Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8494 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Filip / 2023-05-09 16:09
    Ocena: 2.00 / 5
    Oszuści i złodzieje, aplikacja się ciągle wiesza i wygenerowanie jednej etykiety trwa czasem nawet do 5 minut, łącznie straciliśmy ponad 1000 PLN na wysyłki przez ich aplikację. Reklamacje są rozpatrywane w długim czasie, jak narazie brak odpowiedzi z ich strony. Brak możliwości zwrotu środków za niewykorzystane etykiety w aplikacji (pomimo że deklarują taką możliwość)
    ZaletySzybka dostawa
    WadyBrak zwrotów środków za niewykorzystane etykiety
  • ~flin180 / 2021-02-10 14:56
    Ocena: 2.00 / 5
    Cena dobra bo zaledwie 10 zł. Gorsza jednak dostawa, na stronie pojawia się informacja ze 98% zamówień dociera do poczkomatów w 24 godziny. Ja już czekam trzeci dzień i dalej nie otrzymałem (wysyłane z Lublina do okolic Wrocławia).
    ZaletyCena
    WadyCzas oczekiwania
    Problemy z reklamacja
  • ~florek / 2022-12-30 13:43
    Ocena: 2.00 / 5
    zamówiłam paczkę w której były 4 spore książki, poprzez inpost. wsadzono mi je do najmniejszej szuflady dzięki czemu ucierpiała zawartość pudełka. musilam rwać karton aby wydostać paczkę gdyż pudełko cie zaklinowało. wskazywało na to ze paczka była wsadzona na sile.
  • ~Franek / 2026-04-28 23:37
    Ocena: 2.00 / 5
    Jest to najgorsza firma w dostawie paczek do domu trzy razy zamawiałem paczkę i ani razu nie dostarczyli mi pod dany adres domowy tylko raz napisali że nie ma adresu takiego i paczkę odesłali z powrotem a drugim razem i trzecim to zostawili paczkę raz pół kilometra raz kilometr od domu w sklepach w których mają podpisane umowy nie chcą kurierom jeździć i szukać dany adres do zostawiają paczki tam gdzie im jest wygodnie i blisko i reszta to ich nie obchodzi piszą maila gdzie paczka jest i tyle a samemu trzeba reszta szukać po adresach których wysyłane są na maila masakra
    ZaletyBrak zalew
    WadyNajgorsze firma dostawie paczek do domu kurierom Nie chce się dostarczać poddany adres
  • ~Frogy / 2021-12-08 20:51
    Ocena: 2.00 / 5
    Kurierowi nie chciało doręczyć się paczki i nadal jej status odmowa przyjęcia. Była to przesyłka pobraniowa więc koszt usługi nie został zwrócony, paczka do nadawcy już tak
  • ~Gabriela / 2021-07-12 17:27
    Ocena: 2.00 / 5
    Kurier zostawił paczkę w innym mieszkaniu.
    Napisał SMS nawet nie zadzwonił i nie zapytał się czy może zostawić u kogoś.
  • ~George / 2024-04-13 12:38
    Ocena: 2.00 / 5
    TRAGEDIA!!! Paczka która miała być dostarczona do paczkomatu we wtorek do dnia dzisiejszego (sobota) do mnie nie dotarła. Wykonałem około 25 telefonów do INPOSTU w sprawie tej przesyłki, ale każdy konsultant udzielał mi innej wiadomości. Przy pierwszej próbie otrzymania paczki z paczkomatu słyszałem klikanie zamka, ale żadna ze skrytek nie otwierała się. Po 3 próbie pojawiła się informacja że paczka została odebrana. Było to oczywistą nieprawdą. Kontakt z konsultantem INPOSTU skończył się tym, że4 jedna ze skrzynek została otwarta zdalnie, ale niestety przesyłki w niej nie było Rozpoczęła się seria kontaktów z konsultantami INPOSTU. Każdy mówił co innego, a automatyczny system który przedstawiał się jako MAX informował mnie że przesyłka będzie do odbioru w paczkomacie o symbolu (tutaj zostały podane jakieś cyfry i litery które dla mnie nic nie znaczyły). Zrozumiałem że muszę znać symbole wszystkich paczkomatów INPOSTU w Polsce jeżeli chcę tą przesyłkę odebrać TOTALNA BZDURA!!!
    Po trzech dniach z jednym z konsultantów ustaliłem że przesyłka zostanie dostarczona do mnie do domu i faktycznie w piątek skontaktowałem się z kurierem, ale dowiedziałem się że faktycznie przesyłkę ma, ale mi jej nie wyda bo dostarczenie zostało zablokowane przez CENTRALĘ. Czekam więc do poniedziałku i zobaczę co z tego wyniknie.
    Jako firma, to INPOST to DNO ZUPEŁNE. Totalny brak rzetelnej informacji. Każdy z konsultantów podaje "inną prawdę". FIURMA TOTALNIE NIEWIARYGODNA!!!
    ZaletyzALET NIE ZAUWAŻYŁEM
    WadywSZYSTKO OPISANE POWYŻEJ.
  • ~Gienek / 2022-11-25 10:55
    Ocena: 2.00 / 5
    Paczkę dostarczył ale jego wymówka była taka że nie miał wydać pieniędzy nie pierwszy raz już taka sytuacja się zdążyła nie polecam
    ZaletyKiedyś lepiej ta firma się krecika przewoźnicy byli przyjemniejsi
    WadyCo dostawa brak wydania reszty pieniędzy
  • ~Gilu / 2023-02-14 15:41
    Ocena: 2.00 / 5
    Paczka z chin miała iść ponad miesiąc okazało się że przyszła po tygodniu. Nie odebrałem bo nie otrzymałem powiadomienia sms z kodem czy zwykłego e maila. Inpost myśli, że przez miesiąc czasu codziennie będę sprawdzać w aplikacji czy jesy paczka z chin. Na aplikacji 0 powiadomień chociaż są włączone. A smsów do posiadaczy aplikacji nie wysyłają bo hakerzy wyłudzają dane osobowe. Głupszej bajki nie słyszałem.
    ZaletySzybko doręczają
    WadyAplikacja
    Nie przychodzi kod odbioru
    Pomoc
    Nie czytają dokładnie treści i nie odpowiadają na zadane pytania.
  • ~girro1 / 2019-12-06 16:13
    Ocena: 2.00 / 5
    Brak konkretnych informacji z śledź paczkę, niedopracowana strona internetowa z brakiem przycisku wyślij przy formularzu zgłoszeniowym, niedoszacowane terminy przesyłki paczek
  • ~Grażyna / 2020-06-29 15:33
    Ocena: 2.00 / 5
    dno! awsze problem z infolinia i uzyskaniem tel do kuriera. Jakoś inne firmy kurierskie tego problemu nie mają.
    Zaletydostawa do paczkomatu ok.
  • ~Grzegorz / 2020-03-02 12:00
    Ocena: 2.00 / 5
    Myślę że China post działa lepiej .Ciągle brak miejsca w paczkomatach i dają do odebrania na końcu miasta i okazuje się że po przesyłkę trzeba jechać godzinę i całe to przedsięwzięcie to loteria .Lepiej zapłacić troszkę więcej i nie tak wiele parę złotych i DHL albo ups na czas i pod bramą.Jeszcze dzwonią że będą wcześniej.
    ZaletyBrak
    WadyMnóstwo czas to najdroższe co dziś jest.
  • ~Grzegorz / 2020-08-19 15:43
    Ocena: 2.00 / 5
    Nikomu nie polecam tego Badziewnego wytworu jakim jest Inpost,jeśli chodzi o przesyłkę to jeszcze jak Cię mogę,ale zwrot i reklamacja to Dramat jakiś i Bezczelność obsługi na infolini,
  • ~Grzegorz / 2021-05-08 02:13
    Ocena: 2.00 / 5
    Kłamstwo że paczka nadana jednego dnia trafia do adresata drugiego
  • ~Grzegorz / 2021-07-16 16:57
    Ocena: 2.00 / 5
    O godz 8 rano otrzymałem wiadomość że paczka dzis trafi do paczkomatu i co ? po 10 godzinach nadl jej niema a jutro sobota ,i po prezencie urodzinowym , jaja
  • ~Grzegorz / 2022-08-26 14:16
    Ocena: 2.00 / 5
    Paczka powinna dojść w czwartek po wykonaniu telefonu na infolinię otrzymałem informację że
    jest problem od strony nadawcy i tylko on może sprawę naprawić mi nic nie mogą powiedzieć bo to nie ja nadałem paczkę. Gdy nadawca skontaktował się z inpost usłyszał że była dwukrotna próba doręczenia paczki i była odmowa zapłaty za paczkę za pobraniem.
    Gdy w piątek o 8.00 udało się wyjaśnić sprawę z z kurierem przez nadawcę poinformowano mnie że już w piątek nie dostarczą paczki tylko w poniedziałek, pytanie co wymyślą w poniedziałek. Nie polecam firmy inpost.
    ZaletyBrak
    WadyBrak kontaktu, brak próby rozwiazania problemu
  • ~grzesiuk76 / 2022-03-02 14:11
    Ocena: 2.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska, od 29 stycznia status przesyłki "przekazana do doręczenia", jest 2 marzec :( Reklamacja złożona 2 lutego, po 28 dniach przysyłają pismo o potrzebie dostarczenia oświadczenia nadawcy o zrzeczeniu się roszczeń, chociaż ja jestem adresatem. Banda złodziei,!!
    ZaletyBrak
    WadyKurier zgubił/ukradł przesyłkę, reklamacja nie rozpatrzona
  • ~Guzik / 2023-10-14 15:01
    Ocena: 2.00 / 5
    Miałem mieć paczkę w sobotę a dostanę w poniedziałek chociaż zaznaczałem dostawę w weekend...
  • ~hak / 2022-09-10 00:47
    Ocena: 2.00 / 5
    Zamówiłem paczkę tydzień temu, do dziś nie przyjechała, w czwartek dostałem informacje o tym że przyjedzie jutro, nie przyjechała miałem plany na weekend teraz dzięki ich systemem dostaw będę się nudzić bo nie mam nic innego do roboty w ten weekend, nawet nie dostane paczki w weekend, nawet nie przyjechała o późnej godzinie, straciłem już nadzieje, nawet nie wiem gdzie jest paczka żeby ją odebrać osobiście...
    ZaletyWiele razy paczka doszła i to bardzo szybko,
    Wadyale akurat w przypadku gdzie chciałem paczke najbardziej ona nie przyszła wcale...
  • ~Halina / 2022-12-07 10:20
    Ocena: 2.00 / 5
    Kolejne dwie paczki utknęły w oddziale, ostatnia dotarła do mnie po 7 dniach. Owszem jest infolinia na której mozna porozmawiac z bardzo miłą Panią ale ona praktycznie nic nie może zrobić. Udziela informacji które samemu można przeczytać na aplikacji. O ile paczkomaty w mojej ocenie to super sprawa to dostawy kurierskie zdecydowana porażka. Oczywiście jesli chodzi o czas realizacji. Pan Kurier bardzo miły i uczynny szkoda tylko, ze na magazynie chaos.
    ZaletyMiła obsługa kurierska.
    WadyCzas realizacji zamówienia.
Dodaj własną opinię »