Opiniuj.pl

Opiniami warto się dzielić!

Ocena
OGÓLNA 1.94
Parametry2.12
Cena2.07
Obsługa klienta1.65
Niezawodność1.92

INEA Pack

Kategoria: Dostęp do internetu

Dodaj opinię

 • Małgorzata Padewska / 2015-10-02 16:38
  Nigdy w życiu jeszcze żadna firma tak podle mnie nie oszukała. Pół roku temu
  [...] pokaż całą opinię ↓ Nigdy w życiu jeszcze żadna firma tak podle mnie nie oszukała. Pół roku temu podpisałam umowę z Ineą na świadczenie usług dostawy internetu i telewizji. Jednak już wtedy wiedziałam że a pół roku będę przeprowadzać się do innego miasta i nie będę mogła korzystać z ich usług. Miła Pani zapewniła mnie, że umowę mogę wypowiedzieć w każdym czasie z 30 dniowym okresem wypowiedzenia, a zapis, że umowa jest podpisana na 24 miesiące to tylko formalność. Więc kilka dni temu poszłam do biura, aby tę umowę wypowiedzieć i nagle okazuje się, że pani wprowadziła mnie w błąd. Po prostu mnie oszukała. Umowy nie mogę wypowidzieć do 2017 roku, ewentualnie mogę ją zerwać płacąc 900 zł. A najśmieszniejsze jest to, że w mieście do którego się przeporowadzam, Inea nie świadczy swoich usług, czli innym słowem mam im płacić do 2017 roku po 100 zł co miesiąc, nie mogąc nawet korzystać z ich usług. Ile ja się nadzwoniłam , napisałam. Przedstawiłam sytuację, że zostałam oszukana przez pracownika ich firmy, czy mogą mi zaproponować jakieś sensowne rozwiązanie, aby dwie strony były w miarę zadowolone. Żadnej ugody, żadnych przeprosiń za oszustwo. Mam jedynie płacić. I tylko to ich obchodzi. W ten sposób działają jedynie podrzędne firmy o wątpliwej reputacji, które wciskają starszym ludziom garnki albo materace do masażu. Inea niczym nie różni się od firmy krzak i mam zamiar przy każdej okazji i dosłownie wszędzie ogłaszać jak ta firma funkcjonuje.
 • Jerry_Blues / 2015-09-28 20:01
  Co za dziadowska firma. Zostałem "przejęty" przez INEę w spadku z INOTELEM,
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.00
  Parametry3
  Cena3
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Co za dziadowska firma. Zostałem "przejęty" przez INEę w spadku z INOTELEM, w którym byłem i nie narzekałem. Natomiast to co się dzieje od momentu przejęcia to jest jakieś nieporozumienie. Kanały z dnia na dzień chodzą coraz gorzej. Kilka kanałów już od dwóch miesięcy nie mogę w ogóle oglądać. Od miesiąca dzwonię do tej gównianej firmy i ciągle mi obiecują, że zrobią to cytuję: "za dwa dni", "do końca tygodnia", po czym zamiast załatwić usterkę to mnie męczą promocjami. Mało tego, 5 razy dzwonią w ciągu paru dni z tą samą sprawą i proszą o zgodę na dostarczanie promocji, czytając tony regulaminów. Mają taki burdel, że nie wiedzą do kogo w jakiej sprawie i ile razy już dzwonili. Przesyłają mi mailowo informację bym wypełnił załączoną ankietę i ocenił ich usługi tylko k***wa zapominają dołączyć ankietę, czy chociażby linka do niej. A może to specjalne działanie by tych ankiet do nich nie dostarczano? Wstyd i hańba. Zamierzam zrezygnować z ich usług i zażądać zwrotu kasy za TV, której nie mogę oglądać. STANOWCZO NIE POLECAM!!!!!
  Zaletynie zauważyłem
  Wadyzlew na klienta
 • 777 / 2015-09-18 13:29
  Ludzie wcześniej byłem w East & West. Chciałem sobie "zrobić dobrze"
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 3.00
  Parametry4
  Cena4
  Obsługa klienta3
  Niezawodność1
  Ludzie wcześniej byłem w East & West. Chciałem sobie "zrobić dobrze" przechodząc do INEI. I wyszła z tego katastrofa...OSTRZEGAM! nie podpisujcie z nimi umowy! Technicy są u mnie regularnie co 2 tygodnie albo co tydzień. Kupują tani shit z Chin, żeby jak najbardziej skroić klienta a w zamian dają najgorszą usługę z jaką miałem do czynienia. Non stop się coś psuje a sprzęty (modemy, routery, dekoder) miałem już wymieniane 7 razy! Szkoda nerwów i czasu. NIE POLECAM!
  ZaletyKonkurencyjna oferta
  WadySprzęt oferowany bardzo niskiej jakości - usługa bez usterek niemożliwa do zapewnienia
  Okres użytkowania i cena6 miesięcy
 • Basia / 2015-09-15 18:14
  Jestem w Inei od jakis 3 lat.Wszystko bylo dobrze ale od jakiego czasu jest coraz
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 3.25
  Parametry3
  Cena3
  Obsługa klienta2
  Niezawodność5
  Jestem w Inei od jakis 3 lat.Wszystko bylo dobrze ale od jakiego czasu jest coraz gorzej.Z dniem 08.09.2015 jak wymienili mi dekoder to nie mam telewizji.Dzwonie i mowia ze maja 48 godz.na usuniecie usterki i nic.Dzisiaj mija tydzien a telewizji jak nie ma to nie ma.
  Okres użytkowania i cena3 lata/79 zl
 • Poznaniak88 / 2015-09-14 20:09
  Gdy istniał TESAT, nie mogłem narzekać na telewizję, a w szczególności na internet.
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Gdy istniał TESAT, nie mogłem narzekać na telewizję, a w szczególności na internet. Tak było również na początku z INEĄ, choć bardzo rzadko pojawiały się problemy z połączeniem, które nie są zbyt częste. Jednak największym rozczarowaniem jest dla mnie internet, który powinien mieć prędkość do 150 Mbs, a ma zaledwie 0,34 Mbs. Miałem kilkukrotnie większą prędkość w 2008 roku, mając internet od TESATU!!! Poza tym od kilku miesięcy nie mogę się właściwie zalogować na fb, z yt jest nieco lepiej, ale ładowanie się filmików to prawdziwy koszmar. Ten internet utrudnia moje życie. Dzisiaj pobierałem plik tekstowy wielkości 502 kb przez prawie minutę, a 5 minut spędziłem nad tym, by w ogóle go pobrać (udało się dopiero za trzecim razem, bo wcześniej przerywało). Z tego względu używam głównie internetu w komórce (od Play-nie jest idealny, ale przynajmniej znacznie szybszy niż to coś)lub na uczelni. Nie mogę się doczekać końca umowy, by uwolnić się od tego internetu. Każdy inny będzie od niego lepszy i na pewno szybszy...
  Zaletybrak
  Wadybardzo wolny internet, przerywanie połączenia
 • O-Belmondo / 2015-09-10 17:58
  Wykupiłem cały pakiet Inei (tv, net i tel.stacjonarny) ok.2 lat temu. O ile na tv czy
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.50
  Parametry2
  Cena2
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Wykupiłem cały pakiet Inei (tv, net i tel.stacjonarny) ok.2 lat temu. O ile na tv czy tel.stacjonarny nie mogę narzekać, to z netem tragedia. Są dni, kiedy tyle go jest co nie ma. Mam wi-fi i teraz doradca mnie poinformował, że oni nie gwarantują ciągłości dostepu w przypadku używania wi-fi. W domu są dwa stałe kompy i 3 bywają gościnnie (rodzinka), a on mi radzi, żebym się łączył po kablu = w XXI wieku ! Tłumaczy, że na pewno nakładają się sieci (mieszkam w bliźniaku) albo działają jakieś urządzenia zakłócające ! Net pojawia się i znika, więc ściągnięcie serwisu (po półgodzinnym oczekiwaniu na połączenie) może dojśc do skutku po 2-3 godzinach. Jak wtedy net będzie dostępny, co niewykluczone, to będę płacił za przyjazd ekipy (200 zeta?). Na dodatek w sobotę kończą o 17:00, a w niedzielę nie ma obsługi.
  Stanowczo odradzam ! Z wi-fi to oczywiście nieprawda, bo poprzednio miałem lokalnego dostawcę i nie było żadnych przerw.
  Zaletyoferta programów tv
  Wadydziałanie internetu
  Okres użytkowania i cenaok.2 lat, 240 zet/mies za pakiet
 • Klaudia / 2015-08-26 20:27
  Firma po prostu porażka. Miałyśmy wykupiony internet 50mb/s, internet codziennie nie
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Firma po prostu porażka. Miałyśmy wykupiony internet 50mb/s, internet codziennie nie działał, na komputerze wyświetlało się że dostęp jest ograniczony, a jak działał to strona internetowa pokazywała że przesył danych wynosi 1mb/s. Po telefonie na infolinie usłyszałyśmy wielokrotnie, że nie jedyne czekamy i mamy problem z internetem, a że oni nie widzą żadnej usterki, to nasz problem. Standardowe procedury, czyli wymiana routera (za którego trzeba było płacić), wizyta "specjalistów" i ciągłe resetowanie routera nic nie dawały. Musiałam korzystać z hot-spotu z telefonu żeby móc jakoś korzystać z komputera. Gdy umowa nam się kończyła, nagle codziennie były telefony z super ofertą. A gdy złożyłyśmy miesiąc wcześniej wypowiedzenie, internet już się nawet nie łączył z siecią i nagle telewizja zaczęła się ścinać i obraz znikał. Nie polecam nikomu, a nie raz miałam ochotę po prostu wywalić komputer przez okno ....PORAŻKA
  Okres użytkowania i cena2 lata
 • Darioku / 2015-08-23 14:49
  Najgorsza sieć z jaką miałem doczynienia Nie polecam nikomu. Obsługa fatalna koszty
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Najgorsza sieć z jaką miałem doczynienia
  Nie polecam nikomu. Obsługa fatalna koszty duże w porównaniu do innych operatorów
  Ogólnie to powinni sie nazwać GLOBALNA AWARIA
  Zaletybrak
  Wadysłaby połączenia internetu.. Kablówka dziala jak chce.. A jak człowiek zadzwoni to słyszy tylko PRZEPRASZAMY ... Zart
 • Szymexs / 2015-08-20 22:31
  Korzystam z internetu 70 mb/s niedługo przechodzę na 150 mb/s, jak na razie nie
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 3.75
  Parametry4
  Cena4
  Obsługa klienta2
  Niezawodność5
  Korzystam z internetu 70 mb/s niedługo przechodzę na 150 mb/s, jak na razie nie narzekam jeśli chodzi o dostęp do internetu. Prędkość jaką uzyskuje jest pomiędzy 65 a 70 mb/s, czyli dobry wynik. Jedynie co mnie trochę drażni to prędkość wysyłania 3 mb/s uploadu przy 70 mb/s dowloadu jest to troszkę słaba konfiguracja.
  ZaletySzybkie pobieranie, zero problemów technicznych
  WadyCiężki kontakt z BOK, Mała prędkość wysyłania
  Okres użytkowania i cena3 lata, 119 zł
 • ridd / 2015-07-24 17:55
  a ja myślałem że tylko ja mam problem z int. od samego początku miałem z nimi zgryz
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  a ja myślałem że tylko ja mam problem z int. od samego początku miałem z nimi zgryz a na chwilę obecną więcej internetu nie mam niż mam... takich powinni karać niestety Polska kraj który służy oszustom pozd.
 • xoz / 2015-07-22 22:27
  Myślę, że nie zostanę odkrywcą Ameryki jeśli stwierdzę, iż od czasu kiedy to Inea
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Myślę, że nie zostanę odkrywcą Ameryki jeśli stwierdzę, iż od czasu kiedy to Inea wykupiła Tesat jakość świadczonych usług spadła drastycznie. Dostęp do internetu to istny koszmar, pomijając już fakt, że coraz częściej w ogóle go nie ma, to jak już jest to chodzi jakby chciał, a nie mógł. Już nawet nie próbuję kontaktować się z BOkiem, bo jedyne co można tam usłyszeć to "Nasi technicy pracują nad naprawieniem awarii" lub "Proszę zrestartować modem".
 • mirgrab2007 / 2015-06-22 18:14
  Zawyżono mi fakturę ponieważ zgłosiłem rozwiązanie umowy. Na monity ciągle brak
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.50
  Parametry5
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność3
  Zawyżono mi fakturę ponieważ zgłosiłem rozwiązanie umowy. Na monity ciągle brak odpowiedzi. To arogancja i bezprawie. Nie polecam tej firmy
  Wadybrak kontaktu
  Okres użytkowania i cenaponad 2 lata
 • Govin / 2015-06-12 00:04
  Ostatnia firma jaką kiedykolwiek bym komuś polecił. Internet częściej nie działa
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  Ostatnia firma jaką kiedykolwiek bym komuś polecił. Internet częściej nie działa niż działa. Według BOKu wszystko jest w porządku, chociaż zapytani o cokolwiek nigdy nic nie wiedzą. Tęsknię za czasem, kiedy jeszcze istniał Tesat, gdyż wtedy internet działał bez żadnych problemów.
  ZaletyBrak
  WadyBrak kompetencji, uczciwości, internetu
 • Jaga / 2015-06-09 20:37
  Umowa zawarta przez telefon: pracownik BOK okłamał nas, mówiąc, że najniższa
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.67
  Parametry2
  Cena2
  Obsługa klienta1
  Umowa zawarta przez telefon: pracownik BOK okłamał nas, mówiąc, że najniższa prędkość to 140 GB. Wzięliśmy. Telefonu nie chcieliśmy. Umowa przyszła na 250 GB + telefon. Na odstąpienie jest 14 dni. Umowa przeszła po 13 dniach, czyli mieliśmy jeden dzień na odstąpienie. Ale odstępować nie chcieliśmy, tylko mieć 140 GB bez telefonu. Złożyliśmy reklamację. Odrzucili i napisali, że odwołać się nie można, chyba że na drodze sądowej. Ręce opadają. Nigdy nie zawrę umowy przez tel.!!!!
  WadyBOK, cena, przerwy w usługach
  Okres użytkowania i cena2 lata
 • Krzysztof / 2015-06-02 16:23
  Witam, po kolejnej nieudanej próbie wyjaśnienie mojej sprawy moja cierpliwość
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.75
  Parametry2
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność3
  Witam,

  po kolejnej nieudanej próbie wyjaśnienie mojej sprawy moja cierpliwość sięgnęła zenitu, więc postanowiłem opisać moją "przygodę" i wszystkich tutaj ostrzec przed operatorem usług INEA!!!
  Przez pierwsze dwa lata korzystania z ich usług byłem nawet umiarkowanie usatysfakcjonowany. Były drobne problemy techniczne ale udało się je po dłuższym lub krótszym czasie rozwiązać (zazwyczaj dłuższym).
  Ostatnio chciałem zrezygnować z usługi VOD i podpisać "korzystniejsze" warunki usług na kolejne 2 lata...no i się zaczął koszmar pod tytułem INEA
  Najpierw czekałem na kuriera z nowym modemem chyba z 3 tygodnie, jak już się doczekałem i nawydzwaniałem do pożal się boże BOK, przestał działać telefon ale to o dziwo w porównaniu do reszty reklamacji poszło gładko.
  Najgorsze jest to, że INEA wystawiła mi dodatkowe, błędne faktury na usługi z których nie korzystałem i nie zamawiałem. Dzwonie tam od ponad miesiąca i co chwile rozmawiam z kimś innym, powtarzając ciągle ta samą historie jak idiota. Mało tego
  wysłali mi sms z ponagleniem do zapłaty zaległych faktur, których tak naprawdę nie powinni mi wystawić. Po kolejnej serii telefonów do BOK i przedstawieniu mojego problemu udało mi się podobno zawiesić proces windykacyjny:/...załamka.
  Wygląda na to, że jeszcze mnie czeka dlug droga do wyjaśnienia tej sprawy ale na pewno nie odpuszczę.
  Dlatego radzę omijać operatora INEA szerokim łukiem ja po wyjaśnieniu całej sprawy na pewno będę to robił.

  Pozdrawiam
  Krzysztof
  ZaletyW tej chwili nie widzę juz żadnych
  WadyBOK
  Okres użytkowania i cena4 lat
 • ineła / 2015-05-25 20:12
  Nie polecam !! fatalna obsługa techniczna . Serwisanci to przysłowiowe "TUKI"
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 2.50
  Parametry4
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność4
  Nie polecam !! fatalna obsługa techniczna . Serwisanci to przysłowiowe "TUKI" Każą płacić za bzdury wyssane z palca , brak profesjonalizmu i podejścia do klienta , niski poziom intelektualny.
  ZaletyBRAK , NIE POLECAM TEGO OPERATORA !!!!!!
  WadySERVIS OGŁUPIA KLIENTA , NASTĘPNIE NALICZA OPŁATĘ ZA NIE USUNIĘCIE USTERKI
 • Dalon / 2015-05-16 20:00
 • Pawka / 2015-05-13 13:29
  od jakiegoś czasu INEA jest TRAGICZNA, a obsługa w punkcie jak i na infolinii jest
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  od jakiegoś czasu INEA jest TRAGICZNA, a obsługa w punkcie jak i na infolinii jest DRAMATYCZNA. Poczynając od czasu oczekiwania do jakości obsługi. Widać, ze na miejscu obsługują tylko klientów chcących coś dokupić bo tych co maja z nimi problemy odsyłają do kontaktu z infolinią-SKANDAL. WIECZNIE NIEDZIAŁAJĄCY dekoder i coraz częstsze problemy z netem sprawiają ze zaczynam rozglądać sie za innym dostawca bo na pomoc tez nie ma co liczyć.
  Na infolini dzisiaj koles powiedział mi ze nie dają gwarancji, ze net będzie działał i ze jak chce mieć poprawny sygnał to mam sobie urządzenia( telefon, tablet) łączyć KABLEM. Trochę to śmieszne ze przy problemach z usługami INEA traktuje klienta jak intruza.
 • bob poznań / 2015-05-11 16:11
 • DeSzato / 2015-04-28 16:17
  nie polecam internet w kratkę testowany na różnych lokalizacjach w poznaniu
  [...] pokaż całą opinię ↓
  Ocena
  OGÓLNA 1.00
  Parametry1
  Cena1
  Obsługa klienta1
  Niezawodność1
  nie polecam internet w kratkę testowany na różnych lokalizacjach w poznaniu
  traktowanie klienta jak .....

  przeniosłem się do mavericka na piastowskim wszystko fajnie a tu niespodzianka został po pewnym czasie wykupiony przez inea

  i tylko czekam aż niespodziewanie zmienią mi warunki


  Zaletybrak
  Wadymnóstwo
  Okres użytkowania i cenaokres 2lata 70zl

Kategorie

Najlepsze w kategorii

Gissnet.pl
Ocena: 4.75, ilość opinii: 4
Internet TeleŻet
Ocena: 4.38, ilość opinii: 2
SzpiegPC
Ocena: 4.27, ilość opinii: 11
Gigakablówka Netia
Ocena: 4.23, ilość opinii: 25
CYBERNET WMW
Ocena: 4.13, ilość opinii: 8