Opiniuj.pl

Opiniami warto się dzielić!

Ocena
OGÓLNA 1.97
Parametry2.10
Cena2.11
Obsługa klienta1.73
Niezawodność1.92

INEA Pack

Kategoria: Dostęp do internetu

Dodaj opinię

 • ineła / 2015-05-25 20:12
  Nie polecam !! fatalna obsługa techniczna . Serwisanci to przysłowiowe "TUKI"
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.50
  Parametry4
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność4
  Nie polecam !! fatalna obsługa techniczna . Serwisanci to przysłowiowe "TUKI" Każą płacić za bzdury wyssane z palca , brak profesjonalizmu i podejścia do klienta , niski poziom intelektualny.
  ZaletyBRAK , NIE POLECAM TEGO OPERATORA !!!!!!
  WadySERVIS OGŁUPIA KLIENTA , NASTĘPNIE NALICZA OPŁATĘ ZA NIE USUNIĘCIE USTERKI
 • Dalon / 2015-05-16 20:00
 • Pawka / 2015-05-13 13:29
  od jakiegoś czasu INEA jest TRAGICZNA, a obsługa w punkcie jak i na infolinii jest
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  od jakiegoś czasu INEA jest TRAGICZNA, a obsługa w punkcie jak i na infolinii jest DRAMATYCZNA. Poczynając od czasu oczekiwania do jakości obsługi. Widać, ze na miejscu obsługują tylko klientów chcących coś dokupić bo tych co maja z nimi problemy odsyłają do kontaktu z infolinią-SKANDAL. WIECZNIE NIEDZIAŁAJĄCY dekoder i coraz częstsze problemy z netem sprawiają ze zaczynam rozglądać sie za innym dostawca bo na pomoc tez nie ma co liczyć.
  Na infolini dzisiaj koles powiedział mi ze nie dają gwarancji, ze net będzie działał i ze jak chce mieć poprawny sygnał to mam sobie urządzenia( telefon, tablet) łączyć KABLEM. Trochę to śmieszne ze przy problemach z usługami INEA traktuje klienta jak intruza.
 • bob poznań / 2015-05-11 16:11
 • DeSzato / 2015-04-28 16:17
  nie polecam internet w kratkę testowany na różnych lokalizacjach w poznaniu
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  nie polecam internet w kratkę testowany na różnych lokalizacjach w poznaniu
  traktowanie klienta jak .....

  przeniosłem się do mavericka na piastowskim wszystko fajnie a tu niespodzianka został po pewnym czasie wykupiony przez inea

  i tylko czekam aż niespodziewanie zmienią mi warunki


  Zaletybrak
  Wadymnóstwo
  Okres użytkowania i cenaokres 2lata 70zl
 • poznaniak / 2015-04-24 13:18
  Od miesiąca pojawiają mi się pionowe, kolorowe pasy na ekranie TV. Pytałem tu na fb,
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.50
  Parametry3
  Cena5
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Od miesiąca pojawiają mi się pionowe, kolorowe pasy na ekranie TV. Pytałem tu na fb, pytałem w BOA na ul. Przemysłowej i ostatecznie polecono mi, aby zamówić techników przez infolinię INEA. Technicy faktycznie odezwali się i o dziwo - nie muszą przyjechać do mnie, bo problem jest im dobrze znany i wynika z uszkodzenia jak dodali w "stacji czołowej". Na moje pytanie kiedy ustarka trwająca już miesiąc zostanie naprawiona, poinformowali mnie, że nie mają pojęcia, bo nie ma zgody Zarządu INEA na zakup jakiś drogich podzespołów.
  To są jakieś jaja !!
  Płacą miliony za prawo do nazwy stadionu, a żałują kasy na konieczne naprawy sieci Emotikon frown
  SKANDAL
  Zaletyodpowiednia ilość programów
  Wadyciągłe przerwy w sygnale
  Okres użytkowania i cena5 lat
 • poznań - rataje / 2015-04-19 23:37
  uwaga - w INEA internet raz działa, raz NIE działa. Jeśli możecie to wybierzcie
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  uwaga - w INEA internet raz działa, raz NIE działa. Jeśli możecie to wybierzcie innego operatora!!
  Zaletybrak internetu
  Wadybrak internetu
  Okres użytkowania i cena3 lata
 • aras / 2015-04-12 18:02
  Od lat mnóstwo klientów narzeka na bardzo kiepski BOK, na brak pomocy w dni wolne.
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.25
  Parametry1
  Cena2
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Od lat mnóstwo klientów narzeka na bardzo kiepski BOK, na brak pomocy w dni wolne. Konkurencja pracuje 7 dni w tygodniu i klient nie musi czekać 2 dni robocze, aż ktoś ruszy dupsko. Do tego ta infolinia jest całkowicie oderwana od rzeczywistości. Od lat nikt w nią nie inwestuje. Na szczęście od kilku miesięcy jestem wolnym człowiekiem od Inea. Mam gorszy inernet w 20MB w Orange ale MAM. Jak coś się wyłączy to nawet o 20.00 w niedziele udzielą mi pomocy. Może nie mam 250MB ale na prawdę fakt, że nie muszę się użerać z idiotami jest bezcenny
  Zaletybrak
  WadyBOK, internet, pomoc techniczna działająca 5 dni w tygodniu do 16.00
  Okres użytkowania i cena8
 • Raven / 2015-03-27 20:05
  Odkąd firma Inea stała się monopolistą. Zauważyłem regularnie zacinający się
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Odkąd firma Inea stała się monopolistą. Zauważyłem regularnie zacinający się internet. Mieszkam w Poznaniu, dzielnica Grunwald.Żeby nie być "goło słownym", moja dziewczyna mieszka w dzielnicy Rataje i problemy z Ineą są takie same. Routery, które dołączają CISCO, twierdzą, że to jedne z najlepszych. Co z tego jak jakość internetu jest słaba. Nawet najlepszy samochód na najgorszym paliwie daleko lub wcale nie zajedzie. Co do wad zaliczyłbym: niemożliwość podpięcia własnego routera, słaby zasięg routera (niestety brak dodatkowych anten, gdzie w oddalonym o parę metrów pokoju zasięg mam jedną góra dwie "kreski". Ich serwisant rodem z Microsoftu stwierdził, że anten dodatkowych nie ma, bo to by się gryzło z innymi falami np: mikrofalówką. A słaby zasięg w drugim pokoju tłumaczony jest, że mieszkam w żelbetonie. Tylko, że moi sąsiedzi, którzy mieszkają piętro niżej w innym pionie mają routery z antenami np: w Orange lub Netii i bez problemu ściągam ich sygnał u siebie w domu, który ma trzy "kreski". Z wykształcenia jestem informatykiem i nie dam sobie kitu wciskać, dlatego też złożyłem skargę na Pana serwisanta z Inei, za wstawianie ciemnoty klientowi. Jak za te pieniądze, które trzeba im co miesiąc płacić jakość, którą oferują jest bardzo słaba. Dla tych, którzy mają podobny problem polecam rezygnację z ich usług i co sam zamierzam zrobić kupić internet mobilny wraz z małym routerem (obsługuje do 5-ciu urządzeń) u jednego z operatorów komórkowych. Kwota jest niższa lub podobna, internetu nie zrywa, sygnał o wiele silniejszy niż z routera Inei. Jeśli nikt poza Wami w domu nie korzysta za często z internetu, co za tym idzie możecie go zabrać w każde miejsce w Polsce i cieszyć się internetem. Przynajmniej wiecie za co płacicie. To niestety bardzo przykre, ze internet na moim smartfonie (ustawiony jak router) działa szybciej i lepiej z sieci komórkowej niż internet stacjonarny z funkcją wifi, który to on powinien być lepszy. Jeśli nie macie innej możliwości podłączenia do internetu, lub "nacieliście" się na Netie, Orange lub firmę Inea, myślę, że internet mobilny, to dobre rozwiązanie. Pozdrawiam.
  Zaletybrak
  Wadywolny internet, zacinający się internet, kiepskia poomoc techniczna, wysokie ceny w stosunki do jakości oferowanej klientowi.
  Okres użytkowania i cena10 lat
 • JFK / 2015-03-14 11:14
  11 letni klient . Ich hasło to mniej za więcej.Od 4 lat tragedia. 3 razy omówiony
  [...] pokaż całą opinię ↓ 11 letni klient . Ich hasło to mniej za więcej.Od 4 lat tragedia. 3 razy omówiony serwisant nigdy nie przybył a ty czekasz .Od 23.12 nie da się użytkować 2 komputerów.Bo wywala pakiety i blokuje łącze do tego stopnia ze nawet w telewizji przycina głos.Ich odpowiedz to że problem leży po mojej stronie. Tylko dlaczego wszyscy sąsiedzi z okolicy maja to samo . Każdy problem po swojej stronie zwalają na klienta narajając go na koszty.I to nie pierwszy raz.Bez mojej wiedzy i zgody podnieśli mi o 5 zł abonament.Na pytanie za co bo mam podobno 100mb. Wiec się pytam czy m światłowodowy do bloku podciągnęli.Oni że nie to ja im się pytam jak oni mi chcą zapewnić 100mb po kablu miedzianym jak to jest technicznie niemożliwe.Tu nagle milczenie .Robienie klienta w balona to jest u nich teraz norma.Nie polecam od kiedy stali się monopolistą zero poszanowania do klienta idą na masówe .
  ZaletyBrak
  WadyArogancki monopolista Z droga ofertą nawet nie mierna ale tragiczna jakościa
  Okres użytkowania i cena11 lat.Z czego 83 ostatnie dni z awaria której nie usunęli a podnieśli mi koszty.
 • tt / 2015-03-05 12:08
  Podobnie jak Arci / 2015-02-24 12:57 mam zwiększony abonament za rzekomo 100MB/s. o 5
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.50
  Parametry2
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność2
  Podobnie jak Arci / 2015-02-24 12:57 mam zwiększony abonament za rzekomo 100MB/s. o 5 zł. I nie chodzi o kasę, ale o zasadę.
  Dokonali tego pod przykryciem domniemanej akceptacji nowych warunków przesłanych e-mailem. Kiedy napisałem aby mi wrócili poprzedni abonament, wówczas robią problem, że niby potrzebny jest mój podpis w aneksie do umowy. Poinformowałem ich że mój podpis będzie tylko i wyłącznie na wypowiedzeniu. Póki co czekam na odpowiedź. Tak na marginesie. Obecnie oferta ich jest bardzo droga i np. netia i orange oraz echostar są o wiele mniej wymagający cenowo w stosunku do szybkości łącza. No ale ta różnica idzie na pokrycie pieczarki przy Bługarskiej. Może sytuacja wygenerowana przez INEA sprawi że będę płacił mniej za interent.
  Zaletyże częściej działa niż nie działa
  Wadypersonel arogancki. firma wyrwana korzeniami z PRL
  Okres użytkowania i cena2 lata
 • Andrzej / 2015-02-25 10:52
  Z usług INEA korzystam od dawna i raczej zawsze były one wykonywane poprawnie. Nie
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.50
  Parametry3
  Cena3
  Obsługa klienta1
  Niezawodność3
  Z usług INEA korzystam od dawna i raczej zawsze były one wykonywane poprawnie. Nie doświadczyłem większych problemów z internetem czy TV (mieszkając na Grunwaldzie czy Ratajach).

  Ale jest duży PROBLEM z INEA który dotyczy dzielenia się lub sprzedaży danych osobowych swoich klientów.

  INEA udostępnia dane osobowe klientów firmom windykacyjnym (i nie tylko tym).

  Tak więc jeżeli z jakichś powodów nie chcesz mieć kontaktu z firmami windykacyjnymi to koniecznie musisz zastrzec swoje dane w INEA bo jeżeli nie to INEA przekaże je swoim partnerom z windykacji. Nie mówię o zadłużeniu wobec INEA ale o zadłużeniu wobec innych nie związanych z INEA podmiotów itp. Także, natychmiast po podpisaniu umowy z INEA dla własnego dobra musisz zastrzec swoje dane osobowe (należy wprowadzić zmianę).

  ZaletyPoprawny internet
  WadySprzedawanie danych osobowych firmom windykacyjnym
  Okres użytkowania i cenaPonad 5 lat
 • Arci / 2015-02-24 12:57
  A wiec tak wszystkich przestrzegam przed ta firma niedawno odkryłem ze bez mojej zgody
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.75
  Parametry2
  Cena2
  Obsługa klienta1
  Niezawodność2
  A wiec tak wszystkich przestrzegam przed ta firma niedawno odkryłem ze bez mojej zgody podniesli mi abonament za internet i niby zwiekszyli predkośc co jest nieprawda niby mam 100Mbs a jest tyle ile bylo czyli cały czas pokazuje miedzy 30-40 Mbs (Co tydzien sprawdzam)a mam płacic im wiecej za coś czego nie dostaje. Obsługa klienta fatalna nie potrafia pomóc tak słabego BOK nie widziałem nigdy.Złozyłem reklamacje w tej sprawie i narazie totalny brak odzewu, wyjdzie na to ze bede musiał isc do sadu bo inaczej z nimi chyba sie nie da.
  ZaletyBrak
  Wadymonopol, częste awarie, brak fachowej pomocy przy usterkach
  Okres użytkowania i cena4
 • Piotras / 2015-02-21 20:05
  Korzystam z uslug tej firmy ponad 10 lat,jako niby "staly" klient powinienem
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Korzystam z uslug tej firmy ponad 10 lat,jako niby "staly" klient powinienem być traktowany inaczej,firma zlodziejska,internetu co chwile nie ma,albo jak jest to transfer wynosi kolo 2MB a powinien 50MB. Co kolejne byłem w punkcie obsługi to tłumaczenie że walczą z telewizją kablową,i że mam sie cieszyć że problemy z internetem są tylko kilka tygodni a nie miesiecy,brak słow. Co kolejne w umowie jest tak napisane że jak internetu nie będzie 24H to oddają 1/30 kwoty w umowie. A jak internet jest a za chwile go nie ma,i tak na zmiane już ich kryje. Czekam tylko do konca umowy i nigdy więcej!! Nic wspólnego z nią nie chce mieć!!!!!!
  ZaletyZłodzieje i oszuści
  WadyBrak internetu
  Okres użytkowania i cena10 lat
 • Piter / 2015-02-09 22:04
 • wojt55 / 2015-01-28 09:46
  Korzystalismy z oferty Inea około 15 lat (pelny pakiet tv, internet) po rozmowie z
  [...] pokaż całą opinię ↓ Korzystalismy z oferty Inea około 15 lat (pelny pakiet tv, internet) po rozmowie z pracownikami BOK zrezygnowalismy z usług tej firmy. Po oddaniu calosci sprzętu i zapewnieniu że wszystko jest uregulowane zapomnieliśmy o sprawie. Po 3 miesiącach zadzwoniła do nas firma windykacyjna informując o zaległości w stosunku do Inea. W tym czasie nie dostaliśmy zadnego upomnienia, wiadomości o tym że jesteśmy coś winni. Zostało to zrobione jako kara za nie podpisanie umowy na dalsze świadczenie usług przez tą zlodziejska firmę. Przestrzegam wszystkich co chcą związać się z Inea. Są inne firmy na rynku niekoniecznie w sieci kablowej.
  Zaletybrak
  Wady2 lata umowa
 • Klient / 2015-01-25 20:48
  Jestem klientem INEA przeszło 6 lat ale przez ostatnie miesiące zauważyłem że w dni
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.50
  Parametry1
  Cena2
  Obsługa klienta2
  Niezawodność1
  Jestem klientem INEA przeszło 6 lat ale przez ostatnie miesiące zauważyłem że w dni świąteczne transfer spada do takiego poziomu że nie da się korzystać z niego. Wydaje mi się że firma niestety nie daje rady, albo nie modernizuje sieci dla aktualnych klientów. A podłącza do istniejącej kolejnych.

  Dodam że w dni robocze jestem w pełni zadowolony z usług tej firmy ale w weekendy już niestety nie.
  ZaletyKiedyś bym polecił
  WadyCzęste problemy z internetem
  Okres użytkowania i cena6 lat
 • Dariusz / 2015-01-23 18:18
  Same problemy od 10.01 - najpierw brak sygnału na jednym dekoderze i walka z infolinią
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.50
  Parametry2
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność2
  Same problemy od 10.01
  - najpierw brak sygnału na jednym dekoderze i walka z infolinią przez 5 dni
  - od 15.01 do dzisiaj walka żeby uruchomić wszystkie dekodery( zmiana pakietu) niestety przegrana ale tylko jeszcze do końca stycznia - wypowiedzalem umowę bez żadnych kosztów
  Zaletybrak
  Wadybardzo czesta aktualizacja karty , kontakt z boa, dekoder bardzo czesto zawieszajacy sie
 • Waść / 2015-01-03 15:19
  Same problemy od 2 lat . Wcześniej wszystko śmigało ale odkąd się zaczęło z WTK to
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Same problemy od 2 lat . Wcześniej wszystko śmigało ale odkąd się zaczęło z WTK to nie ma nic innego jak same problemy. Oszukują i okłamują swoich klientów. Non stop internet wyłączają i udają że albo nic nie wiedzą albo że należy zresetować modem . Ciekawe że przez jakiś czas wszystko chodziło a tu nagle co chwile włączone wyłączone !!!.
  ZaletyBrak
  WadySame Wady
  Okres użytkowania i cena10 lat
 • Alfa / 2014-12-29 19:14
  Mieszkam na Wildzie,znikające kanały z pakietu,zacinający się co rusz internet to
  [...] pokaż całą opinię ↓ Mieszkam na Wildzie,znikające kanały z pakietu,zacinający się co rusz internet
  to standart inea.Rozmowy i interwencje nie mają sensu,kłamią i wciskaja ludziom że to z ich winy.Poszukam alternatywy i rozstanę się z ta firmą.
  Zaletybrak
  Wadybeznadziejna organizacja usług
  Okres użytkowania i cena1 rok

Kategorie

Najlepsze w kategorii

Gissnet.pl
Ocena: 4.75, ilość opinii: 4
Telpol - Internet
Ocena: 4.50, ilość opinii: 3
Internet TeleŻet
Ocena: 4.38, ilość opinii: 2
SzpiegPC
Ocena: 4.27, ilość opinii: 11
CYBERNET WMW
Ocena: 4.13, ilość opinii: 8