Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Ampeg SVT - 410HE - ''paczka'' opinie

Ocena na podstawie 1 opinii

5.00 / 5

 • Elektronika
  5.00
 • Jakość wykonania
  5.00
 • Cena/Jakość
  5.00
 • Brzmienie
  5.00

Dodaj własną opinię »

Wymiary: 25 x 24 x 16 (cali), Waga: 41 kg, 500 W, 8Ohms
Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 1
 • Erwin / 2005-09-21 23:46
  Ocena: 5.00 / 5
  Witam.
  Testowałem paczkę Ampega SVT-410HE przez 3 miesiące. Cena tego sprzętu to ok. 3887 zł. Parę słówek o ocenkach.
  BRZMIENIE. 4 x 10" głośniki sprawują sie znakomicie dają bardzo dynamiczny dźwięk, świetny dla lubiący slap. Dodatkowo kolumna wyposarzona jest w jeden głośnik wysokotonowy mający pasmo do 18khz - przydaję się to przy solówkach i eksperymentach z brzmieniem. Bardzo duże pasmo przenoszenia sprawia, że można grać naprawdę nisko bez obawy o zniekształcenia lub zbytnią utratę cennych decybeli.
  ELEKTRONIKA. Powiecie, że w głośnikach nie ma elektroniki - otóż mylicie się. Kolumna ta ma pokrętło eksponowania określonych częstotliwości - połączenie dobrego wzmacniacza z odpowiednio wykalibrowaną kolumną dają niezapomniane wrażenia i zadowolą najbardzie wybrednego muzyka (ja taki jestem niestety, a może stety. Zależy jak na to spojrzeć.).
  JAKOŚĆ WYKONANIA. Bardzo dobra - żadnych wybrakowań, wszystko na swoim miejscu, oraz zrobione z bardzo dobrych komponentów. Do paczki dostajemy gratis (czy aby napewno?? :] ) kułka ułatwiające transportowanie pudła do środka lokomocji lub na scenie.
  CENA/JAKOŚĆ. Myślę, że za takie pieniądze otrzymujemy naprawdę bardzo dobry sprzęt z rewelacyjnymi wręcz osiągami. Mimo, iż nie jest tani to warto w niego zainwestować - dla dobra muzyki.
  Bardzo gorąco polecam dla ludzi, dla których najważniejsza jest jakość brzmienia. Dla mnie bomba, ale decyzja należy do ciebie. :]
strona 1 z 1
Dodaj własną opinię »