strona 135 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- nastepna »
-
~Ewa / 2022-12-07 19:32Ocena: 1.67 / 5
Kurier nie dojeżdża na czas, jest arogancki i niegrzeczny , zdarzyło się że nie przyjechał w ogóle tłumacząc się niedokładnym adresem pomimo moich telefonów i podania dokładnego adresu i długiego oczekiwania
Nie polecam -
-
~Ewa / 2023-03-17 09:40Ocena: 1.67 / 5
Mam wrażenie że InPost nie jest zainteresowany rozmową z klientem. Nie ma żadnego numeru telefonicznego pod którym można wyjaśnić cokolwiek z człowiekiem. Prośba o pisanie bez błędów też jest nie na miejscu ponieważ klientami inpostu są ludzie z różnych środowisk. -
~Ewa / 2025-06-13 07:45Ocena: 1.67 / 5
Najgorsza firma. nie można przekierować paczki do paczkomatu czy np. żabki tylko do sąsiada. Idiotyzm. Aplikacja czasami nie daje powiadomień o paczce, tłumaczą się że wiadomość poszła na maila. Kto sprawdza odbiór paczki na mailu? Nie polecam. Wkurza mnie, że nie mam czasami możliwości wyboru inne firmy kurierskiej. Wadynie można przekierować paczki do paczkomatu, Aplikacja czasami nie daje powiadomień o paczce -
~Ewa k. / 2025-08-06 18:20Ocena: 1.67 / 5
Dostałam protokół z którego jason wynika, że kurier uszkodził przesyłkę przy doręczeniu,zdjęcia na których widać że jest wypełnienie paczki, a i tak się dowiedziałam że uszkodzenia mechaniczne wynika że źle spakowanej przesyłki. Oczywiście reklamacja odrzucona i w końcu przyszła pora żeby zmienić firmę kurierską ZaletyIlość paczkomatówWadyNie uznają reklamacji!!!! -
~Ewela / 2021-05-12 09:55Ocena: 1.67 / 5
Nie polecam ! Któryś raz z kolei przez inpost problemy z doręczeniem paczki . Kurierzy bardzo nie mili oburzeni wręcz ze maja dostarczyć paczkę ! Z pewnością było to ostanie zamówienie przez firmę inpost!!! Jest znacznie więcej firm godnych polecenia oraz bez problemowych !!!!! ZaletyNie miły kurierWadyBardzo nie miły kurier któryś raz z kolei problem z dostarczeniem paczki oraz ze strony firmy nie miły telefon z pouczeniem -
~Ewelina / 2022-03-18 11:41Ocena: 1.67 / 5
Skandal. Zamówiłam suchy lód na paczkomat. Standardowa procedura. Paczka się opóźniła. Mimo próźb, nie było kszt dobrej woli. Prosiłam abym mogła odebrać paczkę od kuriera który już woził ją po mieście. Chciałam dojechać gdzie będzie trzeba. Nie bo procedury. Musiałam 50 dzieci poinformować, że zaplanowane warsztaty nie odbędą się, bo w impost nie ma człowieka, są tylko głupie wyklepane na pamięć teksty. Przez brak dobrej woli ponad 50 rodzin ma złą opinię o impost.Bo nie omieszkałam Wszystkich poinformować jaka firma zawaliła. Brawa dla Was. Można było tego uniknąć, bardzo łatwo WadyBrak dobrej woli, brak samodzielnego myślenia -
~Ewelina / 2022-07-14 19:06Ocena: 1.67 / 5
Ostatnio tragedia! Przesyłki dostarczane o bardzo późnych godzinach, często po 22 godzinie. Kurier odbiera paczkę rano a potem ta paczka tkwi dwa dni w sortowni albo jakimś oddziale. Od kilku miesięcy jest masakra. Chyba przestanę zamawiać do paczkomatu InPost. W dodatku często nie działa otwieranie skrzynek przez aplikację. Dodzwonić się do firmy nie da rady, włącza się jakiś automat czy robót. Żenada!!!! ZaletyBrakWadyOpóźnienia, brak kontaktu telefonicznego z firmą, nie działające zdalne otwieranie skrzynek -
~Ewka / 2024-11-20 15:24Ocena: 1.67 / 5
Punkt kurierski w Wyszkowie, Okrzei 61c.
Pani tam snująca się to tragedia pracownicza. Błądzi wśród rozsypanych po podłodze pączek jak dziecko ee mgle, nie może niczego znaleźć. W 15 minut załatwiła dwóch klientów. Najlepsze jest to, że pracę wykonuje z osem w ręku. Psem, żywym psem. Wszędzie i wszystko robi trzymając psa, bezradnie grzebiąc jedną rączką w porozwalanych paczkach. To punkt kurierski czy schronisko dla zwierząt i praca chroniona?ZaletyJestWadyPracownik. -
-
~exzz11 / 2022-07-26 13:25Ocena: 1.67 / 5
pudełko z paczkomatu wyciągnąłem podarte, otwarte na tyle że ze spokojem mógł sobie coś podwędzić albo zobaczyć co w niej się znajduje, nie polecam, szkoda nerwów! -
~fantom / 2022-06-24 21:05Ocena: 1.67 / 5
kurierzy to debile, paczki nawet im się nie chce dostarczyć tylko zwracają -
~Firma / 2022-04-29 22:13Ocena: 1.67 / 5
Porażka poraz kolejny firma inpost mnie okradła tym razem za ponad tysiąc złotych brakuje towaru .Przy zakupie towaru będę nalegał tylko nie inpost ,po prostu zwykłe złodziejstwo. -
~Forumowic / 2021-09-16 09:37Ocena: 1.67 / 5
Obsługa kuriera to masakra przeklinają wyzywają klijentów którzy mają odebrać paczkę,1minutę nie chce mu się poczekać aż dojdzie się po odbiór a jak przesyłka jest opłacona to wrzucają przesyłkę za płot na posesje ZaletyWmiarę szybka dostawaWadyNiemiła obsługa chamy zero kultury -
~Franek / 2023-03-28 18:49Ocena: 1.67 / 5
List z ważnymi terminowymi dokumentami dotarł po 6 dniach; wysłany w piątek został odebrany we wtorek wieczorem, czyli u adresata w firmie będą w środę rano Wadydługi czas dostawy, słaba infolinia -
~Frank / 2023-07-28 22:55Ocena: 1.67 / 5
Na dwie pszesylki system wydał jeden numer etykiety. Kurier paczki przyjął, odbiorca otrzymał sms, że przesyłka dziś dotrze. Po czym paczki zostały zwrócone do nadawcy. Stan w jakim wróciły.. O ZGROZO!!! Porozrywane, podziurawione, pogniecione, mało że zawartość nie wyleciała. A reklamację??? Odrzucone z powodu braku dokumentacji, jak twierdzi In post, choć pełna dokumentacja z fotografiami wyslana. Nie mówiąc już o braku zwrotu kosztów przesyłki. Ludzie gdzie my jesteśmy, w jakim czasie żyjemy??? Co to za szajs ta firma, po co ten regulamin i lanie wody o lojalnym funkcjonowaniu firmy.
Nie polecam. Funkcjonowanie usługi na poziomie zerowym.ZaletyZEROWadyJak wyżej -
~Freydis / 2021-12-23 10:33Ocena: 1.67 / 5
Jeśli paczkomaty są przepełnione, to powinno się dzwonić do klienta, bo meila nie od razu ludzie sprawdzają, nie każdy ma czas siedzieć cały czas przed komputerem, istnieją telefony. Aby można było odebrać samodzielnie paczkę z magazynu za pokazaniem numeru paczki. Obecnie in post jest dla mnie spalony. ZaletySzybko paczki przychodzą. Po dwóch dniach. Ale strasznie długo trzeba czekać na przelewy.WadyKurierzy nie dbają i nie traktują paczki delikatnie, wręcz rzucają paczkami. Jeśli nie ma miejsc w pobliskim paczkomacie to dają do innego paczkomatu gdzieś gdzie nie mam pojęcia, nie informując klienta telefonicznie, tylko drogą meilową. A powinno się dzwonić, jest numer podany na etykiecie. -
~G / 2023-10-04 13:10Ocena: 1.67 / 5
Niestety kiedy są pomylone paczki, uczciwie odda się ta niewłaściwą, inpost nic więcej nie zrobi, nawet nie zwróci pieniędzy za zagubiona przesyłkę...dział reklamacji to żal...
Reklamacja
IPR12537242ZaletyBrakWadyDział reklamacji -
-
~Gif / 2023-02-09 23:05Ocena: 1.67 / 5
Wysyłki InPost to największa żenada kurierska. Żaden inny dostawca przesyłek nie jest tak ignorujący klientów jak InPost z Zielonej Góry. Brak powiadomień sms (choć numer zawsze podany), powiadomienia mailem są dostarczane godzinę przed przybyciem kuriera, paczki rzucane gdzie popadnie, lecz i tak to wolę niż odsyłanie paczek do nadawcy. Kurierzy innych firm, po nie zastaniu adresata podejmują próbę dostarczenia paczki na drugi dzień, a nie dwie, trzy godziny po pierwszej nieudanej próbie, trzeba się liczyć z tym, że skoro raz nas nie było w ten dzień to może nie być i drugi. Ale lepiej odpier... 2x robotę w jeden i odesłać bo po co jeździć dwa razy. Żadnego kontaktu, żadnej współpracy, żadnej informacji. Innym jakoś chce się więcej. Ostatniej, odesłaniej przesyłki nie wybaczę... -
~Gisia / 2020-03-27 13:39Ocena: 1.67 / 5
Paczkomaty super.I tyle pozytywnego.Dwa razy byłam zmuszona zamówić kurierem InPost i nie mogę powiedzieć nic dobrego.Nie dzwonią przed dostawą,następnego dnia przyjeżdżają o tej samej porze i paczka wraca.Masakra.Na infolinii Pani nawet nie przeprosiła w imieniu kuriera tylko bez emocji odmówiła swoją wyuczoną wersję i tyle.Nigdy nie zamówię kurierem InPost. -
~Gocha / 2021-01-17 19:38Ocena: 1.67 / 5
Kurier nie pierwszy raz zachowuje się jakby łaskę robił i wolontariat odwalał. Ja też pracuję, dziecko trzeba że szły odebrać, a ten.ma.pretensje, nawet jak.ku daje dwa dodatkowe terminy. ZaletyPaczkomatyWadyZachowania kuriera -
~Gocha / 2022-04-07 11:18Ocena: 1.67 / 5
O ile paczkomaty to świetna sprawa, tak kurierzy to faktycznie tu za karę pracują w ramach prac interwencyjnych. jeden robił łaskę w skutek czego nie dostarczył mi umowy z banku. Drugi notorycznie zastawia wąski przejazd między sklepem a paczkomatami podczas ładowania do nich paczek. Udaje, że nie widzi, że robi się korek. Miejsca jest na tyle, że jakby zatrzymał się o metr w lewo, zrobiłby przejazd, ale nie, po co? Nie reaguje na prośby, zawsze musi konczyc się wezwaniem patrolu i skargą na infolinię. Zaletytylko paczkomatWadyzachowania kurierów
strona 135 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- nastepna »
