Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8499 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Hiun / 2022-03-25 18:03
    Ocena: 1.67 / 5
    Przesyłka była do doręczenia przesyłka nie przyszła tego dnia co miała przyjść tylko innego dnia roboczego nie polecam
    ZaletyNie polecam
    WadyNie polecam
  • ~Hubert / 2023-12-06 19:33
    Ocena: 1.67 / 5
    Ceny na stronie internetowej jedno a na fakturze co innego !!!!!
    ZaletyBrak
    WadyOszuści
  • ~Igor / 2019-10-12 00:32
    Ocena: 1.67 / 5
    WARTO PRZECZYTAĆ

    Zamówisz kuriera ibpost to masz nakazany dzień odbioru BEZ żądnych ram godzinowych, BEZ telefonu od kuriera, bez telfonu kontaktowego do kuriera.
    CZyt - masz siedzieć od rana do wieczora danego dnia i cZEKAĆ!
    W razie braku odbiorcy to samo kolejnego dnia.
    Potem masz do odbioru w pktcie odbioru. W moim przypadku jest to miasto oddalone ok 50 km ode mnie.

    Tylko paczkomaty
  • ~Igrys / 2021-06-09 16:45
    Ocena: 1.67 / 5
    Czekam już 3 dni na paczkę a mieszkam bardzo blisko miasta, drugiego dnia dzwoniłem do kurier powiedział że przyjedzie no ale tak się nie stało. Teraz napisałem do obsługi klienta. To jest bardzo żałosne ze trzeba pisać do obsługi żeby kurier zechciał przyjechać pod adres masakra.
    ZaletyBrak
    WadyDługi czas oczekiwania, cena, kurierzy
  • ~Ilona / 2021-10-24 15:12
    Ocena: 1.67 / 5
    Porażka- to już trzecia bardzo podobna sytuacja- kurier dzwoni do mnie z pytaniem czy jestem w domu -umówił się ze mną na inną godzina,potem ja dzwonię do niego kilka razy ,ciągle przekłada godziny wizyt lub nie odbiera telefonu ,po dwóch dniach w gorącej linii z kurierem dowiedziałam sie,że paczka zwrócona nadawcy bo próby doręczenia paczki nie przyniosły rezultatu. Oczywiście reklamacji też nie uwzględniono bo kurier podobno był dwa razy u mnie pod domem - może i był u koleżanki na kawie ,ale nie u mnie !!!
    Wadytotalna ignorancja klienta
  • ~Ina.nieznane / 2022-10-26 16:50
    Ocena: 1.67 / 5
    Zamówiłam świece za 50 złotych, były świetnie zabezpieczone, a i tak dostałam zbite. Ktoś ewidentnie rzucił tą paczką, bo w normalnych warunkach tak by się nie stało
  • ~Inge / 2022-08-20 22:55
    Ocena: 1.67 / 5
    Dziadostwo!!!! Bardzo, bardzo się zepsuły Paczkomaty!!!!! Wczoraj około 12.30 nadałam paczkę i ONA NADAL CZEKA W PACZKOMACIE!!!! Dziadostwo paskudne!!!!
  • ~Ink / 2021-09-06 23:08
    Ocena: 1.67 / 5
    Inpost jest beznadziejny. Kradną przesylki albo Nie wysyłają kodów odbioru, potem paczka wraca do nadawcy ale kasa zarobiona. Złodzieje. Jeśli lubicie paczkomaty to są lepsze firmy
  • ~inposlizg / 2023-01-13 12:20
    Ocena: 1.67 / 5
    Niestety, z jakością obsługi klienta w Inpost jest coraz gorzej. Widać firma nie radzi sobie z intensywnym rozwojem. Postawili na ilość, kosztem jakości. Pora przenieść się do innych firm kurierskich.
  • ~INPOST NIE! / 2022-12-01 17:36
    Ocena: 1.67 / 5
    Reklamacje to totalna kpina z klienta, możesz NIE KORZYSTAJ Z INPOST!
    Zaletybrak
    Wadygburowata obsługa klienta, brak odpowiedzialności za przesyłkę
  • ~Irek / 2022-09-07 14:16
    Ocena: 1.67 / 5
    Firma dziad . Poraz kolejny paczki przetrzymywane w odziale Lublin. Paczki zarejestrowane o godz 5.00 nie wydane do doręczenia .Omijajcie to badziewie szerokim łukiem.
  • ~IRENEUSZ / 2022-10-18 22:23
    Ocena: 1.67 / 5
    PANI AGNIESZKA GAJDA od reklamacji to chyba jakaś porażka wmawia mi że dostałem e-maila z informacja o włożeniu paczki w paczkomacie . GDZIE NIE DOSTAŁEM ŻADNEJ WIADOMOŚCI NA E-MAILA A NA PODANY NUMER TELEFONU DOSTAŁEM NA 3 GODZINY PRZD KOŃCEM ODBIORU Z PACZKOMATU. ONA TWIRDZI ŻE DOSTAŁEM. POOOOOOOOOOOOOORAŻKA
    ZaletyBLISKO JEST PACZKOMAT
    WadyOBSŁUGA KLIENTA JAKŚ AUTOMATYCZNA SEKRETARKA CAŁY CZAS SIE WŁACZA
  • ~Iwona / 2023-03-29 15:42
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier tragedia paczka nie dostarczona brak kontaktu ze strony kuriera podjeżdża pod dom zawraca i odznacza że nie zastał nikogo w domu
    Reklamacja przyjęta zero przejęcia wina klienta bo nie było go w domu i nie odbierał telefonu bzdura totalna ale opinie klientów nie ważne
    ZaletyBrak zalet
    WadyWszystko tragedia nigdy więcej
  • ~Iza / 2024-01-03 16:45
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka uszkodzona podczas transportu, odrzucona reklamacja, bo ich zdaniem źle była zapakowana w karton, nie polecam
    ZaletyBrak
    WadySłaby kontakt
  • ~Izabela / 2022-04-26 18:13
    Ocena: 1.67 / 5
    Najgorsza firma kurierska paczki uszkodzone zawartość brudna Kierowca nie umie określić godziny dostarczenia paczki
  • ~Izabela / 2023-12-28 14:47
    Ocena: 1.67 / 5
    bardzo dług paczka przemierza 120 km od 22 grudnia jest 28 i dowiaduje się ze może będzie 29 grudnia
    Rozumiem Święta ale bez przesady

    Jest coraz gorzej
    WadyOpieszałość
  • ~Ja / 2021-05-16 09:37
    Ocena: 1.67 / 5
    Do pewnego momentu nie było podstaw do jakichkolwiek złych uwag ......ale sytuacja zmieniła się diametralnie od pewnego czasu! Są niesłowni, nieprofesjonalni ci ludzie pracujący na infoliniach!!!!!!! Kłamią niemiłosiernie!!!!! Paczki giną z systemu?!?!? Nie dostarczają ich na czas !!!! Na podglądzie „śledź paczkę” widać jak tkwią dniami gdzieś w sortowniach, magazynach czy gdzieśtam!!!!!!!!!! Ci ludzie z info nic nie mogą , nic nie wiedzą......więc bajają bez sensu!!!!!!! Dno!!!!!!
    ZaletyKiedyś pracowali bez zarzutu.........
    WadyNiesłowni, nieprofesjonalni, oszukują, kłamią..............
  • ~Ja / 2022-05-18 19:30
    Ocena: 1.67 / 5
    3 raz mi pisze że paczka wydana do doręczenia. Mówią że dostawa w 2 dni a już mija 4... Brawo. Można tylko się nieźle zirytować.
    ZaletySzybki kontakt na infolinie
    WadyCzas dostawy
  • ~Jacek / 2020-08-19 14:34
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczkomat mam przy własnej posesji a paczki zostają dostarczane do innych paczkomatów /tymczasowych/ w odległości ponad 2km. To już 6 kolejny taki przypadek. Odpowiedz na reklamację -informujemy, że zaistniała sytuacja spowodowana została błędem operacyjnym. Czas dostarczenia przesyłki do wybranego paczkomatu 6 dni, jawna kpina
    Zaletybrak
  • ~Jacek / 2021-07-27 07:19
    Ocena: 1.67 / 5
    Poziom obsługi klienta i obsługi reklamacji sięgnął dna. Pracownicy infolinii używają wyuczonych na szkoleniach regułek, które powtarzają. Nie mam nic do Ukraińców, ale często nie znają języka i mylą podstawowe słowa. Na infolinii podają numer telefonu do kuriera, który jest wyłączony i to jedyna pomoc. Kiedy informuje, że telefon jest wyłączony to mówią, że mam dzwonić dalej. W dodatku stosują kłamstwa. W różnych przypadkach wymyślają np., że zlecenie zdublowane lub że kurier próbował odebrać towar. Wszystko to nieprawda. Nie polecam współpracy z Inpost.
    ZaletyNiska cena - niestety adekwatna do niskiej jakości
    WadyInfolinia, obsługa reklamacji, opóźnienia w odbiorze towaru
Dodaj własną opinię »