Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8497 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Zofia / 2020-12-14 18:27
    Ocena: 2.00 / 5
    Jednego dnia kurier zostawił paczkę wieczorem przed drzwiami nie informując o tym nikogo. Paczka przeleżała tak całą noc. Kolejnym razem paczka została zostawiona na środku trawnika. Tego już za wiele, kurier wepchał paczkę za wycieraczkę od samochodu, ona nie kosztuje 5zł!!!
  • ~Zuzix / 2023-03-27 09:52
    Ocena: 2.00 / 5
    Do paczkomatu wszytsko fajnie ale do domu to kurier uczył latać moja paczkę ( wszytsko w niej połamane) napisałam do firmy i 0 odzewu a obecnie paczki nie dochodzą do mnie tylko ich trasa kończy się na sortowni po czym wraca do nadawcy.
    ZaletyPaczkomat to jedyna zaleta
    WadyDostawy do domu
  • ~Zzz / 2021-11-22 09:40
    Ocena: 2.00 / 5
    Zawartość paczki potłuczona, paczka musiała być rzucana. Oczywiście odpowiednie oznaczenie było. Reklamacja nieuznana, gdyż opakowanie było nieuszkodzone. Nie mam naczyń ani pieniędzy. Nigdy już nic delikatniejszego przez nich nie zamówię.
    WadyRzucanie paczkami.
  • / 2021-12-16 20:42
    Ocena: 2.00 / 5
    Super akcja Inpostu przed świętami w mojej miejscowości: ludzie stoją godzinę w kolejce, bo firma oszczędza miejsce w paczkomatach. Powinni raczej teraz tych kurierów wysłać na dostarczenie przesyłek do domów, to jest jakiś dramat.
    ZaletyW tym momencie jedyną zaletą jest przystępna cena
    WadyCzas dostawy i jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. Moje zamówienie miało 10 minut temu trafić do paczkomatu
  • / 2021-12-16 20:42
    Ocena: 2.00 / 5
    Super akcja Inpostu przed świętami w mojej miejscowości: ludzie stoją godzinę w kolejce, bo firma oszczędza miejsce w paczkomatach. Powinni raczej teraz tych kurierów wysłać na dostarczenie przesyłek do domów, to jest jakiś dramat.
    ZaletyW tym momencie jedyną zaletą jest przystępna cena
    WadyCzas dostawy i jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. Moje zamówienie miało 10 minut temu trafić do paczkomatu
  • ~?????????? / 2020-03-20 20:23
    Ocena: 1.67 / 5
    Czekam 2 tygodnie na paczkę a nadal jej nie ma????
  • ~... / 2022-09-27 14:31
    Ocena: 1.67 / 5
    Wysyłałam 4 razy z czego 3 razy były jakieś problemy. Raz wysłałam paczkę i doszła do obcej osoby, na szczęście kobieta kompetentna i zadzwoniła do mnie że to nie jej paczka, po kilku telefonach na infolinię postanowili zwrócić paczkę do mnie na ich koszt.
    Za drugim razem wysłałam paczkę z olx a paczka się nie zarejestrowała i nie otrzymałam pieniędzy za to, jedyne co zaproponowali to zadzwonić do kupującego, który nie odbiera lub zgłosić sprawę na policję...
    Jeszcze innym razem dzwonili z infolinii, czy wysyłałam paczkę z żółtą tasmą bo nie zarejestrowalo się to że wysłałam, na szczęście kurier to zgłosił i wszystko wyszło na prostą
  • ~… / 2023-04-13 13:13
    Ocena: 1.67 / 5
    chujowo


    BRAK WIADOMOSCI SMS ORAZ MAIL NIEWIADOMO CO SIE DZIEJE Z PACZKA
  • ~... C / 2021-03-31 16:17
    Ocena: 1.67 / 5
    Ewidentnie Rozerwana paczka włożona do skrytki bez jednego produktu. Odpowiedź na reklamację po ponad 2 tygodniach z wiadomościa ze nie zostały dostarczone odpowiednie potwierdzenia mimo że wszystko zostały podane włącznie z dowodem zakupu. Więcej zachodu niż to jest warte... Żenada
  • ~12345 / 2020-05-15 16:38
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka idzie już 5 dni roboczych. Podobno ponad wymiarowa. Nie polecam wysyłać dużych paczek.
  • ~123krr123 / 2021-02-16 15:11
    Ocena: 1.67 / 5
    Doplacilem zeby paczka byla dzien wczesniej i nie była.
  • ~A / 2019-12-13 13:56
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurierzy nie dostarczają paczek. Dostałam wiadomość, że nie było mnie w domu, co jest kłamstwem! I informację, że w następnej wiadomości poinformują mnie co dalej i kilka godzin czekam na tą informację, gdyż nadal nie mam paczki, za którą zapłaciłam...
  • ~A. / 2026-05-16 10:44
    Ocena: 1.67 / 5
    Nadana do paczkomatu- kolejny raz pomimo statusu paczka przekazana do wydania - nie została dostarczona tylko przekazana do centrum logistycznego. Poza tym paczki są dostarczane późnymi wieczorami. Coś się tam zepsuło.
    ZaletyCena
    WadyBajzel z dostarczeniami.
  • ~Aaaa / 2021-05-12 18:11
    Ocena: 1.67 / 5
    Jeżeli inpost to tylko paczkomat! Kurierzy chamstwo jakich mało! Cwaniaki wybierają numer tel aby było ze dzwonił ale nie dzwonią! Człowiek cały dzień siedzi w domu i czeka na paczkę a oni bezczelnie wciskają kit ze nikogo nie było w domu! Ze pukał kilka minut! Przecież jest dzwonek!! Nigdy nie skorzystam z ich usług więcej! Tragedia!
  • ~Aannddrrw / 2021-04-24 23:20
    Ocena: 1.67 / 5
    Opóźnienie o 2 dni. Uszkodzenie opakowanie. Okropny kontakt telefoniczny. Formalne tozpatrzenie reklamacji.
    Porażka.
  • ~Adam / 2021-01-13 19:45
    Ocena: 1.67 / 5
    Zamówiłem na allegro wycieraczki dla teścia 120 km różnicy. Dokonałem zapłaty ze swojego konta bankowego jak i również adres email pochodzi z mojego konta allegro. W danych odbiorcy wpisałem dane teściowej. Otrzymałem maila z.inpostu że przesyłka dostarczona - kurier. Po czym minął dzień a przesyłki nie ma. Podsumowując zadzwoniłem na infolinię inposta i po podaniu ostatnich czterech cyfr przesyłki pan urzędnik inpostowy stwierdził że moje dane nie widnieją w danych przesyłki. Wytłumaczyłem że kupiłem na allegro, że maile przychodzą na mój adres i że mam potwierdzenie przelewu z mojego konta! Gościu stwierdził że nie udzieli info o paczce bo odbiorcą jest moja teściowa która nie wiedziała by tak naprawdę o co zapytać ,,miłego pana,,. Paczkomaty polecam ale infolinia.... Podejrzewam że.bylby problem gdy bym zamówił na.swoje dane ale na adres teściów bo kurier by nie wydał.
  • ~Adam / 2021-04-15 08:13
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczkomatu w Sopocie zlikwidowany,znanej informacji nie dostałem,okazało się że moja paczka wylądowała gdzieś w Gdyni,jak by nie była więcej paczkomacie w Sopocie.kto tam myśli za tym biurkiem,myślałem że paczkomatu ma być ułatwieniem A tym czasem idzie w drugą stronę.tragedia
    ZaletyZero
    WadyDuzo
  • ~Adam / 2022-04-16 20:20
    Ocena: 1.67 / 5
    Od kilku dni moja paczka jest w miejscu docelowym i na tym koniec nie rusza się z miejsca, dzwoniąc na infolinię słyszymy że mają 48 godzin na rozpatrzenie sprawy. Porażka!!! Żadnego telefonu z jakąś informacją lub przeprosinami o zaistniałej sytuacji. Myślę że po tym zdarzeniu moja współpraca z tą firmą kurierską się skończy.
    ZaletyBrak
  • ~Adam / 2022-10-21 12:43
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie wiem czy wszyscy kurierzy w tym Inpoście są tacy perfidni ale ten to już chyba wyjątek wszystkiego. Pierwszego dnia chciał przyjechać do mnie o 13, oczywiście to ja musiałem zadzwonić pierwszy i ostrzec że będę dopiero o 15 na co on że nie da rady o tej i na tym kontakt się zakończył. Na drugi dzień, przy drugiej próbie doręczenia to już nie raczył nawet zadzwonić. Opłacona paczka wraca do sklepu. Olał sprawę. Unikać kurierów Inposta jak ognia!
    WadyZero komunikacji! Nie ufam jeśli chodzi o traktowanie paczek!
  • ~Adam / 2022-11-18 16:43
    Ocena: 1.67 / 5
    tragedia, brak kontaktu, paczka od rana z dopiskiem pilna , dowieziona przed 18. Kolejny raz.
Dodaj własną opinię »