Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8499 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~jb / 2022-06-21 09:32
    Ocena: 1.67 / 5
    Od pięciu dni czekam aż naprawią paczkomat, nie mogę odebrać ani zmienić paczkomatu. Gdy zgłosiłem awarię paczkomatu człowiek z infolinii mówił o 4 dniach. Teraz mówią że nie mają informacji kiedy ktoś naprawi paczkomat. Jest to druga taka sytuacja w ciągu dwóch tygodni.
  • ~Jery / 2022-08-26 11:13
    Ocena: 1.67 / 5
    Odradzam Inpost zagubił moją przesyłkę ,przeleżała ponad tydzień gdzieś na magazynie,aplikacja śledzenia przesyłki nie przedstawia faktycznego lokalizacji przesyłki ,przedstawiało cały czas że czeka na odebranie przez kuriera gdy faktycznie leżała na którymś magazynie.
    WadyZ uwagi na brak rzeczywistej lokalizacji brak możliwości znalezienia przesyłki.
  • ~Joa / 2020-06-27 08:53
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka zamiast do paczkomatu 24/7 trafiła do biura podróży które jest niby punktem odbioru paczek czynnym do 18 zgodnie z regulaminem po 48h powinna trafić do wybranego paczkomatu o 16 otrzymałam info że wraca do paczkomatu a o 20 tego samego dnia że wraca do nadawcy !!!! Pani z infolinii stwierdziła że nic nie może zrobić i nie da się zatrzymać przesyłki, nożna zgłosić reklamacje którą InPost rozpatruje w ciągu 30 dni!!!!!!!
  • ~Joanna / 2021-10-11 11:17
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie polecam. Przesylka nadana 3.10.21. Piątego zagineła, szóstego okazało się, że trafiła kogoś innego w całkiem innej miejscowości (a była to przesyłka paczkomatowa). Po wielu moich telefonach dowiedziałam się, że siódmego zostanie odebrana od złego odbiorcy i dostarczona do mojego paczkomatu 11-tego. Dziś czekałam cierpliwie na informacje o odbiorze przesylki, w koncu zadzwonilam i co sie okazalo? Że kurier mial dzis duzo paczek i mojej nie zabral.... Ja rozumiem, ze przesylka moze sie zagubic ale tego jakim cudem trafila do paczkomatu w innej miejscowosci i w dodatku zostala tam odebrana, to tego pojac nie moge. Najgorszy jest jednak lekcewazacy stosunek do klienta, bo skoro paczka jest juz o tyle opozniona i w dodatku otworzona przez inna osobe, to w interesie firmy powinno byc aby dotarla jak najszybciej do wlasciwego adresata.
  • ~Joanna / 2022-03-30 12:04
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier z rejonów Józefinka barcin nie wywiązuje się z swoich obowiązków dziś byłam na dworzu czekałam widziałam jak przejechał koło mojego domu i pojechał dalej po czym wracał i jechał powoli jak mnie widział to się zatrzymał i twierdzi że wczoraj byl tylko że ja widziałam jak przejechał i się nie zatrzymał pokazał zdjęcie które pewnie zrobił jak przejeżdżał koło domu stwierdził że nie ma wydać ze to klienta obowiązek mieć zgodne nie polecam tego kuriera to nie jest pierwsza skarga na tego kuriera proszę aby był inny kurier
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie jakie są
  • ~Johny / 2022-06-12 08:03
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczki przychodzą z opóżnieniem ! Pomimo że powinni dostarczyc w sobotę mają wszystko w nosie ! Po rozmowie z biurem obsługi dowiedziałem się od pani z wyrazną drwiną że mogę złożyć reklamacje !
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie możliwe
  • ~Johny lubuski / 2022-03-09 15:32
    Ocena: 1.67 / 5
    Czas dostawy w ciągu dwóch dni roboczych to fikcja. Przesyłka w obrębie tego samego województwa idzie 4 dni robocze, nadana w piątek rano przed weekendem.
    Niby dostarczają w weekend... Pewnie jak ktoś nada we wtorek. Paczki leżą na sortowniach. Wysyłana z oddziału do oddziału.
    Zdecydowanie lepiej dopłacić do tradycyjnego kuriera.
    Opinię piszę po trzecim takim doświadczeniu od InPost.
    Nie polecam jak zależy na czasie.
    ZaletyBrak
    WadyCzas dostawy fikcja i loteria.
  • ~Jola / 2022-05-05 13:57
    Ocena: 1.67 / 5
    Jestem bardzo zdziwiona obniżeniem jakości obsługi InPost .
    Zamówiłam paczkę za pobraniem i okazało się, że kurier nie ma wydać, bo nie mają obowiązku mieć przy sobie pieniędzy.
    Zaproponowałam, że podejdę rozmienić ale kurier kategorycznie odmówił i wpisał, że odmawiam przyjęcia paczki. Mało tego powiedział, że tę resztę mogę mu darować i wtedy zostawi mi paczkę. Dodam, ze był przy tym bezczelny i niemiły.
    BEZCZELNIE WYŁUDZAJĄ NAPIWKI OD KLIENTÓW, KTÓRYM ZALEŻY NA ODEBRANIU PACZKI!!!!

    Jeśli firma oferuje usługi paczki za pobraniem to kurier powinien mieć przy sobie jakiekolwiek pieniądze a nie wymuszać zostawianie napiwków, twierdząc, że wszyscy opłacają swoje paczki i nikt nie zamawia za pobraniem.
    Warto zweryfikować swoich pracowników, bo jak widać nie każdy nadaje się do pracy z ludźmi.
    Zaletybrak
    Wadybrak kultury, obniżenie jakości obsługi, wyłudzanie napiwków
  • ~Jozef / 2024-02-26 21:54
    Ocena: 1.67 / 5
    Dzieki In Post straciłem 120zl..
    Ksiazka którą zakupiłem nie została dostarczona. I
    ZaletyZadne
    WadyOszustwo
  • ~JudytaAK1 / 2021-11-15 15:59
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie polecam tego kuriera. Przesyłka w Paczkomacie miała być 10.11
    Okazalo sue5, że sprzedawca zaznaczył błędny gabaryt przesyłki. Kurier nawet nie pojął kontaktu, nie oddał do zastępczego punktu odbioru jak to się często zdarza gdy paczkomatu jest pełny. Po prostu zabrał oczekiwany przeze mnie zakup i tyle. Polecono mi wskazać inny adres co też zrobiłam. Niestety mimo zapewnień nikt mi nie dostarczył przesyłki. Nikt nic nie wie, a czas leci. Już 5 dni szukam przesyłki.
  • ~Juka / 2019-12-19 19:20
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier zostawił paczkę komuś innemu chodź znajdowałam się w domu
    Pani kurier jest nie przyjemna często paczki są otwarte l nie przyjemnie się odzywa do klijenta nie polecam
    ZaletyBrak
    WadyNie miła obsługa
  • ~Jula / 2021-07-17 10:24
    Ocena: 1.67 / 5
    Czekałam cały dzień na paczkę , kurrier wystawił awizo mimo że byłam w domu, nie polecam
  • ~Julia / 2021-06-08 10:09
    Ocena: 1.67 / 5
    Negatywna opinia głównie przez zachowanie kuriera. Był nieprzyjemny, opryskliwy. Odmówił dostarczenia paczki na inny adres w skutek czego trafiła ponownie do nadawcy. Sytuacja powtarzająca się. Jeśli będzie taka możliwość z pewnością będę unikała owej firmy.
    ZaletyBrak
    WadyKarygodne podejście do klienta.
  • ~Jus / 2023-01-03 10:43
    Ocena: 1.67 / 5
    Zamówiłam paczkę z płatnością przy odbiorze karta,ale nie stety nie mogłam zapłacić bo kurier stwierdził że nie ma terminala i płatnością tylko gotówką.To po co wysyłają wiadomości ze jest możliwość.Jak dla mnie to lenistwo kurierów.Brak słów.
  • ~Justyna / 2020-03-02 13:27
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie polecam!!! Etykieta prawidłowo wydrukowana i przyklejona, w połowie drogi się oderwała... Poszukiwania paczki trwały 3 miesiące (mailowanie z biurem obsługi klienta, wysyłanie oświadczeń...) Mimo iż paczkę zlokalizowałam na własną rękę po wykonaniu kilku telefonów już po kilku dniach od zgłoszenia zagubienia. Finalnie paczka sie odnalazła po 3 miesiącach- w miejscu o którym wspominałam obsłudze już na samym początku.
    Poczta Polska niezawodna!!!!
    ZaletyNadanie paczki w paczkomacie w późnych godiznach odbiór również w paczkomacie
  • ~K / 2023-05-13 22:35
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurierzy inPostu to jakiś żart. Przetrzymują paczki, które mają doręczyć po kilka dni albo wcale ich nie doręczają.
    Już kilka razy mi się zdażyło, że paczka nie została zostawiona w paczkomacie i do tej pory tych paczek nie widziałam na oczy a obsługa klienta i reklamacje to jakieś dno.
    ZaletyBrak
    WadyObsługa klienta
    Długi czas doręczenia przesyłek lub ich niedoręczanie
  • ~Kacper / 2021-01-20 08:09
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka w paczkomacie czekała na mnie otwarta jak by kurier był ciekawy co w niej jest nie polecam
    ZaletyCzas
    WadyCiekawy kurier otwierający paczki
  • ~Kakak / 2021-10-26 12:46
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier nie miły. Rozwozi te paczki chyba za karę paczki często wyglądają jak by je ktoś rozjechał samochodem. Nie jestem zadowolona z dostaw byc może powodem jest Pan gburowaty kurier burak... Zero podejścia do ludzi
    ZaletyChyba brak zalet
    WadyZmieńcie swoich kurierow
  • ~Kamil / 2020-04-16 21:23
    Ocena: 1.67 / 5
    Zupełny brak kontaktu z kurierem po czym przyszło mi że moja paczka jest odesłana spowrotem do nadawcy
    WadyBrak kontaktu
    Kurier klienta ma głęboko w dup...
    Brak profesjonalizmu
  • ~Kania / 2024-01-25 09:02
    Ocena: 1.67 / 5
    inpost odrzuca wszelkie reklamacje- nawet gdy wina jest przez kuriera!!
    nie wysyłajcie żadnej elektroniki ani chemii bo ryzyko uszkodzenia paczki pomimo szeregu zabezpieczeń jest olbrzymie a reklamacji i tak nie uwzględnią!!

    nie poczuwają się do niczego.
    Zaletyraczej szybka dostawa
    Wadykurierzy obchodzą się z paczkami jak z bagażami na lotnisku- rzucają i w ogóle nie respektują oznaczeń że paczka zawiera delikatne przedmioty w zawartości.
    dział reklamacji to jakaś kpina- odrzucają wszystko nawet gdy wina leży ewidentnie po ich stronie. zasłaniają się w każdy możliwy sposób więc uzyskanie czegoś od nich jest gorsze niż kopanie się z koniem. firmom odpowiadają że jak nie pasuje to mogą zrezygnować z ich usług- I NAJWYŻSZA PORA ABY ZREZYGNOWAĆ
Dodaj własną opinię »