strona 120 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- nastepna »
-
~MIRO / 2022-07-14 16:28Ocena: 2.00 / 5
Jak wysyłacie ze bedziecie w danym dniu to bądźcie w nie czekam i się doczekac nie można -
-
~Miro / 2023-10-06 14:08Ocena: 2.00 / 5
Kilka miesięcy temu jak kurier pobierał paczkę do paczkomatu między 6 a 7 rano to była już w paczkomacie między 8 a 9 a teraz jest to godzina między 14 a 18 ,całkowicie schodzą na psy trzeba będzie zrezygnować z ich paczkomatów . WadySame wady -
~Misiek / 2024-08-08 09:15Ocena: 2.00 / 5
Paczka nadana w paczkomacie o godz. 18:07 jest w nim do godz. 13 dnia następnego bo... kurier o tej godzinie odbiera paczki. Potem wozi ją calusieńki dzień do końca i około godz.18:30 zdaje w placówce tylko po to, aby biwakowała tam do rańca dnia następnego i wreszcie wyruszyła w drogę. Gdy dotrze na miejsce będzie czekać nockę całą w placówce w celu wydania kurierowi a gdy ten już ją odbierze około godz.8 to będzie ją woził po mieście calusieńki dzionek aby wrzucić do paczkomatu pod sam koniec dnia. -
~misiunia / 2024-02-21 18:34Ocena: 2.00 / 5
Korzystam z InPosta już 2 lata i jest średnio...
1. Mieszkam na przeciwko inposta kilka mieś. ale jeżeli chodzi o opsługe jest żle... kurier rzuca paczkami rano i wieczorem i jest żle bardzo żle reklamacja bardzo trudna i wgl straszna.
2.Cena 15zl za dostawe omg za dużo...
NIE POLECZAM.Zaletyjedyna zaleta to czas dostawyWadywszysto powyżej -
~Misza / 2022-07-01 18:38Ocena: 2.00 / 5
Totalna porażka zerowe podejście do klienta! Czekałem cały dzień na kuriera a wieczorem dostałem wiadomość że moja paczka została zwrócona z powodu nieobecności odbiorcy! ZaletyBrakWadyCały in post. -
~MJ / 2022-08-08 13:46Ocena: 2.00 / 5
Towar miał być dostarczony następnego dnia od złożenia zamówienia, do małej miejscowości, ale Kurier InPost z dnia na dzień przekładał termin dostawy. Dopiero po zmianie adresu dostawy na inną miejscowość towar został dostarczony. Ale trwało to TYDZIEŃ... -
~Monia / 2024-09-11 17:15Ocena: 2.00 / 5
Niestety firma działała dobrze. Coś się popsuło czas się wydłuża przesyłka ma być dziś będzie jutro. Dotyczy Bydgoszczy. -
~Monika / 2022-04-17 08:29Ocena: 2.00 / 5
Po raz pierwszy zawiedli, paczka ma status do doręczenia od piątku 15.04.2022 od 8:11, na infolini nie potrafił Pan powiedzieć dlaczego nie została dostarczona w piątek. Wczoraj też nie doczekałam się paczki. To miały być prezenty za dziś. -
-
~Monika / 2023-01-31 18:44Ocena: 2.00 / 5
Obsługa dramat kurier miał dla mnie przesyłkę płatna przy odbiorze nawet z samochodu nie wyszedł siedział i czekał jak kobieta po 60 do niego podejdzie z kasa już tyle razy zamawialam przez inny firmy i było ok INPOST nie polecam -
~Monoki / 2020-07-06 21:23Ocena: 2.00 / 5
Niestety, kiedyś najlepsza firma kurierska dzisiaj najgorsza. Na przesyłkę czekam 7 dni masakra. Napisane jest w aplikacji że w doręczeniu, czekam na kuriera Ale kuriera brak. Poczta Polska już jest szybsza. Nie polecam tej firmy. ZaletyPaczkomaty- czas się zgadzaWadyPrzetrzymywania paczek, okres oczekiwania nawet 7 dni -
~Mr.DubayShake / 2023-06-13 19:48Ocena: 2.00 / 5
Zamówiłem w piątek mafię 3 na ps4 od 2 dni czekam ale najwyraźniej się doręczenia paczki nie doczekam więc odradzam zamawiania przesyłek z InPost WadyBrak kontaktu z kurierem ,paczka idącą od 2 dni -
~Myszak / 2025-10-09 15:10Ocena: 2.00 / 5
Nie polecam ,notorycznie przy nadaniu paczki otwiera mi się skrytka z inną przesyłką.Rozumię raz na jakiś czas,ale bez przesady .Dzwoniąc na infolinię tracę czas i pieniądze .Czasami wiszę i 20 min na tel .Nie wspominając o tym że jeśli dzień świąteczny i późna godz ,to muszę ponownie iść na drugi dzień .Do tego ton konsultanta jest taki jakbym była złodziejem ,i zapytania czy napewno pozostawiłam tam leżącą paczkę. -
~nadawca / 2022-09-21 14:11Ocena: 2.00 / 5
Paczka zostala nadana przelezala w poczkomacie 10 dni a jak dzwonilem nic nie mozna zalatwic telefonicznie tylko e-mailem na kroego odp h... wie ile poraszka -
~Nadawca / 2026-05-07 13:28Ocena: 2.00 / 5
Masakra, nie rozumiem jak mimo porządnego zabezpieczenia paczki i oznaczenia jej z każdej strony aby nie rzucać, to kurierzy i tak rzucaja a potem jest uszkodzona paczka, i wtedy i adresat i nadawca są stratni..
Pod względem większych paczek Inpost to chyba najgorsza opcja wysyłki.ZaletyBrakWadyRzucanie paczkami mimo zastrzeżeń nadawcy -
~Nadia / 2021-02-22 09:45Ocena: 2.00 / 5
Niestety mimo zamówienia paczki z opcją "paczka w weekend" nie dotarła ona do mnie w określonym czasie, a zależało mi na szybkiej dostawie. Należy dodać, że paczka była przyjęta przez oddział WadyDługo czas oczekiwania -
~Natalia / 2021-08-16 11:32Ocena: 2.00 / 5
Kurier zostawił moją paczkę praktycznie na ulicy, bo jak twierdzi była na murku od ogrodzenia. Ruchliwa ulica chodnik obok wiec albo paczkę ktoś ukradł albo jej zwyczajnie nie doręczył. Po wielu probach kontaktu z kurierem i wyjaśnieniu problemu zdecydowałam się na reklamacje. Jedna wielka żenada, wystarczyło położyć za furtkę, mniej by kusiła potencjalnych złodziei. ZaletyBrakWadyKompetencje pracowników to jeden wielki żart -
-
~Nathan / 2021-11-15 15:35Ocena: 2.00 / 5
Paczka doszla cała zgięta, szczęście ze byla tam koszulka ale gdyby ulegla zniszczeniu to ubiegał bym sie o zwrotu kosztu chociaz polowy ceny koszulki Zaletynie maWadyPaczka poniszczona -
~Nichal / 2021-10-25 09:46Ocena: 2.00 / 5
Zapłaciłem za przesylke pobraniowa ktora kosztuje 10 zk wiecej a i tak musialem zapłacić kartą. Genialne rozwiązanie tepych ludzi. Po co mialbym dokładać jak mogłem od razu zapłacić kartą? Dodam, że nie mam polskiej karty i zaden debilny system tej firmy nie jest w stanie jej odczytać.
Moze warto pierw skończyć jakąś szkole zanim sie firme otwrzy? -
~Nick / 2020-11-18 16:36Ocena: 2.00 / 5
Tragedia... Obiecują że trzeba czekać 1-2 dni a ja już czekam 4!! ZaletyNie maWadyDługie oczekiwanie na paczke -
~Nicola / 2023-02-10 12:28Ocena: 2.00 / 5
Najgorsza firma kurierska. Gdy widzę podczas zamawiania paczki że tylko in post to od razu wiem że będzie problem. Dziś właśnie tak było kurier dzwoni 5min przed przyjazdem A nawet nie próbuje dojechać pod wskazany adres bo jest 2km od drogi głównej. Więc zgodzilam się ją odebrać przy głównej drodze bo wracałam z zakupów, miał czekać pod wskazanym adresem A okazało się że to ja czekałam 15min i jeszcze to on miał pretensje że nie zatrzymalam się w innym miejscu skoro to był on...(a on juz u kogoś innego był w tym czasie) A skąd ja mam wiedzieć że akurat ten kurier jedzie do mnie??? To jest niepoważne jak ignorują ludzi.
Chyba po to zamawiam kuriera zeby miec przesyłkę pod dom a nie 2km muszę praktycznie zawsze dojeżdżać. Więc za co im się płaci?WadyKurier arogancki
Pączki dostarczane nie pod wskazany adres
strona 120 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- nastepna »
