Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8499 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Karo / 2020-05-16 21:38
    Ocena: 1.67 / 5
    Pracuje w firmie gdzie kurierem odbierającym paczki jest rzekomy InPost . Kurierzy są opryskliwi , rzucają paczki na naszych oczach mówiąc „to to jeszcze nic , jak Ukraińce to skopią to dopiero” , nie ma u nich czegoś takiego jak „wina kuriera” że paczka dostała do klienta uszkodzona , szkło się potukło , wina wtedy jest po naszej stronie mimo najlepszych zabezpieczeń zamówień . Odradzam z całego serca jeżeli nikt nie chce szkody dla siebie lub własnej firmy!!
    ZaletyBrak
    WadyDużo by wymieniać ...
  • ~Karo / 2021-10-25 00:25
    Ocena: 1.67 / 5
    Dostałam potłuczona zawartość paczki oczywiście reklamacja odrzucona ta firma to porazka. Nie polecam
  • ~Karol / 2021-02-11 07:55
    Ocena: 1.67 / 5
    Najgorsze usługi pocztowe z jakimi miałem do czynienia. Nie polecam - wole zapłacić więcej za uslugę kurierską niż to coś
    Zaletybrak
    Wadyoszuści nie wysyłają kodów odbioru
  • ~Karol / 2022-12-23 08:32
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka nadana 20.12.2022 godz. 10.51 w Lublinie po 3 pełnych dobach nadal jest w drodze. 620328646227215122367819
  • ~KAROLA / 2023-08-03 08:08
    Ocena: 1.67 / 5
    Sosnowiec, ul. Jagiellońska.
    Firma InPost robi sobie jakieś żarty. Za pierwszym razem kurier próbował doręczyć przesyłkę -nie było mnie okej. Zadzwoniłam na infolinie (nie miałam możliwości paczki przekierować), kurier w dniu następnym miał dzwonić przed doręczeniem ( nie działający domofon),nie zadzwonił, a było to ustalane poprzez infolinię..kolejna nieudana próba doręczenia- a był ktoś w domu i na tą paczkę czekał! Znowu infolinia -pani mówi, że zaznacza błędne awizo i ze kurier będzie dostarczał paczkę w dniu następnym oraz podkreśliła że ma zadzwonić. I co? Wstaje rano, a w aplikacji "zwrot to nadawcy". Znowu infolinia i oczywiście zero pomocy. Ustalaja z Tobą jedno na infolinii a potem robią zupełnie co innego. Firma to porażka, a kurier to jakieś nieporozumienie. Jak może zaznaczać nieudane próby podłączenia jak nawet nie dzwonił!
  • ~Karolina / 2023-06-20 12:44
    Ocena: 1.67 / 5
    Zawsze byłam zadowolona z usług InPost, przesyłki przychodziły szybko i bezproblemowo. Ostatnio jednak dostawa mojego zamówienia się opóźniła, ale oczywiście na infolinii nie powiedzieli mi nic, czego nie widziałabym w aplikacji. Zamówienie w końcu przyszło, ale ze złą zawartością. Kontaktowałam się w tej sprawie ze sklepem, ale powiedziano mi, że oni nie wysyłają zamówień w foliopakach, więc prawdopodobnie moja paczka uległa uszkodzeniu i w oddziale została błędnie przepakowana. Zupełny brak szacunku do klienta, nie dostałam żadnej informacji o tym uszkodzeniu mimo wielu telefonów i zgłoszeń wysłanych w tej sprawie. Poza tym, używanie bota na czacie oraz na infolinii jest absurdalne, po to dzwonię na infolinię, żeby porozmawiać z kimś, kto mógłby mi pomóc, a nie z robotem, który nie rozumie większości rzeczy, które się do niego mówi i jeszcze zwiększa irytację klienta.
  • ~Kasia / 2020-12-09 15:43
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie polecam przesyłek impostem do paczkomatu. Po raz drugi w tym tyg. Podobna sytuacja. Brak powiadomienia SMS, brak powiadomienia w aplikacji, brak maila, że paczka dotarła. Wczoraj po 22:30 otrzymałam tylko informacje ze moja paczka czeka jeszcze 12h (do folderu SPAM). Brak możliwości przedłużenia terminu odbioru i żadnej pomocy w Rej sprawie na infolinii. Odradzam wysyłki inpostem szczególnie jak chcecie dostać prezenty na święta we właściwym czasie.
    ZaletyKiedyś były teraz brak
    WadyBrak powiadomień o dostarczeniu przesyłki
  • ~Kasia / 2022-12-27 10:13
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka opóźniona, dwa dni od wczesnego poranka w oddziale i leży bezczynnie. Czas oczekiwania na infolinii 40 minut. Jestem wściekła. Zależało mi czasie, interweniowałam. Zostałam totalnie olana. Nie polecam.
  • ~Kaska / 2023-11-20 16:06
    Ocena: 1.67 / 5
    Aplikacja to jakis koszmar. Zacina sie nie wysyla powiadomien. W weekend dostarczane sa paczki, gdzie niedziela nie powinna byc liczona do odbioru paczki! Ludzie wyjezdzaja ! Nie da sie dogadac na infolini bo oczywiscie odbiera robot!!! Zero informacji.
    ZaletyBrak
    WadyBrak kontaktu z czlowiekiem przez infolinie. Brak mozliwosci odbioru paczki, ktora 10 min temu zostala zabrana przez kuriera. Aplikacja slabo dziala, a jak sie ja zainstaluje to nie przychodza sms. W aplikacji nie ma nr odbioru paczki i jak sie zatnie to nie mozna odebrac paczki.
  • ~Katarzyna / 2020-11-03 18:37
    Ocena: 1.67 / 5
    Dziś o godzinie 12.30 dostałam wiadomość KOLEJNA PRÓBA DORĘCZENIA.ALE JAKA KOLEJNA?nie miałam wiadomości o jakiejkolwiek próbie.dzwoniac dostaje informacje że kurier nie ma obowiązku dzwonić ,czy pisać.no i ok.to dlaczego nie zagląda trzy razy dziennie w różnych porach?czy tak trudno pomyslec że ja też pracuje?a nie było możliwości wysłania wiadomości do kuriera o której będę obecna.skad mam wiedzieć kiedy będzie kurier skoro nie ma obowiązku pisać czy dzwonić.przeciez nie robi łaski dostarczając paczkę.
    ZaletyŻadnych
    WadyWszystkie możliwe
  • ~Katarzyna J / 2021-08-27 15:41
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka nie została odebrana na czas z paczkomatu i wróciła do oddziału.
    Niestety moim zdaniem możliwa jest sytuacja w której Inpost stworzył sobie, wspaniały powód do realizowania dodatkowych przesyłek, gdyż nie można jej już odebrać z oddziału. Ani odbiorca ani nadawca nie ma prawa odzyskać swojej własności, własność klienta jest przetrzymywana bez możliwości odbioru. Podczas 30-minutowej rozmowy z przedstawicielem Inpost wielokrotnie udzielił mi nieprawdziwych informacji z których po chwili się wycofywał, wprowadzał mnie w błąd i przepraszał albo tłumaczył słowem "nie wiem".
    Procedury mimo wielu miesięcy pandemii są zupełnie niedopracowane, i w mojej opinii mogą być zwyczajnie wygodne i intratne dla firmy przewozowej, zapewniając kolejne zlecenia i pozbywając się wizyt klientów w oddziałach. Nie można uzyskać informacji o terminie oddania paczki ani adresów zwrotu. Klient nie wie gdzie teraz trafi, ani kiedy to nastąpi. Kosmos
  • ~Katarzyna J / 2022-09-01 23:22
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka nie dotarła ponieważ kurier nikogo nie zastal co jest rzeczą niemożliwa ponieważ jest to moje miejsce pracy z którego nie wychodzę na 2 min , reklamacja nie uznana pomimo ze kuriera nie było, paczka wróciła do nadawcy ❗️ ostatnie zamówienie z tej firmy NIE POLECAM !❗️❗️❗️
  • ~Kate / 2021-12-02 19:20
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie polecam zamawianie i dostarczanie przez kuriera in-post obsługującego Gdańsk- zielony trójkąt. Kłamca i leń, który nie odbiera od klienta telefonów- z 10 razy dzwonione ( odebrał odrazu telefon gdy zadzwoniłam z innego numeru) , kłamie, że był pod wskazanym adresem A nie przyjechał. Wulgarny, leniwy po czym wypisuje jakieś dziwne smsy.
    ZaletyZaletą są paczkomaty
    WadyKurier to leń i kłamca
  • ~Kate / 2022-10-28 20:03
    Ocena: 1.67 / 5
    Wielkie nieporozumienie. Od 7 rano przesyłka wydana kurierowi do doręczenia i wieczorem od nowa przyjęta w oddziale. Na lini zero empati, jak te ich roboty powtarzają to co ja widzę.
    Trzeba zmienić firmę chyba
  • ~Kik / 2022-08-19 07:45
    Ocena: 1.67 / 5
    Zawsze byłem zadowolony ale to co się teraz odpierdala, bo trzeba tak dosadnie opisać to przechodzi ludzkie pojęcie. Przesyłki idą dłużej niż pocztą a wiadomo, że od poczty to szybciej dostanie się Senegalczyk wpław do Europy.
    5 dni czeka w oddziale zanim bedzie wydana do doręczenia, doręczenie znow potrafi trwać 2 doby, gdzie kiedyś to było kilka godzin.
    ZaletyJedyna zaletą to darmowy i prosty zwrot.
  • ~Klaudia / 2021-04-27 20:23
    Ocena: 1.67 / 5
    Dostałam paczkę która była już wcześniej otwarta.
    W środku całe zamówienie pływało w jakimś tłustym płynie. Moja bluza która miała być biała była w żółtych plamach. Kiedy po chwili wybiegłam przed dom żeby złapać kuriera jego już nie było pod domem. Dodam jeszcze ze bardzo jest ciężko się dodzwonić do punktu InPost
    Jestem bardzo nie zadowolona i z całego serca nie polecam !
    ZaletyW miarę szybka dostawa
    WadyUszkodzenie towaru
  • ~Klaudia / 2021-09-16 10:39
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka miała dotrzeć we wtorek, dotarła po wielu interwencjach, skargach i reklamacji składanych na infolinię i do sklepu z którego zamawiany był sprzęt kilka dni później. Jak się okazało winy nie ponosił kurier - nikt nie przekazał mu ważnych informacji kontaktowych, mi również nie chcieli podać numeru. Towar dotarł cały, kurier rzetelny, firma kompletnie nieodpowiedzialna i niekompetentna.
    ZaletyRzetelny kurier
    WadyBrak informacji, brak chęci do rozwiązania problemu, obarczenie winą kuriera w przypadku całkowitej ignorancji problemu przez pracowników infolinii, konieczność interwencji zewnętrznej firmy mającej umowę z tym przewoźnikiem
  • ~Klaudia / 2021-12-28 14:34
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier miał przyjechać po paczke 20.12 nie odbierał, nie odpisywał, pojawił się nagle 23.12 z pretensjami że paczke wysłałam innym kurierem. Reklamacja nie przyjęta gdyż uważają że kurier był tylko że mnie nie było. Ostatni raz InPost !? NIE POLECQM !!!
    ZaletyBrak
    WadyKurier, reklamacje, czas oczekiwania
  • ~Klaudia / 2022-07-04 17:38
    Ocena: 1.67 / 5
    Firma kurierska InPost... jest jedną w najgorszych firm... Gubią paczki które są w komplecie, paczki są pogniecione, rzucane a nawet opuszczane w kałuże przy odbierze. (Zwłaszcza przez młodych i zakręconych kurierów którym się wiecznie spieszy)szczególnie kiedy dostawa ma być do domu. Paczki do paczkomatu są ładne.i na czas.
    ZaletyDostawa do paczkomatu
    WadyDostawa do domu, zaginione paczki, rozdzielone komplety paczek, brak zorganizowania na sortowni paczek
  • ~Klaudia / 2022-12-20 16:04
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie dość że mała paczka to wepchają paczke na samą góre, a duże paczki to sobie wpychają tak aby nikt nie wyciągnął do najmniejszych szufladek tragedia
Dodaj własną opinię »