Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Multimedia Polska (Telefonia komórkowa) opinie

Ocena na podstawie 6 opinii

1.83 / 5

 • Cena/Jakość
  2.00
 • Obsługa klienta
  1.50
 • Oferta
  2.00

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 1
 • ~Anna / 2019-08-08 16:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Potwierdza się powiedzenie: płacisz G to masz G. W komórce internet siada co chwila. Słaby zasięg. Zerowa obsługa i wsparcie na infolinii. Żałuję, że przeszłam na tę sieć.
  Zaletytani abonament
  Wadygubi internet, gubi zasięg nawet w miastach
 • ~Romek / 2019-05-03 13:43
  Ocena: 4.67 / 5
  Ja polecam. Zasięg plus GSM miasto bez problemów.
 • ~Maciek / 2019-03-15 11:18
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam, Internet porażka zasięg jest glubiony i nie można sie dodzwonic
 • ~Ana19 / 2019-02-27 16:18
  Ocena: 1.33 / 5
  Nie polecam nikomu tak porąbanej sieci i chorych umów, same problemy!!
  Przeniosłam numer do tej sieci , czego bardzo żałuję. Mam nielimitowane smsy oraz rozmowy i internet (nie pamiętam ile GB), jednakże to jest OSZUSTWO, ponieważ jest limit , który gdy się przekroczy blokuje jakiekolwiek smsy i rozmowy oraz internet. Nie można się z nikim skontaktować , jedynie co przychodzi sms z informacją że trzeba się skontaktować na infolinie, której numer jest podany. No oczywiście trzeba dzwonić z czyjegoś telefonu bo u nas połączenia wychodzące są zablokowane (ale ktoś może do nas zadzwonić bądź napisać). Najlepsze jest to, że większość osób z obsługi jest nie kumata i kilka razy szczególnie panie (typowe blondynki sądząc po inteligencji) mówiły że NIE DA SIĘ odblokować, one nie potrafią i jedynie co to potrafią tą blokadę usunąć po zapłaceniu 300zł !!!! Ludzie !! Ja cały czas mam praktycznie co kilka miesięcy tą blokadę i mam cały czas płacić 300zł za ściągnięcie blokady? To są chyba jakieś jaja... Wolę już zrezygnować z umowy i zapłacić tą karę w wysokości 300zł , bo przynajmniej nie będzie mnie ta sieć doprowadzać do wykończenia psychicznego. Jednak czasami w obsłudze znajdzie się jakiś ogarnięty pan , który bez problemu od ręki sam, bezpłatnie po prostu zwiększy ten limit. Którego oczywiście nie ma ;) . Tyle razy miałam blokowane konto że po prostu nie mam siły. W innej sieci nie miałam czegoś takiego , a miałam wtedy nielimitowane smsy i rozmowy i faktycznie były nielimitowane! A nie to co tutaj!! Żałosne po prostu.. oszukiwanie ludzi tak na prawdę .. i to tylko po to żeby zarobić jak widzę. Nie polecam z całego kurcze serca tej sieci! To same problemy. No chyba, że ktoś nie ma wogóle przyjaciół, rodziny, klientów, ani NIC więc nie pisze do nikogo i nie dzwoni często , to może i tej osobie bym poleciła, chociaż wątpię bo pewnie na internet będzie jakiś głupi limit , skoro mi też wtedy blokuje , to jeśli ileś by ta osoba przekroczyła to by nie miała. Także jednak nikomu nie polecam. Dziękuję osobą, które zechciały przeczytać całą moją długą wypowiedź.
  ZaletyHaha, no zabawne..
  Pozdrawiam tylko kumatych panów z obsługi , to może być jedyną zaletą.
  WadyHmm.. niech pomyślę ;D
  Chyba nie muszę mówić, bo to już wyjaśnione.
 • ~Anna / 2018-09-19 23:30
  Ocena: 2.00 / 5
  Jak dla mnie to wielkie gówno. Co chwila są jakieś problemy , mam już dość . Tak idiotycznej sieci telefonicznej jeszcze nie widziałam, co chwila problemy , bo nagle bez powodu zablokują mi połączenia przychodzące i smsy, co z tego że mam NIELIMITOWANE , ale najlepiej zablokować i narobić mi problemów bo nie mogę się skontaktować z nikim! Najlepsze że to nie pierwszy raz, nie potrzebnie przenosiłam numer do multimedii bardzo tego żałuję. Na pewno za nie długo przeniose do innej sieci numer.
  ZaletyZalety???
  Brak! Jedyne co ceny nie które są dobre , ale co z tego skoro jest tyle problemów ze wszystkim, że już lepiej więcej płacić i mieć pewność, że wszystko będzie okej.
  WadyWymieniłam poprzednio... Mam dość Multimedii . Szczerze NIE POLECAM NIKOGO, STRASZNE BAGNO DO KTÓREGO NIE WARTO SIĘ PCHAĆ!!!
 • ~sandy121 / 2018-09-14 11:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia...Umowa zawarta przez telefon na przeniesienie dwóch nr. tel.z zachowaniem numerów z poprzedniej sieci ,oczywiście rozmowa nagrywana/rejestrowana ,dostaję z multimedia SMS o potwierdzenie przeniesienia nr. z innej sieci potwierdzam (zaznaczam iż podałem datę kończących się umów w poprzedniej sieci),i tu uwaga kurier dostarcza mi umowy które oczywiście podpisuję odbiór następnie po rozpakowaniu w środku mam umowy aktywowane od zaraz + dwie kary sim z nowymi numerami których nie zamawiałem ,cały czas mowa była o przeniesieniu numerów z ich zachowaniem ,a umowy kończą mi się 12.2018.
  Sumując wcisnęli mi dwa nowe numery bez mojej zgody od zaraz i oczywiście pobrali opłatę i aktywację.
  Umowę po otrzymaniu rozwiązałem u siebie po dwóch dniach ,gdyż telefonicznie nie byłem w stanie tego załatwić,pan który ze mną zawarł umowę tel. zadzwonił o godz. 21.30 po nieustannych tel. z mojej strony i oświadczył że pewnie system coś źle aktywował.
  Zdecydowanie odradzam...
  Miejscowośćsanok
strona 1 z 1
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Play
Ocena: 1.53, ilość opinii: 527
T-Mobile
Ocena: 1.64, ilość opinii: 365
Orange
Ocena: 1.57, ilość opinii: 361
Plus
Ocena: 1.69, ilość opinii: 314
nju mobile
Ocena: 3.13, ilość opinii: 144
Virgin Mobile
Ocena: 2.55, ilość opinii: 112
Flixbus
Ocena: 2.30, ilość opinii: 801
mBank
Ocena: 1.93, ilość opinii: 645
ITAKA
Ocena: 2.76, ilość opinii: 340
Link4
Ocena: 1.57, ilość opinii: 328
Netflix
Ocena: 2.66, ilość opinii: 198
a2mobile
Ocena: 3.87, ilość opinii: 104