Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8497 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Tomasz / 2021-06-07 22:24
    Ocena: 2.00 / 5
    InPost udaje firmę kurierską, ale wg regulaminu gwarantuje dostawę paczki w ciągu (uwaga!) 14 dni roboczych. To chyba na pieszo można szybciej. Niestety, dowiedziałem się o tym ostatnio, kiedy paczka doszła zamiast w ciągu 1-2 dni, dopiero po czterech dniach od odebrania jej przez kuriera. Oczywiście napisałem reklamację, ale InPost mi radośnie odpowiedział, że reklamacja odrzucona, bo oni się w terminie wyrobili (wg tego zapisu o 14 dniach roboczych). Po takich wyjaśnieniach nie wysyłam już InPostem, bo to nie ma sensu. Paczka może iść 14 dni roboczych, a i tak nic im nie zrobicie.
    Nie jest oczywiście tak, że InPost wszystkie paczki dostarcza z opóźnieniem. Ale jak się to zdarzy, nie macie żadnych szans na skuteczną reklamację. Ja wysłałem paczkę specjalnie 2 dni wcześniej, dając InPostowi dodatkowy dzień. A i tak nawalili, a paczka była bardzo ważna.
    ZaletyCena niewygórowana, ale pamiętajmy o tym, że paczka standardowo jest ubezpieczona tylko na 200 zł. Po zaznaczeniu ubezpieczenia cena paczki bardzo wzrasta.
    WadyBrak możliwości jakiejkolwiek reklamacji w przypadku wydłużenia terminu dostawy. Termin deklarowany dostawy (1-2 dni) ma się nijak do terminu gwarantowanego (14 dni roboczych). Bardzo niskie podstawowe ubezpieczenie paczki - tylko 200 zł.
  • ~Tomasz / 2021-12-06 17:12
    Ocena: 2.00 / 5
    Kpina i żart jak chodzi o rozwiązywanie reklamacji. Dostałem informację na maila, bo oczywiście dramatycznie działająca aplikacja nie poinformowała o przesyłce. Kod odbioru dostałem o 14.37 o godzinie 15.15, gdy pojechałem odebrać paczkę okazało się, że rzekomo ktoś ją odebrał z moim kodem. O reklamacji zapomnij, jeszcze odpowiedz wysyłają z adresu, na który nie można już odpisać jeśli nawet uważasz, że reklamacja została nieprawidłowo rozpatrzona. DRAMAT
    ZaletyWygoda ale co z tego jak ktoś może wyjąć Twoją przesyłkę
    WadyFatalna obsługa, żle działajaca aplikacja, szablonowe podejście do klienta
  • ~Tomasz / 2022-12-30 00:04
    Ocena: 2.00 / 5
    Rozerwana paczka dostarczona przez kuriera InPost. Zgubiony jeden elementów znajdujących się w opakowaniu. Reklamacja odrzucona przez InPost. Zdecydowanie nie polecam
    WadyBrak odpowiedzialności za wyrządzoną szkodę
  • ~Tomasz / 2023-04-26 19:19
    Ocena: 2.00 / 5
    Słabo, dostawa paczki zbyt długo, nie polecam tej firmy...
    ZaletyNie ma zalet
    WadyDługo czas dostawy na krótkiej trasie , masakra
  • ~Tomasz / 2023-09-13 21:04
    Ocena: 2.00 / 5
    kurier był u mnie nie było mnie w domu i zastał babcie która ma duszności gdy babcia szła po pieniądze musiała odsapnąć ale oczywiście inpost
    Gdy babcia wyszła przed dom kurier inpost był w bramie nie polecam
  • ~Tomek / 2023-07-31 06:44
    Ocena: 2.00 / 5
    Po dostarczeniu mi pustej przesyłki..towar w końcu znalazł się w centrali InPostu.
    Niestety minął tydzień towaru nadal nie dostarczono.
    Ani żadnego..przepraszam!
  • ~Tomek / 2023-09-06 16:49
    Ocena: 2.00 / 5
    Czekam, czekam i czekam.

    Sklep internetowy spisał się na medal, przygotowując paczkę o 10 rano.

    Minęło 31 godzin, a po paczce ani śladu.

    Czy mi się tylko wydaje, że kiedyś paczki dochodziły zdecydowanie szybciej?
  • ~toya / 2025-04-01 16:17
    Ocena: 2.00 / 5
    Według ich regulaminu, to można tylko nadawać książki i szmaty. Nie uznają żadnej reklamacji, doręczenia opóźnione 1-2 dni notorycznie. Niszczą paczki. Nie polecam.
    Zaletybrak
    Wadyjw.
  • ~TT / 2020-04-10 15:40
    Ocena: 2.00 / 5
    Zamówiłem z allegro 3 paczki z wysyłką przez paczkomaty. Od 7.04 do 10.04 nadal nie dostałem paczek...
    WadyStrasznie długi czas dostarczania paczki. Gorzej niż Poczta Polska
  • ~Użytkownik623 / 2023-07-24 16:09
    Ocena: 2.00 / 5
    Zamówiłam książke z dostową do poczkomatu. Przyszła obita i to już nie pierwszy raz kiedy zamawiam ksiażki i przychodzą podniszczone. Niech kurierzy ostrożniej obchodzą się z przesyłkami bo takim czymś niszczą nie tylko swoją opinie ale również zawartość paczek.
  • ~Vadzim / 2020-03-13 18:38
    Ocena: 2.00 / 5
    jeśli chcesz otrzymać paczkę pilnie lub przed wakacjami lub weekendami, to w żadnym wypadku nie kontaktuj się z InPost, mogą po prostu nie być dla Ciebie miejscem, ale na wszystkie Twoje prośby, mają całkowitą obojętność na Ciebie, jak to nie jest ich problem
  • ~Viga / 2021-12-15 13:05
    Ocena: 2.00 / 5
    Ostatni raz korzystałam z usług tej firmy, zmarnowae dwa dni chociaż bylam w domu, ani kuriera a paczka do zwrotu podobno nie wyrobił się .Zapronowal pogoń za nim po mieście .Nigdy więcej !
    ZaletyŻadnych
    WadyOpieszałość
  • ~Vip / 2023-04-25 14:33
    Ocena: 2.00 / 5
    Z punktu widzenia wysyłającego to totalny dramat. Kurierzy nie trzymają się podjazdów z umowy, raporty pobrań dodatkowo płatne i limitowane do max 30 dni żeby wyciągnąć jak najwięcej kasy, absurdalne wymogi i nieuczciwe praktyki w pozycjonowaniu dostawcy. Ogromne dopłaty jeśli nie wysyla się ustalonje liczby paczek, mimo że kurierzy po nie nie przyjeżdżają w terminie!
  • ~Waldek / 2019-12-30 15:34
    Ocena: 2.00 / 5
    Reklamacji nie uwzględniają kurier może wpisywać co chce bez próby dostarczenia paczki i nie Nb ma z tego żadnych konsekwencji nie polecam.podam przykład czekałem od rana na przesyłkę pobraniowa próbowałem skontaktować się z kurierem ale nikt nie miał prawidłowego nr telefonu podawali nr który parę miesięcy wcześniej był w naszej miejscowości, poinformowali kuriera żeby z kontaktował się że mną przed próbą doręczenia , ale kurier zamiast się z kontaktować wstawił wpis brak możliwości dostarczenia paczki odbiorca nie miał pieniędzy na odbiór paczki także nie polecam
    WadyKurier nie kompetentny
  • ~Waldemar / 2025-12-05 18:55
    Ocena: 2.00 / 5
    Dwie paczki zaginione w kilka dni, a reklamacja to 30 dni, po mimo że wiedzą że dostarczyli paczkę nie tam gdzie trzeba
    ZaletyBrak
    WadySkandaliczna obsługa reklamacji
  • ~Weronika / 2021-10-26 09:22
    Ocena: 2.00 / 5
    Nie mają swoich punktów gdzie mogli by zostawić paczkę,nie dadzą znać o której mniej więcej będą,zadzwonić też nie zadzwonią chyba że już będą pod drzwiami i nikt nie odbierze-tak wyglądała rozmowa z kurierem.czyli albo wolne w pracy o oczekiwanie kuriera w domu cały dzień albo powrót paczki do nadawcy
    ZaletySzybko
    WadyCała reszta
  • ~Weronika / 2021-11-10 10:56
    Ocena: 2.00 / 5
    Kurier po odebraniu paczki z paczkomatu zgubił paczkę żenada.
  • ~Weronika / 2023-05-08 11:44
    Ocena: 2.00 / 5
    Bardzo się zawiodłam na firmie inpost. Wysyła człowiek paczkę za pobraniem, na ich stronie jest napisane, ze czeka się na pieniądze do 5 dni roboczych, dziś mija 9ty dzień, a pieniędzy dalej nie ma. Muszę dzwonić i się prosić o własne pieniądze.
    W dodatku, przed nadaniem paczki, dodałam komentarz, uwaga delikatne. Paczka przyszła rozwalona, z dziurami w opakowaniu, telefon, który był w środku pękł w 2 miejscach, a na paczce był slad podeszwy. Złożyłam reklamacje, powiedziano mi, ze paczka była zle zapakowana!! Gdzie telefon był w kartonie fabrycznym, owinięty folia i w drugim kartonie. Bardzo nie polecam.
    ZaletyCzas dostawy
    WadyWszystko poza czasem dostawy: obsługa klienta, przeciąganie czasu na ich korzyść, aby nie wypłacić pieniędzy klientowi, rozpatrywanie reklamacji tylko w sposób dla siebie korzystny, mimo ze była wykupiona dodatkowa ochrona paczki. Dramat!
  • ~Wichren / 2022-12-21 16:51
    Ocena: 2.00 / 5
    Od czasu WYDANIA przesyłki kurierowi do momentu umieszczenia jej w paczkomacie minęło 8,5 godziny! Kurier miał do przebycia 80 km z oddziału w Olsztynie do paczkomatu w Działdowie, czyli średnia prędkość 10 km/godz. Bez komentarza
  • ~wiesław / 2021-04-02 09:17
    Ocena: 2.00 / 5
    Kurier podobno 2 razy był u mnie i mnie nie zastał przesyłkę zwrócono do nadawcy sytuacja jest skandaliczna nie polecę nigdy tej firmy nie miałem żadnej informacji w jakich godzinach kurier przyjedzie żadnego smsa tylko czekaj wez urlop i czekaj skandal przesyłka wróciła do nadawcy
Dodaj własną opinię »