Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8497 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Adam / 2022-12-16 10:58
    Ocena: 1.67 / 5
    Wasi kurierz kłamią, paczki wracaja do nadawcy,musimy poznoej kryć koszta.Kurier jednego dnia ppdejmuje dwie proby l,pierwsza ze nikogo nie zastal,a druga za np 3h ze byla odmowa odbioru.Tlumacza tez ze jest okres przedswiateczny i maja jedna tylko probie direczenia przesylki-dziwne to bo za chwile np dostaje wiadomosc od inpost ze kurier jutro podejmnie nastepna próbę, a paczka juz wraca do nadawcy gdzie kupujacy jest obciążony kosztami zwrotu.Napewno będę omijal wasza firme szeromim łukiem.Polecam DPD z nimi wsztstko gra.
    ZaletyBrak zalet tej firmy.
    WadyMnóstwo
  • ~Adam / 2024-07-16 10:44
    Ocena: 1.67 / 5
    Zamowilem paczke kurierem nie do paczkomatu. Kurier ponoć był pod domem o godzinie 10 i zaznaczyl ze nikogo nie bylo w domu a w domu bylem ja.Kurier nie pofatygował zadzwonić dzwonkiem który dziala czy zapukać dzwi.Pisało 1 - 2 dnich roboczych a paczka szedła już tydzień gdzie w tym czasie nie było zadnych swiat czy dni wolnych oprócz soboty i niedzieli.
  • ~adamka / 2021-01-13 14:25
    Ocena: 1.67 / 5
    Witam, opiszę mechanizm ignorowania klientów. Otrzymałem przesyłkę inpost 23 grudnia po południu. Nie mogłem jej odebrać, wiadomo wyjazd na święta. Poza tym w tamtym momencie pogubiłem się. Inpost przesyłał sms za smsem, ponieważ miałem kilka przesyłek, potem pracownik dokładał do skrytki po kilka przesyłek i robiło się totalne zamieszanie, że podjeżdzalem po przesyłkę, którą odebrałem wcześniej. Masakra. Tak więc podjechałem po powrocie do domu i okazało się, że piszę, że jest błąd po wpisaniu kodu. Tak więc dalej czekałem myśląc, że to kod do wcześniejszej przesyłki. Dopiero dwa dni pozniej zorientowałem się, że to była przesyłka na którą czekałem. Zadzwoniłem na infolinię, poinformowanomnie, że przesyłka jest u nich w magazynie i można ja ponownie przesłać do paczkomatu, tylko musze napisac reklamację, napisałem, ale odpisano mi standardową formułką, że zwracają do nadawcy bo upłynęło 48h.

    Widzicie tu logikę? Vo ja nie. system ma zapisane, że podejmowałem próbę odbioru nieco po czasie, przesyłka w tym czasie jest w magazynie, ja dzwonię i prosze o ponowne przesłanie, natomiast to jest jak mi pisza po prostu niemozliwe, bez jakiegokolwiek wytłumaczenia. Totalne olanie swojego klienta. To jest dno dna i kompletna bezczelność. Gdyby firma musiała walczyć o klienta bo by się nie zblatowała z kilkoma innymi duzymi firmami, to by popłynęła przy takiej organizacji. Oczywiście przesyłka nie dotarła do nadawcy, więc się pytam retorycznie- gdzie jest? To Vyło 30 zł warte, ale przynajmniej wiem, ze dla mnie inpost to dziady. GdyVy zalezło im na dostarczaniu przesyłek po pierwsze system by pokazywał, że była próba odbioru i wystarczyłoby mieć aplikację, że na paczkomacie jest opłata np 5 zł za spóxniony odbiór. Albo ebile, że na to nie wpadli albo zwyczajnie nie dorośli aby mieć wpisana misję w swojej działalności. Ja odVieram te firme jako prostactwo do kwadratu, żerujące doputy dopóki ich zleceniodawcy ich nie kupia i nie zakończa tej naszej męczarni.
    Zaletyzero
    Wadyza dużo
  • ~adrian / 2020-07-22 12:18
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie maja punktów odbioru, wszystko pozamykane. Punkty normalnie sprzedają różne towary, ale paczek w tych punktach nie można odebrać. Zgłosiłem sprawę do inpostu,a Ci idioci zwrócili paczkę do chin. Fatalna firma FATALNA!!!
    Wszystko pootwierane ale POPy inpostu pozamykane, dziadostwo
  • ~afv / 2022-05-10 17:07
    Ocena: 1.67 / 5
    Tragedia, paczka kursuje po mieście w tę i z powrotem nikt nie wie jak do mnie ją dostarczyć. Omijać szerokim łukiem
    Zaletybrak
    Wadyopóźnienia, brak spójności w informacjach, nikt nic nie wiem, paczka w doręczeniu lata po mieście i wciąż nie trafia do adresata
  • ~Aga / 2019-11-19 09:40
    Ocena: 1.67 / 5
    Na każdym kroku dopłaty, weryfikacje z kosmosu, a reklamacje aby odzyskać środki za niewykorzystane etykiety czy niesłusznie naliczone opłaty to jakaś masakra.
  • ~Aga / 2020-05-03 09:13
    Ocena: 1.67 / 5
    Szczerze nie polecam firmy!!!
    Przesyłki przychodzą z bardzo dużym opóźnieniem, giną w drodze. Kurierzy niegrzeczni i niedostępni- problemy z kontaktem. Najczęściej nie odbierają połączeń maja zapchana skrzynkę. Kompletny brak kontroli!!!
    Centrala- brak kontaktu. Podane telefony ale rzadko kiedy mozna porozmawiac, odbierają automaty podając ciagle te same informacje , bezużyteczne.
    Dla mnie ta firma jest nie do zaakceptowania!!!!
    ZaletyBrak
    WadyBrak kontaktu
    Duze opóźnienia
    Kurier kłamie ze nikogo nie zastal podczas gdy wogole nie był pod adresem.
  • ~Aga / 2020-06-05 07:21
    Ocena: 1.67 / 5
    Uwaga na kurierów in post. Zamówiłam paczkę na allegro w której miały być cztery produkty. Paczka niby nie naruszona a w środku produkty trzy. Po interwencji sprzedawcy i złożeniu reklamacji dalej twierdzili ze to nie in post odpowiada za brak pełnej paczki... Dwa dni później dostaje wiadomość że mój produkt a dodam że rzecz firmowa znalazła się bo jak twierdzi kurier sama wypadła.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Aga / 2021-12-17 13:15
    Ocena: 1.67 / 5
    Jeśli pojawią się problemy z przesyłką (moja zaginęła) robi się tragedia. Nie wiem czy osoby na infolinii sa tak niekompetentne czy mają nakaz wciskania bzdur klientowi. Przesyłka wydana do doręczenia przez kilka dni po moich telefonicznych interwencjach była kilkakrotnie przeklikiwana ponownie do doręczenia a i tak nie pojawiała się w paczkomacie. Zapewnienia że ktoś z oddziału że mną się skontaktuje to też fikcja. Złożona została reklamacja. Minął ponad tydzień A oni zastanawiają się bo chyba muszą przegladnąc monitoring z paczkomatu-taką uzyskałam informację. Kontaktowałam się że sprzedającym który próbował interweniować. Powiedziano mu że paczkomat jest uszkodzony i przekieruja paczkę na inny (to już trwa 3 tygodnie). I to kolejne kłamstwo bo w tym czasie od 29 listopada kiedy przesyłka miala trafić do paczkomatu odbierałam kilka innych przesyłek i jakoś paczkomat działał. Nie polecam. Z pewnością ta forma dostawy (przez Inpost) przechodzi do historii A innym zamawiającym też radzę zastanowić się nim wybiorą formę dostawy swoich zakupów. Oczywiście rozumiem że może odkleić się etykietą lub przesyłką może być źle przekazana i krążyć gdzieś po Polsce ale należy umieć przyznać się do błędu a nie obrzydliwie kłamać.
  • ~Aga / 2022-01-04 14:29
    Ocena: 1.67 / 5
    Po raz kolejny ale już ostatni skorzystałam z "usług" tej firmy. Dwa razy jako wysyłająca, gdzie paczka miała być na następny dzień przez nadanie rano a szła kilka dni przez co żywność szlak trafił ale reklamacja oczywiście nieuwzględniona. Z kolei jako kupująca 5 dzień mam paczkę odebrana od nadawcy i koniec, nic więcej nie wiadomo... Na infolinii jak zwykle poza zgłoszeniem reklamacji niczego się człowiek nie dowie. Tragedia, nie polecam!
  • ~Agawa / 2023-08-18 16:50
    Ocena: 1.67 / 5
    Któryś raz nie otrzymałam powiadomienia sms o dostarczeniu przesyłki z allegro do paczkomatu. Dopiero przypomnienie 12 godzin przed zabraniem jej z powrotem. Problem w Bielsku-Białej.
    Zaletymożliwość odbioru przesyłki o każdej porze
    Wadybrak poszanowania klienta
    pomylenie paczkomatu
    brak powiadomienia o dostarczeniu przesyłki do paczkomatu
  • ~Agnieszka / 2022-01-17 16:12
    Ocena: 1.67 / 5
    Masakra, dostaje kod odbioru a kurier zostawia sobie paczkę opartą o drzwi i odklikuje dostarczenie paczki pod wskazany adres!!!! Mało tego zgłosiłam sprawę w dzień kiedy zobaczyłam, że paczka dostarczona a ja w pracy do biura obsługi Ci niby zaznaczyli w systemie wyjaśnienie sprawy przez kuriera i w ciągu 2 dób miał się ze mną kontaktować - oczywiście ani widu ani słychu po kurierze. Ta firma to jakaś porażka!!!!!W dupach im się poprzewracało. powinny być z powrotem podpisy odbioru paczek. Totalny brak szacunku. A najlepsze tłumaczenie, że oni nic nie muszą.
  • ~Agnieszka / 2022-11-25 15:37
    Ocena: 1.67 / 5
    Tak więc przesyłka kurierska miała dojść a kurier zawiózł ją do sąsiada
  • ~Agnieszka / 2025-07-25 08:42
    Ocena: 1.67 / 5
    Dramat . Kurier pisze że nie zastał mnie w domu a w ogóle się nie pojawił .
    Infolinia pisze zgłoszenie na oddział z prośbą o dostarczenie ponownie przesyłki tego samego dnia lub kontakt ale ze strony oddziału zupełny brak reakcji.

    Nikomu nie polecam jeżeli nie musisz korzystać lepiej wybierz inną opcję .
    ZaletyŻadnych
    WadyKurier kłamca
  • ~AJK / 2022-04-19 07:37
    Ocena: 1.67 / 5
    Niestety po raz kolejny aplikacja Impost na parkomaty nie dała rady. W Wielką Sobotę umieszczono przesyłkę w paczkomacie, z terminem odbioru do Pierwszego Dnia Świąt. Zero powiadomienia - tylko po zalogowaniu do aplikacji informacja o przesyłce. Kontakt z biurem obsługi klienta - zero. To już druga paczka którą mi odsyłają przez brak powiadomień.
  • ~Ak / 2022-12-19 19:31
    Ocena: 1.67 / 5
    Z tą firmą kurierską są same problemy zamówiona i opłacona paczka nie dotarła pod wskazany adres mało tego dzwoniąc na infolinię nic się nie można dowiedzieć po podaniu wszystkich danych do przesyłki bo jakiemuś mało bystremu panu coś się tam nie zgadza zero profesjonalizmu i pomocy dla klienta w szybkim rozwiązaniu problemu
    WadyNigdy więcej nie skorzystam z usługi firmy InPost
  • ~Aleksandra / 2023-05-17 15:21
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie polecam, Zamówiony kurier, mimo podanych godzin przyjazdu po paczkę nie przyjechał po odbiór paczki, kurier nie odbierał telefonu, odebrał paczkę dopiero następnego dnia po interwencji na infolinii, termin dostarczenia paczki uległ wydłużeniu, sytuacja taka wydarzyła się niestety kilkukrotnie
  • ~Amon / 2021-05-26 18:15
    Ocena: 1.67 / 5
    Ilekroć zamawiam do paczkomatu nigdy nie ma w nim miejsca. Dziś cały dzień wisiało paczka do doręczenia o 18.02 paczka magazynowana w punkcie czynnym do 18stej.zamawiam szybko i do paczkomatu bo nie mam kiedy chodzić po punktach.we wcześniejszych dostawach było to samo od dziś będzie kurier dreptał po schodach sory
  • ~An / 2021-12-27 09:35
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie polecam...to jakas blazenada..paczka zamowiona od drzwi do drzwi ..mija 7 dzien a ona ciagle w sortowni...odpowiedz z reklamacji ze przyjada dzis po paczke którą tydzien temu odebrali...żenada...nie polecam korzystania z usług tej niby firmy
    ZaletyZadne
    WadySame wady
  • ~Ana / 2024-07-02 15:24
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier nie umieścił paczki w paczkomacie po prostu otworzył i zamknął a paczka została w aucie albo wylądowała w innej skrytce.Nie polecam tej firmy
    WadyBałagan do potęgi
Dodaj własną opinię »