strona 136 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- nastepna »
-
~Goha / 2022-12-14 16:36Ocena: 1.67 / 5
Dramat, nigdy więcej nie skorzystam z usługi In Postu (kurier). Kurier nie pofatygował się z dostarczeniem paczki. Odbiorca był na miejscu ale dostał informację, że paczka nie została dostarczona bo nikogo nie było. Na drugi dzień sytuacja taka sama. Po godz. 16 nadal kuriera nie było z przesyłką. Przesyłka zapewne do mnie wróci jako "nie udało się dostarczyć", Pan na infolinii jak mantra powtarzał słowa, że kurier może sobie dostarczać do wieczora paczki. Fajnie, że paczka miała trafić do sklepu który nie jest czynny 24 h na dobę.
-
-
~Goldus / 2020-12-30 20:27Ocena: 1.67 / 5
Paczki z terminem dostawy sa notorycznie dostarczane z opóźnieniem. Ingolinia niestety nie potrafi w zaden sposób wyjaśnic co sie dzieje. Zdarza sie ze paczki sa dostarczone uszkodzone. ZaletyŻadnych zaletWadyBrak kontaktu z kurierem -
~gorg / 2021-03-04 06:16Ocena: 1.67 / 5
Ta firma to jedna wielka porażka, zamówiłem kuriera żeby wysłać paczkę, kurier paczkę odebrał ale niestety nie została doręczona do odbiorcy nagle paczka zaginęła i nie znaleźli jej,to są oszuści, złodzieje paczkę kurier odebrał ale prawdopodobnie jej nie zeskanował poprostu ukradł ją bo innego wytłumaczenia nie ma i co najlepsze że reklamacji wogóle nie uwzględnili twierdząc że paczka nie została zeskanowana i tak jakby wogóle nie została nadana, mają to wszystko gdzieś, na nic codzienne telefony do nich co jeden to co innego mówił.To jest kpina! Uważajcie na Inpost i omijajcie tą firmę z daleka są inne uczciwe firmy kurierskie z których warto korzystać i nie mieć żadnych problemów tylko nie Inpost! WadyTa firma ma same wady -
~Gosia / 2022-08-01 16:14Ocena: 1.67 / 5
Kurier rzucił paczkę pod drzwi bez żadnej informacji, paczkę przechwycił pies i ją zniszczył, w paczce była bluza. To w jaki sposób przebiegał prosec reklamacji to skandal. Przez 3 miesiące dostawałam coraz to nowsze żądania przedłożenia przeróżnych dowodów a jak już wszystko dostsrczyłam co chcieli i nie mieli już chyba pomysłu co by tu jeszczr wymyślić to reklamacja została odrzucona. Niewiarygodne jak tak można traktować klienta. -
~Gosia / 2022-08-01 16:14Ocena: 1.67 / 5
Kurier rzucił paczkę pod drzwi bez żadnej informacji, paczkę przechwycił pies i ją zniszczył, w paczce była bluza. To w jaki sposób przebiegał prosec reklamacji to skandal. Przez 3 miesiące dostawałam coraz to nowsze żądania przedłożenia przeróżnych dowodów a jak już wszystko dostsrczyłam co chcieli i nie mieli już chyba pomysłu co by tu jeszczr wymyślić to reklamacja została odrzucona. Niewiarygodne jak tak można traktować klienta. -
~Gosia / 2023-01-20 12:14Ocena: 1.67 / 5
Nie polecam kurier rzuca paczkę pod domem i nie dzwoni że paczkę dostarcza i jeszcze w deszczu zostawia! Kolejną wadą informacja podaje błędne informacje żeby pozbyć się problemów, miesiąc czasu walczę o reklamację i przestali odpisywać e-maile a cały ich przełożony ma w dupie że ktoś ma uszkodzoną paczkę i stracił pieniądze! Banda złodzieji! Nie polecam nikomu tej firmy!!!! WadyObsługa -
~gość / 2020-04-29 13:15Ocena: 1.67 / 5
FATALNY poziom obsługi! możesz wybrać paczkomat a paczka trafia do auta gdzie kurier mówi, że nie może znaleźć paczki!!
NIE POLECAM!!!ZaletybrakWadypoziom obsługi -
~Gośka / 2022-12-23 19:56Ocena: 1.67 / 5
Kurier nie dostarcza przesyłki wpisując że odmówiłam przyjęcia a nawet się nie pojawił z przesyłką mimo że oczekiwałam go od rana. Infolinia to jakaś pomyłka kilkakrotnie dzwoniłam żeby wysłano przesyłkę z powrotem do mnie sprzedający też interweniował w końcu obiecano dostarczyć ponownie efekt przesyłkę zwrócono do nadawcy.Załosna firma kurierzy i cała reszta nie polecam ZaletyŻadne jak dla mnieWadyOd kurierów po całą resztę beznadzieja -
-
~Grażyna / 2020-03-25 13:30Ocena: 1.67 / 5
Masakra jakaś wysłałam paczkę 17 .03 paczkomatem i od 18.03 paczka leży na sortowni nie wiadomo czemu??dzwoniłam trzy razy na infolinię ciągle mówią że reklamacja przyjęta dziś jest 25.03 a paczka dalej leży na sortowni. ZaletybrakWadyopóźnienie -
~Greg / 2021-04-18 20:27Ocena: 1.67 / 5
Paczka zamiast w paczkomacie została przekazana do paczkopunktu, który jest czynny do 17:00,czyli w godzinach mojej pracy. Po to zamawiam do paczkomatu, by móc odebrać paczkę 24h na dobę. I nie ma opcji, by paczkę odebrać, bo punkt zamknięty. Absurd. WadyZostawianie paczki w paczkopunktach czynnych do 17:00,zamiast w paczkomatach całą dobę. -
~Grzegorz / 2020-01-28 08:27Ocena: 1.67 / 5
Od dnia 18/01 minęło już 10 dni a przesyłka nadal tkwi w uszkodzonym paczkomacie. InPost nie wie kiedy i gdzie będzie można odebrać przesyłkę. Na moja prośbę przekierowania do innej maszyny, okazało sie to "niemożliwe"(?)
Dzwonię. Wysyłam maile, dzwonie, składam reklamacje, ale InPost ma to w dupie. Nikt nic nie wie, i nie widać żadnej chęci okazania pomocy i rozwiązania problemu,
Banda idiotów.ZaletybrakWadyNieudolność w rozwiązaniu ;problemu, brak rzetelnych informacji, niedouczony personel infolinii -
~Grzegorz / 2021-10-02 14:23Ocena: 1.67 / 5
Kurier pracujący w InPost Kielce pod numerem telefonu
+48504486848 to prawdziwy idiota z krwi i kości. Dostarczając paczkę wjechał samochodem dostawczym z tyłu domu po nowym trawniku robiąc w nim koleiny, jednym słowem człowiek bez mózgu. -
~Grzegorz / 2022-06-22 13:01Ocena: 1.67 / 5
Zamówiłem se wk dzik czekałem 5 dni i z 6 sztuk picia dotarło tylko 3 i reszta się wylała nie polecam -
~Grzegorz / 2022-07-27 19:01Ocena: 1.67 / 5
Przez kuriera ktury nie kuma albo nie chce kumac straciłem ważną przesyłkę. -
~Gwidon / 2019-11-27 18:30Ocena: 1.67 / 5
tragedia, jesli zalezy wam na czasie i zdrowiu to radze unkac, a nawet omijac szerokim lukiem! Zaletybrak -
~h / 2022-07-22 16:49Ocena: 1.67 / 5
W ciągu miesiąca zostały uszkodzone cztery paczki na łączną wartość ponad 4 tysięcy. Do wysylek używane są nowe kartony, towar zabezpieczany jest folią, papierem, taśmą... To jest żart, nawet nie otrzymaliśmy informacji o tym że ostatnia paczka od kilku dni jest procesowana. DNO -
-
~Halina / 2025-06-21 14:45Ocena: 1.67 / 5
Wiele razy zamawiałam do paczkomatu, zawsze otrzymywałam sms z informacją o tym, że dostarczono zamówienie do paczkomatu. Niestety tym razem nie otrzymałam sms-a i zamówienie wraca do nadawcy. Jestem wściekłą potrzebowałam tego co zamówiłem przed planowanym wyjazdem. Nie wiem dlaczego sms nie został do mnie wysłany. Zaletynie wiem bo nie dostałamWadynie wiem bo nie dostałam -
~hbs369 / 2021-03-20 13:37Ocena: 1.67 / 5
Ostatni raz zamówiłem coś przez InPost Kurier. Kurier ewidentnie leci sobie w kulki, przez 4 dni paczka była "w doręczeniu" i piątego dnia "zwrot do nadawcy". Zero kontaktu od firmy. Kpina. Omijać szerokim łukiem! ZaletyBrakWadyBrak zalet -
~Heeeh / 2021-02-22 12:24Ocena: 1.67 / 5
Jest to najgorsza firma kurierska. Otrzymałam paczkę, która była uszkodzona, mimo informacji "ostrożnie nie rzucać", nadawca wysłał mi drugą paczkę, która również dotarła uszkodzona, kurierzy w ogóle nie patrzą na przesyłki, gdyby z własnej kieszeni zwracali za uszkodzony towar to by nauczyli się ostrożnie obchodzić z przesylkami. Po złożeniu reklamacji w sprawie zwrotu pieniędzy otrzymalam informację odmowną, po odwołaniu się znowu decyzja odmowna. Bezprawnie oszukują ludzi, nie chcą oddawać pieniędzy za uszkodzony towar, wciskając kit, że to wina Nadawcy, obłęd nie firma. Zamknijcie się, bo tak traktując ludzi daleko nie podzialacie. ZaletyBrakWadyKurierzy i dział reklamacji -
~Hgfffz / 2023-07-17 13:58Ocena: 1.67 / 5
Bardzo słabo firma zgubiła paczkę i nie poczuwa się do zwrotu pieniędzy, nie polecam ZaletyBrakWadyBrak prodesjonalizmu
strona 136 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- nastepna »
