Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8499 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Dtrn / 2023-09-08 14:11
    Ocena: 1.67 / 5
    Poraz kolejny paczka błąka się między oddziałami nie mogąc trafić do właściwego,może jednak kiedyś dotrze?Bardzo zniechęcające,chyba pora zmienić dostawcę przesyłek.
    ZaletyJuż nie ma.
    WadyLogistyka coraz bardziej szwankuje.
  • ~dzulaj / 2023-04-06 16:29
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie mogę otworzyć skrytki z paczką już 3 dni... Rozmowa z panią na infolinii w niczym nie pomogła, pomimo że już 2 raz dzwonię. Ostatni raz zamawiam paczkę do paczkomatu InPost. Nie polecam tej firmy.
  • ~Edith / 2022-04-13 19:40
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier uszkodził mi przesyłkę - z paczkomatu odebrałam paczkę całą w tłustej substancji. Przepadła zawartość. Złożyłam reklamację, dostali zdjęcia paczki, nawet takiej jeszcze leżącej w Paczkomacie. Po miesiącu jak się upomniałam o odszkodowanie, bo nie miałam odpowiedzi na reklamację przekazali mi że zostawia ją bez rozpatrzenia, bo nie ich wina, bo zdjęcia uszkodzonej paczki to za mało. Powołują się na przepis który ich nie dotyczy. Wg nich kurier nie popełnił błędu... A ja zostałam bez zawartości, bez pieniędzy... NIE POLECAM! Nie potrafią wziąć odpowiedzialności. Zatrudniają niekompetentnych ludzi a klient za to płaci.
    ZaletyBrak
    WadyKiepska obsługa, kiepska jakość usług. Kiepska obsługa klienta.
  • ~Eduard / 2022-02-18 10:03
    Ocena: 1.67 / 5
    Dziś miałam odebrać przesyłkę kurierem. Zachowanie kuriera w stosunku do mnie jako klienta było jak w stosunku do psa!!! Kurier kazał mi podpisać i zapłacić za coś, czego nawet nie pokazał, przynajmniej jak wygląda paczka !!! PrzezInfolinie zostałem poinformowany, że ​​sprawdzanie stanu zawartości nie jest obowiązkiem kuriera!!! Jak to możliwe???...jeśli idziesz do sklepu, to czy nie wolno oglądać tego, co kupujesz?...zwłaszcza, że ​​według opinii w InPost jest ogromny procent uszkodzonych przesyłek!!! Nie wybrałem firmy do odbioru przesyłki, to był mój pierwszy i ostatni kontakt z InPost! Ta firma musi albo zmienić swoje nastawienie do ludzi jako klientów, albo po prostu przestać istnieć na rynku pocztowym!!! Szkoda tylko, że ocena pracy tej firmy mieści się tylko w przedziale od +1 do +5… postawiłbym -100.
  • ~Edyta / 2021-09-18 11:17
    Ocena: 1.67 / 5
    Najpierw paczka leżała 2 doby w oddziale, potem została wydana do doręczenia, po czym znowu jest przyjęta w oddziale, zamiast leżeć w paczkomacie. I tak sobie to trwa i trwa. Przy zamawianiu towaru, przy inpost było zapewnienie, że w paczkomacie będzie 16.09,dzisiaj jest 18.09 sobota, więc paczka być może wyląduje w paczkomacie 20.09. chociaż pewności nie mam. Takie reklamy firmy o dostarczaniu pączek przez 7 dni w tygodniu, można między bajki włożyć. Swoją drogą za kłamliwe reklamy są kart finansowe.
    ZaletyBrak
    WadyNiedotrzymywanie terminów dostaw
  • ~Edyta / 2022-09-21 15:51
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczki nadane 19.09.2022 miały być 20.09.2022 dostarczone do paczkomatu. Niestety tylko jedna paczka została dostarczona około godziny 21 ... Czekam specjalnie na folie do samochodu i mąż wziął specjalnie wolne na ten dzień żeby odkleić nią auto niestety kurier ma to w dupie i paczek dalej nie ma a od 20.09.2022 od godziny 8:00 widnieje że do doręczenia. Dzwoniłam na infolinię ale jak zawsze nikt nic nie może poradzić. Nie polecam
    Już drugi raz jest taka sytuacja ... A mąż wolne wziął na darmo bo foli do tej pory nie ma a już jest godzina 16!!!!!????????????????????????
    ZaletyŻadnych
    WadyDrugi raz już kurier ma w dupie swoją pracę i nie dostarcza przesyłek na czas
  • ~Edyta / 2023-07-12 20:20
    Ocena: 1.67 / 5
    InPost = tragedia, masakra i chamstwo jeśli chodzi o kurierów. W informacji o przewidywanym dniu dostawy jest telefon do kuriera, który telefonu nie raczy odebrać. Napisałam smsa - brak jakiejkolwiek reakcji przez kilka godzin. Ponownie zadzwoniłam - też brak odbioru.... Po czym dostaję maila, że kurier nie zastał nikogo w domu. Kiedy zadzwoniłam na ich "pomoc" panienka przekazała mi, że kurier nie ma obowiązku dzwonić przed dostawą i pracuje do 17.00. To po jaką chole..ę informuję, że kurier pracuje w godzinach 9.00-19.00????
    Chyba się firmie InPost w tyłku poprzewracało. Za dużo mają klientów. Mam nadzieję, że jeszcze przyjdzie im się o każdego klienta mocno starać.
    Nigdy nie skorzystam z kuriera firmy InPost!!!!!!!!
    Zaletypaczkomaty - ok
    WadyKurierzy - do czego
  • ~eeeeeeee / 2021-12-30 12:14
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie potrafią rozwiązać błędów które same spowodowali. Odsyłają paczki do nadawcy przez błąd w ich systemie, nie zamierzają niczego wytłumaczyć na infolinii, sprawę mają gdzieś. Widzą tylko numerki i regulamin a nie człowieka, którego krew zalewa przez ich zaniedbanie. Bez poleceń.
    Zaletybrak
    Wadywszystkie
  • ~Ela / 2021-04-11 21:20
    Ocena: 1.67 / 5
    Najgorsza firm kurierska jaka istnieje
    Wykupiłam pakiet paczka w weekend i od piątku do poniedziałku paczka leżała w magazynie mimo ze powinna być w weekend, dopiero w poniedziałek rano dostarczona do paczkomatu
    ZaletyBrak
    WadyBrak punktualności , w czterech literach maja klientów,
  • ~Elemele / 2021-07-23 15:43
    Ocena: 1.67 / 5
    Bardzo nie polecam paczka z Shein,zapłacona z góry kurier nawet się nie pojawił,na stronie paczki pisało że paczka została odrzucona przez odbiorce chociaż nawet nie pojawił się.
    ZaletyBrak
    WadyPrzedłużająca się dostawa
    Nikt nie ponosi odpowiedzialności za paczkę zwłaszcza firma
    Każą wypełnić reklamację i czekać
  • ~Eliza / 2020-05-22 14:11
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie polecam. 2 razy kurier nie przyjechał, czyli nie dowiózł paczki stwierdzili ze nikogo nie było i zostawili awizo. W skrzynce nic nie było. I zostałam obciążona przez nadawcę na wysyłkę,poniewaz wróciła do niego. Tym razem chciałam zapłacić kartą wiadomo bezpieczniej, w emailu przyszło że kurierzy wyposażeni są w terminal. Niestety nie było możliwości płatnością terminalu ponieważ kurier go nie posiadał.
    ZaletyNie ma
  • ~Elżbieta / 2020-03-27 20:54
    Ocena: 1.67 / 5
    Brak kontaktu z oddziałem i z kurierem.Paczka zamówiona do paczkomatu krąży w samochodzie kuriera od 3 dni co widać w śledzeniu przesyłki.Na infolinii nie potrafią określić kiedy dotrze ani jak rozwiążą problem.Brak propozycji innego odbioru przesyłki.
    ZaletyBrak
    WadyBrak organizacji i poszanowania klientów
  • ~Emilia / 2020-02-13 17:45
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier przybywa bez żadnej uprzedniej informacji w godzinach porannych. Jednego dnia o 8.00, następnego o 8.00. Dokonuje jednej próby dodzwonienia się do odbiorcy (stojąc już pod drzwiami). Nie udaje mu się nawiązać połączenia (nie każdy ma możliwość w pracy odebrac telefon), odsyła się więc paczkę do nadawcy, bo „taką mają procedurę”. Żadnego realnego kontaktu, brak awiza, po prostu dramat! To najgorzej zorganizowana firma kurierska!!!
    ZaletyBrak
    WadyObsługa i podejście do klienta
  • ~Emilia / 2021-02-19 12:36
    Ocena: 1.67 / 5
    Krótko i na temat : chciałam nadać paczkę w paczkomacie . Postępowałam zgodnie z instrukcjami . Mimo wszystko system nie zanotował , że umieściłam paczkę w skrytce . Telefony do inpostu i udawanie , że interesuje ich sprawa . Gdy to nie podziałało - reklamacja . Rozpatrzona oczywiście negatywnie . Czemu ? Bo przecież nie włożyłam paczki i tylko ja zarejestrowałam . O to właśnie chodziło , że włożyłam a paczka zginęła . Paczka za prawie 400 zł .
  • ~Eugeniusz / 2020-04-19 10:35
    Ocena: 1.67 / 5
    Firma badziewie,nie wiadomo gdzie przyczyna? Czy organizacyjnie,zarządzanie firmą,niewłaściwi ludzie na stanowiskach,czy wykonanie zleceń może zbyt dużo "leni" w tej instytucji tak jak w poprzedniej komunistycznej erze.
    W każdym razie dość!!!.Będę unikał tej firmy,która wstrzymuje dostawy towarów.Szczególnie żle "in Post" funkcjonuje w Poznaniu,po dostarczeniu do centrali,przesyłka musi odleżeć kilka dni.Bez nadzieja.Może zmienić szefa tej placówki który nie umie egzekwować dyscypliny???
    Zaletycena usługi,którą dyktuje konkurencja.Poza tym innych zalet brak!
    WadyPrzewlekłość czasowa dostaw szczególnie w Poznaniu,Przetrzymywanie przesyłek na "magazynowej kwarantannie".
  • ~Eva / 2022-07-27 17:14
    Ocena: 1.67 / 5
    Zamówiłem paczkę przez Aliexpress do paczkomatu InPost Paczka dotarła ale do paczkomatu ponad 340km od mojego miejsca zamieszkania InPost wypial się twierdząc że to wina Aliexpress ale paczka jest u nich wiec proszę o nadanie paczki na inny adres a oni że nie ma takiej opcji Żart kpina zero pomocy
  • ~Evi / 2021-07-02 10:56
    Ocena: 1.67 / 5
    Żenujaca obsługa. Paczki przychodzą rozwalone a i tak nie przypisują sobie winy.
    Obsługa klienta ponizej krytyki - nic nie wiedzą nic nie mogą zrobić, a Klient ma płacic i czekać czekać czekać....
    Korzystam tylko dlatego że niektórzy moi Klienci sobie życzą, ale jakość spadła baaaardzo nisko
  • ~Evi / 2022-04-01 14:30
    Ocena: 1.67 / 5
    Totalna porażka, nie polecam! Kurierzy to porażka, czyste chamstwo. "Pani kurier każe mi zejść na dół bo ona ma Paczkę dla mnie. Po czym jak usłyszała że jestem w pracy odpowiada " TO PO CO SIE ZAMAWIA PACZKE"
  • ~Ewa / 2020-01-17 15:19
    Ocena: 1.67 / 5
    Pracowałam kiedyś na infolini Inpost. To była najgorsza praca w moim życiu. Firma bardzo nie kompetentna. Kurierzy - często mówili wprost do klienta, że za te pieniądze to im się nie chce robić. Na reklamacje w sprawie zaginionej paczki trzeba było czekac miesiacami. Jak klient dostał odszkodowanie to firma i tak mu go nie wypłacała. Trzeba cały czas było zwodzić klienta, że wysłało się ponagleni o odszkodowanie do odpowiedniego działu.
    Oddzialy nie odpisywały bo po co, nie one musiały sie tłumaczyć przed klientem.
    DNO !!!!
    Zaletynic
  • ~Ewa / 2022-02-07 12:29
    Ocena: 1.67 / 5
    Moją przesyłkę zagubili, gdy się odnalazła z niewłaściwą etykietą z winy ich kuriera,przepakowali i po 10 dniach przesyłka dotarła do adresata.
    Niestety odbiorca po takim czasie zrezygnował z paczki,ponieważ musiał zamówić drugi towar. Firma InPost nawet nie raczy wysłać maila z przeprosinami za zaistniałą sytuację.
    Zawiodłam się bardzo.
Dodaj własną opinię »