Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7661 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Dorota / 2021-08-20 17:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada. Po raz kolejny. Zero szacunku dla klienta.
  • ~Magda / 2021-08-20 15:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat żałosna firma dziwią się później ze paczkomaty dominują i zwalają ich z nóg. Zero kontaktu z kurierem dramat ze znalezieniem paczki, infolinia do Papieża szybszy kontakt. Dno.
    ZaletyZadna
    WadyWszystko
  • ~Agnieszka / 2021-08-20 14:17
    Ocena: 1.33 / 5
    Ta firma to tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Z winy kuriera musiałam jechać specjalnie po swoją paczkę do terminalu DHL - musiałam przejechać 100 km ażeby odebrać swoją paczkę gdyż kurier zamiast dostarczyć ją do punktu odbioru do Żabki odwiózł ją do terminala.
    Zareklamowałam tę sytuację i po jej rozpatrzeniu otrzymałam od firmy rekompensatę 13 zł.
    Żenada.
    Nie polecam.
  • ~Marzena / 2021-08-20 12:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma. Z żadnym innym kurierem nigdy nie miałam żadnych kurierów. Z tą firmą zawsze
  • ~Krzysiek / 2021-08-20 10:04
    Ocena: 1.33 / 5
    Żarty po prostu. Gwarancja dostawy na kolejny dzień roboczy to jakaś farsa. Co mi po gwarancji jak paczka czekała dzień roboczy na odebranie przez kuriera w ogóle. Infolinia to farsa proszą o podanie numeru przesyłki a później jest info ze przesylki nie idnaleziono wiec juz dalej nie da sie polaczyc z konsultantem. A na linku ze sledzenia dziala. Nigdy wiecej.
    WadyTa usluga w ogole
  • ~Janina / 2021-08-19 14:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Poprostu skandal, zapłaciłam za przesyłkę ekspresową do Niemiec. Zapewniono mnie , że w przeciągu 2 dni zostanie dostarczona.Jak się okazało to 2 dni przesyłka leżała w Łodzi. Oszukiwanie ludzi na kasę i nic więcej, każdemu szczerze odradzam korzystanie z tego dał.
  • ~Elzbieta / 2021-08-19 11:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Jedno okreslenie - skandal nie serwis.
    Kierowca nie dostarczyl przesylki, nie zostawil awiza, nie odbieral telefonu....
    Informacje z DHL (sms) nieprawdziwe; nie bylo odbiorcy w domu - bylam i czekalam. Zostawiono awizo - nie zostawiono. Pomoc infolini/serwisu zadna - tez nie mogli dodzwonic sie do kierowcy.
    Wady100%
  • ~Michał / 2021-08-19 11:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Przestrzegam wszystkich. Po przygodach z tym syfem będę uprawiał antyreklamę. Jeżeli macie wysyłać przesyłkę DHL,lepiej sami ją pieszczo zaniescie. Bedzie szybcej, lepiej i mniej stresu.
  • ~Ryszard / 2021-08-18 16:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie odbierająpaczek terminowo
    Nie dostarczaja paczek terminowo lub informaują,
    Że nie zastali odbiorcy
    Kurierzy zmieniają się co kilka miesięcy
    Nie ma żadnego kontaktu z biurem obslugi lub z kurierem
  • ~Agata / 2021-08-18 16:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Niemili kurierzy z którymi są problemy i nie dostarczają paczek sami wpisując co chcą
  • ~KK / 2021-08-18 08:52
    Ocena: 2.00 / 5
    Niestety firma DHL zrobiła się niesolidna a kurierzy to cwaniaki bez skrupułów. Najlepiej dać im kasę i samemu dostarczyć towar.
    ZaletyBrak
    WadyCwaniackie podejście do klienta. Arogancja i brak chęci współpracy
  • ~Ola / 2021-08-17 22:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Z daleka od tej firmy. Kurierzy kradną paczki. Fałszują dane potwierdzające odbiór paczki przez właściciela, a paczki brak. Obsługa klienta niekompetentna poza hasłem ,, proszę dzwonić na infolinię,, nic nie potrafią zdziałać. Numeru telefonu do kuriera nie podadzą natomiast kurier może fałszować Twoje dane osobowe nazwiskiem potwierdzając, że paczka została dostarczona. Niestety jasno trzeba stwierdzić że jaki jest niski poziom ludzi tam pracujących taki jest efekt (złych opinii) działającej tej firmy. Dziwne że kierownictwo tej firmy nie wyciąga żadnych wnioskow i konsekwencji wobec takich pracowników ...
    ZaletyBrak
    WadyBrak kontaktu z kurierem, znikające paczki, fałszowanie informacji dotyczącej dostawy,
  • ~Agizzz / 2021-08-17 22:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dziwię się negatywnymi opiniami na temat tej firmy, dzisiaj miałam przyjemność z jednym z kurierów tej firmy.
    Po pierwsze zaparkował na terenie prywatnym, blokując wjazd i wyjazd z parkingu, oraz tarasując 4 miejsca parkingowe, to po mimo prośby o przestawienie samochodu, kurier zamknął po hamsku samochód i poszedł zanieść paczuszki do innego punktu- który ma swój prywatny parking.
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie jakie mogą być
  • ~REN Mat / 2021-08-17 20:59
    Ocena: 1.33 / 5
    Czekam 2 dni na odbiór paczki. Kurier nie potrafi korzystać z telefonu komórkowego- nie dzwoni, nie odbiera.Brak konstruktywnego zarządzania dostarczaniem przesyłek. Totalna porażka.
  • ~Koldrum / 2021-08-17 16:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Niestety nie mam wpływu na wybór firmy, ale zawsze jak mam dostać przesyłką przez DHL to jest problem. W sumie to nie bardzo rozumiem firm wybierających ich usługi. Nieterminowość, kłamstwa - to spotyka mnie zawsze. Zresztą, widać po opiniach.
  • ~XYZ / 2021-08-17 16:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekam 3 dni na odbiór paczki. Kurier nie potrafi korzystać z telefonu komórkowego- nie dzwoni, nie odbiera.
    Skrajnie nie polecam!
    WadyWszystko
  • ~Kornelia / 2021-08-17 15:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat jak najdalej!! Czekalam na przesyłkę w domu. Dostalam SMS w środę ze będzie przesyłka następny dzień. Cały czwartek cały piątek przesiedziałam w domu ! Kuriera brak ! W poniedziałek sprawdziłam status przesyłki A się okazało że odbiorca odmowil przyjęcia przesyłki!!! Żeby było śmiesznie to w dodatku odmówiłam przesyłki o 14.36 jednego dnia i drugiego dnia o godzinie 00.00 !!! Dramat ! Dzwonie o żądam rekompensaty . Pan z działu twierdzi ze kurier byl po czym otworzyła mu kobieta i odmowila !!! A jedyną kobietą w domu to ja tylko i moje dzieci !!! Dzwonie dzisiaj od rana aby pociągnąć do odpowiedzialności kuriera . I teraz juz nawet Pan nie odbiera tel od momentu jaku wyslalam screena z tym ze paczka była nawet nie odebrana o północy! Bo się zapierał ze nie ma tego w systemie. Najgorsza firma jaka może być. Zadałam sprawdzenia na GPS czy byl tutaj pod wskazanym adresem ! Przeciez ma możliwość to zweryfikować ! Dlaczego tego nie zrobi. Po drugie zadałam rekompensaty w różnicy w cenie . Zamawiana przezemnie paczka miala mnie wynieść 100 zl A teraz juz jest droższe za 129 zl ! Kto teraz doplaci ! Umywają rece ! Dziadostwo totalne . Odradzam!!
    ZaletyZADNE !!!
    WadyWszystko co możliwe. Kłamstwo goni kłamstwo umywanie rąk od odpowiedzialności teraz i zabieranie ludziom czasu!!!
  • ~Ewa / 2021-08-17 15:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat, zamówiona paczka do punku odbioru, przez tydzień nie dostałam żadnego maila czy sms-a o dostawie, po interwencji w Zalando okazało się, że paczka czeka w punkcie dhl w mieście oddalonym o 40 km.
  • ~Wku...ona / 2021-08-17 14:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra jak najdalej od tej firmy, od piątku dostarczają paczkę i dostarczyć nie mogą.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Magda / 2021-08-17 12:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier miał się pojawić między 9 a 11. Po co podawać orientacyjne godziny jak i tak nie ma to nic wspólnego z prawda? Może lepiej nie podawać godziny i nie wprowadzać ludzi w błąd.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

DPD
Ocena: 1.50, ilość opinii: 12564
InPost
Ocena: 1.75, ilość opinii: 8018
DHL
Ocena: 1.29, ilość opinii: 7661
UPS
Ocena: 1.27, ilość opinii: 4112
Pocztex
Ocena: 1.27, ilość opinii: 4094
GLS
Ocena: 1.56, ilość opinii: 2420
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 4616
VECTRA
Ocena: 1.60, ilość opinii: 4462
Orange
Ocena: 1.40, ilość opinii: 3933
UPC Internet
Ocena: 1.81, ilość opinii: 3502
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3204
Plus
Ocena: 1.45, ilość opinii: 2990