Tragiczna firma kurierska .........................
ZaletyBrak
WadyZ kuriera i tej firmy nie idzie się dogadać
Nie dzwonią
I w dodatku są nie uprzejmi i aroganccy
~PMicho / 2021-07-27 11:32
Ocena: 2.00 / 5
W dobie komputeryzacji ciężko jest wydrukować na etykiecie zwrotnej powód zwrotu paczki do nadawcy. Wyjaśnienie tego w centrali od ręki jest niemożliwe bo nikt nic nie wiem, trzeba pisać reklamację i czekać, czekać, czekać ...
~Pol / 2020-04-11 10:09
Ocena: 2.00 / 5
Strasznie długi czas dostawy,dwa dni próby doręczenia przesyłki do paczkomatu.
~Porażka / 2020-04-03 15:58
Ocena: 2.00 / 5
Wczoraj w paczkomacie przy Ogrodowej w Warszawie ktoś odebrał moją paczkę! Otrzymałem na maila info, że paczka została odebrana. Na miejscu okazało się, że kod faktycznie już nie działa. Sprawa została zgłoszona niezwłocznie, ale nie mogę doczekać się informacji na temat tego, kto ją odebrał. Niby mają zapisy z monitoringu, więc mam nadzieję, że ta osoba poniesie konsekwencje za przywłaszczenie!!!
~Przemek / 2022-01-17 12:11
Ocena: 2.00 / 5
Paczka przyszła z jedzenieniem dla psa karton rozwalony puszki pogniecione że nie wiadomo jak nakładać jedzenie. Jakby ktoś sprawdzał jaki jest wytrzymały
~Przemysław / 2022-11-08 19:05
Ocena: 2.00 / 5
Uwaga na pobrania. Przeciągają wypłatę pieniędzy mimo, że maja na to 5 dni roboczych zgodnie z umową co i tak jest przeciąganiem, bo jeśli np. skorzystam z olx pobranie, to pieniądze mam w ciągu 24h. UOKiK powinien się tym zainteresować. Może zgłoszę, jeśli to potrwa kilka kolejnych dni od zgłoszenia reklamacji
ZaletySzybkie dostawy i paczkomaty w wielu lokalizacjach
WadyPłatności
~Qmax / 2021-12-28 15:01
Ocena: 2.00 / 5
Dwóch kurierów- jeden miły, uprzejmy i wyrozumiały, ale drugi zaś kłamca. Podczas rozmowy telefonicznej twierdził iż właściciela nie było w domu i że próbował się kontaktować (Na paczce 3 razy niepotwierdzony odbiór, a kontaktu 0) , a w rzeczywistości nawet nie dotarł pod dany adres. Nie polecam
~Qubone / 2022-08-26 15:38
Ocena: 2.00 / 5
Przesyła miała przyjść w 24h a czekam juz 4 dzień i za każdym razem to samo,a kiedyś przysyłki przychodziły od razu na 2 dzień,straszny regers
~Queen / 2021-09-27 22:08
Ocena: 2.00 / 5
Nie uważaja na paczki... dostaje kolejna uszkodzona paczkę na paczkomat.
Nie polecam... lekki draaaamat!
~Qwerty / 2026-06-15 13:59
Ocena: 2.00 / 5
Dziś miałam nieprzyjemność rozmowy na infolinii z panią, która była okropnie nieprzyjemna i wyniosła. Jak dotąd miałam dobre doświadczenia z firmą InPost. Niemniej jednak pytania pt „ale czemu pani nie odebrała paczki” itd są nie na miejscu, na dodatek mówione w tak chamskim tonie.
Jak Pani praca nie odpowiada to zawsze można zmienić na inną.
~Radek / 2021-04-02 22:02
Ocena: 2.00 / 5
Dziadostwo i oszustwo. Brak kontaktu.
Nierzetelnie.
~Rafal / 2021-07-26 21:10
Ocena: 2.00 / 5
Dostaje SMS że kurier nie był w stanie dostarczyć przesyłki ponieważ nie zastał nikogo w domu ,co jest nie prawdą!!.
Nastepna informacja że przesyłka zostanie dostarczona następnego dnia roboczego .
Przyjeżdża kurier,pytam czy to on dostarczał przesyłkę wczesniej i czy zeczywiscie nikogo nie zastał w domu, on sprawdza i mówi że przesyłka wogule nie wyjechała z punktu odbioru poprzedniego dnia.
Dlaczego? Po prostu zapomnieli zapakować ???? .
Krętacze
~Rafał / 2020-08-31 17:07
Ocena: 2.00 / 5
Jestem zmuszony opinać moje zmagania tą firmą, bo przekroczyła już wszystkie granice, a posłużę się tylko 2 sytuacjami. Dział obsługi klienta i reklamacji to coś z czym nie chcę mieć nigdy styczności. Generowałem zwrot z Allegro i paczkomat nie zarejestrował mojej przesyłki. Paczka zaginęła w paczkomacie, a ja przez 4 kolejne dni dzwoniłem, żeby ją znaleźć. w odpowiedzi słyszałem tylko, że kurier wyznaczony jeszcze nie przeszukał paczkomatu. Po tygodniu dostałem maila, żeby złożyć reklamację na stronie inpost. 4 raz dosyłam dokumenty i usiłuję udowodnić, że rzeczywiście kupiłem towar na allegro i chciałem go zwrócić. Za każdym razem inpost odpowiada, że jeszcze czegoś brakuje i próbuje odrzucić mój wniosek. Wszystko, żeby nie zwrócić głupich 130zł, ale tak ta firma traktuje klientów. Jeden z kurierów w moim rejonie zagląda do przesyłek i wyciąga te małowartościowe rzeczy twierdząc, że paczka była słabo zapakowana i sama się rozerwała. Miałem 4 sytuacje z otwartą przesyłką. W jednej brakowało zamówionych rzeczy, ale moja reklamacja została odrzucona, bo nie zrobiłem tego przy paczkomacie.
~Rafał / 2020-12-02 19:48
Ocena: 2.00 / 5
Nie wiedzą, co dzieje się z przesyłkami, nie potrafią określić, gdzie jest, dlaczego jest opóźnienie. Infolinia nie jest pomocna, pan " nie wie", ot tak sobie...
Zaletybrak
Wadywiększość tego co oferują
~Rafał / 2020-12-16 17:34
Ocena: 2.00 / 5
Drugi dzień otrzymuje infomacie że paczka dotrze do paczkomatu ale nie dotarła.Jest to świadome wprowadzenie klienta w błąd i marnowanie jego czasu.
~Rafał / 2021-01-30 00:18
Ocena: 2.00 / 5
Nadałem paczkę dla klienta mojego sklepu. Paczka idzie z Lubonia do miejscowości Koziegłowy k. Poznania (ok 12 km) od 26 stycznia i dzisiaj nadal nie znalazła się w paczkomacie (31 stycznia)
Zawsze byłem zadowolony z Inpostu ale tym razem przegięli na całej linii. Żenada na całego, gdybym wiedział to sam bym zawiózł paczkę klientowi a Inpostowi wsadziłbym 15 złotych w szparkę od paczkomatu.
Rafał
Zaletybardzo pomocne narzędzie w sprzedaży internetowej
Wadyjak zawalą to na całego a wstydzić się musisz TY
~Realia / 2021-08-24 12:13
Ocena: 2.00 / 5
Kurier z którym miałam do czynienia ostatnio chamstwo poziom wysoki, czas kiedy ma być paczka a kiedy jest, dwa różne światy. Kiedy dzwonisz i pytasz kiedy będzie bo jest godzina 12 paczka ma być dziś a np załatwienia urzędowe też masz kurier odpowiada zepsuł się samochód to tekst każdego z którym rozmawiałam. nawet, dzwoni i będzie za 15 minut a mija 2h zanim jest i co? Bo samochód się zepsuł, pozdrawiam
~Rekin / 2020-04-18 19:16
Ocena: 2.00 / 5
Katastrofa z czasem doręczenia. Jak ktoś nie lubi czekać około tygodnia to kategorycznie odradzam. Tylko dla cierpliwych. Ale czego się spodziewać po poczta polska
ZaletyJedyna zaleta to cena. Nic więcej.
WadyCzas czas czasczas
~Remiol / 2023-05-15 10:24
Ocena: 2.00 / 5
Chciałem przedłużyć o jeden dzień czas na odbiór przesyłki z paczkomatu. Okazało się, że jest to możliwe wyłącznie przez aplikację mobilną, i byłem zmuszony pobrać aplikację, lecz moje trzy prawie nowe SmartPhone były niezgodne z aplikacją, które z innymi aplikacjami nie mają żadnego problemu. Moja przesyłka niestety została zwrócona do nadawcy a, ja zostałem bez przesyłki i bez pieniędzy, przez nieudolny system i sposób działania Inpostu, co u innych kurierów nie ma jakichkolwiek problemów. To jest w pewnym sensie wymuszanie zakupu za kilka tysięcy złotych nowych SmartPhone, czego żadna inna firma kurierska nie robi. Czuję się oszukany, ponieważ na reklamach i stronie internetowej, jest tylko informacja, o możliwości przedłużenia czasu odbioru przesyłki, ale nie pisze, że do tego musisz kupić sobie SmartPhone za kilka tysięcy złotych. Zupełnie nie zorganizowana i nierzetelna firma, z której na pewno do końca życia nie skorzystam z żadnej usługi
ZaletyBrak
WadyNierzetelność i totalny brak wyjścia do klienta, oraz brak kontaktu z kompetentną osobą
~Renata / 2021-09-10 14:51
Ocena: 2.00 / 5
Coraz gorsza usługa, gubią paczki, ostatnio kurier nie wyjął ze skrytki paczki, którą wysyłałam, ale za to dorzucił drugą dla kogoś innego. Moja przesyłka została uznana za zagubioną... Przez tydzień bawiłam się z reklamacją.
Wrzucają przesyłki do skrytek w paczkomacie jak popadnie, wciskają paczkę na siłę, później nie można przesyłki wyjąć ze skrytki
ZaletyDogodna lokalizacja paczkomatów, odbiór w dogodnym czasie
WadyNiechlujny sposób dostawy, paczkomaty się co chwilę zawieszają/zacinają