Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Orange opinie

Ocena na podstawie 311 opinii

1.57 / 5

 • Oferta
  1.76
 • Obsługa klienta
  1.46
 • Cena/Jakość
  1.51
 • Parametry
  2.67
 • Cena
  3.00
 • Niezawodność
  2.33

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Henrykw / 2019-11-25 23:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Oszukują jak się chcemy wynieść grożą karami za zmianę sieci.
  WadyBrak zasięgu, wysoka cena, brak kompetencji doradców
 • ~VIOLA / 2019-11-23 23:10
  Ocena: 1.00 / 5
  Brawłączają dodatkow usługi, nie można zarządzać nimi poprzez zalogowanie się na konto! Dlaczego? musisz się skontaktować z doradcą i PROSIĆ o wyłączenie usługi!!!! ja walczę od kilku miesięcy z wyłączeniem i nic! Muszę iść osobiście do salonu i promocyjną usługę płatną w 3 m-cu wyłączyć osobiście!!!!!! Co za koszmar!!!!!!!!
  Zalety?????? USŁUGA JAK USŁUGA
  WadyBRAK MOŻLIWOŚCI ZARZĄDZANIA niektórymi USŁUGAMI DODATKOWO PŁATNYMI, Promocyjny Pakiet KOMFORTOWY który był bezpłatny przez 3 miesiące, nie mogę nim zarządzać w internecie, płacę 50 zł miesięcznie za coś czego wogóle nie wykorzystuje - PŁACE I PŁACZE, kontakt? telefon - dla cierpliwych 30 min na linii??? czat?.... nie ma adresu mailowego do kontaktu, NIE POLECAM!!!! i na pewno się wyniosę po wygaśnięciu umowy!
 • ~Urszula / 2019-11-22 18:21
  Ocena: 1.00 / 5
  Każą pisać rzeczowo i obiektywnie na temat produktów i usług - problem w tym że byłam dzisiaj w salonie, chciałam przenieść numer z innej sieci, niestety odesłano mnie do internetu, tam kazano zawrzeć umowę i czekać na kuriera. Rozumiem internet itd ale po co w takim razie solony??? Nie mam problemu z internetem, poprostu chciałam załatwić to stacjonarnie skoro mijałam salon - chodziło o zwykły starter. (???)

  za to w salonie obok u konkurencji miałam kartę za 5 min aktywną po kolejnej godzinie z moim ulubionym numerem - czyli się da i można.

 • ~Marcin / 2019-11-22 11:43
  Ocena: 2.00 / 5
  Orange - Firma nieuczciwa . Zgłosiłem się do Orange aby przepisać nr telefonu. Podałem od kiedy chcę przepisać i czy mogę już teraz to zrobić. W salonie Orange otrzymałem potwierdzenie ,że mogę przepisać nr już wcześniej , gdyż i tak firma za mnie musi złożyć wypowiedzenie miesiąc przed zakończeniem umowy . W salonie podpisałem sporą ilość dokumentów, które nie otrzymałem , a zostały przesłane drogą elektroniczną. Dostałem nawet kartę do telefonu z jej aktywacją na przepisany nr od dnia kiedy tego chciałem. Otrzymałem nawet sms , potwierdzającego przepisanie nr. Jakie było moje zdziwienie kiedy zostałem obciążony za Telefon , gdzie karta nie była aktywna od dnia podpisania umowy ?
  Reklamacja była rozpatrzona negatywnie - bez sprawdzenia aktywacji karty i bez rozmowy z osobą z salonu. Moje pismo do członka zarządu pozostało bez odpowiedzi. Wg mnie jest to okradanie swoich klientów przez tą firmę.
 • ~Michał / 2019-11-22 10:04
  Ocena: 1.33 / 5
  Firma przypadek sprzedają usługi które często nie działają a za zgłoszenie problemu przez telefon pobierają opłaty dodatkowe.
  Zaletyładne logo
  Wadyproblemy techniczne
 • ~Klaudia / 2019-11-20 20:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Ta firma to jedna wielka porażka włączyli mi coś o czym nie miałam pojęcia nie zgadzałam się na nic i zabrali mi już około 30 złoty za coś o czym nie miałam pojęcia ogólnie rzecz biorąc kradną gdzie się da wcześniej problemy z SMSami zmieniała się treść SMS-a po wysłaniu do tego okropnie działający internet przez co również dopłacam za korzystanie z internetu w telefonie no po prostu złodzieje nic więcej do powiedzenia powinni ich zamknąć to są jakieś żarty nie firma czekam do końca umowy i idę z wielką chęcią do konkurencji za dużo tego odradzam zawierania umów z tą firmą chyba że chcecie pozbyć się swoich pieniędzy raz dwa to tyle o tym.
  ZaletyBrak jakichkolwiek zalet
  WadyInternet, obsługa, umowy, cała firma
 • ~Rudi / 2019-11-20 14:21
  Ocena: 2.33 / 5
  Wlasnie zostalem bardzo zle a wrecz arogancko potraktowany przez kasjerke w Salonie Orange w Alejach Pilsudskiego 3 w Lodzi. Bylo to okolo 13:30 w srode 20 listopada. Chcialem doladowac karte do telefonu i zostalem fatalnie potraktowany przez pracownice Orange Te kobiety potrzebuje dlugiego przeszkolenia w podstawowych zasadach obslugi klientow. Postaram sie juz wiecej nie uzywac kart Orange i bede wszystkim znajomym odradzal korzystanie z uslug tej firmy.
  ZaletyPraktycznie zadne.
  WadyBrak wychowania i arogancja wobec klientow. Jakosc obslugi zadna. Kto ta kobiete przyjal do pracy?
 • ~Michał / 2019-11-19 23:32
  Ocena: 1.00 / 5
  Dno ... po prostu dno ... użytkownik mam nadzieje ze juz nie długo ORANGE , nie polecam , naobiecują a potem wygląda jak wygląda ...
  ZaletyBrak
  WadySzybko podpisują umowę po między mną a kurierem , a prezent obiecany idzie chyba z Ameryki ;)
 • ~inne / 2019-11-19 13:08
  Ocena: 1.33 / 5
  Orange to jest firma porażka,od pół roku mam problem z ich internetem,po złożeniu reklamacji,która jest rozpatrzona na moją korzyść dostaję tylko informację,że już wszystko jest ok,fakt jest ok przez dzień czy dwa a potem wszystko wraca do normy,tzn internetu brak,bo to jest normą w sieci Orange.Na dodatek brakuje w tej firmie kompetentnych osób z którymi można by było wyjaśnić sprawę,jak to mówią pracownicy salonów Orangę "my nie mamy na to wpływu,jedno co możemy zrobić to zgłosić sprawę dalej ale prosimy zadzwonić do biura obsługi klienta..." Po rozmowie z panem z biura obsługi klienta dowiedziałem się tylko,że może występować u mnie problem z internetem bo przekaźnik Orange z którego korzysta mój modem jest "przeciążony"
  ZaletyBrak.
  WadyOrange to jest jedna wielka wada.
 • ~Mariola / 2019-11-18 21:27
  Ocena: 3.00 / 5
  Jestem wieloletnią klientką orange.Niedawno podpisałam nową umowę.Cztery numery,neostrada.tv,tel,stacjionarny.Do ostatniej usługi dostałam telewizor i dekoder,którego nie da się uruchomić.Każde połączenie z infolinią płatne.Niestety bez efektów.Wizyta technika oczywiście płatana.Spotkała mnie także niemiła niespodzianka ze strony jednego z konsultantów ponieważ kazał mi chwilę zaczekać i niestety chyba o mnie zapomniał bo czekałam 10 minut a dodatkowy licznik kosztów bił dopóki sama się nie rozłączyłam.Płacę za usługi z których połowy nie korzystam.
  ZaletyDobry zasięg.
  WadyDodatkowe opłaty za połączenie z własnym biurem obsługi.Wciskanie usług z których nie zawsze jest techniczna możliwość korzystania.
 • ~Paweł / 2019-11-18 14:59
  Ocena: 5.00 / 5
  Cześć !! Z moim kodem, PAWELC4PK 70zl na start dla Ciebie! Nie zwlekaj! Kod działa tylko do końca miesiąca!
  ZaletySuper przejrzysta i intuicyjna aplikacja mobilna
  WadyBrak billingu
 • ~były abonent / 2019-11-18 14:45
  Ocena: 1.00 / 5
  brak jakichkolwiek ofert podlegających negocjacjom . Albo kupujesz to co mamy za tyle za ile chcemy albo go ! w świat ...nie ma problemu na szczęście jest konkurencja na tym rynku , ktoś wreszcie zapłacze ... ciekawe kto ???
 • ~niefajnie / 2019-11-17 17:32
  Ocena: 1.33 / 5
  Tragedia internet się zacina raz jest raz go nie ma, jest powolny i od 2 lat nie da się rozwiązać tego problemu nie dało się przetłumaczyć że trzeba to naprawić, prawie nikt nie próbował pomóc, trzeba się użerać z obsługą klienta. Po rozwiązaniu umowy na pewno nie wezmę drugi raz internetu bo to jedna wielka porażka
 • ~Jacek / 2019-11-16 13:40
  Ocena: 5.00 / 5
  Dla mnie sieć nr 1, byłem w T-Mobile, w Play i od 3 lat jestem z Orange i na ten moment nie zamierzam zmieniać.
  ZaletySame
  WadyBrak
 • ~Anita / 2019-11-16 13:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Złożyła wniosek o cesję. Po kilku dniach miałam dostać potwierdzenie zakończenia cesji. Nic takiego nie miało miejsca. Po dwóch tygodniach bez żadnej informacji udałam się do salonu Orange. Tam dowiedziałam się że mój numer dalej należy do mojej mamy. Moja mama mieszka w innym mieście i żeby to wyjaśnić muszę wrócić do domu rodzinnego i odwiedzić salon Orange razem z nią co jest bardzo uciążliwe.
  ZaletyBrak
  WadyJedna z najgorszych ofert na rynku.
  Błędy kadry pracowniczej wydłużające załatwienie czegokolwiek.
  Częste wprowadzenie klienta w błąd.
 • ~Kasia / 2019-11-15 18:42
  Ocena: 2.67 / 5
  Jestem wieloletnim klientem Orange, no niestety mają dobry zasięg, choć wyłudzają pieniądze. Sprzedawcy są wspaniali tylko wtedy gdy ktoś przedłuża umowę, a gdy jest problem to wypinają się na klienta. Z tego co przeczytałam w opiniach to takie zagrania są standardem. Ja osobiście składałam 6-7 reklamacji i choć wszystkie były uznane ale tylko dlatego że rozmowy są nagrywane więc nie mięli wyjścia i nie mogli wyłudzić ode mnie dodatkowych kosztów, to i tak uważam ich za najbardziej nieuczciwą firmą w telefonii komórkowej. 3 miesiące temu przedłużyłam umowę na 4 numery dobierając 1 numer,a po 2 miesiącach kolejny - razem 6 numerów. Zakupiłam też 2 szkła hartowane i 2 futerały za 160zł. Po 1,5 miesiąca telefon spadł mi dosłownie z 25-30 cm na chodnik - pękło szkło i futerał w kilku miejscach. Po kolejnym miesiącu futerał zaczął się rozklejać na zgięciu,również zaczęła schodzić farba. Pan Grzegorz z salonu Orange w Czechowicach Dziedzicach przy ul.Kolejowej (bo tam zakupiłam usługę) powiedział, cytuję "nie przyjmę reklamacji nawet gdyby był paragon bo co ja powiem dostawcy. Telefon przecież spadł". Tak,ale z 25 cm wypadł mi z torebki a wczesniej podobne akcesoria zakupiłam na Allegro za 7zł (komplet) i pomimo wielu upadków na beton, kafelki, nawet ze schodów przetrwał do dzisiaj. Oczywiście tłumaczenia nie pomogły. Pan Grzegorz powinien się wstydzić , to jest szczyt chamstwa żeby tak traktować klienta !!! Mam zakupionych 6 numerów i pomimo tego zostałam tak potraktowana!!! Wie doskonale że sprzedają syf i ma to gdzieś.
  Są jak sępy - gdy przyjdziesz do nich sam przedłużyć umowę proponują ci znacznie gorsze warunki i większe koszty niż tym do których dzwonią sami prosząc ich o przedłużenie i to na te same abonamenty i urządzenia !!! I nie ważne że tak ja masz 6 numerów, traktują cię gorzej. Nie jest sztuką być uprzejmym tylko wtedy gdy chcesz zarobić na kliencie. SKANDAL!!!
  Zaletydobry zasięg
  Wadynigdy nie pomogą klientowi , nie uznają reklamacji , chyba że rozmowa jest nagrywana, więc nie warto kupować w salonach
 • ~Niezadowolona klientka / 2019-11-13 12:09
  Ocena: 2.00 / 5
  Przedłużałam umowę w sieci Orange. Jestem ich wieloletnim klientem. Z początku została mi zaproponowana bardzo dobra oferta, na którą się zgodziłam. Jestem użytkownikiem telefonu, właścicielem jest moja mama, o czym pani przedłużająca z nami umowę przez telefon wiedziała. Niestety, podała kurierowi zarówno mój adres, jak i telefon, przez co kurier nie skontaktował się na czas z moją mama, która jako jedyna mogła podpisać umowę i zwrócił przesyłkę do Orange. Po poinformowaniu o tym obsługi klienta, okazało się, że umowa została anulowana i nie możemy zawrzeć jej ponownie na takich samych zasadach. Zostały mi zaproponowane warunki o wiele gorsze (tamta oferta już wygasła), przez co płacę dwa razy więcej niż na pierwotnej umowie. Nie z naszej winu, tylko przez zaniedbanie obsługi klienta i podanie złych informacji kurierowi, wylądowałam z umową o beznadziejnych warunkach. Mogłam oczywiście z niej zrezygnować, ale czas naglił i gdybym się nie zdecydowała, zostałabym bez telefonu. Nie polecam.
 • ~Maria / 2019-11-12 23:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Byłam w orange wiele lat, kiedy chciałam rozwiązać umowę zrobił się wielki problem. W salonie zawieszał sie system a przez stronę internetową nikt nie reagował z wyjątkiem atomatycznego potwierdzenia. W rezultacie udało sie rozwiązać umowę ale moje ostatnie rachunki wzrosły z 70 do 200zł. W odpowiedzi na reklamację dostałam propozycję "jeśli w przeciągu 3 miesięcy wykupi pani nową usługę uznamy reklamachę" .. bez komentarza ..
  Nigdy więcej Orange
 • ~Maciej / 2019-11-12 17:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Złodzieje!!! Polecam poczytać o gamemine!!! Mnie naciągneli na dodatkowe 60zł tylko za jeden miesiąc usługi której nie aktywowałem.
 • ~Bogdan / 2019-11-11 16:01
  Ocena: 1.00 / 5
  usługi słabo działają LTE obiecali 100 Mb/S a jest czały czas 5 do 8 Mb/s światłowód nie działa
  telefon jest OK
  Zalety najlepiej kłamią i wyłudzają pieniądze
  Wadykonsultanci to brak słów tacy chamscy
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

Play
Ocena: 1.54, ilość opinii: 503
T-Mobile
Ocena: 1.67, ilość opinii: 342
Orange
Ocena: 1.57, ilość opinii: 311
Plus
Ocena: 1.71, ilość opinii: 282
nju mobile
Ocena: 3.15, ilość opinii: 139
Virgin Mobile
Ocena: 2.56, ilość opinii: 107
Flixbus
Ocena: 2.28, ilość opinii: 768
mBank
Ocena: 1.94, ilość opinii: 615
Link4
Ocena: 1.57, ilość opinii: 327
ITAKA
Ocena: 2.78, ilość opinii: 326
Netflix
Ocena: 2.75, ilość opinii: 182
a2mobile
Ocena: 3.73, ilość opinii: 90