WadyAroganccy kurierzy, odmawiają wniesienia paczki po schodach
strona 100 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- nastepna »
-
~Poirytowany / 2023-10-23 12:41Ocena: 2.33 / 5
Kurierzy tej firmy wielokrotnie odmawiają wniesienia paczki po schodach. Aktualnie poruszam się o kulach i nie jestem w stanie wnieść 20kg na czwarte piętro. Jeśli bym był w stanie, to zamówiłbym paczkę do paczkomatu, a nie płacił za dostawę do domu. -
-
~Pokrzywdzonyadresat / 2023-03-27 11:16Ocena: 2.33 / 5
Jeśli chodzi o dostawy do paczkomatu to bez zastrzeżeń. Problemy zaczynają się przy dostawie ich kurierów do domu. Kurier InPost nie dostarczył mojej paczki, oznaczył jako odebraną i odjechał z pod domu mimo że w nim byłem. Totalny idiota. Oczywiście infolinia jak i cała firma to olała paczki nie ma i moich pieniędzy też nie. Dlatego unikam ich kurierów jeśli tylko jest taka możliwość. ZaletyPaczkomatyWadyInfolinia
Brak zainteresowania klientem
Nie dostarczają przesyłek -
~Polo / 2022-04-20 21:12Ocena: 2.33 / 5
Wydanie przesyłki do dostarczenia do paczkomatu trwa 14 godzin, kurier po odebraniu przesyłki dostarcza ją późnym wieczorem gdzie nikt nie będzie jechać o 22ej po odbiór, w tym przypadku czas doręczenia wydłuża się o kolejny dzień.
Chyba nadszedł czas na zmianę kurieraZaletyBrakWadyBardzo długi czas doręczenia przesyłki do paczkomatu (godziny nocne 22-23) -
~Pootr / 2022-04-13 16:40Ocena: 2.33 / 5
Jak zwykle od momentu odebrania, paczka jedzie przez pół Polski ok. 12h. Zaś kurier w moim mieście wozi ja przez 6h zanim włoży do paczkomatu. Punkt przeładunkowy jest 300m od paczkomatu. Poprawić pracę na placówkach! -
~Przemysław / 2022-07-01 11:10Ocena: 2.33 / 5
Gdzieś zaginęła w oddziale moja paczka. Mimo interwencji (obsługa infolinii beznadziejna, kobiety nie wiedzą co odpowiedź - kręcą i w trakcie rozmowy przerywają połączenie) Poprostu firma nie szanuje klienta paczki nie ma, pieniędzy nie ma i trzeba sprawę zgłaszać do sprzedawcy - zmieniam zdanie o firmie na beznadziejna. ZaletyTylko dobra cena dostawyWadyNie kompetencyjne osoby zatrudnione na infolinii -
~PW / 2026-02-11 15:21Ocena: 2.33 / 5
Jestem oburzona jakością usług InPost.Ostatnia paczka była w okropnym stanie.Pudelko było bardzo mokre aż otworzyło się.Do tego kubki które były zabezpieczene w pudełko i folie bombelkowe zostały pobite,a pudełko z proszkiem do prania zostało uszkodzone,w całej paczce był proszek.Jak mocno musieli rzucać przesyłką? Ostatni raz wybrałam InPost,po przesyłce w Święta miałam nauczkę, postanowiłam dać szansę, niestety,było jeszcze gorzej. -
~qwerty / 2022-09-14 17:44Ocena: 2.33 / 5
Dlaczego w przypadku przepełnionego paczkomatu, nikt nie pyta klienta o zgodę na kierowanie paczek do innych paczkomatów niż w zamówieniu.A co jeśli ten tymczasowy paczkomat jest nie po drodze i nie każdy klient ma możliwości odebrać wtedy taka paczkę. Mało tego brak jakichkolwiek powiadomień w aplikacji.Jednego dnia dostaje wiadomość sms, że paczkomat do którego powinna przyjść przesyłka jest niedostępny i paczka została umieszczona w paczkomacie zastępczym.Z uwagi na brak możliwości odbioru czekam do kolejnego dnia. Następnego dnia dostaje kolejny sms że paczkomat w którym jest moja paczka jest już dostępny i moge odebrać paczkę w ciągu 2 dni. Natomiast aplikacja dalej mi pokazuje że paczka jest w tym zastępczym. Udaje się więc do paczkomatu, na który miala przyjść paczka niestety okazuje się że paczka dalej jest w paczkomacie zastępczym. Nierozumiem po co wie wysyłacie mylące człowieka wiadomości. Normalnie można zgłupieć. ZaletycenaWadyhaos i dezinformacja klienta
brak aktualizacji statusu przesyłki w aplikacji -
~R3k! / 2022-12-08 14:22Ocena: 2.33 / 5
Nie wiem który z waszych kurierów jeździł dziś po gminie Starcza, ale no tak chamskiego zachowania, to w życiu nie słyszałam.
Babcia odebrała dziś za mnie paczkę, gdyż ja nie byłam w stanie tego zrobić, i któryś idiota na 80-letnią kobietę z ryjem wyleciał z auta, że z takimi rzeczami, to się idzie do paczkomatu.. A przepraszam bardzo, od czego jest kurier? No naprawdę żeby młody do starszej kobiety, która w dodatku ledwo co chodzi, tak się odezwał? Wstyd. -
-
~Ra Mie / 2022-11-23 18:36Ocena: 2.33 / 5
Chce zgłosić skargę na kuriera, który dzisiaj "kazał" mi zejść po poczuje, bo inaczej by zostawił ja w innym miejscu. Jak zszedłem to dosłownie rzucił paczkę mi w ręce i jak się zapytałem czy nie powinien przynieść pod drzwi, to zmienil się diametralnie. Zaczął mnie wizywac, stał się strasznie brutalny. Jak zwróciłem uwagę że powinien zmienić pracę, to groził pobiciem i dalej wyzywal od roznych. Najgorsze przeżycie z inpostem jakie miałem. Na prawdę nie polecam -
~radmich / 2022-09-09 23:34Ocena: 2.33 / 5
Paczkomat popsuty, dziś 5 dzień jak nie mogę wyciągnąć paczki. Jak zaskarżyć tę firmę? -
~Rafalx101 / 2021-09-07 15:13Ocena: 2.33 / 5
InPost to tragedia. Podejście do prowadzenia firmy tragedia. Codzienne szarpanie o odbiōr paczek do tego codzienne kłamstwa. TRAGEDIA!!! -
~Rafał / 2022-05-20 17:55Ocena: 2.33 / 5
Nie polecam serdecznie!
Zamówiłem akwarium z każdej strony było opisane ( szkło ) zabezpieczone styropianem 15cm narożniki tekturowe do tego zabezpieczenia z pilśniowej płyty i tak nie przeżyło tej podróży.. ostatni raz zamawiałem i na pewno nie zostawię tego tak.. człowiek tyle czasu czekał szafkę pod wymiar zamówił do tego również i przychodzi rozpieprzone… dramat!!!ZaletyZadnych -
~Rafał / 2022-07-26 19:51Ocena: 2.33 / 5
Dziś zostałem przegoniony przez kuriera z przed paczkomatu.
Jaśnie pań teraz tu pracuje I ja mam przyjść za pół godziny.
Żenua -
~Rafał / 2022-12-21 13:26Ocena: 2.33 / 5
Dynamiczne przekierowanie ,śmiech na sali zamiast dostarczyć paczkę tego samego dnia do paczkomatu oddalonego o 300 m po przekierowaniu ,to czekam już drugi dzień na wydanie do doręczenia. -
~rekuc11 / 2022-07-26 17:55Ocena: 2.33 / 5
Uszkodzona skrytka w paczkomacie nie otwiera się na rozpatrzenie reklamacji 30 dni to CHORE ZaletybrakWadybrak kontaktu -
~Remi / 2021-04-19 12:22Ocena: 2.33 / 5
Przy zamówieniu z aliexpress chińczyki podają błędny numer (888000888), paczke łatwo przeoczyć bo nie dostajemy SMSa. Gdy minie czas przesyłki w paczkomacie (48h) to przesłka jest zwracana do odbiorcy (w tym przypadku chiny) i nie ma już opcji na cofnięcie jej (nawet jak została wyjęta z paczkomatu a my zadzwoniliśmy po 10 minutach od wyjęcia).
Porażka!!! rezygnuje z tej badziewnej firmy przy zamówieniach z chin!WadyNie ma opcji odbioru paczki po przekroczeniu czasu odbioru.
W przypadku błędów nadawcy mamy problemy. -
-
~Robert / 2021-12-02 07:17Ocena: 2.33 / 5
Zamówiłem paczkę do paczkomatu bo mam go pod domem i odbieram kiedy chce, to paczka trafiła do punktu magazynowania niby dlatego, że paczkomat przepełniony. Punkt czynny w takich godzinach, że nie mam szans podjechać. Kolejne zamówione paczki przychodzą to tego paczkomatu a tamta leży w magazynie. NIE SZANUJA KLIENTA, na początku wszystko grało a to już kolejna przesyłka w magazynie. Mam blisko siebie inne paczkomaty czynne cała dobę a nie jakaś dziurę krótko czynna i bez możliwości podjazdu. Naszczescie nie są jedyni na rynku i życie ich zweryfikuje. Bardzo nie polecam!!!! ZaletyBrakWadyZaczyna być coraz więcej!!!! -
~Robert / 2022-08-29 10:05Ocena: 2.33 / 5
Jakość usług bardzo słaba. Zamówiłem urządzeniem na prezent. W piątek o godz. 13.05 otrzymałem sms, że paczka czeka na odbiór. O 13.50 sms, że paczkomat jest uszkodzony. Przez cały weekend nic nie zrobili. W poniedziałek Pani na infolinii stwierdziła, że podejmą próbę naprawy w poniedziałek lub wtorek. Klientów mają w dupie. ZaletyzeroWadybrak dbałości o klienta -
~Robert / 2022-11-17 17:10Ocena: 2.33 / 5
W przypadku zaginięcia przesyłki nie przeprosili chodziarz ich pracownik ukradł paczkę ZaletyNie -
~Robert / 2023-06-21 17:13Ocena: 2.33 / 5
Niestety
Bardzo się zawiodłem
Przelewy z paczek pobraniowych powinny dotrzeć do 5 dni
Niestety mija właśnie 6 dzień a Pan powiedział że nic nie może zrobić i mam czekać kolejny dzieńZaletySzybką dostawaWadyBrak otrzymania kwoty za przesyłkę pobranie
strona 100 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- nastepna »
