strona 132 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- nastepna »
-
~Bartek / 2020-07-24 10:29Ocena: 1.67 / 5
Żenada. Czekałam tydzień na przesyłkę, kurier podjął jedna próbę dostarczenia paczki, ale stwierdził, że nikogo nie było w domu, chociaż cały czas czekałam na paczkę. Nie podjął się drugiej próby doręczenia, a zamiast tego po paru dniach bez żadnego kontaktu paczka została odesłana do nadawcy. -
-
~Basia / 2022-03-10 18:49Ocena: 1.67 / 5
Moja paczka już idzie 10 dni nawet nie jest wyjęta z paczkomatu ja pierdziele ile można czekać -
~Bbar / 2020-04-15 14:01Ocena: 1.67 / 5
Brak kultury bezczelnie zachowanie ani dzień dobry ani do widzenia żenada zróbcie coś z tym WadyBrak kultury bezczelnie zachowanie -
~Beata / 2021-05-14 10:37Ocena: 1.67 / 5
Jestem rozczarowana tym co się dzisiaj stało z moimi paczkami w dniu wczorajszym paczki odebrane przez kuriera wogóle nie zostały wprowadzone do systemu mało tego miały być doręczone następnego dnia ponieważ była w nich żywność która miała trafić do osoby znajdującej się w szpitalu . Doskonale wiemy jakie jest jedzenie w naszych szpitalach i mamy dzisiaj piątek czyli paczki które miały dzisiaj trafić do osoby w przebywającej w szpitalu trafią na śmietnik ponieważ będą dostarczone dopiero w poniedziałek i wszystko jedzenie będzie do wyrzucenia żenujące to co zrobiła tym razem firma inpost . Dzisiaj nie można już ufać nikomu zapłacone za usługę która została wykonana nie tak jak powinna . SKANDAL .
-
~Beata / 2022-08-27 16:42Ocena: 1.67 / 5
Nie polecam tej firmy, ponieważ nie wysyłają sms-ów do klientów o paczce do odbioru, skąd klient ma wiedzieć że paczka przyszła, do tego kodu odbioru paczki również nie przychodzą, a kiedy dzwonię zgłosić problem Pani mi odpowiada że jeśli mamy aplikacje to smsy nie przychodzą i nie ma problemu. A klient musi po raz kolejny płacić za powrót i ponowne odesłanie paczki -
~bellla ela / 2022-04-21 16:11Ocena: 1.67 / 5
Czekam na Paczkę od 3 dni i dalej nie przywożą -
~Bla / 2022-01-20 12:03Ocena: 1.67 / 5
Kurierzy beszczelni. Dzwoni z awanturą w końcu okazało się, że on się pomylił. Dno ZaletyBrak -
~Bob / 2021-03-20 12:45Ocena: 1.67 / 5
Firma poinformowała o dostawie w danym dniu. Kurier nie przyjeżdża. Wpisują, bez jakiegokolwiek kontaktu z klientem
Umówiono inny termin dostawy lub nie zastano odbiorcy mimo , że czekał na dostawę.
Przyjeżdżają sobie w następnym dniu jak gdyby nigdy nic robiąc z klienta idiotę, a tymczasem co sobą reprezentują?
Nie profesjonalizm i bylejakość.
Nagminna praktyka Inpost. Więc reszcie wystawiam obiektywną opinie.ZaletyŻadnych.WadyRozwalony, towar, brak dostawy, kłamstwo w stosunku do klienta. Zwroty do nadawcy bez powodu, dla mnie dno kurierskie.
W paczkomatach pogniecione towary, np rozwalone kosmetyki , lało się. Ciężko wyciągnąć z paczkomatu, tak upchane. -
-
~Bobi / 2020-04-15 22:04Ocena: 1.67 / 5
Opinia odnośnie wysyłania paczki z managera.paczkomaty.pl IN POSt. Beznadzieja. Szybciej i bez nerwów lepiej wysłać paczkę w konkurencyjnej firmie -
~Bobo / 2023-09-04 15:23Ocena: 1.67 / 5
Beznadzieja. Paczka nadana w piątek rano a dostarczona we wtorek. Odległość 100 km to kpina jakaś. Nie polecam!!!! -
~Bogdan / 2020-09-01 12:55Ocena: 1.67 / 5
Nigdy więcej nie zamówię nic za granicą z dostawą do paczkomatu! Zamówiłem przesyłkę w Chinach, po niecałym miesiącu Inpost przesłał mi wiadomość na e-maila że paczka oczekuje na odbiór w paczkomacie. I wszystko byłoby ok gdyby ta wiadomość nie trafiła w SPAM. Przypadkowo przeczytałem tą wiadomość w dniu 1 Września ale okazało się że paczka 31 Sierpnia została wycofana z paczkomatu w którym przeleżała 48 godzin. Dlaczego nie dostałem SMS-a którego zawsze dostawałem od impostu w takich sytuacjach? Dlaczego po 24 godzinach od wycofania przesyłki z paczkomatu ta musi lecieć z powrotem do Chin skoro skontaktowałem się z Inpostem i wyjaśniłem sytuację? Chyba tylko brak dobrej woli! WadyBrak dobrej woli ze strony Inpostu. -
~Bolek / 2023-01-11 13:09Ocena: 1.67 / 5
wczesniej problem bo świeta,teraz chyba jeszcze leczą kaca po Sylwestrze ze paczki leżą gdzieś po oddziałach,po sortowniach po kilka dni,w tej firmie już zdecydowanie siegneli dna z dostawami WadyTerminy dostaw są nie do przyjecia,paczki leżą gdzis po drodze -
~Boles / 2021-01-16 08:47Ocena: 1.67 / 5
Na paczkę czekałem dodatkowo aż cztery dni, nie mogli paczki dostarczyć masakra. A jak dzwoniłem dzień po dniu, nawet dwa razy w ciągu dnia to mówili dotrze tego samego dnia i tak przekladali ZaletyJak dobrze idzie to dobrze chcę się zamawiać przez inpost,a czasem tragedia... -
~Boszka / 2020-09-18 17:32Ocena: 1.67 / 5
Jestem nie zadowolona z obsługi .Zgubili paczkę ,Na wyjaśnienia czekam długo .Zgłoszę to na policji to jest kradzież cudzej własności. . Mega nie polecam. -
~Bożydar Męczypała / 2026-05-29 18:39Ocena: 1.67 / 5
Nie polecam paka jedzie opozniona 2 dni a mi sie jarac chce nie polecam Zalety+ Chociaz van wyglada taki jak do porywania dzieciWady- Dlugi czas dostawy -
~Bubulgator / 2023-11-22 13:26Ocena: 1.67 / 5
Przewoźnik nie wywiązuje się z zadeklarowanych terminów doręczenia. Próby wyjaśnienia sytuacji z konsultantami nie dają efektów. -
-
~Bylku / 2021-01-07 14:59Ocena: 1.67 / 5
Paczka została umieszczona w skrzynce która była dwa razy mniejsza od paczki, wepchnięta na sile i przez dziurkę w skrzynce nie było jej widać, dopiero po otworzeniu skrzynki można było wydobyć ja w trzech częściach cała porwana od wpychania na sile. Kurier nie zadzwonił, nie powiadomił o zostawieniu paczki w skrzynce ( gdzie nawet nie pomyślałabym żeby zostawić paczke tej wielkości w tak małej skrzynce ) po interwencji zadzwonił zdenerwowany ze dzwonił a ja nie odbierałam gdzie specjalnie cały dzień byłam pod telefonem bo czekałam na paczke a z powodu pracy zdalnej nie mogłam stać cały dzień pod oknem , za każdym razem dzwonił do mnie kurier wiec brak kontaktu był dla mnie niepokojący. ZaletyŻadneWadyKurierzy wykonują prace na odwal się, nie dbają o opinie firmy a co ważne o zadowolenie klienra -
~bylyklient / 2022-07-28 09:10Ocena: 1.67 / 5
1. Paczka umieszczona w paczkomacie - system jej nie odnotował.
2. CZas na rozpatrzenie reklamacji 48h.
3. Obawa przed kradzieżą paczki. Informacja od pracownika o zablokowaniu skrzynki w paczkomacie - możemy być zatem spokojni, tylko kurier ma dostęp. NA pewno nie zginie.
3. Codziennie kontakt z infolinią - 3-4 x dziennie. Za każdym razem uzyskiwanie innych informacji.
Codziennie rano informacja: kurier przeszuka paczkomat, wieczorem kurier nie dotarł do paczkomatu. Inne opcje: kurier nie posiada kluczy.Codziennie infor: trzeba byc cierpliwym i czekać.
Inne info: wykonana interwencja, ponowna interwencja ( mimo braku wykonania 1 interwencji , czyli przeszukania paczkomatu)
5. W miedzyczasie info, że paczka się już "raczej"nie znajdzie.
6. Kolejny tel; znalezienie paczki , jest w drodze.
7. Weryfikacja poprzedniej infor: kurier jeszcze nie przeszukał paczkomatu
4. Brak możliwosci kontaktu tel. z kurierem lub oddziałem w W-wie nadzorującym paczkomat.PO wielu tel. otrzymanie adresu e-mail. Wysłanie 40 wiadomości - brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
5. Zakończenie: po 4 dniach od nadania paczki, informacja, ze kurier nie odnalazł paczki w skrzynce!!! Pomimo zapewnien o zablokowaniu paczkomatu.Pytanie do inpost: jak to możliwe ??? Brak odpowiedzi.
Prośba o sprawdzenie monitoringu : odpowiedź - jest to mozliwe wyłącznie na wniosek odpowiednich służb.
Pytanie do inpost czy nie chcą wyjaśnic i ustalic kto ukradł paczkę - bez odpowiedzi.
WNIOSKI;
1. Brak wspołpracy ze strony inpost
2. Kradzież paczki, bez woli ustalenie, kto to zrobił
3. Lekceważenie klienta
4. Wprowadzanie klienta w błąd
5 PAczka nadana w DHL - po 24 h - otrzymanie przesyłki
6. Zgłooszenie kradziezy paczki na policję
-
~Cat / 2020-12-13 22:50Ocena: 1.67 / 5
Ta firma to porażka. Pojechałem nadać paczkę, nie dało się zeskanować kodu, później nie mogłam włożyć paczki bo miała dokładnie 8 cm wysokości. Co to w ogóle ma być? Wróciłem do domu z niczym, ale będę pamiętał, żeby nie korzystać z beznadziejnych firm takich jak ta. ZaletyNie maWadyBeznadziejna firma -
~cis / 2025-11-15 14:15Ocena: 1.67 / 5
Czekałam na paczkę, która miała przyjść do paczkomatu, nie przyszła, została odesłana do nadawcy bez podania przyczyny. To już kolejna nieudana współpraca z tą firmą.
strona 132 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- nastepna »
