Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8499 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Bartek / 2020-07-24 10:29
    Ocena: 1.67 / 5
    Żenada. Czekałam tydzień na przesyłkę, kurier podjął jedna próbę dostarczenia paczki, ale stwierdził, że nikogo nie było w domu, chociaż cały czas czekałam na paczkę. Nie podjął się drugiej próby doręczenia, a zamiast tego po paru dniach bez żadnego kontaktu paczka została odesłana do nadawcy.
  • ~Basia / 2022-03-10 18:49
    Ocena: 1.67 / 5
    Moja paczka już idzie 10 dni nawet nie jest wyjęta z paczkomatu ja pierdziele ile można czekać
  • ~Bbar / 2020-04-15 14:01
    Ocena: 1.67 / 5
    Brak kultury bezczelnie zachowanie ani dzień dobry ani do widzenia żenada zróbcie coś z tym
    WadyBrak kultury bezczelnie zachowanie
  • ~Beata / 2021-05-14 10:37
    Ocena: 1.67 / 5
    Jestem rozczarowana tym co się dzisiaj stało z moimi paczkami w dniu wczorajszym paczki odebrane przez kuriera wogóle nie zostały wprowadzone do systemu mało tego miały być doręczone następnego dnia ponieważ była w nich żywność która miała trafić do osoby znajdującej się w szpitalu . Doskonale wiemy jakie jest jedzenie w naszych szpitalach i mamy dzisiaj piątek czyli paczki które miały dzisiaj trafić do osoby w przebywającej w szpitalu trafią na śmietnik ponieważ będą dostarczone dopiero w poniedziałek i wszystko jedzenie będzie do wyrzucenia żenujące to co zrobiła tym razem firma inpost . Dzisiaj nie można już ufać nikomu zapłacone za usługę która została wykonana nie tak jak powinna . SKANDAL .


  • ~Beata / 2022-08-27 16:42
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie polecam tej firmy, ponieważ nie wysyłają sms-ów do klientów o paczce do odbioru, skąd klient ma wiedzieć że paczka przyszła, do tego kodu odbioru paczki również nie przychodzą, a kiedy dzwonię zgłosić problem Pani mi odpowiada że jeśli mamy aplikacje to smsy nie przychodzą i nie ma problemu. A klient musi po raz kolejny płacić za powrót i ponowne odesłanie paczki
  • ~bellla ela / 2022-04-21 16:11
    Ocena: 1.67 / 5
    Czekam na Paczkę od 3 dni i dalej nie przywożą
  • ~Bla / 2022-01-20 12:03
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurierzy beszczelni. Dzwoni z awanturą w końcu okazało się, że on się pomylił. Dno
    ZaletyBrak
  • ~Bob / 2021-03-20 12:45
    Ocena: 1.67 / 5
    Firma poinformowała o dostawie w danym dniu. Kurier nie przyjeżdża. Wpisują, bez jakiegokolwiek kontaktu z klientem
    Umówiono inny termin dostawy lub nie zastano odbiorcy mimo , że czekał na dostawę.
    Przyjeżdżają sobie w następnym dniu jak gdyby nigdy nic robiąc z klienta idiotę, a tymczasem co sobą reprezentują?
    Nie profesjonalizm i bylejakość.
    Nagminna praktyka Inpost. Więc reszcie wystawiam obiektywną opinie.
    ZaletyŻadnych.
    WadyRozwalony, towar, brak dostawy, kłamstwo w stosunku do klienta. Zwroty do nadawcy bez powodu, dla mnie dno kurierskie.
    W paczkomatach pogniecione towary, np rozwalone kosmetyki , lało się. Ciężko wyciągnąć z paczkomatu, tak upchane.
  • ~Bobi / 2020-04-15 22:04
    Ocena: 1.67 / 5
    Opinia odnośnie wysyłania paczki z managera.paczkomaty.pl IN POSt. Beznadzieja. Szybciej i bez nerwów lepiej wysłać paczkę w konkurencyjnej firmie
  • ~Bobo / 2023-09-04 15:23
    Ocena: 1.67 / 5
    Beznadzieja. Paczka nadana w piątek rano a dostarczona we wtorek. Odległość 100 km to kpina jakaś. Nie polecam!!!!
  • ~Bogdan / 2020-09-01 12:55
    Ocena: 1.67 / 5
    Nigdy więcej nie zamówię nic za granicą z dostawą do paczkomatu! Zamówiłem przesyłkę w Chinach, po niecałym miesiącu Inpost przesłał mi wiadomość na e-maila że paczka oczekuje na odbiór w paczkomacie. I wszystko byłoby ok gdyby ta wiadomość nie trafiła w SPAM. Przypadkowo przeczytałem tą wiadomość w dniu 1 Września ale okazało się że paczka 31 Sierpnia została wycofana z paczkomatu w którym przeleżała 48 godzin. Dlaczego nie dostałem SMS-a którego zawsze dostawałem od impostu w takich sytuacjach? Dlaczego po 24 godzinach od wycofania przesyłki z paczkomatu ta musi lecieć z powrotem do Chin skoro skontaktowałem się z Inpostem i wyjaśniłem sytuację? Chyba tylko brak dobrej woli!
    WadyBrak dobrej woli ze strony Inpostu.
  • ~Bolek / 2023-01-11 13:09
    Ocena: 1.67 / 5
    wczesniej problem bo świeta,teraz chyba jeszcze leczą kaca po Sylwestrze ze paczki leżą gdzieś po oddziałach,po sortowniach po kilka dni,w tej firmie już zdecydowanie siegneli dna z dostawami
    WadyTerminy dostaw są nie do przyjecia,paczki leżą gdzis po drodze
  • ~Boles / 2021-01-16 08:47
    Ocena: 1.67 / 5
    Na paczkę czekałem dodatkowo aż cztery dni, nie mogli paczki dostarczyć masakra. A jak dzwoniłem dzień po dniu, nawet dwa razy w ciągu dnia to mówili dotrze tego samego dnia i tak przekladali
    ZaletyJak dobrze idzie to dobrze chcę się zamawiać przez inpost,a czasem tragedia...
  • ~Boszka / 2020-09-18 17:32
    Ocena: 1.67 / 5
    Jestem nie zadowolona z obsługi .Zgubili paczkę ,Na wyjaśnienia czekam długo .Zgłoszę to na policji to jest kradzież cudzej własności. . Mega nie polecam.
  • ~Bożydar Męczypała / 2026-05-29 18:39
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie polecam paka jedzie opozniona 2 dni a mi sie jarac chce nie polecam
    Zalety+ Chociaz van wyglada taki jak do porywania dzieci
    Wady- Dlugi czas dostawy
  • ~Bubulgator / 2023-11-22 13:26
    Ocena: 1.67 / 5
    Przewoźnik nie wywiązuje się z zadeklarowanych terminów doręczenia. Próby wyjaśnienia sytuacji z konsultantami nie dają efektów.
  • ~Bylku / 2021-01-07 14:59
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka została umieszczona w skrzynce która była dwa razy mniejsza od paczki, wepchnięta na sile i przez dziurkę w skrzynce nie było jej widać, dopiero po otworzeniu skrzynki można było wydobyć ja w trzech częściach cała porwana od wpychania na sile. Kurier nie zadzwonił, nie powiadomił o zostawieniu paczki w skrzynce ( gdzie nawet nie pomyślałabym żeby zostawić paczke tej wielkości w tak małej skrzynce ) po interwencji zadzwonił zdenerwowany ze dzwonił a ja nie odbierałam gdzie specjalnie cały dzień byłam pod telefonem bo czekałam na paczke a z powodu pracy zdalnej nie mogłam stać cały dzień pod oknem , za każdym razem dzwonił do mnie kurier wiec brak kontaktu był dla mnie niepokojący.
    ZaletyŻadne
    WadyKurierzy wykonują prace na odwal się, nie dbają o opinie firmy a co ważne o zadowolenie klienra
  • ~bylyklient / 2022-07-28 09:10
    Ocena: 1.67 / 5
    1. Paczka umieszczona w paczkomacie - system jej nie odnotował.
    2. CZas na rozpatrzenie reklamacji 48h.
    3. Obawa przed kradzieżą paczki. Informacja od pracownika o zablokowaniu skrzynki w paczkomacie - możemy być zatem spokojni, tylko kurier ma dostęp. NA pewno nie zginie.
    3. Codziennie kontakt z infolinią - 3-4 x dziennie. Za każdym razem uzyskiwanie innych informacji.
    Codziennie rano informacja: kurier przeszuka paczkomat, wieczorem kurier nie dotarł do paczkomatu. Inne opcje: kurier nie posiada kluczy.Codziennie infor: trzeba byc cierpliwym i czekać.
    Inne info: wykonana interwencja, ponowna interwencja ( mimo braku wykonania 1 interwencji , czyli przeszukania paczkomatu)
    5. W miedzyczasie info, że paczka się już "raczej"nie znajdzie.
    6. Kolejny tel; znalezienie paczki , jest w drodze.
    7. Weryfikacja poprzedniej infor: kurier jeszcze nie przeszukał paczkomatu
    4. Brak możliwosci kontaktu tel. z kurierem lub oddziałem w W-wie nadzorującym paczkomat.PO wielu tel. otrzymanie adresu e-mail. Wysłanie 40 wiadomości - brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
    5. Zakończenie: po 4 dniach od nadania paczki, informacja, ze kurier nie odnalazł paczki w skrzynce!!! Pomimo zapewnien o zablokowaniu paczkomatu.Pytanie do inpost: jak to możliwe ??? Brak odpowiedzi.
    Prośba o sprawdzenie monitoringu : odpowiedź - jest to mozliwe wyłącznie na wniosek odpowiednich służb.
    Pytanie do inpost czy nie chcą wyjaśnic i ustalic kto ukradł paczkę - bez odpowiedzi.
    WNIOSKI;
    1. Brak wspołpracy ze strony inpost
    2. Kradzież paczki, bez woli ustalenie, kto to zrobił
    3. Lekceważenie klienta
    4. Wprowadzanie klienta w błąd
    5 PAczka nadana w DHL - po 24 h - otrzymanie przesyłki
    6. Zgłooszenie kradziezy paczki na policję

  • ~Cat / 2020-12-13 22:50
    Ocena: 1.67 / 5
    Ta firma to porażka. Pojechałem nadać paczkę, nie dało się zeskanować kodu, później nie mogłam włożyć paczki bo miała dokładnie 8 cm wysokości. Co to w ogóle ma być? Wróciłem do domu z niczym, ale będę pamiętał, żeby nie korzystać z beznadziejnych firm takich jak ta.
    ZaletyNie ma
    WadyBeznadziejna firma
  • ~cis / 2025-11-15 14:15
    Ocena: 1.67 / 5
    Czekałam na paczkę, która miała przyjść do paczkomatu, nie przyszła, została odesłana do nadawcy bez podania przyczyny. To już kolejna nieudana współpraca z tą firmą.
Dodaj własną opinię »