Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Paiste 802 Ride 20'' opinie

Ocena na podstawie 4 opinii

4.33 / 5

 • Jakość wykonania
  5.00
 • Cena/Jakość
  3.67
 • Brzmienie
  3.67
 • Wytrzymałość
  5.00

Dodaj własną opinię »

Typ: Ride, Rozmiar: 20''
Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 1
 • ~kwax / 2009-01-26 17:00
  ładne brzmienie, ale zlewające sie dzwięki
  Zaletyładne brzmienie
  Wadyzlewające sie dzwięki
 • ~Payatz / 2006-08-31 10:10
  Ocena: 4.25 / 5
  Kolega "Al" kolejny raz chwali nam się swoimi talerzakmi. Ciul z nim. Przejdźmy do blachy, to dużo ciekawsze niż kolega "Al" :P

  Brzmienie tej blachy jest słabe jak na ride'a. Kopuła brzmi nieźle, jest słyszalna, i w niektórych kombinacjach sprawdza się rewelacyjnie, ale jest chyba trochę za mała na tym talerzu niestety. Co do brzmienia udarzenego końcówką pałki - ładne, ale ciche. Dlatego w muzyce ostrej się nie sprawdza, albo trzeba wymienić, albo grać powierzchnią pałki o powierzchnię talerza (próbować robić crash-ride na szybkich motywach). Na wolnych, gdzie jest ciszej jest oki.

  Nie zmienia to faktu, że ta blaszka zrobiona była jakby na siłę, zlewa się brzmienie, nie jets to rewelacja :/
 • ~Al / 2006-04-23 18:55
  Ocena: 4.50 / 5
  Blaszka z półprofesjonalnej półki paiste. Obecnie wszystkie talerze w moim zestawie są z tej serii. Spośród wszystkich blach, ta wypada najsłabiej. Brzmi bardzo ładnie grana w połowie odległości do grzybka. Jednak bardzo cicho. Mocniejszy akcent skutkuje bardzo długim wybrzmiewaniem, nieraz wręcz huczeniem! Powiedzelibyście, że od głośnego grania jest grzybek!? Jednak w tym tależu środkowa jego część (kopółka) brzmi nienajlepiej. Owszem głośniej, jednak płytko i poprostu słabo. Gram muzykę od rock po funky. W lżejszych motywach wszystko gra, jednak przy cięższych zagrywkach piękne brzemienie albo ginie za ścianą gitar, albo wybija się płytkim dudnieniem kopółki. Ogólnie do mocniejszej muzyki polecam coś grubszego, lub 22cale. Nie zmienia to jednak faktu, że ta blaszka jest bardzo dobra; w mojej muzyce jednak się nie sprawdza.
 • ~esiu802 / 2005-05-28 20:46
  Ocena: 4.25 / 5
  blaszka jest w pełni zaawansowana.Nadaje się do kazdego gatunku a znakomicie w jazzie.Przy dłuzszym beatu blaszka sie zmywa dlatego polecał bym dokleic lekki kawałek gąbki na spód.ogólnie blacha jet godna podziwu.
strona 1 z 1
Dodaj własną opinię »