. Paczki po kilka dni czekają na odbiór przez kuriera.
WadyTeemnowość
~Kociewianka / 2022-12-13 10:53
Ocena: 1.67 / 5
OSTATNI RAZ IN POST!!!.Kurier chamski, arogancki, straszy zabraniem paczki,nie dzwoni lub dzwoni kiedy jest już pod domem, lub każe czekać pod posesją bo mu się ku,,, wa śpieszy!!!.Jeśli wam za miało płacą to nie odgrywajcie się zachowaniem na klientach. Żeby odebrać paczkę za pobraniem trzeba widocznie brać dzień wolny i grzecznie czekać aż szanowny pan zechce dostarczyć przesyłkę!!!.Jeśli ktoś to czyta to niech ogarnie tych kurierów na Kociewiu bo to jakaś żenada!!.
ZaletyBRAK JAKICHKOLWIEK
WadyMNÓSTWO
~Komisarz / 2021-06-16 11:05
Ocena: 1.67 / 5
Kurier chimerny jak dziecko, prymitywny. Ja nie wiem, czy tam ludzi z ulicy przyjmują ???? brak kultury osobistej. Uważam, iż powinien zmienić pracę, ponieważ jego nerwowe zachowanie świadczy o jego zdrowiu psychicznym. Przy kontynuacji pracy tak stresujacej, w jego przypadku może to skutkować koniecznością pobytu w zakładzie psychiatrycznym,lub zagrożeniu zdrowia bądź życia innych osób. PS. A groźby wysyłane w moją stronę od niego mnie absolutnie nie ruszają. Natomiast, dziwi mnie fakt, że centrum przesyłek w tym wypadku jest bezradna ????♀️
ZaletyBrak
WadyPracownicy
~konkretny / 2019-10-19 15:47
Ocena: 1.67 / 5
wystawiłem zlecenia na trzy paczki do jednego odbiory,opłaciłem zlecenia ,i co dalej,paczki wróciły ponownie do mnie jak gołąb pocztowy,z tym że jedna totalnie zniszczona,ale co śmieszne za ich powrót wystawili mi taki sam rachunek jak przy wysyłce.A odszkodowanie,nie ma chyba szans,może drogą sądową
Zaletynie wiem
Wadyopłata za usługę której nie wykonano
~Kott1 / 2022-08-09 07:47
Ocena: 1.67 / 5
Panowie nie chcą wydawać pączek bez kodów.. Kody czasem przychodzą na e-mail ale nie dostaje wiadomości ze dzis będzie kurier poprzez sms. Przydałaby się taka informacja sms. Bo nie zawsze na e-mail wchodzi się.
WadyKody odbioru paczek. Skoro zamawiam na adres i paczka jest opłacona to po co te kody.
~Kris / 2022-06-15 16:52
Ocena: 1.67 / 5
Nie polecam. Wysyłają maila o godzinie 8:00 rano cytuje "Już blisko!" Blisko czyli ile 30min góra godzina ok siedze w domu i czekam. Po czym kurier puka o 14:30. Sześć i pół godziny po otrzymaniu maila "Już blisko!" W 6 i pół godziny pół polski przejade.
Zaletybrak
WadyPunktualność
~Kris / 2022-12-21 17:00
Ocena: 1.67 / 5
Otrzymałem towar uszkodzony kurier od razu odsyła ma infolinię a tam nieuprzejme traktowanie. Obsługa karygodna nie polecam.
~Kristof / 2020-07-10 10:55
Ocena: 1.67 / 5
Paczka jedzie z Gdańska do Kwidzyna tj. 100km od dwóch dni zwiedza Polskie oddziały.tam i z powrotem. Piła ,Elbląg itd
~Kriswit70 / 2021-06-08 10:51
Ocena: 1.67 / 5
Kurier mimo że żona była w domu zostawia awizo.Widac nie można korzystać z toalety w domu czekając na kuriera. Gdyby zadzwonił i powiedział że o tej czy innej godzinie będzie ale oni przecież nie mają obowiązku dzwonić. Tylko po cholerę zbierają te wszystkie dane? Maile,numery telefonów itd.Szlag mnie trafia jak widzę działanie firm kurierskich a już Inpost szczególnie.