strona 12 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- nastepna »
-
~Joanna / 2023-09-08 08:15Ocena: 5.00 / 5
Kurier, który obsługuje Radom os.Michalow
Jest przemiłym młodym człowiekiem,jest bardzo kulturalny.Paczki są zawsze przywożone we wczesnych godzinach zawsze z uśmiechem, doręcza nie narzeka,że wysoko ,że paczka ciężka, życzę temu Panu wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym i zawodowym, nadmieniam że korzystam z różnych firm kurierskich i drugiego tak pozytywnego nie ma . Pozdrawiam -
-
~Joanna / 2024-01-18 10:12Ocena: 5.00 / 5
Bardzo dobra firma kurierska . Kurierzy mili i uprzejmi . Swietny kontakt z kurierami i cala firma kurierska . Paczki dostarczane szybko , w stanie idealnym . Polecam serdecznie uslugi firmy kurierskiej InPost !!! Joanna z Warszawy . ZaletyPoszanowanie klienta , kurierzy mili i uprzejmi , bardzo dobry kontakt z kurierem i cala firma kurierska , przesylki dostarczane szybko , sprawnie , w stanie idealnym .WadyBrak wad . -
~Joanna / 2024-05-09 22:57Ocena: 5.00 / 5
Konsultant Pan Krzysztof Torchoła - wspaniały, empatyczny pracownik InPostu.
Idealnie rozwiazał moj problem. Przeprowadził mnie przez cały proces czynności umożliwiający pomyślne zakończenie mojej sprawy. Przemiły i cierpliwy. -
~Joanna / 2026-06-17 22:34Ocena: 5.00 / 5
Jestem przedsiębiorcą, to nie jest duża firma ale zamawiam bardzo dużo produktów głowie korzystając z paczkomatów i kurierów in Post. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak działa ta firma. Od świetnie dopracowanej aplikacji, realne nagrody za punkty które się zbiera i ona są bardzo korzystne dla użytkownika! To się nazywa promocja marki! Nie wiem skąd te komentarze skoro instytucja działa na poziomie światowym ! Klasa polecam z całego serca ZaletySzybkie dostawy, dobry system, doskonalenieWadyBrak -
~Joanna P. / 2020-10-13 12:29Ocena: 5.00 / 5
Kurier inpost p.Kinga która ma "pod sobą" Kokotów doręcza na czas zawsze mila uśmiechnięta grzeczna i można się z nia dogadać!!! Rewelacja powinna dostać premię !! :) -
~Joanna.Kiełpino / 2022-01-31 10:12Ocena: 5.00 / 5
Chciałabym pochwalić kuriera Inpost który jeździ w Kiełpinie na ul Leśnej . Młody sympatyczny chlopak bardzo ogarnięty, zawsze dzwoni i jest na czas gdy przywozi lub odbiera ode mnie paczki . Proszę mu dać premie :D ???? bo nigdy nie zawodzi . Pozdrawiam serdecznie. Joanna G ZaletyZawsze na czas -
~Jol / 2023-04-12 20:54Ocena: 5.00 / 5
Bardzo polecam, miałam 2 razy problem z wysłaniem paczki, kiedy zadzwoniłam na infolinię zostałam poinformowana profesjonalnie jak również mój problem został załatwione niemal od ręki nigdy nie spotkałam się z taką wyrozumiałością i otwartością .jeszcze dodam że nie raz wysyłałam paczki. On post działa ekspresowo. ZaletyOgromneWadyŻadnych -
~Jolanta / 2026-03-27 15:04Ocena: 5.00 / 5
Chciałam podziękować pani z infolini.Zalatwila moja sprawę pozytywnie i bez problemów???? -
-
~Julka / 2022-01-15 22:30Ocena: 5.00 / 5
Bardzo dobra robota z tą współpracą z Makro i uruchomienie Inpost Fresh. Zakupy online to najprawdopodobniej przyszłość w tym sektorze, a Fresh wyróżnia szybka dostawa, różnorodny i szeroki asortyment oraz dostępność terminów. Podoba się też to, że firma stawia na ekologię i nie używa foliowych reklamówek. Sieć Makro to bardzo dobry partner i gwarancja świeżości produktów. Liczę na kolejne współprace, bo aplikacja naprawdę świetnie działa. ZaletySzybka dostawa
Oszczędność czasu
Intuicyjna aplikacjaWadyBrak -
~Justyna / 2020-02-28 21:22Ocena: 5.00 / 5
Zawsze jak tylko jest opcja in post wybieram tę firmę, bo NIGDY ale to NIGDY mnie nie zawiodła!!!! nie wiem gdzie ludzie opiniujący te firmę tak kiepsko mieszkają ale kurier na moim terenie jest zawsze uprzejmy. Natomiast jeżeli chodzi o paczkomat chyba raz się zdarzyło że paczka szła 3 dni, w innych przypadkach a często korzystam z ich usług przesyłka jest następnego dnia po nadaniu w 99%. Uwielbiam Inpost -
~Justyna / 2021-04-15 19:05Ocena: 5.00 / 5
Polecam firmę kurierską nigdy nie było problemu z dogadaniem się z dostawą czy godziną zawsze mili i uprzejmi oraz pomocni jak coś się dzieje lub stało np. brak paczki w paczkomacie potrafią wszystko załatwić w ciągu dnia i dać znać że wszystko już jest naprawione i znalezione. ZaletyPunktualni
Sumienni
Życzliwi
Pomocni -
~Justyna / 2021-10-07 20:47Ocena: 5.00 / 5
Najlepsi szybko bezproblemowo nigdy nie zawiedli polecam serdecznie ZaletySzybkoWadyBrak -
~Justyna / 2022-01-11 16:09Ocena: 5.00 / 5
Podziwiam kurierów z Bydgoszczy szczególnie Śródmieście stary rynek naprawdę solidnie wykonują swoją pracę jeżdżą do późnych godzin paczkę zawsze na czas . -
~Justyna / 2022-01-12 23:20Ocena: 5.00 / 5
Przesyłka przyszła bardzo szybko, w świetnym stanie. Pan kurier mega sympatyczny, życzliwy,kulturalny i co najważniejsze-cierpliwy!:) -
~Ka / 2020-04-15 17:36Ocena: 5.00 / 5
Polecam! Zamawiam przesyłki do paczkomatu jednak dzisiaj dostarczył mi ją kurier. ZaletyPolecamWadyBrak -
~Kacper / 2021-10-19 19:04Ocena: 5.00 / 5
Korzystam z firmy Inpost od wielu lat, i nigdy nie miałem problemu. Polecam ZaletySzybka dostawa, brak wad -
-
~Kacper Dąbrowski / 2022-01-23 11:38Ocena: 5.00 / 5
Aplikacja InPost Fresh Zakupy świeże, towar ekstra jakości. Najwięcej punktów daję za ekologiczne opakowania- wszystko jest w kartonie, bez zbędnych foliówek. Po rozpakowaniu zakupów jest mało śmieci. Polecam ???? -
~Kalalewek / 2024-11-27 07:35Ocena: 5.00 / 5
Witam, czytam opinie i nie mogę zrozumieć skąd tyle wrogości w ludziach. U kogoś widzą belkę, ale sami są idealni. Zacznijcie najpierw od siebie, bo kto się źle wyraża o drugich, ten chyba sam ze sobą ma problemy. Co do firmy IN POST pierwsza tego typu firma na polskim rynku, wspaniale się rozwinęła i nadal uważam ją za rzetelną firmę. Zawsze wszystko szczegółowo opisane co do paczki, jej droga i od nadania do odbioru najwyżej dwa dni. Nigdy jeszcze nie miałam problemu., nawet ze szklaną zawartością.
A dla młodych ludzi dobra rada: więcej skromności , a mniej roszczenia w życiu. Musimy naprawiać ten świat i zacząć przede wszystkim od SIEBIE, pozdrawiam Wszystkich Opiniowiczów. -
~kamdzioo / 2023-07-20 12:35Ocena: 5.00 / 5
Bardzo szybka dostawa do paczkomatu z drugiego końca polski ZaletySzybo przyszłoWadybrak -
~kamdzioo / 2023-07-20 12:35Ocena: 5.00 / 5
Bardzo szybka dostawa do paczkomatu z drugiego końca polski ZaletySzybo przyszłoWadybrak
strona 12 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- nastepna »
