Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8497 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Seba / 2023-07-25 15:51
    Ocena: 2.00 / 5
    Podczas dostawy przy płatności kartą, kurier po zbliżeniu karty stwierdził że terminal utracił połączenie.
    Kazał ponownie zapłacić zanim wyda paczkę.
    Podczas prawie 20 minutowego zgłaszania problemu przez telefon na koniec podali informację - proszę wydrukować i wysłać PDF który znajduje się na naszej stronie.

    OSZUSTWO FINANSOWE - ciekawe w jaki sposób sobie zaksięgują podwójną płatność?!
    Wadyoszustwo finansowe / fatalny kontakt
  • ~Sebastian / 2020-12-04 09:22
    Ocena: 2.00 / 5
    Nie polecam firmy. Wszystko jest dobrze dopóki nie trzeba nic reklamować. Moja reklamacja ciągnie się już 2 miesiąc.
    WadyObsługa klienta
  • ~Sebastian Wawa / 2020-01-01 07:47
    Ocena: 2.00 / 5
    Oczekiwałem paczki w domu,gdy sprawdzilem status paczki okazało sie ze kurier nie zastał nikogo w domu co nie jest prawdą,zewykłe kłamstwo.Nigdy juz nie skorzystam z tej firmy
    ZaletyNie stwierdzono
    WadyBez komentarza
  • ~Shadow / 2021-08-23 22:07
    Ocena: 2.00 / 5
    Jakiś jaskiniowiec który został przypadkowo kurierem nie potrafił do mnie zadzwonić mimo że było w opisie żeby dzwonić pod mój telefon z powoduu awarii domofona a teraz paczka wraca do nadawcy niepolecam ich
  • ~Singa / 2020-07-01 12:05
    Ocena: 2.00 / 5
    Fatalna obsługa. Prezes się z żoną wozi a pieniedzy za nie wykorzystaną etykiete nie ma kto zwrocić. O tym kiedy kurier po paczkę przyjedzie dowiesz się szybciej z kosmosu niż na tej wogóle nie potrzebnej infolinii. Na infolinii niektóre osoby bardzo nie życzliwe. Dwa razy płaciłam za kuriera po paczkę do domu k za każdym razem straszne nerwy. Na szczęście kurier który odbiera przesyłki bardzo dobry chłopak.
    ZaletyCena
    WadyObsługa i obsługa managera paczek. Nie potrzebna infolinia. Nie zwracają pieniędzy za nie wykorzystaną etykietę jak nie zadzwonisz 1000 razy albo do p.Brzoski nie napiszesz.
  • ~Sławek k / 2020-04-24 06:21
    Ocena: 2.00 / 5
    Coraz dłuższe oczekiwania na przesyłkę. Niedługo z Chin będzie szybciej niż z nimi. Aktualnie czekam na przesylke2 tygodnie. Dzwonienie na infolinię ale kontakt utrudniony. Przyjmują do wiadomości wysyłają jakieś ponaglenia i nic. Nie wiadomo gdzie jest zguba.
    ZaletyCena.
    WadyCoraz dłuższe oczekiwania na przesyłki.
  • ~smutny / 2022-11-22 14:00
    Ocena: 2.00 / 5
    coś niedobrego dzieje się z tą firmą a głównie zaczęło się od września 2022, kolejne moje paczki mają problemy, nie dochodzą, zatrzymują się w miejscu, ich przesyłka nie trwa już 24 godziny ale znacznie dłużej, nawet dłużej niż w poczcie polskiej, coś jest nie tak, nie będę już nic zamawiał do paczkomatów ani przez inpost, może się opamiętają, a jeśli nie, to niech zwijają już interes, składanie reklamacji to jedynie przeprosiny, a powinni wypłacać jakiś % odszkodowań za takie bumelki przez które złą opinię mają sprzedawcy, obiecujący konkretny termin dostaw, za to powinien być odpowiedzialny finansowo inpost
    Wadyduże opóźnienia przesyłek, niezgodne z obiecanym terminem dostawy
  • ~Sp / 2020-11-19 09:30
    Ocena: 2.00 / 5
    Bardzo zła obsługa, a zdarzają im się spore pomyłki
    ZaletyWygodny odbiór
  • ~Spika / 2023-07-05 23:47
    Ocena: 2.00 / 5
    Jestem niezadowolony i nie polecam. Zgłosiłem dwa razy reklamację i odmówiono wypłaty rekompensaty.Kurier uszkodził paczkę co skutkowało pęknięciem płyty grzewczej.Masakra.Nie polecam i nigdy nie skożr
    ZaletyBrak
    WadyOszukiwanie klientów. Uszkodzono towar przez kuriera i brak zwrotu
  • ~Spika / 2023-07-05 23:48
    Ocena: 2.00 / 5
    Jestem niezadowolony i nie polecam. Zgłosiłem dwa razy reklamację i odmówiono wypłaty rekompensaty.Kurier uszkodził paczkę co skutkowało pęknięciem płyty grzewczej.Masakra.Nie polecam i nigdy nie skożr
    ZaletyBrak
    WadyOszukiwanie klientów. Uszkodzono towar przez kuriera i brak zwrotu
  • ~Stanley / 2020-10-26 09:57
    Ocena: 2.00 / 5
    Przesyłana do mnie paczka utknęła w oddziale inPost już mija 6 dni. Jak długo jeszcze?
    Proponuję korzystać z innej firmy kurierskiej.
  • ~Svitlana / 2022-05-10 20:37
    Ocena: 2.00 / 5
    Dzisiaj rano był kurier , bez terminalu , nie mogłam opłacić za paczkę. Powiedział że kolega będzie po południu z terminalem . Teraz jest 20:10 a ja nadal czekam . Dzwoniłam na infolinię o 14:30, 16:30, 19:30 . Trzy razy mi powiedzieli ze paczka u kuriera i mam czekać, kontaktu z kurierem nie mają, tylko przyjmują zgłoszenia. Nikt za nic nie odpowiada i nic nie mogą. Jest to dziwne jak Pan na infolinii mówi: " przesyłka u kuriera, możliwości skontaktować się z nim niema , kiedy będzie nie mogę powiedzieć.... w czym jeszcze moge pomóc? " Brak słów
    ZaletyDostawa do paczkomatow
    WadyOpisałam wyżej
  • ~Teresa / 2021-02-16 15:36
    Ocena: 2.00 / 5
    Przesyłka nr 667200759155020127898409 nadana 12.02.2021, do chwili obecnej nie otrzymałam, natomiast otrzymałam dzisiaj informację, że moja przesyłka przez kolejne 2 dni będzie magazynowana w jakimś tam paczkomacie. Zadzwoniłam na infolinię, że proszę o dostarczenie do wskazanego paczkomatu, ponieważ z jakiegoś tam innego paczkomatu, przesyłki nie odbiorę... Pani była w niemocy... i nie była w stanie mi powiedzieć, kto tę moc ma...To nie jest tak, jak u innych dostawców, że odbiorca może przesyłkę przekierować...nie tutaj robi to wg własnego widzi mi się inpost.. Totalna żenada... Co oni tu robią na polskim rynku... Dezynwoltura totalna...
    ZaletyKiedyś było lepiej... A teraz lepiej nie mówić...
  • ~Tins / 2025-07-30 16:51
    Ocena: 2.00 / 5
    Wysłałam oryginalnie zapakowany produkt ze szklanymi elementami , zapakowany w oryginalny karton i folię bombelkowa , dodatkowo owinęłam go folią z zewnątrz. Przyszedł rozbity , do wyrzucenia. Reklamacja rozpatrywana ponad tydzień oczywiście negatywnie bo niby zdjęcia nie oddawały stanu faktycznego ????. Może nie była to droga rzecz ale mimo wszystko czuje się oszukana bo kurierzy rzucają paczkami i nie ponoszą odpowiedzialności.wiele razy odbieram przesyłki zgniecione jakby ktoś na nich usiadł.
  • ~Tola / 2020-10-13 22:23
    Ocena: 2.00 / 5
    Kurier podjechał pod dom i dzwonił dopiero będąc pod domem wystawił wiadomość że odbiorca odmówił przyjęcia przesyłki a próbowałam się umówić na drugi dzień bądź w innym miejscu a on że nie podejmie 2 próby gdyż na maila dostałam wiadomość że podejmie 2 próby... A z tydzień prędzej zamówiłam paczkę to próbowałam się dogadać żeby wpisal ze odmówiłam przyjęcia przesyłki to powiedział że nie może tak wpisać... A zamówiłam coś 2 raz przez przypadek i nie mogłam cofnąć zamówienia
    WadyPracują bo wybrali taka pracę a odbiorców traktują jakby za darmo pracowali i łaskę robiłi
  • ~TOM / 2020-01-15 09:26
    Ocena: 2.00 / 5
    No i przyszedł czas na opinie o InPost Paczkomaty, usługa się psuje z dnia na dzień. Kiedyś zamówiona przesyłka którą była odebrana od klienta rano w dany dzień na drugi dzień była u odbiorcy dziś to min. 2-3 dni ... Katastrofa... Maja klienta więc i obsługa spadła i to bardzo. Szkoda że teraz nie wysyłacie swoich ocen co dostarczenia przesyłek to byście zobaczyli jak bardzo wam spadła jakość usługi. Katastrofa kurier innych firm jest szybszy niż wasz InPost Paczkomaty.
    Zaletyw miarę paczki przyjeżdżają nieuszkodzone
    WadyCoraz to dłuższe terminy dostaw paczek do paczkomatów a o kurierach nie wspomnę (TRAGEDIA)
  • ~Tomasz / 2020-04-07 10:53
    Ocena: 2.00 / 5
    Kurier nieuprzejmy, odmówił dostawy osobiście, musiałem się do niego fatygować. Nie wydał reszty.
  • ~Tomasz / 2020-05-22 11:27
    Ocena: 2.00 / 5
    Paczka uszkodzona w transporcie, dzięki czemu dotarła po ponad 2 tygodniach do odbiorcy. Reklamacja rozpatrzona negatywnie z podstawą ... epidemii. Żałosne - trwa epidemia, to nadajemy sobie prawo do uszkadzania paczek i bezpodstawnych opóźnień w dostarczaniu
  • ~Tomasz / 2020-11-01 12:20
    Ocena: 2.00 / 5
    zgubili przesyłkę do mnie nadaną, paczka przez kilka dnia miała status nadana w paczkomacie i nic się nie zmieniało. najpierw ktoś z infolinii kazał czekać, że to wyjaśnią, że wysłali interwencyjnie kuriera do paczkomatu (chociaż od razu wiedzieli, że z tej skrytki korzystało już "po mnie" wielu innych klientów). Potem się zaczęło, kilkanaście telefonów na infolinię i za każdym razem ktoś inny mówił coś innego, że sprawdzają monitoring, że kontrola w sortowni, że trzeba czekać, aż w końcu ktoś przyznał że musiał być błąd systemu i paczkomat otworzył skrytkę nadawczą osobie trzeciej, nic nie znaleźli. Pomimo że przyznali że zgubili paczkę, kilku operatorów infolinii pod rząd odżegnywało mnie od złożenia reklamacji - teraz już wiem, że trzeba od razu składać rekalamcje, bo inpost jest bezlitosny, nawet jak wiedzą że są winni i zgubili przesyłkę, nie oddadzą pieniędzy bez czekania ustawowych 30 dni, że niby rozpatrują tylko czasu reklamacje. A nawet jak czas upłynie trzeba dzwonić i ich popychać - u mnie w sumie cała procedura reklamacyjna do zwrotu środków trwała ok. 2 miesiące. Nie było jednej osoby odpowiedzialnej za reklamacje, ciągle się zmieniały (w sumie reklamację przejmowały 4 różne kibiety) i nigdy nie podali do siebie telefonu, tylko email. Co zmiana osoby prowadzącej reklamacje to coraz bardziej dziwne pisma i wezwania dot. rzekomych braków formalnych (które już dostarczałem wcześniejszym osobom prowadzącym reklamacje, w odpowiedzi na ich podobne e-maile, dziwne to bo prosili o informacje/dokumenty które składałem od razu przy składaniu reklamacji z formularza reklamacyjnego na stronie, gdzie trzeba załączyć takie załaczniki). Wygląda, że przez to że wysyła się maile na skrzynki osobowe pracowników inpost, kolejne osoby przejmujące reklamacje nie wiedzą o tych informacjach/dokumentach, które już dostała poprzednia osoba zajmująca się moją reklamacją. Cyrk. Jak już dosłałem i wyjaśniłem komplet dokumentów z jedna osobą, nagle dostawałem mail od innej z innymi kuriozalnymi pytaniami jak. dowód zamówienia/zakupu - a zakup był z olx między osobami fizycznymi, rzeczy używanej. Całe szczęście, że miałem przelew z banku do sprzedawcy i telefon do niego - bo inpost zarządał też oświadczenia nadawcy, że zrzeka się roszczeń na rzecz adresata (mnie). Najwiekszy problem miałem z dowodem zakupu, ale miałem korespondencję SMSową ze sprzedającym w której dopinałem ten zakup, w której była wpisana kwota i numer konta. Finalnie po ok. 2tyg. od uznania reklamacje ich ubezpieczyciel zwrócił mu kwotę za towar, a za kilka dni inpost oddał jeszcze za przesyłkę 12.99. Dziwne, że inpost dopytywał się ile przesyłka kosztowała i czy była częścię kwoty którą przelałem nadawcy. Cwaniaki z sms wyczytali że przelew do nadawcy poszedł wyrównany do pełnej kwoty tj. 370 zamiast 368 i oni zwócili mi bez tych 2zł (355 ubezpieczyciel i 12,99 inpost)
    Zaletydla osób mających niskie ciśnienie
    Wadyreklamacje to katorga, nie uznają łatwo nawet jak zgubią przesyłkę, trzeba wykonać dziesiątki telefonów i zgłoszeń aby cokolwiek się działo ws. reklamacji
  • ~Tomasz / 2021-04-08 18:59
    Ocena: 2.00 / 5
    Paczka odebrana 5:15 z oddziału Inpost, a umieszczona 18:20. I tak jest codziennie gdyz zamawiam dużo paczek i jest tak za każdym razem lub nawet zawozi je z powrotem na baze po czym na drugi dzien odbiera i znowu sobie z panem kurierem jezdzi caly dzien aby wieczorem wyladowac znowu na bazie. Po 3 dniach trafia do paczkomatu. Masakra.
    Zaletybrak
    Wadyczas oczekiwania
Dodaj własną opinię »