strona 130 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- nastepna »
-
~Andrzej / 2022-01-10 08:52Ocena: 1.67 / 5
Kiedyś to działało, a teraz terminy realizacji to ruletka. Ogólnie dno. -
-
~Andrzej / 2022-09-26 22:48Ocena: 1.67 / 5
Rozrywają paczki i brudza zawartość. Gdy składałem reklamację i pytałem gdzie mam wysłać zdjęcia uszkodzonej przesyłki, typo powiedział ze zdjęcia nie sa konieczne. Po upływie jakichś chyba 2 tyg. wysłali sms w którym poinformowali że nie mogą rozpatrzyć reklamacji bo nie mają zdjęć - pewnie liczyli że po paru tygodniach nie będę już posiadał dowodów partactwa Inpost... zawiedli się. Po wysłaniu im zdjęć odczekali miesiąc i stwierdzili że to wina przesyłki że się pobrudziła i uszkodziła opakowanie. Ruskie standardy Inpost. WadyChamscy kurierzy, uszkodzenia przesyłek, długie terminy dostaw -
~Andrzej / 2023-08-09 00:55Ocena: 1.67 / 5
Zawartość mojej przesyłki najprawdopodobniej ukradli mi w Ełku.Otwieram paczkę a tam pusto,tylko pełno napchanej folii.Pod spodem pudełka dziura wydarta.Paczkomat znajduje się na ulicy Mickiewicza 19 przy kwiaciarni badylek nadaną w dniu 03.08.2023r.To właśnie w tym miejscu otrzymałem paczkę ze
skradziona zawartoscia.W środku był stary mechanizm zegarka z XVIII wieku o wartości 7000 tysięcy złotych. Przesylka o numerze 63072 7787 3193 000 2373 2354.Zlodziejstwo i hamstwoZaletyŻadneWadyNiechlujnie -
~Andrzej / 2024-09-26 15:37Ocena: 1.67 / 5
I straszno i śmiesznie!InPost, to najgorszy kurier w kraju,a którego stanowczo nie polecam!Zamówiłem w sklepie Ole,Ole aparat foto CANON, a który miał mnie dostarczyć ten tragiczny kurier! Po otrzymaniu od niego maila o dostawie, prosiłem o numer telefonu kuriera, aby doprecyzować odbiór przesyłki.14 razy do niego dzwoniłem, ale nie odebrał!Nie oddzwonił do mnie, ani też nie zadzwonił przed dostawą aparatu.Zainterweniowałem mailem do InPost, po kolejnych nieudanych połączeniach, ale też nie było żadnej reakcji!I w sumie nie doszlo do odbioru przesyłki.A teraz śmieszno.Poirytowany zajrzałem dzisiaj na Google, a tutaj widzę ofertę tego aparata o 130 zeta niższą, czyli za 1369 zeta.Ofertę przyjąłem i jutro w markecie odbieram aparat. Bez świrowania, bez ignorancji, a wprost bez lekceważenia klienta, a z szacunkiem. InPost zachował się skandalicznie. Sklep Ole,ole przez niego stracił, bo nie zarobił, a ja aparat nabywam od normalnych ludzi w normalnych warunkach i bez tego chorego kwasu! A moje zdanie o tym tragicznym InPost jest takie, że oni funkcjonują w głębokim przekonani, że to nos ma być dla tabakiery, a nie tabakiera dla nosa. Brawo InPost za takie postrzeganie klientów sklepów internetowych, bo ja z tą zagrywką nie jestem pierwszym i pewnie nie ostatnim! Zaletyzero zalet, a tylko same minusy!WadyNiekompetencja, skrajne amatorstwo i lekceważenie klientów sklepów internetowych! -
~Andrzej / 2025-06-05 13:23Ocena: 1.67 / 5
Nie polecam,paczka zginęła trzy tygodnie temu,dzwoniłem,pisałem i nikt nie jest zainteresowany podobno paczka jest gdzieś w oddziale ale nie wiadomo gdzie.dodzwoniłem się na info trzy razy i zawsze to samo postarają si znaleźć paczkę i na tym się kończy a i jeszcze dwa tygodnie remu jakąś baba z działu obsługi klienta napisała SMS czy jesteśmy już w posiadaniu paczki I na tym koniec super ten dział obsługi klienta w inpost ZaletyŻadnychWadyObojętność i wyj....e na wszystko i wszystkich -
~Andżelika / 2022-04-28 14:06Ocena: 1.67 / 5
Jeśli dostarczenie paczki przez kurierów inpost wygląda tak że paczka zostaje rzucona przez bramkę bez mojego podpisu odbioru to ja się pytam kto bierze odpowiedzialność za zniszczone, złamane czy potłuczone rzeczy. A dwa kto fałszywie zamiast mnie złożył mój podpis przy odbiorze. Masakra. ZaletyBrakWadyKurier fałszywie składa za mnie podpis, paczki są rzucane za bramkę i nieważne jest ze psy mogły ja rozedrzeć, że ktoś mógł paczkę ukraść. Brak profesjonalizmu -
~Anet / 2023-05-15 18:51Ocena: 1.67 / 5
Czekałam na paczkę którą miał mi dostarczyć inpost , kurier nie umiał do mnie wtrafic , nie zadzwonił tylko adnotację napisał że jest błędny adres . ZaletyBrakWadyNie informują klientów kiedy bedą -
~Aneta / 2022-10-08 15:33Ocena: 1.67 / 5
Ostatnio masakra. Mimo to że czekałam na kuriera dwa dni się nie pojawił i jeszcze napisał że mnie nie było w domu. I paczka wróciła do nadawcy. ZaletySzybki nadanieWadyBeznadziejni kurierzy który nie chce się jechać na miejsce to piszą że nie ma nikogo w domu. -
-
~Ange / 2022-08-19 12:44Ocena: 1.67 / 5
Nie polecam tej firmy. Kurierzy opryskliwi ,niemili,jakby robili łaskę przy dostawie..tragedia.!!! -
~Angelka / 2022-01-04 18:35Ocena: 1.67 / 5
Moje 4 paczki zostały umieszczone w innym paczkomacie niż pierwotnie wybrany! Masakra! Miałam nadzieję że jeśli nie odbiorę paczek to wrócą do pierwotnie wybranego paczkomatu ale konsultant napisał mi że wrócą do nadawcy! Żenujące! Skoro ich nie odbieram to powinny byc dostarczone tam gdzie chciałam Mam obok siebie paczkomat A muszę jechać odebrać 4 km . I jeszcze bez konsultacji ze mną czy chce aby były paczki do odbioru w innym paczkomacie! Sami sobie wymyślają gdzie paczki wrzucają!!!!! WadyDużo wad -
~Ania / 2021-03-27 16:27Ocena: 1.67 / 5
Nie nie nie i jeszcze raz nie. Jedna wielka porażka ZaletyBrakWadyPełno -
~Anick / 2025-11-20 19:36Ocena: 1.67 / 5
Kurier mimo prośby sms-em o zostawienie paczki pod drzwiami, wygodnie dla siebie zostawił ją na parterze. Z ręką w gipsie dźwigałam na 3.piętro. Skargi nie da się złożyć, bo pani każe czekać, po czym połączenie się urywa. Odradzam firmę. Dramatycznie zła. -
~ANITA / 2019-11-14 15:22Ocena: 1.67 / 5
Bylejakość pod każdym względem. Kurir dostarcza paczki tylko w godzinach dopołudniowych- taką ma trasę. Zatem jesli cvhcesz ja odebrac to weź urlop w pracy i waruj. Ta firemka klienta ma w głębokim powazaniu, dostarczanie przesyłek to fikacja. POdsyłanie klienta do odleglych punktow odbioru, awizowe klamstewka to codzienność. najgorszę, że tę chorą formę dostarczania ma m.in. allegro. Zaletynie maWadysame, wiele by wymieniać -
~Anna / 2021-12-01 16:41Ocena: 1.67 / 5
Zdecydowanie nie polecam obsługi kurierskiej. Brak kontaktu. Wystawienie awizo, chociaż byłam w domu i czekałam na przesyłkę. Najgorsza z opcji dostawczych. -
~Anna / 2022-11-07 09:50Ocena: 1.67 / 5
Paczka miała być dostarczona przed południem, została dostarczona po interwencji z wielką łaska. Kurier po rozmowie ze mną poczuł się urażony i celowo opóźniał jej dostarczenie. Stwierdził w rozmowie, ze nie chce mu się dostarczyć mi dzisiaj paczki- bezczelny ignorant! Zamiast wykonywać swoją prace rzetelnie, jeździł w towarzystwie panienki i przy okazji rozwoził paczki. Za nic miał moje prośby o szybka dostawę, a w konsekwencji ignorował telefon ode mnie. ZaletyBrakWadyNiewłaściwa osoba na danym stanowisku. -
~Anna / 2023-04-20 08:57Ocena: 1.67 / 5
Jestem w trakcie oczekiwania na przesyłkę krajową. Od tygodnia otrzymuję informacje, ze jest ona w doręczeniu. Wczoraj przesłano mi kolejną, iż może do mnie dotrzeć do 12 maja. Brak rzeczywistego kontaktu z konsultantem. Wirtualny podaje niewłaściwy numer telefonu do kuriera, który jest numerem do osoby prywatnej.
To jest absurd. -
-
~Anna / 2024-05-25 20:42Ocena: 1.67 / 5
Niestety paczki pogniecione, często zniszczone. Nie poczuwają się do winy pomimo zniszczen wymyślają ze źle zapakowana była lub źle zabezpieczona, ciekawe że inni przewoźnicy potrafią dostarczyć nie uszkodzona przesyłkę. Zatrudniają byle kogo, nie szanują przesyłek klientów i jeszcze nie potrafią przyznać się do winy. Trzeba przestać ich wybierać jako dostawców to może się wezmą za jakość świadczonych usług. ZaletyW miarę szybka dostawaWadyZa dużo by wymieniać -
~Anon / 2022-06-02 14:45Ocena: 1.67 / 5
Paczka trafiła do innego paczkomatu, nie zostałem o tym w żaden sposób poinformowany -
~Anonim / 2021-04-20 16:41Ocena: 1.67 / 5
Kurier, który dowozi towar w okolicach Krosna jest bardzo niekulturalny, nie ma szacunku do klienta, chamsko odpowiada na pytania, oraz często nie wydaje reszty. Często zapomina wydać dość dużej kwoty. Gdy klient upomina się o kwotę, on udaje, że wydał pieniądze, po czym na końcu pracy dzwoni do klienta, informując, że nie otrzymał pieniędzy za paczkę. Oczywiście gdy przyjeżdża drugi raz nie oddaje reszty pieniędzy dla klienta. WadySzacunek
Odpowiedzialność
Kultura
Niekompetentność pracownika
Brak orientacji -
~Anonim / 2022-01-18 11:14Ocena: 1.67 / 5
Jeszcze w święta paczki przychodzily terminowo, często zamawiałam i przyzwyczaiłam się do trybu pracy kurierów, było świetnie i zawsze szybko przez ostatnie dwa lata. Paczki odbierane do godziny 17 były zawsze doręczane na drugi dzień. Teraz długo leżą w oddziale, zostają wydane do doręczenia bardzo późno i nikt nie obsługuje paczkomatow w weekendy. Wydłużenie wydania paczki do 5 dni i dłużej jest dla mnie nie do przyjęcia. Dawniej moje paczki jechały do mnie razem i były umieszczane w mega skrytce, teraz wszystkie są umieszczane pojedynczo i w przeróżnych godzinach..
Czat na messengerze zbywa klienta, powtarza ustalone formułki o terminowości InpostuZaletyDobra lokalizacja paczkomatuWadyWydłużony czas doręczenia,
Częste magazynowanie w paczkomacie tymczasowym,
Umieszczanie paczek w późnych godzinach
Korzystanie z kilku skrytek zamiast jednej.
Brak szacunku do paczek i ich zawartości
strona 130 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- nastepna »
