Skradziona paczka z paczkomatu.Reklamacja to droga przez mękę,podobnie jak odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowej.Bezsensowne i nielogiczne tłumaczenie zaistniałej sytuacji o mnożenie wymaganych dokumentów
ZaletyBrak
WadyJak wyżej
~repcak / 2022-08-08 18:42
Ocena: 2.00 / 5
na stronie napisane co innego, na ekranie w paczkomacie i we wiadomosciach tez. gowno n polecam
~Reytan / 2023-12-13 13:12
Ocena: 2.00 / 5
ZMIEŃCIE KURIERA NA TEREN ŚRODA ŚLĄSKA OD 2 TYGODNI NIE DOSTARCZA PACZEK A PIENIĄDZE ZA DOSTAWĘ POBIERACIE. JEŻELI NIE CHCECIE DOSTARCZAĆ PACZEK TK OGŁOŚCIE TO. JA JUŻ OD WAS NIGDY NIE ZAMÓWIĘ DOSTAWY, TAK KIEDYŚ ROBIŁO DPD A TERAZ WASZYM KURIEROM NIE CHCE SIĘ JEŹDZIĆ. JUŻ 2 TYGODNI3 NIE DOSTARCZACIE PACZEK DO ŚRODA ŚLĄSKA MOSTOWA 19. REYTAN
~ROBERT / 2023-05-18 15:56
Ocena: 2.00 / 5
Przesyłka przyjęta w oddziale o 9:03 dnia dzisiejszego (przyszła taka informacja sms-em). Doręczenie jutro po godzinie 10
BRAWO 8km przesyłka pokonuje w ponad 24 godziny .
Brak możliwości odebrania w oddziale-SUPER zagrywka.
Można to porównać do pociągu dalekobieżnego który dojeżdza do stacji przesiadkowej opóżniony lecz pociąg (kursujący raz dziennie odjeżdza ) nie czekając na podróżnych o czasie (nikogo to nie interesuje). Podróżni mają czekać 24 godiny na następny pociąg.
Prościej tej sytuacji NIE DA SIĘ OPISAĆ.
Z poważaniem ROBERT
~Robin / 2023-05-22 14:43
Ocena: 2.00 / 5
Zapomniałam podać numeru mieszkania podczas wypełniania adresu i liczyłam na to, że kurier skontaktuje się ze mną odnośnie doręczenia jej. Oczywiście nie było ani smsa, ani telefonu, a paczka trafiła do biura (oczywiście informacje na temat ów biura nie zostały wskazane i trzeba było się domyślać gdzie paczka może się faktycznie znajdować. Absolutnie nigdy nie zamówię już za pomocą tej firmy kurierskiej
Zaletybrak
WadyBrak komunikacji
~Robin / 2023-05-22 14:43
Ocena: 2.00 / 5
Zapomniałam podać numeru mieszkania podczas wypełniania adresu i liczyłam na to, że kurier skontaktuje się ze mną odnośnie doręczenia jej. Oczywiście nie było ani smsa, ani telefonu, a paczka trafiła do biura (oczywiście informacje na temat ów biura nie zostały wskazane i trzeba było się domyślać gdzie paczka może się faktycznie znajdować. Absolutnie nigdy nie zamówię już za pomocą tej firmy kurierskiej
Zaletybrak
WadyBrak komunikacji
~Robinson / 2020-04-21 19:48
Ocena: 2.00 / 5
Mi trzy przesyłki utknęły w oddziale, na jedną czekam już tydzień, dzwoniłem, byłem 36ty w kolejce, dałem spokój, 2 dni temu napisałem maila, bez odzewu, w aplikacji wszystkie trzy przesyłki świecą się jako przyjęte w oddziale, już w tym ostatnim przed dostarczeniem. Powiem szczerze że nie ciekawie...
ZaletyObecnie brak
WadyObecnie same
~Robo / 2023-01-11 16:21
Ocena: 2.00 / 5
To miały być szybkie zakupy. 11 dni już czekam na zakupiony towar w Inpost Fresh. Gdy napisałem do obsługi klienta, to jedyną pomoc jaką otrzymałem, to numer telefonu i email do sklepu, w którym ma być realizowane zamówienie i sprawę mam załatwić sobie sam
ZaletyPaczkomat
WadyZła pomoc obsługi klienta
~rodo / 2022-05-10 17:05
Ocena: 2.00 / 5
jebanny cfel nie dał mi paczki, bo się pieska bał
Zaletynie ma
Wadydużo
~Roman / 2020-03-26 22:39
Ocena: 2.00 / 5
brak słów, obsługa klienta dramat, infolinia dla cierpliwych, zamówiłem 2 paczki- jedna nie przyszła, druga mimo ze było napisane żeby obchodzić się delikatnie, nie rzucać oczywiście towar przyszedł uszkodzony. Potem formularze, protokoły nieczytelne, szczegółowe zajmuje to mnóstwo czasu. W 100 % nie polecam.
Zaletybrak
Wadypod każdym wgledem
~Roman / 2021-04-10 06:36
Ocena: 2.00 / 5
Od dwóch dni dzwonię na infolinię w celu wyjasnienia gdzie znajduje się paczka. Na stronie śledzenia paczki widnieje info że gotowa do odbioru. Jednak status nadal że wydana do doręczenia. Ale konsultant jest mądrzejszy i twierdzi że na pewno dotrze do paczkomatu. W końcu dostaję info ze kończy się czas na odbiór a infolinia nieczynna. Zamknijcie tą info linię, bo to linia dezinformacyjna. Paczka wróci do nadawcy bo jesteście ignorantami.
~Rozczarowana / 2021-09-18 13:45
Ocena: 2.00 / 5
Zamówioną przesyłkę do paczkomatu, niestety zwrócili do nadawcy bo niby jej nie odebrałam.Niestety nie otrzymałam z ich strony powiadomienia z kodem do odbioru. Zadzwoniłam na infolinię pan stwierdził że nie wysyłają powiadomień sms ze względów bezpieczeństwa i email jest priorytetowy. To niby co mam siedzieć na poczcie cały czas żeby dowiedzieć się kiedy mam odebrać paczkę? Potem pan stwierdził że mam blokadę na wiadomości, niby jakim cudem. Jako firma nie poczuwają się nawet do tego aby cofnąć przesyłkę. Uważają się chyba za jedynych dostawców przesyłek, ale tak nie jest. W dupie im się poprzewracało. Nastawiali masę paczkomatów w całym mieście, ale usługi fatalne. Zdecydowanie nie polecam ????????????????????
ZaletyBrak
WadySame wady
~Rrr / 2022-01-11 12:10
Ocena: 2.00 / 5
Nieterminowość paczka dochodzi nawet ponad 2 tygodnie
ZaletyCena
WadyNieterminowość
~Rudzianka / 2020-09-16 14:02
Ocena: 2.00 / 5
Kurier obsługujący dzielnicę Rudy Śląskie czuje się jak sprzedawca z czasów komuny. Podjeżdża pod adres dzwoni i kiedy słyszy że wracam z pracy i będę w domu do 20 minut informuje mnie że ma do rozwiezienia dwie ulice dalej kilka przesyłek to mam sobie podejść do niego, bo on dziś u mnie był i juz nie przyjedzie. Jakiś żart chyba, bo wychodzi na to że skoro zamawiam dostawę do domu to mam albo isc w tym dniu na 4 godziny do pracy albo wziąć wolne no ewentualnie przyjdzie mi podejść na skazany adres do kuriera????????????. Jedyny kurier który stawia warunki i to tak jak one mu pasują.
WadyDostarczanie paczek w Rudzie Śląskie
~rusinda1234 / 2020-01-18 15:16
Ocena: 2.00 / 5
Obsługa kuriera beznadziejna. Kurier dzwoniąc rano proponuję bym paczkę odebrała sobie że sklepu, a gdy odmowilam( do centrum mam 2,5 km ) powiedział że nie wie czy zdąży ja dostarczyć. Wkoncu po wymianie zdań zgodził się ja przywieźć, ale wjezdzajac na podwórko wręcz mi ja zrzucił i bez słowa pojechał. Nie polecam ..
WadyKurier arogancki
~rymek / 2022-02-24 13:29
Ocena: 2.00 / 5
Najgorsi kurierzy sposrod wszystkich glownych firm. Zawsze rzucaja paczke pod drzwi / przez brame i odjezdzaja zanim czlowiek zdazy otworzyc drzwi. DRAMAT!
Wadynajgorszy standard obslugi kurierskiej
~S_Sz / 2020-07-23 18:17
Ocena: 2.00 / 5
Śledząc status przesyłki dowiedziałam się, że nie odebrałam przesyłki od kuriera dwa dni z rzędu i że została odesłana do nadawcy. Oczywiście byłam w tym czasie w domu. Zamawiając wcześniej przesyłki do paczkomatu nie miałam nigdy problemów.
ZaletyPaczkomaty
WadyNiesolidni kurierzy
~Sara / 2023-01-11 10:11
Ocena: 2.00 / 5
Dramat!!!!!!!! Kurier kłamca!!!!!!!!
Nie wywiązuje się z obowiązków
Dramat!!!!!!
Nie polecam.
Przestrzegam!!!!!!!
WadyNie dostarcza przesyłek
~sas123 / 2021-09-03 16:22
Ocena: 2.00 / 5
Infolinia InPost zatrudnia ludzi z upośledzeniem intelektualnym. Nie wiem czy to wada, czy nie - generalnie ciężko się porozumieć. Ludzie gadają jak automaty powtarzając w kółko swoje kocopoły.
Dramat.
~Seba / 2022-12-22 10:33
Ocena: 2.00 / 5
Życzę powodzenia w próbie dodzwonienia się . Próbowałem się dowiedzieć co się stało z paczka, daremny trud gdyż paczka nie dotarła