Jest coraz gorzej .Jak kiedyś miałem paczkę dnia następnego góra na drugi dzień to teraz sobie leży gdzieś zawsze paczka późno w aplikacji pokazuje kolejne ruchy .Zadławilo sie chyba już swoją nazwa która pioniersko wyznaczała trendy a teraz będę chyba wybierał inna firmę.
ZaletyNie ma
WadyCzas realizacji
~Jacek. / 2020-04-12 13:13
Ocena: 1.67 / 5
Ja moze z innej beczki.Chodzi mi i wprowadzone ,,szybkie polowanie" To jakas sciema.Odebralem w pół godziny wyslakem kod i lipa.Mialem dostac meila z kodem odblokowujacym audiobuki...Mialem...A dodzwonić się na infolinię to jak trafić 6 w dużym lotku.
ZaletyJak na terazniejsza chwilę i ogólnie ciężkie czasy przesyłka dostarczona szybko i bez uszkodzeń.
WadyKontakt telefoniczny.
~jackis / 2026-03-25 18:58
Ocena: 1.67 / 5
Tragedia. narażanie na straty firmę a tym samym klientów. odnosi sie wrażenie, że interesuje ich tylko paczkomat.a to wszystko pomimo napiwków. może za małych albo psujących charakter. dzisiaj kurier nie odebrał czterech połączeń będąc pod moim miejscem zamieszkania. po skręcie w boczna ulicę zadzwonił i poinformował że dostarczy przesyłkę jutro. czyli pokonanie 200m jest gorsze niż jutrzejsza dostawa i podjechanie pokonanie dużo wiekszej odległości. a to koszty. a takie koszty pokrywają nadawcy a właściwwie odbiorcy przesyłek. żenada organizacyjna i etyczna. tam rządzą kurierzy. kierownictwo bezradne. dwukrotne zapewnienia że przesyłka dzzisiaj dotrze skończyły się bezpowrotnie przy trzeciej reklamaccji gdzie dowiedziałem sie że kurier zakończył pracę i paczke zostawił na magazynie. NIEPOWAŻNE
Zaletybrak
Wadybardzo dużo
~JACKY / 2021-01-30 10:30
Ocena: 1.67 / 5
NIE MOŻNA WYBRAĆ OPCJI PRZESYŁKI DO POP, PONIEWAŻ PRZERZUCA NA PACZKOMATY, PACZKOMATY SĄ NIEUSTANNIE PRZEPREŁNIONE I PO RZESYŁKĘ TRZEBA PRZEZ PÓŁ MIASTA SIĘ PRZEMIESCZAĆ STOJĄĆ W KORKACH I TRACĄC CZAS
WadySYSTEM DO BANI
~Jadwiga / 2023-08-16 12:14
Ocena: 1.67 / 5
Przesyłki nadane do mnie zostały zwrócone do nadawcy bez uzgodnienia że mną taką decyzję podjął sobie oddział importu w Pile Fatalna obsługa
ZaletyBrak
WadyBrak kontaktu z klientem traktowanie klienta jak osobę ubesławioną
~Jaga / 2019-10-13 20:02
Ocena: 1.67 / 5
Otrzymałam okradzioną przesyłkę, złożyłam reklamację, która została odrzucona. Nie polecam.
WadyKurierzy okradają przesyłki.
~Jagaja / 2020-01-23 10:40
Ocena: 1.67 / 5
Może są w stanie dostarczać paczki do paczkomatów. Przyznaję- korzystam i jestem bardzo zadowolona z usługi paczkomatowej. Natomiast niestety kurier jako osoba która ma do czynienia twarzą w twarz z klientem - to im nie idzie.
~Jagoda / 2020-07-22 20:41
Ocena: 1.67 / 5
Rzeczy znajdujące się w paczce nie były zabezpieczone. Pudełka od opasek sportowych były strasznie pogniecione.
~Jagoda / 2021-06-28 13:31
Ocena: 1.67 / 5
Zamówiłam paczkę do paczkomatu INPOST - po dostaniu sms's pojechałam ją odebrać, jakie było moje zdziwienie, gdy otworzyła się skrytka - a paczki w niej nie było. Nadmienię, że paczka była bardzo ważna, potrzebna na kolejny dzień. Napisałam reklamacje, czekałam 30 dni na negatywne rozpatrzenie "przepraszamy nastąpił błąd" i kolejne 30 dni na negatywne rozpatrzenie odwołania - co za żenada. NIE POLECAM
Wadybrak paczki
~Jakub / 2020-03-13 15:52
Ocena: 1.67 / 5
Paczka mająca przyjść w czwartek prawdopodobnie dopiero w poniedziałek dotrze do paczkomatu.
Wady-Czas dostawy to jakiś żart, nie zgadza się z obiecywanym.
-Niestety brak możliwości zmiany paczkomatu
~Jan / 2021-01-02 10:21
Ocena: 1.67 / 5
Paczka została dostarczona do wskazanego paczkomatu zgodnie z terminami, niestety paczkomat był niesprawny i nie mogłem jej odebrać. W infolinii zostałem poinformowany żeby zadzwonić jutro to przedłuża paczkę. Następnego dnia pan z infolinii twierdzi, że paczkomat jest sprawny i nie ma możliwości przedłużenia terminu odbioru paczki. Przesyłkę trzeba odebrać w ciągu godziny pomimo wcześniejszych zapewnień, że termin odbioru przesyłki zostanie przedłużony. Każdy ma swoje plany, szanujmy nawzajem swój czas, jakbym chciał wyznaczone godziny odbioru wybrałbym pocztę.
ZaletyPrzesyłka dotarła
WadyBrak możliwości odbioru paczki.
Fatalna obsługa infolinii.
Brak poszanowania czasu klienta.
~Jan / 2023-02-15 09:07
Ocena: 1.67 / 5
Potwierdzam .Większosć opinii negatywnych. InPost to firma ignorująca klienta. W moim przypadku zgineła przesyłka z tak zwanej multiskrytki, odebrałem jedną paczkę , drugiej nie było.Mimo monitoringu (kamera przy paczkomacie). Powinno widać ile paczek wyciągam ze skrytki. To samo dotyczy kuriera, który to umieszczał . Odpowiedź ze strony InPost: "Informujemy, że w procesie doręczenia przesyłki nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości.Przesyłka została umieszczona w maszynie Paczkomat przez kuriera. Do odbioru przesyłki został wykorzystany sześciocyfrowy kod odbioru. Ponadto Operator informował o umieszczeniu większej ilości przesyłek do jednej skrytki w powiadonieniu e-mail lub SMS o treści: tym razem w jednej skrytce znajdziesz więcej paczek. Nie odnajduje się zatem podstaw do uznania reklamacji za zasadną."
Moja strata.Nie polecam tego dostawcy przesyłek.
ZaletyBRAK
WadyIgnorancja klijenta
~JanCelafon / 2022-04-07 16:30
Ocena: 1.67 / 5
Obsługa klienta to czarna dziura.
Gorzej się nie da
ZaletyCeny
WadyObsługa klienta
~Janek / 2020-12-11 17:28
Ocena: 1.67 / 5
Dnia 9 grudnia o godzinie 14 została nadana paczka ze zleceniem odbioru ponieważ nie zmieściła się do paczkomatu kurier od 2 dni paczki nie odebrał
ZaletyBrak
WadySame wady
~Janek / 2022-07-16 19:10
Ocena: 1.67 / 5
Kiedyś miałem opinie o InPost dobra paczki na czas itd. ale kiedy kurier miał dostarczyć do wybranego paczkomatu przesyłkę bardzo mi nie zbędna a on że w paczkomacie nie było miejsca nie przekierował jej do innego tylko zabrał ją spowrotem do siedziby. Po interwencji na infolini paczka w trybie pilnym miała być dostarczona w sobotę a tu h..j wielki jak szelki. To są dziady je..be i tyle w temacie. Nie korzystać z ich usług to może zaczną myśleć.
ZaletyZero
WadyBrak szacunku do klienta
~JANek / 2022-12-05 12:19
Ocena: 1.67 / 5
Mimo otrzymywanych informacji SMS z treści których wynika, że za przesyłkę za pobraniem można płacić kartą lub blikiem - kurierzy nie przyjmują płatności kartą tłumacząc, że firma nie dała im terminali.
Jest to już druga u mnie taka sytuacja - mimo wcześniejszych reklamacji w tym zakresie - w ciągu pół roku nic się nie zmieniło.
A przecież taka informacja przesłana sms to wprowadzanie klientów w błąd
~Janusz / 2022-04-23 10:15
Ocena: 1.67 / 5
Kurierzy nie odbierają paczek na czas przez co do klienta nie dochodzą opłacone rzeczy w terminie. Przykład: opłacona paczka czekała dwa dni na kuriera,po dwóch dniach woził paczkę kolejne dwa dni,w plecy łącznie 4 dni urlopu zmarnowane przez InPost ,praca zaplanowana ale materiał nie dojechał i po urlopie.teraz to sobie wsadźcie moje zamówienie w buty
ZaletyZadne
WadyZa dużo by pisac
~jaroslaw / 2022-08-10 19:53
Ocena: 1.67 / 5
Paczka wydana rano do doreczenia a na wieczor wraca do punktu wyjscia i tak przez caly tydzien.Ile mozna czekac.Dno nie firma !!! Nie polecam.
ZaletyBRAK
WadySAME WADY
~jaso / 2022-02-11 20:01
Ocena: 1.67 / 5
Do mojej miejscowości inpost nie dowozi przesyłek pomimo, że przyjmują zlecenia na ich dostarczanie. Kurier dzwoni i podaje miejsce w sąsiedniej miejscowości ( 20 km ) gdzie zostawił paczkę: kiosk, stacja benzynowa, sklep spożywczy itp. Przesyłki płatne i dokumenty bankowe wracają z adnotacją o braku odbioru.
Odpowiedzi na złożone reklamacje: przesyłka odebrana w terminie.
Dać im ponownie obsługę dokumentów sądowych ( ktoś pamięta ? ).
Zaletybrak
Wadybrak nadzoru na pracownikami
~Jaspin / 2021-12-24 13:57
Ocena: 1.67 / 5
Kurier zadzwonił, po czym po chwili odjechał. W rozmowie telefonicznej kłamał, że czekał parę minut. Zamawiałem setki paczek, ale takie coś widzę pierwszy raz. Odradzam.